Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
9. črc 2009

Ahoj holky,
Artepko, vítejte doma, dětičky jsou jak jinak než roztomiloučký a jsou každé úplně jiné 😉 😀
Luzi, taky jsem zvědavá na fotečky s naušničkama 😵
Míšo, to jsem zvědavá na tu naší čubinku, jak bude koukat na mimi, ona teďka měla to falešné březí, tak o to víc......jinak teda vaše psice je rozená opatrovnice 😉

Dneska jsem měla párkrát takové malé tvrdnutí břicha, tak jsem zvědavá na zítřejší kontrolu, ale břicho mám pořád ještě hodně nahoře 😵

Jinak zdravím i ostatní maminky a miminka 😀 😀 😀

kay
9. črc 2009

mací no už jsme na tebe myslela co je s Tebou, jestli nerosíš 😀

kay
9. črc 2009

nerosíš? 😀 moje nervy.. nerodíš.. 😎

jankatr
9. črc 2009

jmisko - jenom kojíme 🙂 ale tohle je vyjímka - většinou teď vstávají tak kolem 4 hodiny ráno -ale i to je pěkný na to že choděj spát v osm 🙂
U Daníka jsem to měla podobně - asi mají dětičky kladný vztah ke spaní po mě 😀 😀 😀

Kay - ty spacáčky jsou vlastně jakoby takový lehčí fusaky - zkusím to zítra vyfotit - koupila jsem je od kamošky co má taky dvojčátka.

Zofiku - vydrž - nezapomeň že jsou o dva měsíce starší 😉

luzza
autor
9. črc 2009

no já dávám spát holky do rychlozavinovaček a pak ještě přikrývám slabou dekou...

luzza
autor
9. črc 2009

holky
řekněte mi vaše názory,komu jsou ty naše holky podobné 😀 😀 😀
pořád se dohadujem 😀 😀 a každý nám říká něco jiného 😀
tak by mě zajímalo,co si myslíte vy 😅 😅 😅 😅

kay
9. črc 2009

já S. taky občas ještě přikryju dekou, když je tam mí%n než 24 stupňů.. ale spíš když se mi zdá chladněji..

luzzi - Nelinka je celá Ty a Eliška je celý taťka 🙂 a třetí dvojče Stelinka je celá já 😀

Jani to budeš hodná, mě to docela nadchlo, tak když tak Tě zaúkoluju a%t zjistíš kde to vzala kamoška >/]

holky dobrou 🙂

jmisa
10. črc 2009

Ahoj všem.

Luzz, já bych řekla, že holky máte spravedlivě rozdělené, jedna mamka a druhá taťka 🙂

Včera jsem si vyslechla od mojí máti a posléze od ségry (což mě tedy trochu překvapilo, když pracovala v nemocnici na dětským), že jsem nezodpovědná, protože MUSÍM dávat malému čaj, protože MM mu nestačí. Nedokázala jsem je přesvědčit ani argumentama, co jsem vyštrachala na netu.

No a to pak pominu, že mi ještě máti řekla, že je nehygienciké dávat látkovky (co asi dávala ona mě), že jednorázovky jsou lepší, že v šátku je dítě chudinka, protože je tam nakrčený, když jdu venčit psici, mám malého raděj nechat samotného 😕 doma, tu chvilku to prý vydrží a nebo jít s kočárem, že ho v šátku může něco štípnout. No já se picnu, ale jako šestinedělka jsem hormonálně nestabilní a tak to moc špatně rozdýchávám.

m.e.l
10. črc 2009

Ahojda,
teda jmis, tvoje mamka je z které doby, mě naopak mamka látkovky schvalovala. A nechat dítě samotné doma??? Ke všemu já za chvíli začnu zkoušet BKM. . . Jen musím pořídit čínský nočníček a preventivně i k tomu knížku. 😉

jmisa
10. črc 2009

Mel, no mámě je 58, narodila jsem se 1971 a ségra 1974. Ségra má děti odrostlé (1996 a 1999).

jmisa
10. črc 2009

Malek se teď posral jak jetel, jsem ho měla no sobě po kojení, najednou pokrčil nožičky a vydal tak nezvěřitelný zvuk, že by se i starej chlap za něj nestyděl 😀

m.e.l
10. črc 2009

Jmis, no tak to by mamka měla mít trochu jinej přístup ne? Mojí mamce je 54, takže žádný ohromný rozdíl.

jmisa
10. črc 2009

Mel, no jo no. Co nadělám, ono co tam vesnickej dr. řekne je pomalu svatý, ale že ne vždy to je pravda už jim nikdo nevysvětlí.

m.e.l
10. črc 2009

No a na tohle je výborný, že bydlíte sami. Bydlet s rodiči, tak se jdeš oběsit. 😉

jmisa
10. črc 2009

Mel, to jo. Jsem ráda, že jsem hned po gymplu opustila rodné hnízdo 😀

m.e.l
10. črc 2009

No já sice ne po gymplu, ale v mých 24ti se naši odstěhovali do menšího bytu a já se osamostatnila a rok na to začala bydlet se skoro manželem.

luzza
autor
10. črc 2009

hoj holky
jsem se pobavila,když vás čtu 😀 hlavně jmis 😀
já mám na tohle překvapivě tátu 😅 ,moje mamka je ročník 52,ale je sečtělá v tom,že při kojení nedávat čaj atd...
ale můj táta!!!!!!! už při domčovi říkal : proboha dejte tomu dítěti už něco k jídlu,vždyť pije furt jen tu kozu! a to mu byly třeba 3 měsíce 😅 a z šátků šílí 😅 prej je to jak v zemích třetího světa 😀 no prostě dědeček k pohledání 😀 😀 😀

luzza
autor
10. črc 2009

kay,jmis
díky za názor k podobám 😉 🙂 😵 já to vidím stejně... jen naši tvrdí,že jsou holky obě po mě a tchýně tvrdí,že jsou obě po jirkovi 😅 😅 ale jsou přece tak rozdílné 😅 😅 a manža si myslí,že je nelík po něm,ale já v ní vidím sebe 😀 😀 takže takhle to u nás vypadá 😀 😀

melíku
přidej názor 😀 😀 😀

luzza
autor
10. črc 2009

dneska holky spaly do tří...pak jedly už v šest,ale zase usnuly a ještě chrní...takže je tu klid 🙂

jmisa
10. črc 2009

Luzz, no my nevíme, po kom malej je, zdá se nám, že po nikom 😀 😀 uvidíme, až nám povyroste.

Ale včera večer se manžel chlubil, že je malej jak on, protože si slehává stejnou stranu hlavičky, jako má slehnutou muž. 😀 😀

luzza
autor
10. črc 2009

jmis

luzza
autor
10. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, já to pořádně shlédnu a řeknu názor jo? Teď jdu v rychlosti utřít prach než se terorista vzbudí.
No Luky je celý po mě a mém bráchovi. . . . 😀

luzza
autor
10. črc 2009

jmis
já mám teda problém s nelinkou ☹ ,taky má slehlou šíšu ☹ ,dává hlavu jen na levou stranu,potvůrka a už jí mám pěkně sploštělou 😠 přitom jí polohuju... ale ona jak zjistí,že má vedle hlavy překážku,kterou neprorazí,tak se odsune celým tělem dál a stejně si tu hlavu položí jak chce 😠 😠

luzza
autor
10. črc 2009

melíku
tak jo,běž 😀
a máš recht,že luky je ti strašně podobný 😀 aspon podle fotek 😀 😀 tak kluci bývají spíš na mamky 😉 🙂

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, jé Nelinka je šikulka. 😀 Ale četla jsem, že polohování až tak tvar hlavičky neovlivní. . .
Luky už se pravidelně otáčí na pupku vpravo i vlevo, takže on si spíše tvaruje čelist než lebku. 😀

jmisa
10. črc 2009

Luzz, jj, malej taky plenu odsune a jinak se posune celej, muž si myslel, že mu tam dá slovník a pak teprve plenu 😀 😀 😀
Ale nám docela zabralo, že jsem ho otočila v postýlce, tak se točí ke světlu.

luzza
autor
10. črc 2009

melí
neovlivní?? 😨 mě dr. řekl,at se snažím jí polohovat... 😨
jmis
nelča je buchta...klidně bude po tmě...ale hlavu chce mít otočenou vlevo 😝 😠 nevím co s tím...

luzza
autor
10. črc 2009

tak mel... co jsi vykoukala za podoby?? 😀 😀

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, psali to tuším v Betynce. . . Nevím. . . Já to moc neřeším, tím že Luky dost leží na břiše. Dneska pořvával na pupku a najednou ticho, tak kouknu na něj přes comp a on pásl z nudy koníčky. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru