Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
29. kvě 2009

luzzi, no to asi bude trojčátko.. hele tak na víkend si sestřičku berete na hlídání jo? 😀

maci, no já chystala kabelu asi tak od toho 33t do toho 37tt 🙂 ale drogerka se dokoupit dá.. vlastně skoro všechno, M. mi do porodky musel nést i síťovaný kalhotky.. protože mi ještě nedošli z netového obchodu.. 😀 a podprdu jsem měla jen jednu 😀 resp. dvě ale jedna byla mokrá bo byla vypraná, tak zůstala doma.. 🙂

luzza
autor
29. kvě 2009

hanulko
moc ti přeju příjemný víkend doma 🙂 🙂 🙂 ,hezky si to užij a mysli na to,že sami dva už tam dlouho nebudete 😉 🙂 😀 nás už je plný barák a jsme moc moc šťastní 😵 🙂 😉 😀

luzza
autor
29. kvě 2009

kay
manža mi taky dodával síťovky do špitálu 😉 😀
používala jsem je nějaký ten den i doma...
aspoň mi větrala jizva po císaři 😉

stelinku berééém 😅 😅 😅 i manžovi se moc líbí 😅 😅 hlavně ty vlásky 😀 😀 😀 😀 😀

hanulka3112
29. kvě 2009

Luzziku děkuju moc 🙂 už ted nemůžu dospat zítřka 😀 už se těším do naší postýlky až se přitulím k příteli až se tím už ted dojímám 😵 je mi tu moc smutno za ním ☹ chybí mi všechna ta objetí a polibky 😔

luzza
autor
29. kvě 2009

hanulko
neříkej mi to.... ☹
jak sem si to přečetla,tak se mi to ztáhlo v krku na brečení ☹ ☹ ☹
já tě chápu a vím,jak ti to moc chybí 😢
ale už to bude brzy za vámi a už budeš pořád doma 😉 🙂 😵 tak to vydrž kočko...

kay
29. kvě 2009

luzzi, no mi ty kalhotky taky přišly hrozně pohodlné 😀 ale doma už jsem měla svoje.. jo zatím mě udivuje, že všichni vykládají že je pěkná, ale hlavně ty vlasy zaujali prostě všechny.. 😀 sem říkala, že mě pálila ta žáha.. 😀 že zdravíme manžu 🙂

tak nevím jestli má cenu jít spát, Stela spí už hodinu a půl, a taky se ais za půl hodinu může budit.. ☹ ach jo..

hanulko, já myslela že na víkend znamená už od pátku :-O myslela jsem že už si užíváš doma... 😠 luzzik má pravdu, už jen dva tři týdny max, to se musí zvládnout.. nemocnice jsou holt na prd ale hlavně když to všechno dobře dopadne..

slyšeli jste ve zprávách tu reportáž o miminku co o nechali kojit matkou s diazepamem a ono pak umřelo? nějaký nezávislý gynekolog tam tvrdil, že mu to nemohlo ublížit, ale mě to přijde teda úplně jasné..

macous
29. kvě 2009

Hanulko, já taky myslela, že už spinkáš doma 😅 No už zítra a pak ještě párkrát v nemocnici a budete čtyři 😀 😀 😀 a budete se tulit všichni dohromady 😵 😵
Luzzi, jo jo, snad do poloviny příštího týdne dodělají už tu dlažbu po zahradě a já všechno vyperu, nažehlím, vyvařím, abych pak měla lážo plážo u bazénu a nemusela s pupkem nic dělat. Taky chci ještě dát do kupy zahradu, každý den kousek a opatrně, aby to pak alespoň měsíc vydrželo 😵
Kay, mě žáha nepálila ještě nikdy v životě a ráda bych aby to tak zůstalo, tak jsem teda zvědavá, jestli bude naše dítko plešatý 😀 😀 o tom miminku mi ani neříkej - diazepam - takový svinstvo - tfuj 😔

Holky, jdu dát spršku a hurá do pelíšku, pa pa 🙂

m.e.l
30. kvě 2009

Bré ranko, Luky zase terorizuje. Ale už vím jak na něj - nechat vzteklouna vyřvat, protože když je vzteklej tak náruč nepomáhá . . .
Koukám, že jste probíraly síťované kalhotky - taky jsem je nosila doma, musela jsem být pro manžu erotika sama - krátké tričko a ty kalhotky. . . 😀 Jo hlásím váhu 93,4!! Takže vlastně 16kg dole. 😉

kay
30. kvě 2009

mel teda ty seš rekordmanka.. za chvilku budeš mít 70kg a já s epůjdu zahrabat 😀 hele dobrá motivace pro další mimi ne? 😀

macous
30. kvě 2009

Ahoj holky,
Melíku, tak to je super úspěch s tou váhou 😀 Tak ty necháváš Lukyho takhle vybulíkovat, no když to jinak nejde, tak co 😀 😀 😀
Jdeme ke tchýňce na oběd, tak nemusím vařit, to jsem ráda 😵

m.e.l
30. kvě 2009

Kay, rekordmanka nejsem. Spíše mám už tak stažený žaludek, že dostat do sebe večer krajíček chleba je docela úspěch. Včera jsem ho jedla skoro hodinu. Na jídlo jsem si vzpoměla někdy v devět hodin.
Mací, musím ho nechat vybulíkovat. On totiž se evidentně vzteká a když se mi vzteká i na ruce, tak co jiného s ním? 😒 Teď mě tady terorizoval dvě hodiny, za chvíli by měl jíst a přitom konečně usnul. 😕 Tak jídlo dostane až se probudí. Což určo bude až my budeme obědvat, do znamená, že stačí když pro sebe připravím tři špagety, více do sebe stejnak nedostanu.

luzza
autor
30. kvě 2009

teda melíku
ty mě ničíš 😠 😀 já na váhu radši ještě nevlezla 😝

luzza
autor
30. kvě 2009

jinak holky dneska v noci byly hodný,jen papaly a spinkaly...
oni si to vynahraděj zase večer po koupání...to jsou vždycky protivný a nic je nebaví 😀 a usnou třeba až v deset 😝

kay
30. kvě 2009

luzzi, no tak to naše trojčátko uslo včera kolem desáté, když dostala druhý nášup mlíka po koupání 😀 ale v noci si vždycky jen cucla cca 10 min a hned usla.. 😀

mel ale to není úplně dobrý, musíš jíst, aspoň mi za to furt každý nadává.. 😠 včera jsme udělala kastrol kuřecí polívky.. kdybych mohla tak Ti pošlu.

luzza
autor
30. kvě 2009

kay
no říkám,že stelík by se k nám hodil 😀 😀 😀 😀

jmisa
30. kvě 2009

Ahoj.

Mel, hned se připojím ke Kay, to jako fakt není dobře, jíst musíš, stačí málo, ale často, jinak si přivodíš obrovský problémy a navíc váha se dozajista vrátí ještě v horším provedení.

Já poslechla dr. a odpočívám, což tedy znamená, že spím tak 18-20 hodin denně, no děsný, jak na začátku těhu s utrošem 😀
Ráno jsem jen vyvečnila, koupila snídani, snědla jí a zalezla do postele a vstávala jsem před chvilkou. Vyprázdnila myčku, narvala tam to co se tu válelo už zase špinavého, snědla kus melouna a postel by mě zase lákala. Ale chci jet nakoupit, tak se musím domluvit s mužem, jestli už pojedem teď nebo jak. Jestli až později, tak se asi ještě natáhnu "ke knížce", zatím jsem přečetla asi 10 stran, je nějaká uspávací a přitom detektivka 😀

luzza
autor
30. kvě 2009

ty naše potvůrky nám zase prospaly celý dopoledne... tak jsem zvědavá,co na nás chystaj na večer 😀 😀

jinak jmis!!!!!!!!!!!
díky za typ na kontryhel...
od té doby,co ho piju,ta červená krev zhnědla a dneska už je vložka úplně čistá 😅 😅 😅
takže super 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jmisa
30. kvě 2009

Luzz, to budu ráda, když to pomůže 🙂

m.e.l
30. kvě 2009

Náš terorista prořval půl dopoledne a pak spal tak, že zapoměl jíst po třech hodinách. 😀
jmis, já jím, ale prostě fakt málo. Sním trochu a už mi je blbě od žaludku. Jím tak poloviční porce co v těhu, no možná i někdy třetinové.

luzza
autor
30. kvě 2009

melíku
to ti závidím...
já mám chutě na cokoliv... 😠

luzza
autor
30. kvě 2009

jmis
najednou mi ta spařená tráva víc chutná 😀

jmisa
30. kvě 2009

No ono je problém, že při hubnutí odchází z těla i zplodiny, takže to pak jde do mlíka.

Luzz, to víš, zjistila si, že pomáhá a tak i zachutnal 😀

m.e.l
30. kvě 2009

jmis, na ty zplodiny chlastám jak duha. 😀 A nehubnu cíleně, ono to jde samo.
luzz, chuť by kolikrát taky byla, ale zrovna při té mé chuti má chuť malej terorista terorizovat. 😅 😕

luzza
autor
30. kvě 2009

malej bin ládynek 😀

m.e.l
30. kvě 2009

luzz, jo nějak tak. Ale teď při posledním terorizování měl nárok - trápili prdíky. Teď už snad bude dobře. 😕

luzza
autor
30. kvě 2009

melíku
to taky známe 😖 ,když to holky čapne,tak nám zpívaj duet...
nelince pomáhá ležet na bříšku...skrčí pod sebe kolínka a prdí,pak usne 🙂 eliška na bříšku nechce být 😝 ta jen na zádech nebo na boku a řve tak dlouho,dokud se z toho neposrajdí 😀 a pak jí je zase dobře 🙂
dneska maj růženkovej den 😉 pořád spěj...tak se bojím noci 😀

luzza
autor
30. kvě 2009

melí
ještě zvládáš odstříkávat??

m.e.l
30. kvě 2009

Jo jo, odstříkávání zvládám. Ale uvažuji, že vydržím do konce šestinedělí a pak to zabalím, stejnak to Lukymu přestává stačit. Na prdíky u nás někdy zabírá bříško a někdy klubíčko. Luky spí na bříšku hodně rád, takže ho tak klidně nechávám i v noci, protože na boku kolikrát usnout nechce.

kay
30. kvě 2009

jmis to je dobře,jen odpočívej. Za chvilkus eTi po tom bude stýskat 🙂

kontryhel mi chutnal od začátku, takže spařená tráva byla super 🙂

Stelinka dneska asi dvě hodiny spala na Martinovi, tak jsem zatímudělala pečené brambory..ataky jsem si děvhodiny před tím schrupla a jem i líp. 🙂

luzzi teda to si nedovedu představit, že bymi malá takhle brečela, tobych asi nezvládla..

luzza
autor
30. kvě 2009

melíku
tak to je dobře,že se mu na bříšku líbí...doktor mi říkal,že je to výhodná poloha,páč zlepšuje prokrvování plic...
eliška se teda na bříšku strašně vzteká,až je fialová 😖 ,nelinka leží tak,jak jí dáme 😀 to je strašnej spáč 😀 spí kromě kojení vlastně furt 😀 😀

to si dobrá,že odstříkáváš...to musí být časově hrozně náročný a co teprve pro prsa,viď?? já jsem teda zvládla v porodnici odstříkat maximálně 50 ml... takže to by asi holčičkám nestačilo 😀 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru