Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
26. kvě 2009

Dobré ranko, už jsem taky vzhůru, za chvíli snídaně a pak druhá v podobě kapačky 😀
Luzziku, tak kdybych rodila jako ty, tak to vychází na příští týden v uterý 😀

hanulka3112
26. kvě 2009

teda na středu 😉

hanulka3112
26. kvě 2009

Ale kdyby počkali na sobotu, tak by měli pěkné datum narozenin a pamatoval by si to hlavně přítel 😀

m.e.l
26. kvě 2009

Dobré ranko,
Mací manža je v pohodě. To já tady začínám mírně odpadat - nééééééé kecám, zvládáme to docela dobře. 😉
Luzz, super se cítím taky - otoky pryč ale záda bolí jak prase - nějak mě Lukyho klubíčkování ničí. 😝

luzza
autor
26. kvě 2009

hanul
my máme krásný datum narození 😉 😵 11.5 🙂

luzza
autor
26. kvě 2009

melíku
záda občas bolí,ale nedá se to srovnat v těhu 😉

luzza
autor
26. kvě 2009

holky
doplnte nám prosím pár hlasů 😉 🙂 😵
dá se to snad každou hodinu,tak nám trošku pomozte,vytvoříme si náskok 😀 😀 😀
http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra...

hanulka3112
26. kvě 2009

Luzzi, tak kdybych porodila 11.6 tak můžou slavit malí narozky s mým mladším bráchou 😀 no a náš termín 26.6 měla i sestřenka a narodila se ji malá, takže bude mít 3roky ale to bych už praskla 😀 😀 😀

luzza
autor
26. kvě 2009

hanul
to už bys asi nevydejchala 😀 😀

luzza
autor
26. kvě 2009

já sotva dofuněla na těch 36+5 😝 😝 😀

luzza
autor
26. kvě 2009

tak holky nám po kojení usnuly,tak to jdem zakápnout s nima 😉 🙂 🙂

hanulka3112
26. kvě 2009

Luzzi to teda 😀 toho 6.6 by to bylo fajn kvuli příteli, bo on si skoro nepamatuje ani svoje 😀 a moje jen díky tomu, že jsem na Silvestra 😀

kay
26. kvě 2009

ahoj holky, takmy poslední dva dny děs, malou asi bolí břicho, chuděra furt jen tlačí, supí, plače, ani skoro nemůže spát, noc byla hrozná, vůbec nevím jak jí pomoct, nepomáhaly žádné masáže, nahřívání, cvičení, přebalování, krmení... už jsme zoufalá. Jen doufám, že to nebude nic horšího.. ☹

luzza
autor
26. kvě 2009

kay
a co nějaké kapičky na koliky...
třeba sab symplex a podobně...

luzza
autor
26. kvě 2009

jirka chystá oběd a já čučím do compu 😅

macous
26. kvě 2009

Ahoj holky,
teda to je venku hic, že se tam nedá být, jsem zalezlá doma i se psem, jen jsem se doploužila do města pro rohlíky a zpět a mám dost 😅 Jestli večer vážně přijde nějaká bouřka, tak bude stát asi fakt za to 😅
Jinak s dlažbou se patlaj stále a stále, nevidím žádné větší pokroky, teď zrovna stojej v hlaučku už 10 min. a kecaj, začínám toho mít docela plný zuby, obzvláště jestli bude pršet, tak nebudou zase dělat vůbec 😠

Luzzi, jo jo, není nad to, když chlap taky umí něco uvařit, ten můj tak tousty a možná špagety by zvládnul, jenže když já neuvařím, tak on je radši na housce se salámem nebo na těch toustech 😀 😀 😀 takže ty první tři měsíce, kdy mi bylo blbě a nevařila jsem u nás byla toustová sezona - já to teda stejně nepozřela 😀 😀 😀
Melíku, tak to je prima, že vám to doma teďka tak hezky funguje 😵
Kay, tak si zavolej doktorovi... a nesnědla jsi něco blbýho, že bys jí to mlíčkem předala?
Hanulko, co ta tvoje spolubydlící, už se nějak dorozumíte nebo se na sebe jen tak uculujete 🙂

macous
26. kvě 2009

Jejda, mě naskočilo 33 tt 😲 😀

hanulka3112
26. kvě 2009

Maci uz ze me neco vytahla, jako kolik mám roků a že čekám dvojčata a kdy asi budu rodit, jestli jsem vdaná a co říkal ráno dr. u vizity 😀 ale jinak se s ní nejde bavit, ona neumí mluvit, jak někteří ti hluchoněmí 😒 předtím jsem tu měla fakt super holčiny, že to uteklo, tak aspon, že mám ten notas 😉 🙂

jmisa
26. kvě 2009

Ahoj.
Já byla dopoledne pro monitor dechu v lékárně, pak jsem zastavila v tescu, koupila melouna a rukavičky pro malého, sobě sedací tedy plovací kruh na poporod 😀 Ještě jsem zmákla přátelskou návštěvu na veterině, abych měla doma zásobu věcí, co během léta potřebujem a nemusela tam s kočárem.
Teď jsem přišla z venku, seděla jsem asi hodinku na lavičce v parku, ve stínu to bylo fajn, foukal větřík, ale pak zase ta cesta dom....
Už mám v sobě kus melouna a doufám, že ho do večera dokážu nesežrat celej.

luzza
autor
26. kvě 2009

ahoj babuchy 🙂
právě jsme se vrátili z prochajdy a dost jsme pospíchali 😝 venku se zatáhlo jak před vichřicí 😝 😝
tak mám elí na cicku a nelča ještě dospává v kočárku 😉
udělali jsme venku nějaký fotky,dali si zmrzku a ledový čaj 🙂
potkali plno známých,takže samý gratulacion 😀

grej
26. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem měla včera slušnou krizi. Malá pořád řvala, já totálně nevyspalá - normálně psycho... Ale přišla kámoška a pak máma a hned bylo líp.
Zjistili jsme, že Kačka nerada spí sama. Jak jí dám do posele, tak je o pěti minut vzhůru, v noci vydrží tak max hodinu. ALe když já mám na klíně, tak spíš třeba tři hodiny. Tak jsme si jí v noci vzali k sobě do postele a spala jak zabitá celou noc 🙂 Ani by se nevzbudila na kojení, kdybych jí neprobudila já..

Navíc mám taky zánět prsu. Je to hnus. Bolí to jak čert. Dostala jsem antibiotika a paralen, mám věčně horečku 38,5, takže mě furt bolí celý tělo, záda, klouby... blééé. Takže když už jsme se sžily s Kačkou, tak zas trpím takhle. Musím pořád odstříkávat. Takže místo abych se vyspala, co hodinu jsem vstávala a odstříkávala. A potila se jak prase.

Ale jinak dobrý 🙂

hanulka3112
26. kvě 2009

Tak jsem po večeři, za chvíli mi přijdou s kapackou, ani se nemůžu dívat ven, když je tak krásně nebo zblázním, ještě, že už tady tak dlouho nebudu, když si představím, že už tu jsem měsíc, tak se mi z toho točí hlava 😅 😀 jsem zvědavá na tu dnešní bouřku 😕

luzza
autor
26. kvě 2009

hodili jsme pár nových fotek 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kay
26. kvě 2009

ahojte, no nevím, asi jsem jí to způsppbila, včera jsme jedla jen rohlíky s něčím nebo jogurt no.. te´d spala 4 hodiny v kuse, chudina je taky už unavená. a a to vedro.. tady teda nekáplo už hodně dlouho.. ☹

luzzi, holky jsou krásný...

nic malá s ebudí, jdu jí koupat..

luzza
autor
26. kvě 2009

kay
to pečivo může stelince vadit... 😕

tady chvíli pršelo a už je po všem...

jdem taky koupat 😉

luzza
autor
26. kvě 2009

grej
zánět prsu je hnus ☹ to tě lituju ☹

hanulka3112
26. kvě 2009

luzzi ty tvoje princezny jsou fak úžasné,už se nemůžu dočkat těch našich drobečků 😵
Grej ty jsi fakt chudera, hlavně at se to co nejdřív vyléčí a Kačka líp spí 😉

luzza
autor
26. kvě 2009

hanul
děkuju 😉 🙂
tady proběhlo druhé kolo deště a bouřky...tentokrát silnější...! na chvíli nám to vyhodilo proud 😝
teď popíjím čajík pro kojící 😀 a čučím na TV...

macous
26. kvě 2009

Grej - tak to je teda blbý s tím zánětem, tak snad ti léky brzy zaberou a bude to zase dobrý 😉 Teda ale ti povim, že jakmile si Kačku zvyknete do postele, tak to máte přišitý na napořád 😀
Hanulko - ty už to máš vážně za pár, už se brzy drobečků dočkáš. Víš co, chudák ta paní, je mi jí líto, má to asi pěkně těžký, nikdo jí nerozumí a ani neslyší 😔
Luzzi, no u nás zatím ani nekáplo, tak jsem zvědavá, co přijde v noci, ale bouřky hlásili, tak teda uvidíme co bude 😵
Kay - jo jo, rohlíky, to je možný, že je to tím, kamarádce se to taky stalo, prcek trpěl dva dny a pak už dobrý, už si dávala jen včerejší pečivo 😅
Míšo - tak co, spořádala jsi melouna? 😀 😝 😀

Jinak holky vám normálně musím napsat co se mi stává, teda zatím cca 3x, ale dodnes jsem si říkala, že se mi to asi zdá nebo co. Mimi má takový ty chvilky, kdy mi totálně lítá břicho, jak se boulí a špulí a já už 3x slyšela takový jakoby lupnutí, jako když přeskočí kloub, dneska to slyšel i manža, takže se mi to nezdá, nestalo se vám to taky???? Je to určitě loupnutí v prckovi, mě nic u toho nebolí 😅

luzza
autor
27. kvě 2009

mací
kdo ví,co ten váš prcek nacvičuje 😀 možná to bude nějaký gymnasta 😅 😅 v nich taky loupe 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru