Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
6. čer 2009

Kay - tak kluk jak buk říkáš 😀 😀 😀 tuším, že to za pár týdnů praskne 😀 😝 😀 teď se směju, jaká jsem vtipná 😵 😵
Luzzi, tobě ty tvoje berundy tak krásně chrní - se máš 😉
Melíku, to máš teda pravdu, ale na druhou stranu si vem, jak dlouho by to ještě taky mohlo bez císaře trvat 😲 tfuj, radši si to nebudeme představovat 🙂 A třebas bude druhé těhu v pohodě, budou si tě hlídat a kdyžtak půjde druhé mimi ven císařem a raději v 38 tt, to byses i tentokrát všem těm komplikacím vyhla 🙂
Míšo, to můj tlak byl opět parádní, 115 na 60 a to jsem byla ve stresu, jako netěhotná přes 100 na 58 nejdu 😀 😀 😀 a to jsem dárce, vždycky než mi napíchli žílu, tak jsem musela lítat po schodech a dělat dřepy 😵
Grej, tak co dneska dělají prsa - je to lepšejší??

macous
6. čer 2009

Holky jdeme hrát kartičky ke známým, tak se loučím a přeji všem parádní sobotní večer, a maminkám neřvoucí miminka (Melíku) 😵

kay
6. čer 2009

tak vás taky zdravím, koukám na goťáka, Stelik už chrní, mezi kojením v šest a v půl deváté vůbec nespala, tak jsme ji uložila dřív.. do trojobalu. dvakrát zavřeštěla a už je tam klid. ještě skočím na kontrolu ale myslím, že do půl noci není co řešit..

já mít nespavce tak se jdu odstřelit 😀 užý teď nevímmoc co s ní, když nespí.. 😅 a ještě toho moc nevnímá.. ale dneska si ji vzal na ty dvě hodiny M. tak jsem se i osprchovala.. 🙂 a skorošvagrová taky chtěla chovat, ael stelinka už byla trochu protivná..

závidím grilování tady byla bouřka, a karty taky, už bych potřebovala kamkoliv vypadnout zbaráku 😀

mel teda taky pěkné.. hele holky a používáte dudlíky, asi jo.. a kdy se jako používají? 😅 já to fakt zkusila 2x, ale o ničem.. takže jsme furt bez něj a už asi vydržíme ne?

kay
6. čer 2009

zofíku, vy už jste doma? Vašík je kráááááásnej blonďáček 🙂 jak se máte? jak se cítíš?

luzza
autor
6. čer 2009

kay
u nás jsou dudlíky nepostradatelný... 🙂
holky se tak zabavěj,když jsou vzhůru a taky na usínání jsou ideální 🙂
cože?? zofik už je doma???

luzza
autor
6. čer 2009

zabavěj myslím tím dudáním 😀

luzza
autor
6. čer 2009

melíku
mám v okolí postžený šestiletý dvojčátka ☹ ☹ je to moc smutný...po komplikovaným spont. porodu... ☹
takže opravdu zlatej císař ☹ v některých případech ☹

kay
6. čer 2009

luzzi, no já to jednou právě zkusila a ona měla ten dudlík tak velkej že jí brnkal do nosu a vypadával.. a mi to přišlo hrozně líto že jako cucá kus plastu.. je fakt že si někdy ze zoufalství asi ucá ručičky nebo něco jiného, ale furt je mi to milejší.. a taky nevím, mám strach že bych nepoznala, kdy má hlad nebo tak něco..

no každopádně má žofík fotky v albíčku 🙂

zofik
6. čer 2009

ahoj holčinky, zdravím....doufám, že se máte všechny dobře, dneska nás pustili, měli jsme žlloutenku...tak se budu snažir vás dočíst....ale teď jdu hajat...dobrou.....

luzza
autor
6. čer 2009

žofíku
gratuluju k narození vašíka 🙂 🙂 🙂 je moc hezkej 😵 😵 😵 😵 😵

jmisa
7. čer 2009

Ahoj všem.

Zofiku, malej je moc pěknej a byl to tedy kus chlapa. 😉

luzza
autor
7. čer 2009

dobré ránko 🙂
tak eliška už je vzhůru,mám jí v obýváku a bulí,ale vypadá to,ještě usne,je to takový pobrekávání,asi neví,co by 😀 ... nelinka ještě po kojení usnula,tak jsem ji nechala chlapovi v posteli 😀 ...
dneska jedly o půlnoci,ve čtyři a ted...

m.e.l
7. čer 2009

Bré ranko,
v první řadě - Žofíku, Vašík je nádherný - gratuluju mamino, no a je to kus chlapa, takové děti se mi líbí. 😀 😅
No my dneska vstávání v půl dvanácté, ve tři a před sedmou. . . Takže to docela šlo. Už jsem ani nešla zpátky do postele a rovnou hodila pračku s plínama a dalším prádlem. No a za chvíli se vrhnu na vaření. 😉

m.e.l
7. čer 2009

kay, k tomu dudlíku - Luky ho má kolikrát jen fakt na zabavení, když se rozhodne řvát hlady a nebo kvůli prdíkům, tak ani deset dudlíků to nezachrání. 😉 A normálně s ním usne, ale pak ho vyplivne a pokračuje ve spaní. Ztráta dudlíku ho z míry nevyvádí. 😅

luzza
autor
7. čer 2009

ahoj melíku 🙂
já jsem taky celkem ok 🙂 , elí už usnula,tak ji přenesu do ložnice a půjdu se najíst 😝 mám děsnej hlad 😝 😀

peda
7. čer 2009

Zdravím všechny při neděli 🙂

Vašík je fakt krásnej 🙂 😉 Žofí,veliká gratulace 😉 🙂

m.e.l
7. čer 2009

Pedi, nechceš náhodou porodit??? Tady není zvykem rodit později než je termín. 😀

peda
7. čer 2009

Melíku,třeba to dneska ještě zmáknu 😀 😀 ale nic tomu nenasvědčuje 😅 .Ty jsi rodila 40+1,ne?

m.e.l
7. čer 2009

Pedi, jo 40+1 ale po třech dnech vyvolávání porodu. 😀

luzza
autor
7. čer 2009

pedíku tak se trochu snaž 😀

koczurka
7. čer 2009

Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím.Máte všichni moc pěkné dětičky. 😵
Přišla jsem za váma pro radu,dneska jsem trochu špinila,ale jednorázově a už nic.To asi nebude ta zátka že? 😕 Zítra jdu na kontrolu tak nevím jestly někam jet nebo ne?
Díky za každou odpověď.

luzza
autor
7. čer 2009

koczi
já myslím,že kvůli tomu nikam jezdit nemusíš 😉

luzza
autor
7. čer 2009

tak jsem povlíkla postele a chtěli jsme jít s kočárkem ven,ale je tam pěkně hnusně,fouká vítr jak v listopadu 😒

peda
7. čer 2009

😀 😀 Luzzíku,jako jak se mám snažit???????domlouvání nepomáhá 😀 😀

Tady na jihu je hezky,svítí sluníčko a je docela teplo,ale vítr taky fouká 😉

Koczurko,taky si myslím,že nikam jezdit nemusíš,že to bude zátka a kontrakce jsou za dveřma 😵 😵

kay
7. čer 2009

ahojte holky,

dostala jsem od mamky můj naprosto oblíbený bezový sirup (z černého bezu), myslíte že to není alergen nebo tak něco, že to můžu pít?

luzza
autor
7. čer 2009

kay
já bych ho zkusila 😉 🙂
prozatím v omezeném množství... né hned na litry 😀

kay
7. čer 2009

no to ne, ikdyž já jsme zvyklá pít z půllitrů 😀 ale tak jeden slabý zkusím a uvidím.. když tak si budu rvát vlasy no.. 🙂

luzza
autor
7. čer 2009

kay
prosim tě 😀 člověk se furt bojí něco sníst nebo vypít,aby z toho neměli prckové bolení a oni se stejně občas kroutěj bolestí a brečej a my ani netušíme z čeho 😅 😅 😠
tak se klidně napij 😉 taky bych si dala 🙂

kay
7. čer 2009

luzzi, no jo máš pravdu.. 🙂ikdyž teď se spíš modlím, abych měla mlíko.. ale třeba se pletu, když si myslím, že když mě vysosne a mám jakoby prázdný prsa, ale furt něco teče, že nemám mlíko.. jenže když je to takhle tak ona už nechce pít.. třeba se jí to jen blbě tahá.. ☹

šťávu jsem si dala a uvidíme.. zítra poreferuju.. 🙂

luzza
autor
7. čer 2009

kay
já myslím,že mlíko určitě máš 😉 za ten měsíc jsi už určitě rozkojená 🙂 pak už se tolik ty prsa nenalejvaj...
tvoří se v nich jen to,co stelinka vypije,tak proto se ti zdaj prázdný...
já mám uplný pytlíky 😀 😀 prázdný 😀 ale holky maj plnou pusu mlíka i po posledním tahu 🙂 takže v nich je určitě mlíka dost 😉
věř tomu a hezky koj 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru