Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
8. kvě 2009

Žofí, koukám, že tu tabulku náš Luky kazí. 😠

zofik
8. kvě 2009

Mel tak pořádně pouklízej,už to musí přijít....a koukám, že se všichni roděj před termínem....

m.e.l
8. kvě 2009

Jo jenom Luky vyleze tak za 14 dní, je to lenoch línej. . . . 😠 Uklízím jak divá, tuhle dokonce podlahu na kolenou a nic z toho. 🙄

zofik
8. kvě 2009

hmm Mel,ale chápu tě...já bych šla už taky rodit a to jsem ještě daleko za tebou.....a ví aspoň jak je cca velkej? a co ti řekli, že budeš přenášet?

m.e.l
8. kvě 2009

Žofí, na odhad váhy jdu v pondělí. A když do pondělí neporodím, tak budu chodit na poradnu obden, sestřička mi přepsala termín porodu na 10.5.

macous
8. kvě 2009

Ahoj holky,
velikáááá gratulace Janě ke Kristýnce 😵 😵

Melíku, teď už jsi určitě na řadě, neboj se, já to cítím v kloubech, že do zítřejší půlnoci je Luky tady 😉 😉

Luzzi, tak nakonec v pondělí, tak alespoň že tak 😉
Koukám, že se to v té naší score tab. začíná pěkně plnit, pěkně se mi to krátí, poslední dobou, jak postupně rodíte, si to začínám docela uvědomovat - jako že mimi bude za pár týdnů tady 😨 😀 😵 😵

Dneska je naše mimi v nějakém útlumu, skoro o něm ani nevím, jindy to jsou otočky a protahování a dneska od rána nic moc, asi spinká, byli jsme od rána šmajdat v Českém ráji na Drábkách, tak jsem ho asi pěkně pohoupala 😀

jmisa
8. kvě 2009

Janě gratuluju.

Mel, Luky nic nekazí, ještě má čas 😀 Seš na chudáka malého pěkně rychlá 😀

m.e.l
8. kvě 2009

No já na něj rychlá nejsem, jen by mohl vylézt. Jsem se teď totálka přežrala v pizzérii, manža měl vzal na večeři. 😝 😵

grej
8. kvě 2009

Ahoj holky,
Janě gratuluju! Takže Mel a pak já? No to je prča. Teda ještě Luzz, ta musí dřív než já, to je jasný...

Mě se doktor ptá na kontrakce, ale já nevím, jak to má vypadat. Jestli je to delští tvrdnutí břicha,t ak to mám už pěkně dlouho... Poslední dobou /tak 4 dny/, to cítím hodně dole v břiše, je to nepříjemný, ale jsem už zvyklá... Za pár dní vysadím magnezium, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat pak...

JInak hurá - mám vymalováno v ložnici a nastěhovali jsme tam už i postýlku🙂 V pracovně je přebalovák a dvě komody, tak tam už jen pofackuju to oblečení a bude to...

Ještě mě teda čeká úklid koupelny, musím to tam trošku upravit, někam přendat mojí kosmetiku, aby se tam vešla ta pro Kačku 🙂

Jsem dnes úplně vyřízená. Dělala jsem taky pořádek v naší skříni jak jsem se asi pořád ohýbala, tak teĎ jsem zralá do postele. Hrůza.

Zítra jedem na chaloupku, tak tam se budu jen válet. Tak pááááá

anitta
8. kvě 2009

ahojky jéé moc gratuluji janince to je super a pěkná váha .
my se zžíváme pomalu doma ale je to záhul a to je malej hodnej. jen nás trápí trochu kojení moc toho nevytáhne max 40ml tak mu tak třikrát dám nutrilon na dokrmení aby trochu přibýval snad to bude ok. po tom císaři to nabíhá pomaleji. ale nutrilon naštěstí snáší dobře max trochu prdíky ale jdou naštěstí ven tak to ujde,.
mějte se krásně a at jsou tady brzyy další miminka 🙂

m.e.l
8. kvě 2009

Grej, no snad se Luky nenechá zahanbit. Jako už bych na něj byla fakt naštvaná, kdyby nechal narodit ještě i Kačku a pak milostivě vylezl sám. 😠 😅
Anitt, super že to zvládáš. Ono se to myslím časem srovná a kluci na to pití bývají často hodně líní. 😉

anitta
8. kvě 2009

no právě hlavně má jen 3 kg tak je hned utahanej no snad se to ještě rozjede chci ho kojit aspon tři měsíce.

luzza
autor
8. kvě 2009

grej
doktor mi říkal,že když ztvrdnutí trvá dýl než 40 vteřin, je to kontrakce..

luzza
autor
9. kvě 2009

ahoj holky moje...
dneska jsem trhla rekord 😝 ještě jsem nespala...trávím noc v obýváku u televize a u pc 😒
teď už jsem vážně utahaná jak kotě...
koukala jsem na Zrození Hanibala Lectra a podobný díla...
tuhle noc jsem se fakt cejtila hodně blbě...z večera hodně tvrdnutí...a v noci,když jsem zkoušela ležet,měla jsem pořád pocit nedostatku vzduchu...
teď je ze mě dokonalá troska 😝 😀

m.e.l
9. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz doufám, že už jsi v posteli. Na našeho Lukyho bouřka nefunguje ani omylem, to fakt hokej má větší úspěšnost. 😵

luzza
autor
9. kvě 2009

melíku
nejsem 😒
zapla jsem myčku,snědla jsem jogurt a teď piju maliník...

m.e.l
9. kvě 2009

Luzz, no já se nasnídala a teď piju taky maliník. . . . 😉 Už aby jsme porodily, co?

jmisa
9. kvě 2009

Ahoj všem.
Tak všechny vcelku?

m.e.l
9. kvě 2009

jmis, stále a furt. 😀
Jsem si ráno schválně zkoušela snubák - dám ho ke kloubu a dál ani omylem.

zofik
9. kvě 2009

ahojík všem, taky načuhuju, zda jsou všichni vcelku.... 🙂

luzza
autor
9. kvě 2009

ahoj holky
já vyhodila kluky k babičce a zůstala jsem tu sama...
z tý noci jsem furt jak mátoha...
zase piju maliník...
už bych strašně chtěla porodit... 😝

m.e.l
9. kvě 2009

Tak už proběhla dneska snad kombinace všeho - procházka, sex?, už jen chybí další bouřka a k tomu ten úplněk. . . 😀 😅 Ještě teda jsem v poledne vynechala maliník, půjdu to napravit. 😉

luzza
autor
9. kvě 2009

melíku
ještě by k tý tabulce bylo zajímavý dodat...četnost spont. porodů a četnost císař. řezů...

m.e.l
9. kvě 2009

luzz, to tam můžeme klíďo dopsat. Čéče, musí kontrakce zákonitě bolet? Mě docela pravidelně teď tvrdne břicho.

m.e.l
9. kvě 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

luzza
autor
9. kvě 2009

melíku
zezačátku nebolí vůbec!!!!
mě začaly s domískem kolem půlnoci a dokonce jsem při nich i usínala 😅 ,bolet začaly až ráno!
ale ta kontrakce musí trvat minimálně 40 vteřin!!!
zkus to změřit 😉

luzza
autor
9. kvě 2009

jé melíku,ty si to udělala rychle 😅 😅 děkuju 😅 😅 mě to docela zajímalo 🙂

m.e.l
9. kvě 2009

Luzz, vteřiny měřím, a trvají delší dobu. No uvidíme. Zatím to trvá cca půl hodiny. No snad je tabulka správně, ony se když tak holky ozvou. 😉

luzza
autor
9. kvě 2009

melíku
no tak uvidíš 😅 oni by ty kontrakce měli trošku zesilovat 😉

m.e.l
9. kvě 2009

No uvidíme, necháme to koňovi, ten má větší hlavu. Klidně to zase může ustat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru