Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
18. čer 2009

jmis
jiný za to platěj... 😀 😅

kay
18. čer 2009

ahojte,
za chvíli vyrážíme do poradny.. Naštěstí se jmsi nemusím koupat 😀

luzzi, no tak já soi myslím, že už to má stela na celém jazyku a kvůlitomu se tak furt vzteká, jsem si myslela že jí bolí břicho, ale poslední dvě noci děs, furt se budila a u prsa se hrozně kroutí.. ☹ a ten dudlík taky furt plive, jsem to ale matka... ☹ hned jedu pak koupit ten borax a mažu ...

mel, tampony se nedoporučují, vydrž vložky, ještě tam bude odcházet nějaký bordel z porodu..

kay
18. čer 2009

tak v poradně dobrý 🙂 pan doktor mi teda tvrdil že na moučnivku nic jiného než genciána neni, tak jsme pak jeli koupit ten borax do lékárny.. paní s emě teda ptala že má něco jiného, ale pak se ptala nějaké magistry a prý je to na to.. tak už jsme jednou Stele mazala pusu, ale před kojením, tak teď budu mazat spíš po kojení. Jinak má 3,2kg přesně 😵 prý není ani tlustá ani hubená, že je tak akorát, a poslal nás raději s tím znamínkem co má Stela na tváři ke kožní, a´t si to pohlídá, já mám totiž pocit, i M. říkal, že je to furt vystouplejší a vystouplejší..
a o půl čtvrté přijedou tchánovci 🙄 fakt se nemlžu dočkat, po těch dvou nocích jsem totálně mrtvá.. ale raději to budu mít za sebou teď než to odkládat.. 😅

jmisa
18. čer 2009

Jsem doma z poradny, prý pokud mi neprdne voda, tak v nejbližších dnech spíš neporodím, CS 2 (minulý týden 1).
Tlak jsem měla 158/85, tak gyndr. jásal, jak je krásnej, prý ten vrchní nás nezajímá, spodní je pěknej, no když myslí 😀
Streptokoka mám negativního a příště už šupajdím do porodky. Tam maj aspoň rtuťovej tlakometr. 😝 A nemusím k nim po schodech a nejspíš tam nejdřív vysedím důlek 😀

jmisa
18. čer 2009

Jo a vodu nám asi v 11 pustili, takže to bylo v pohodě 😀

luzza
autor
18. čer 2009

kay
to bylo dost chudý,kdyby byla jen genciána 😀
jo jo,mazej jí to po každým kojení a prsa taky 😉

luzza
autor
18. čer 2009

jmis
tak to byla klika 😀

m.e.l
18. čer 2009

kay, ze Stelinky bude za chvíli kus ženské. 😉
jmis, no poradny v porodce to je fakt zážitek. 😒 Třeba to půjde rychle, pokud mají v tom nějaký systém, ale co vím tak v Podolí a na Bulovce určo žádný nebyl.

m.e.l
18. čer 2009
jankatr
18. čer 2009

Luzzi - já jim ty prsa střídám - mám pocit že (a nejspíš to není jen pocit 😅 ) že Kubík pije mnohem víc než Matýsek tak abych ty prsa stimulovala tak na stejno a ne jedno víc a druhé míň.

Teda holky - vy máte ty mimča tak vlasatý... - to ti naši jsou proti nim uplní plešounci 😀 😀 😀

jmisa
18. čer 2009

Mel, no vím jen, že je to rychlejší než v Podolí. Ono je to i z důvodu, že nedělaj ty monitory, tak to jde rychlejc.

kay
18. čer 2009

janky, no ono jim to prý stejně vypadá neboj 🙂

luzza
autor
18. čer 2009

jani
já je teď nestřídám...kvůli té moučnivce...aby si ji holky furt nepředávaly...nelinka ji zatím nemá...
tak to snad nevadí...

luzza
autor
18. čer 2009

melí
lukášek je překrásnej 😀 je to teda vlasatec 😀 😀 holkám pomalu ale jistě padaj,už z nich neuděláme ani kohoutka 😅

kay
18. čer 2009

luzzi, tak já musím zatím zaklepat, že nás spíš zatím jen rostou do délky.. 🙂

m.e.l
19. čer 2009

Bré ranko,
musím říct, že Lukymu pouze světlaj, ale ani jeden vypadlej vlásek jsem ještě nenašla. 😀

luzza
autor
19. čer 2009

kay.mel
to se máte 😀 my fakt plešneme 😀 😀
jinak přeju všem dobré ránko 😵
konečně pátek!!! 😝 víkend můžem chrnět 🙂

luzza
autor
19. čer 2009

ježiš ty popeláři dělaj takovej hluk 😠 😠 😠 😝 ,že doufám,že holky nevzbuděj 😠

luzza
autor
19. čer 2009

domes ve škole,já po snídani,tak jdu ještě zalést do pelechu 😉 🙂

m.e.l
19. čer 2009

Hm a já se pomalu chystat na cestu do práce, za hoďku a kousek vyrážíme. Jenže ono je to příprava jak výpravu na polární kruh. Vždycky trnu hrůzou abych něco nezapoměla, hlavně jídlo a flašku pro Lukyho. 😒

jmisa
19. čer 2009

Ahoj všem.

Kamarádka mi takhle vyprávěla, jak prvně jela s malým do práce. Prý načančala miminko, sebe a chlapečke je oba při odchodu zblil a to doslova a do písmene, jinak to prý nešlo nazvat. Tak neva, vezmu další pěknej úbor, sobě další slušný triko, umyju, a jde se, dojde až do výtahu a opakujeme 🙂 Po třech převlíkacích cyklech, vyrazila směr kancl jak na chatu, malej obleček obnošený a ona v obdobném stylu 😀 😀

Tak jsem volala do porodky, jdu ve čtvrtek, takže týden bude zachován. Mám tam být na zhruba 9,15, tak uvidíme, jak moc jim to půjde.

luzza
autor
19. čer 2009

jmis
no jo,to dětičky umí 😀 😀
mel
a co pije luky za mlíko? Nutrilon nebo Bebu?

luzza
autor
19. čer 2009

kay
tak mi k dnešnímu ránu nemáme v pusince ani flíček 😅 😅 😅 paráááda 🙂

kay
19. čer 2009

dobré ráno,
tak á po snídani, osprchovaná.. 🙂 Stela najezená a v postýlce jí nahazuju dudlík..

luzzi, tak já nevím jestli je to lepší, mě to přijde, ale možná je to jen zbožné přání.. každopádně dneska noc docela v pohodě, takže to může buď tím, že se to lepší, nebo ještě byla jedna změna vůči těm ostatním dnům, že jsme nebyli na procházce v kočáře.. 🙂 tak tEď nevím co vybrat.. na procházku dbneska asi nepůjdeme, abych to vyzkoušela, protože venku leje jako z konve..

mel, tak já nemám strach že nebudu mít jídlo s sebou, spíš že bude mít Stelinka hlad na nepravém místě 😀 ale po zkušenosti ze srazu v pondělí už to asi tak nebudu řešit 😀

jmis, tak super, snad nebudeš muset v porodce moc čekat, ale psala jsi že to tam je bez monitoru, takže snad rychlé..

grej
19. čer 2009

Ahoj holky, nestíhám dočítat, jen přispěju.

To moje dítě vůbec nepotřebuje spát!! Já ton echápu... Třeba včera spala jen dvě hodiny s manžou v kočárku a pak venku se mnou asi hodinu a půl. Kdybychom byly doma, tak nespí vůbec. Pak byla vzhůru od šesti do půlnoci. A je to tak, že pokud jí vrznu do postele, tak řve. V klidu je jen na ruce a to ještě ve většině případů musíme houpat na míči. Jinak brečí. Zkusili jsme jí nechat vyřvat,ale brečela dvacet minut a bylo jí to úplně fuk. Ani se neuřvala...

Kojím co dvě hodiny,ale teĎ má zas asi ten spurt, protože včera baštila půl hodiny z jednoho, půl hodiny z druhýho a furt měla hlad. Tak jsem jí dala stovku nutrilonu a vyzunkla jí jako nic. Pak konečně usnula a spala tři hodiny. Slast!
Pak jsme ale zase hodinu kojili a pak spala už jen hodinu. A od pěti byla vzhůru co pět minut, asi prdy.

No co vám budu povídat, děs. Nestíhám totálně nic dělat. Tenhle týden má manža volno, tak jí bere vždycky na prochajdu a já aspoň uklidim nebo vyžehlim nebo tak. TeD mě taky čeká žehlení. Kačka totiž roste jako z vody, každý den vyřazuju další oblečky. Tak jsem si musela vyprat větší, co jsem nakoupila.
Už máme velikost 50.

Já přestala krvácet po měsíci a už mi stačí jen slipovka, tak jsem moc ráda. Ale bez kalhotek stejně chodit nemůžu, když pořád sedím a kojím (myslím jakao v noci).

Jdu žehlit než se mi zas vrátí řvoun domů. Jo a bych jí jen nehanila, občas má přes den světlou chvilku a třeba deset minut vydrží ve vibračním lehátku jen tak ležet a koukat. Ale to je fakt deset minut. Jinak potřebuje aby se pořád něco dělo...

m.e.l
19. čer 2009

Tak jsme doma z práce, Luky ukázal jak je hodnej i jak umí řvát jak protrženej.
Luzz, máme Nutrilon.
grej, hm Kačenka je fakt "hodné" dítko. Zlatý Luky, proti Kačence spinká docela hezky, i když v noci dokázal více jak hodinu řvát, vždycky přestal jen na chvilku, když jsem mu vrazila dudlík a pak pokračoval vesele znovu. 😵

laura29
19. čer 2009

Grej - neni to uz divny, ze vubec skoro nespi? Neradila ses o tom treba s doktorkou?

kay
19. čer 2009

greji, teda to je fakt šupec... to je pravda s tou doktorkou.. co Ti na to říkala? ikdyž oni prý zyhle malinký děti to takhle nějkdy dohání... prý.. a když bylo stele co kačce, měla asi ten spurt...

grej
19. čer 2009

díoktorka rekla, že holt některý děti nespí.ted řve vkuse patnáct minut. já pět. za chvíůi mi z toho hrábne. už se nedivim, že některý labilnější matky tomu dítěti ublížej. už nepomáhá ani míč. houpu tu jak divá as nic.
se z ní zbláznim!!!!! 😖 😖

laura29
19. čer 2009

grej - hlavne si ty chvilkama negativni pocity nevycitej, jsou uplne normalni 🙂 jen ten obrovskej spankovej deficit, jakej musis mit, to samo o sobe je na provaz 😀
jinak je to ale mazec teda, ja na tvym miste bych byla na prasky taky, prijde mi, ze to snasis jeste relativne v klidu 😀 jsi dobra.
tak snad se to zlomi! Kacka chudak prichod na tenhle svet nese asi dost tezce.
Hele, ty chvile, kdy Kacku vozi venku nekdo jinej nez ty, bys mozna mohla vyuzit spis nez k uklizeni, zehleni... k tomu, ze si schrupnes 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru