Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
30. čer 2009

jmis, tak pak je možný že má i žízeň, ale i tak - kojit dvě hodiny. . . Nevím, zkus když tak nějakou tu laktační poradkyni. 😉

jmisa
30. čer 2009

Zkusit mu dát trochu UM, jako dokrmujou v porodce je asi blbost, co? Kdyby pak nechtěl, tak je jasno, že měl hlad 😒

m.e.l
30. čer 2009

jmis, můžeš zkusit. Nevím, já to měla jednoduchý - odstříkat a případně doplnit UM.

jmisa
30. čer 2009

Tak prostě něco bude špatně. Asi mi "blbne pravé prso", jsem je prve prohodila.
Jak krmím z pravého, tak jsou problémy, z levého se napije a za 10 minut je tuhej. Přitom to pravý mám plnější než levý ☹ Ale je fakt, že mi z něj teče pdostatně míň mlíka než včera ☹

jmisa
30. čer 2009

Teď chrní, tak prostě budu zkoušet dávat nejdřív z postiženého prsa a pak až z toho lepšího. Jsem si myslela, že pro regeneraci bude lepší jim nechat vždy jedno kolo odpočnout.
No a uvidím. Když to nepomůže, zkusím dudlík, už jsem ho vyvařila a když ani to ne, tak zkusím trochu dokrmit UM, abych měla ve čtvrtek do poradny nějakou zkušenost a ne jen pocit.

Jinak jsme zmákli první jízdu s kočárkem a dokonce i venčení s kočárkem a háravkou.

imiska24
30. čer 2009

Ahoj Jmiso,jak je?Alex je krásný miminko.Dali si záležet...... 🙂

luzza
autor
30. čer 2009

když se něco může pokazit,tak většinou mě 🙄 🙄 🙄
ráno jsem pracně sbalila holky i se všema krámama co potřebujem na výlety po doktorech a když seděly ukurtovaný v autě,kde bylo 40 stupnů,nenastartovalo mi auto 😖 😖 😖 😖
takže z toho nebylo dneska nic...
normálně jsem se rozbrečela,vypakovala auto a zalezla domů...neměla jsem náladu ani na MK ☹
holky jsem nakojila a šla s nima spát...a spaly jsme do 3 😠 😠 😠
ted už je mi líp.. 😔

m.e.l
30. čer 2009

Luzz, teda kočko, docela pech. . . 😠 Já myslela, že máte nový auto nebo ne??? 😲

luzza
autor
30. čer 2009

mel
jo 🙄 nevím co se tam podělalo 😒 ,motor točí,ale nechce chytit... jirka se na to večer mrkne... 😒
ale musí se to stát mě 😠 on s tím jezdí denně a nic 😅

m.e.l
30. čer 2009

luzz, to je zákon schválnosti!!! 😒

anitta
30. čer 2009

ahojky jmis mooooc gratuluji
zkus odsávat mně to moooc pomohlo mám super odsávačku od aventu byla drahá ale úžasná

luzza
autor
30. čer 2009

přesně tak 😀 fakt mě to zničilo... ted už je to good 😉
zítra vyrazím znovu...tentokrát s manžou...vzal si kvůli nám dovolenou 😔

jmisa
30. čer 2009

Luzz, to je peklo.
Já bych se taky rozbulela, jsem teď bulící typ 😀

Jo a jinak začal malej po hodince a půl zase trochu pobrekávat, už to nabralo na intenzitě, ak jsem mu dala dudlík, což se mi tedy moc nechtělo. V Krči dudlík odmítaj, rozhodně pro první měsíc. 😒 Tak nevím, co z toho vyvodit, že s dudlem dal ještě pokoj?

Jak často je běžné, že děti jedí? Jsou extrémy, to je jasný, ale takovej průměr? 3 hodiny? Nebo jen dvě? A v noci třeba dýl?

jmisa
30. čer 2009

Anitto, to máš tu elektrickou?

Já to zkoušela v porodce tou ruční a to bylo na dlouho. Pak tam měli nemocniční, tam mi vyjelo z prsa během chvilky 50ml, ale to bylo za big prachy ne na doma 😀

m.e.l
30. čer 2009

jmis, Luky měl tříhodinové intervaly, teď má tak čtyřhodinové a večer pak od cca 7 do 1 vydrží bez jídla. Teď spí na mě, tak se mi blbě píše. 😵

anitta
30. čer 2009

jmenuýje se iq uno je super fakt tahá bezbolestně a rychle jde to sní dobře stojí 3600 😒

hanulka3112
30. čer 2009

Holky hodila jsem nějaké těhu fotky do alba, když jsem je tam nemohla dát dřív, když mě zavřeli do špitálu 😉 a teď vás snad dočtu, teda jsestli se malí nevzbudí už spí 2,5h 😵

anitta
30. čer 2009

my papame po dvou a půl až třech a půl hodky jinak v noci od 8 do 1 spinká 🙂

anitta
30. čer 2009

alex je sladkej

dnes je zase tak hnusne že nespí snad žádné miminko uff

jmisa
30. čer 2009

No jak jsem mu šoupla toho dudla, tak zase zabral. Tak možná byl jen mrzutej a já jsem hysterka jak jsem přetažená, uvidíme.

Jinak Anitt, ta odsávačka vypadá dobře, ale to by muž určo protestoval 😀

m.e.l
30. čer 2009

No Luky už zase zabral, ale byl to horor. Nejdříve sranda na dece a pak najednou brekot jako když ho na nože berou - no jeho oblíbená večerní hysterie. 😵

anitta
30. čer 2009

večery jsou všude stejné

jmis já dnes odsála 400ml a to jsem to už málem vzdala fakt za to stojí

jmisa
30. čer 2009

Anitt, no já uvidím, jak to půjde, zatím jsme na počátku a musím tomu aspoń trochu času dát. Snad je to jen přechodné.
jinak malej stále spí, ale dudla si vyplivl 🙂 Šikulka. Musím tam namontovat mantinel, kvůli psici, je na něj děsně zvědavá.

luzza
autor
30. čer 2009

jmis
správně 🙂 dej tomu čas... ono se to spraví,neboj 🙂
a dudlíka se neboj.. moje holky ho mají od prvního dne a kojení to neovlivnilo...naopak...dudlík je vždycky uklidní...všechny miminka chtěj sát...i po jídle...prostě je to uklidnuje...proto by alex sál pořád 😀 😀 není to hlady,neboj 🙂

luzza
autor
30. čer 2009

jmis
já bych ho nechala sát max. půl hodinky a pak bych prso vyměnila za dudlík... abys ty prsa zbytečně nedevastovala 😀 za půl hodinky musí být najedenej...pak už si jen dudá 😉 dávej mu papat kdy bude chtít...po dvou po třech...jak se vzbudí...určitě bude mít i delší intervaly 😉 za chvíli vám to půjde 😉

jmisa
30. čer 2009

Teď kojení proběhlo celkem OK a vypadá to, že usnul. Musela jsem tam tedy 2x jít a už jsem ho pořádně svázala do zavinky a nechci to zakřiknout.....

Přidala jsem koupací fotky do alba.

macous
30. čer 2009

Míšo, jsem se usmívala, když jsem koukala na ty fotky při koupání, Alex je fakt sladkej a k tomu se tváří jak dospělej chlapák 😀 😀
Na naše kojení jsem teda taky zvědavá, když to tady všechno tak čtu, tak z toho mám čím dál větší obavy 😅
Luzzi, teda s tím autem, to je fakt zákon schválnosti, nic víc se k tomu nedá říct, úplně si tu situaci umím představit, člověku je do pláče, chvíli z toho, že je bezradnej a pak i ze vzteku, ale zítra na to alespoň nebudeš sama 😉
Anitt, tak já myslela, že už jste kojení vzdali a ono ne, to jsi fakt šikula 😵
Melíku, gratulka ke kyčlím 😵

Já jsem z toho dusna totálně kaput, dneska jsem myslela, že se snad nedokolíbám z města domů - cca 300 m a pověsit prádlo bylo taky něco, jako by nestačil ten pupek, ještě tenhle skleník do toho 😖

luzza
autor
30. čer 2009

jmis
fotečky nádherný 😵 😵 😵 😀 😀 😀

mací
dopředu se ničeho neboj 😉 stačí překonat ty počáteční problémy a pak už jde všechno samo 😉 🙂

hanulka3112
30. čer 2009

Tak jsem dočetla až teď bo předtím se mi malí začli budit, tak jsme koupali a papali a pořád krásně chrní, tak jsem zvědavá kdy se proberou, oprala jsem jim zavinovačky a zabalila do dek do kočáru od stejné firmy, jsou skoro velké jak zavinovačky jen to nejsou úplné čtverce, ale pěkně poslouží 😉 😀

hanulka3112
30. čer 2009

Jmis krásné fotečky ten má teda krásné kukadla 😉 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru