Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
9. kvě 2009

melíku
tak budu držet palce 😉

m.e.l
9. kvě 2009

Luzz, díky. Ale myslím, že si ze mě Luky zase střílí. I když cítím ho dneska zase dost dole.

luzza
autor
9. kvě 2009

melí
no tak já se úplně těším za tebe 😀 😀
manžu máš doma?? kdyby něco?

m.e.l
9. kvě 2009

Luzz, jo manžu doma mám a auto dneska nestávkovalo, tak uvidíme. Když to bude pokračovat tak nejpozději v noci asi porazíme. 😉

luzza
autor
9. kvě 2009

tak to budu jak na trní 😀 😀 😀

m.e.l
9. kvě 2009

No já taky, byla by sranda kdyby se Luky narodil na svátek matek, ušetřila bych za kytí pro tchýni a mamku. 😅

jmisa
9. kvě 2009

Mel, tak si hoď teplou vanu a uvidíš, buď se to rozjede nebo ustoupí.

m.e.l
9. kvě 2009

Jmis, koupel už byla, a začinají bolestivé kontrakce, takže když to nepřejde tak za 45 minut burcuju manžela a asi radši pojedeme, i kdyby zbytečně.

jmisa
9. kvě 2009

Mel a jak často?

m.e.l
9. kvě 2009

jmis, cca 3-5 minut. Ale bolestivé začaly být teď, ale furt to ještě jde.

jmisa
9. kvě 2009

Mel, tak držím palce, ať sílí 😀
Ono každý má jinej práh bolesti, tak můžeš být odolná 🙂

m.e.l
9. kvě 2009

jmis, díky. Furt nevím zda jet nebo ne, no přinejhorším nás pošlou domů, že?

jmisa
9. kvě 2009

Mel, no a nebo si Tě tam nechaj a pošlou muže.
Nám řekli, že cca 2 hodiny kontrakcí po 5 minutách a při nich zkusit tu koupel, co se stane.

jmisa
9. kvě 2009

Ikdyž u vás vlastně muže pošlou tak jako tak, říkala si, že u porodu nebude, že?

m.e.l
9. kvě 2009

No tak tu první část mám za sebou, teď cca 2,5 hodiny čekám co se stane. 😉

m.e.l
9. kvě 2009

jmis, manža možná bude se mnou na hekárně, když to půjde.

jmisa
9. kvě 2009

Tak tu vanu můžeš zkusit znovu.

m.e.l
9. kvě 2009

To bych vyplašila manžu, a nepotřebuji zkrátit už takhle dost krátké intervaly mezi jednotlivými kontrakcemi. 😉

jmisa
9. kvě 2009

Bych dělala, že je mi zima, že se musím zahřát a už bych byla ve vaně 😀 😀

jmisa
9. kvě 2009

Jdu se pohodit.

Mel, držím palce.

grej
9. kvě 2009

Mel - taky držím palces!!

My byli na chalupě a já se celý den válela. Jen jsem tam dojela autem, pak seděla s nohama nahoře a nechala se obskakovat. A pak zas autem cesta domů. Už někdy kolem čtvrtý hodiny odpoledne mě ale začalo pěkně bolet břicho, jako když jsem měla menstruaci. Kačka se ani moc nevrtěla, ale cítila jsem, jak mi při tý bolesti bolí i čípek. Hnus. Ale absolutně žádná pravidelnost.

Stupňovalo se to, cestou domů jsem myselal, že to v tom autě nevydržím. TeĎ to taky pěkně bolí. Chvilku nic a chvilku šíleně. TeĎ se ale Kačka vrtí pěkně, před chvilkuo dostala dokonce po dlouhý době škytavku... Občas ztvrdne břicho, ale spíš jako dole v podbřišku. A rejpe mě v břiše, jak kdyby tam Kačka dělala přemety. taková ta hnusná tupá bolest, jen nevím, jestli je to čípek nebo vaječníky...

Snažila jsem se na netu najít info o tom, jak maj vypadat kontrakce, ale moc moudrá z toho teda nejsem. Píšou tam, že má ztvrdnout břicho a napřímit se dopředu a že se vytvoří nějaký zářez na břiše či co... Ach jo, to jsou vci.

No jdu si lehnout, uvidím, co to udělá. Když jsem v pololehu, tak je to trochu lepší, nejhorší je to když chodím nebo zvedám nohu /málem jsem se nedostala ani do vany když jsem se šla sprchovat/. A oblíknout si ponožky taky nešlo. POprvé jsem poprosila manžu... tak snad to v leže bude dobrý.

Mel - držím pěsti ať už se Luky rozhoupe 😉

Papa, zítra dám vědět jestli to přešlo nebo co s tím.

luzza
autor
9. kvě 2009

ahoj kočky 🙂
no tak že by se nám tabulka zase o něco rozšířila??? 😅 😅 😅 😅
melíku,grej...holky,myslím na vás 🙂 🙂

luzza
autor
9. kvě 2009

mě je teda opět bídně a nespím 😒

luzza
autor
10. kvě 2009

a nespím 😖

m.e.l
10. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz a já taky toho moc nenaspala.
Hlásím, že po nočním výletu na Bulovku jsme stále 2v1, kontrakce úžasné ale na porod ani omylem. No a jestli se zítra na lepším UZ potvrdí odhad váhy, tak se Luky dlouho v pupíkiu neohřeje - přenášet mě našeho 4kiláčka nenechají. Je prý hodně velkej.

m.e.l
10. kvě 2009

No jsem zvědavá co ta Grej, aby ještě ona nepředběhla našeho mrňouska. 😉 Ještě by chvíli mohla nechat Kačenku dopéct.
Luzz, zítra teda nastupuješ do porodky nebo jak?

luzza
autor
10. kvě 2009

melíku
tak oni si tě tam teda nenechali??? 😨

luzza
autor
10. kvě 2009

melíku
já měla s domčou termín 24.července a narodil se 7.srpna... a měl 4350... takže já přenášela dost...

m.e.l
10. kvě 2009

Luzz nenechali, kontrakce jsou, ale né dost silný a čípek mám i nadále 1,5 cm. . . Podobný nález jako v pondělí. Břicho mi furt teď tvrdne, domů jsme přijeli o půlnoci a mě bolí už i v zádech jak prase. Jestli budu mít u porodu křížové bolesti, tak začínám uvažovat o epi. . .

luzza
autor
10. kvě 2009

jo jo,zítra nastupuju 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru