Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
1. kvě 2009

u nás ještě kvetou 😉

jmisa
1. kvě 2009

Hmm, tak my jsme tu asi napřed 😀

artep26
1. kvě 2009

Ahoj holky,
jen na skok ... čarodky se povedly, opékaly se buřtíky, sedělo se u hospůdky venku, bylo tam mraky dětí a lidiček našeho věku ... jsem ani netušila když se takhle sejdeme, že je nás tolik 😀
Dneska mám v plánu se vyvalit ven, když tam bude tak hezky, taky jsem dala na bazra kočárek po Ani, no snad ho někdo koupí, nebo ho daruji 😉 co bych s ním dělala, že jo?? 😝
K obídku budou holanďani s bramborem, tak si pošmákneme.
přeji hezký 1. květnový den a hezky si to pod těmi stromy užijte 😉 😉 😉
JO a Žofi u nás už jsou třešně taky odkvetlé a to bydlíme kousek od sebe 😀

kay
1. kvě 2009

dobré ráno 🙂 tak já s edneska docela dobře vyspala, tříslo nějak zatím přešlo.. 🙂

meli, ale Ty máš poslíky už dlouho ne? takže neplašíš.. Já teda ještě neměla ani tvrdnutí ani poslíky, tak já budu plašit hned ☹

u nás třešně teda furt kvetou, ale my bydlíme na kopci a tu je větší zima, tak je tady všechno opožděné.. 🙂 ale Praha to je jeasné.. Aneb jak zpívá Nohavica v Ladovské zimě.. 🙂

artep, Ty mi vždycky uděláš takový chutě.. 😠 jsem ještě nesnídala.. ☹

dneska se pustím do dodělávání přebalováku a umývání nějakých posledních věcí a zase něco dobalím do tašky 🙂

luzza
autor
1. kvě 2009

přeju všem hezký 1.máj 😉

kay
1. kvě 2009

jo luzzi, dneska se mi o Tobě zdálo.. 🙂

peda
1. kvě 2009

Ahoj holky těhulky 🙂

také přeju fajn 1.máj 😵
Taky nevím,pod čím se políbíme,ale kaštan,nebo šeřík někde najdem,třešně už jsou tady na jihu taky po květu 😅
Melíku,tak poslíky,jo?Možná to bylo tou bouřkou,říká se to,ne?Malá taky kopala o sto šest.Ale ty už máš pomalu termín,ty už můžeš i vylodit Lukáška 😵

Artepíku,vy jste opíkali buřtíky?u vás nelilo?Tady akorát okolo půl 7 večer začalo lejt a lilo tak do 8 hodin,tak jsme ani na čarodějnice nejeli.Bylo mi to docela líto,ale kluci koukali na hokej a já na ordinaci.
Tak dělám obědu mletý řízky se sýrem 😉

Luzzíku,a ty už po neděli do porodky?Nebo na ženský?Holčičky už jsou veliký,bude to určitě ok.Tak si užívej poslední dny relativního klidu,ještě budeš vzpomínat 😀 😀

luzza
autor
1. kvě 2009

kay
a co se ti o mě zdálo??? 😀 😀 😀
pedíku
já už si poslední dny neužívám vůbec...je mi fakt hrozně...bolí mě úplně všechno,hlava,žebra,břicho,záda,oteklý nohy i ruce,nemůžu spát...no nevidím už nic pozitivního,co by mi tyhle dny přinášely ☹
v noci mě přepadla bolest v podbřišku a bylo to fakt hnusný...pichlavý...
v pondělí ráno nastupuju na rizikovku a uvidím,na čem se dohodnem...

kay
1. kvě 2009

luzz, to už fakt nevím, dneska jsme měla hidně živých snů a pak se vzbudila dvakrát vlastnm chrápáním 😅
ale určitě to bylo dobré, bo s emi nic hnusného nezdálo.. asi závidím, že už to budeš mít za sebou a holky u sebe 🙂

m.e.l
1. kvě 2009

Ty jo, já už chci taky rodit, ale to naše dítko - lenoch je to. 😠 I když dneska odpoledne mě tak kopl, že jsem měla pocit, že asi bude chtít vylézt zkrz žebra a nebo mi je aspoň zlomit - odrazový můstek k cestě z dělohy. 😀 😕

luzza
autor
1. kvě 2009

holky
tak mě se podařilo na hodinku usnout a cítím se stokrát líp 🙂 🙂 🙂

peda
1. kvě 2009

Holky,jsme jak důchodkně 😀 😀
Luzzíku,to je mi moc líto,že je ti až takhle blbě,mě ty žebra teda vůbec nebolí.Tak na tebe budu v pondělí moc myslet,taky jdu k dr na kontrolu.Snad to teda nebudou dlouho protahovat a brzy už budeš mít holčinky u sebe a ne v bolavým bříšku.
Melíku,mě se jednou zdálo o tobě,ale to už je dýl,že jsem bydlela ještě u našich a ty jsi k nám přijela na návštěvu v 5 hodin ráno,přijely jste favoritem s mamkou a tvojí babičkou,která nechtěla vystoupit z auta a pořád chtěla něco plést,nějakej kabátek 😀 😀 ale ten sen si pamatuju 😀

m.e.l
1. kvě 2009

Pedi, teda kde jsi došla k takovýmu snu. . . . 😀 Ty jo a favorita už nemáme 3,5 roku. 😅

peda
1. kvě 2009

Melíku,ten favorit byl červenej 😅 už je to tak 2 měsíce,prohlížela jsem si album,máš tam ty pletený věci a jak jsi zrovna řešila výbavičku,že máš u mamky či babičky....Já mám vždycky několik snů,jak lítám na záchod,pak na chvilku usnu,něco se mi zdá...ale tohle jsem si pamatovala 😅

luzza
autor
1. kvě 2009

pedíku
ten tvůj sen mě rozesmál 😀 😀

m.e.l
1. kvě 2009

Luzz, nejen tebe Pedin sen rozesmál. Červenej favorit. . . hm měli jsme zelený. 😀 Ale červenou barvu mám ráda, i když jsem řekla, že příští auto musí být modré, hezky modré!!! 😅

luzza
autor
1. kvě 2009

ahoj melí 🙂
co děláte?? 🙂
my koukáme na hokej 😝 Finsko-Slovensko
zase mi dost tvrdne břicho,ale já už magnézko týden neberu 😝 😝 ať se holky klidně narodí 😉

luzza
autor
1. kvě 2009

musím půjčit manžovi NTB,páč je přestávka 😀
tak za chvíli pa pa

m.e.l
1. kvě 2009

luzz, já tady rozdejchávám po hodině druhou kontrakci. . . Ať se Luky klidně narodí, dneska večer je nějakej živej a taky čučíme na hokej. 😉 Ten Lukyho nějak vždycky probudí. 😀

kay
1. kvě 2009

ahoj holky..

teda mel, že by? 😅

taky koukám na hokej a nahrávám si Hříšňák na nově, budu na něj čučet zítra, M. jede pryč.. 🙂

luzza
autor
1. kvě 2009

no já se opět hlásím s bolestí žeber...nedá se spát... leda v sedě...zkusím si tam vystlat polštáře...
melíku,tak hezky rozdejchávej...třeba budou mít ivfky další miminko na světě 😅

kay
1. kvě 2009

luzzi, jsem na tom podobně, ale naštěstá jen na levé straně... 🙄

luzza
autor
1. kvě 2009

kay
ty taky nechrápeš??? 😅 😅 😅

luzza
autor
2. kvě 2009

zdravím všechny ivfky 🙂
tak co melík?? přešlo to?? a nebo ne?? 😕 😅

m.e.l
2. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz - hlásím se stále 2v1! Luky mě trénuje vždy na začátku každé třetiny hokeje. 😀 Jo a v noci jsem zase strašila po bytě, tak manža mi pak povídá - až pojedeme do porodnice tak mě vzbuď. . . 😅 Né vezmu tašku, a dovezu se tam autem - trubka jedna. 😵 😕 😅

luzza
autor
2. kvě 2009

melíku
tak to je dobrý 😀 😀
jirka byl ještě nedávno v noci ostražitej,takže si myslel,že pokaždý když jdu chcandit nebo se otáčím,takže vyrážíme do porodky... ale teď už je tím tak zdegenerovanej,že si nevšimne ani když se kroutim bolestí...
takže u nás to s tou taškou a samostatnou jiízdou do porodky není tak nereálný 😅 😀 😀

m.e.l
2. kvě 2009

Luzz, no já jsem byla neklidná a teď jsem docela v pohodě, zatím co manža ten furt kdy pojedeme. Ve čtvrtek přišel domů a říká - jé panička je ještě doma a né v porodnici. 😕

luzza
autor
2. kvě 2009

a řekni Lukáškovi,že dneska hrajem od 16,00 hodin!!! 😀 😀 😀 ať si připraví brusle 😀

m.e.l
2. kvě 2009

Luzz, on to pochopí kupodivu i beze mě. Jo včera mi slušně taky masíroval žebra a lochtal mě pod nima. A pak to bylo jak když dělá roznožku. 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

j se snažím rozhýbat ruce 😝 😝 no ruce... 😔 jsou to spíš medvědí tlapy 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru