Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
22. črc 2009

jmis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
22. črc 2009

jmis
u vás se blindilo... u nás se celý den kadilo 😝 každá se pokadila nejmíň pětkrát a vždycky brutálně 🙄
jsou posrajděný i ty abdukční kalhotky 😖 ,takže jsem je rychle přemáchla a holky mají zatím široké balení 😝
naposledy se pokadila eliška těsně před uložením do postýlky 😝 a to tak,že jsem ji utírala i toaletním papírem 😀

možná tak kadily proto,že dneska tak často pily..nevím..

kay
22. črc 2009

luzzi, buď ráda, Stela dneska pije fakt každou hodinu, naposledy v devět ale snad už usnula.. a kadila jen jednou, asi ještě k tomu vedru i bolí břicho..ještě že začlo pršet a v dáli bouří, snad se aspoň ochladí...

jmis přikryla jsem s. dekou v obalu od polštáře - super nápad ještě jednou 😵 díky

luzza
autor
22. črc 2009

kay
určitě tak lemtala,páč bylo dusno a měla furt žízeň...
zítra má být ještě hůř 😝 😝

kay
22. črc 2009

luzzi, no právvě se už děsím.. 🙄 nejen že jsem zpruzená já ale ještě i ona a do toho přijde občas M. a zeotá se hrozně vesele "jak se máte holky" a já mám chuť vraždit 😀
co vlastně dělá Tvůj J. že je tak pořád pryč?

luzza
autor
22. črc 2009

elektroprojektant u spol. SKANSKA...
jezděj po celý republice ☹
pondělí až čtvrtek pryč...pátek,sobota,neděle doma... 😒 ale né vždycky..pak třeba dělá 2 měsíce tady jen ranní od šesti do půl třetí... 🙂
momentálně je v Berouně..

luzza
autor
22. črc 2009

kay, neboj, hned další den se má na několik dní ochladit..což mi nevadí 🙂

jankatr
22. črc 2009

ahojda - dneska to počasí bylo fakt na draka - dokonce i Matýsek, kterej je jinak uplný sluníčko měl dneska slušnej záchvat... 🙄

Já dneska překonávala sama sebe - konečně jsem se rozhodla že musím něco udělat s tím mým řízením. V neděli jsem to zkusila s manžou - ale stálo to za prd, je hroznej nervák a byl na mě pěkně hustej... - až jsem to cestou i obrečela - ale vytrvala jsem a nepřesedla si. Dneska jsem se domluvila se švagrovou a vyrazily jsme k mojí ségře do Jihlavy - ona je učitelka - a ten pedagogickej přístup mi vyloženě vyhovoval 😀 😀 😀 - no výsledek je že z toho mám mnohem lepší pocit. V tu neděli jsem byla tak vynervovaná že už jsem dělala kraviny jen kvůli tomu - dneska to bylo v pohodě. Akorát je blbý že sebou musím brát kluky a švagrová má taky roční žabku - takže jsem jela s třema miminama za krkem - no ale co - sama pak budu taky jezdit s prckama, tak si aspoň rovnou zvykám. Daníka jsem přenechala babičce - ten už by se nám nevešel 😅 😅 😅 - akorát teda, kdybych v poledne věděla co se má přihnat za počasí tak nevím jeslti bych vůbec někam jela http://www.novinky.cz/domaci/174480-od-vysociny... . Naštěstí nás to potkalo jen v Jihlavě než jsme vyjely - lilo slušně a padaly i kroupy tak 1cm v průměru - po cestě už to bylo v pohodě 😵 .

kay
22. črc 2009

aha, tak spoń je v republice a když to není furt, tak se to dá.. no já se taky dost těším 🙂

jankatr
22. črc 2009

jmisko a Macíku - pěkný fotečky 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
22. črc 2009

jani
jsi šikula,že jsi to nevzdala 😀 moc ti fandím,ať jsi s klukama mobilní 🙂 je to k nezaplacení 😉 vím to podle sebe 🙂 kdybych se měla spoléhat na jirku,tak toho moc nenajezdím 😅 takže si můžu s holkama zajet kam chci a kdy chci 🙂

luzza
autor
22. črc 2009

kay
jde jen o zvyk 🙂 hrozně se mi po něm stýská..ale pak když je doma a dělá všude bordel, občas se těším,až zase vypadne 😀 😀 přijde mi,že když jsem s holkama sama,mám míň práce 😅 😅 😅

luzza
autor
22. črc 2009

ale nechci mu úplně křivdit 😀 😀 když je doma,hrozně se snaží užít si berušky a taky vaří 🙂 😵 takže to není zase tak strašný 😀 😀 😀

jmisa
22. črc 2009

Luzz, u nás se kadí taky, no jak furt pije, tak furt s**e 😀
Teď spí, jsem zvědavá, jestli aspoń do rána, když celej den prudil.

kay
22. črc 2009

luzzi, já to úplně chápu, M. taky jezdí občas pryč a já se na to většinou těším, že budu mít klid.. 😀

s tím řízením vás holky obdivuju, sice řidičák mám, ale mám z toho panickou hrůzu. ikdyž jsem si taky říkala, že bych se mohla naučit aspoň 3 trasy - obchod, doktor, naši, a občas zajet, ale začnu to asi zkoušet až nebudu kojit, protože bych určitě z těch nervů ztratila mlíko 😅

jmis, jak kdybych skyšela tchýni - no to víš, když je příjem musí být i výdej 😠 😀

holky dobrou, snad bude noc a zítřek snesitelný.. 😕

jankatr
22. črc 2009

Kay - já s tím řízením bojuju uplně stejně - řidičák mám asi tak deset let ale nikdy jsem nejezdila. A když jsem to párkrát zkusila tak jsem vždycky udělala nějakou kravinu, že jsem to pak málem někam napálila a hned jsem šla na místo spolujezdce a hooooodněě dlouho se vyhýbala tomu abych to zkoušela znova. Z auta mám téměř panickou hrůzu, a nejhorší je že se to s věkem zhoršuje. Jenže teď s těma třema prckama jsem fakt odříznutá, manža je taky věčně někde pryč a já se s nima nedostanu bez něj ani za tou ségrou - a to bydlí jen asi 35km od nás. Na podzim mi manža zaplatil kondičky - jenže to bylo nějakejch 8 hodin - z toho půlka bylo nacvičování couvání a podobně mimo město, pak jízda mimo město a po městě z toho byla jen asi 1 hodinka a od té doby jsem zas nejela - takže jako by se nestalo. Ale už jsem si řekla že fakt musím... - a upřímě řečeno po dnešku mám radost sama ze sebe že se tak překonávám - a tím jak mě dneska nikdo neprudil a jela jsem v klidu tak mám i pocit že to přece jen půjde. I když to bude ještě nějakou dobu trvat, hlavně to teď nesmím zas přetrhnout.

m.e.l
23. črc 2009

Bré ranko,
a jé s řidičákem jsem na tom stejně. . . . Mám ho už 6 let a z toho jsem moc nenajezdila. Ze začátku se asi drahá půle bála o sebe, a od roku 2005 o nové auto . . Teď plánuje koupit větší, tak to už za volant asi nikdy nevlezu. A kondičky, ty bych mohla na podzim, ale to už vážně nebudu pak s dítětem vůbec . . . Když chci chodit na cvičení a ještě mám zaplacenou angličtinu. 😝

luzza
autor
23. črc 2009

dobré ránko 🙂
tak já mám řidičák od roku 95 a jezdím téměř denně, i když né žádný velký dálky... 😀
jednak bych se jinak nedostala do práce (takže kvůli tomu jsem ho dělala) a za druhé bydlíme v děsnej prd... 😀 ,takže by tu byl člověk bez auta docela odříznutej 🙂

jinak dnešní noc nic moc 😒 holky jedly poprvé v půl druhý a pak už se budily po třech a po dvou hodinách 😝
nelinka už zase spí,ale eliška se tam furt kroutí,heká a prdí 😖 tak se tu modlím,ať ještě usne...

luzza
autor
23. črc 2009

kay
a neboj,já mám taky nacvičený jen známý trasy 😀 PRÁCE,DOKTOR,TESCO,NAŠI 😀 😀 😀
jakmile se jede někam jinam,řídí juráš 😀

jmisa
23. črc 2009

Ahoj.

Já tedy řídím ráda, jezdím i do centra Prahy. Na rozdíl od muže mám na to trpělivost 😀 Protože to jse spíš procvičování řazení jednička a dvojky než jízda 😀 S manžou se střídáme, když někam jedem. Jednu cestu řídíme jeden a druhou cestu druhej, tedy myslím třeba na chatu nebo k rodičům do prdelákova apoid. Po Praze nechává řídit mě kvůli kolonám. 😢

jmisa
23. črc 2009

Mě v noci malej odměnil za utrpení ve dne. Spal až do 4 a pak až do 7, teď už je v postýlce, ale něco si tam vykládá, tak asi bude den stát za to.

kay
23. črc 2009

ahoj holky, tak my taky potom utrpení dobrá, pila v devět a pak až v půl třetí a pak v půl sedmé a spaly jsme klasicky do 9:45, od té doby jn brek a žízeň kojila jsem po hodině, ale teď už pomohlo jen prso v puse a usla na mě.. chce být jen se mnou, asi kvůli těm ceckům 😀 snad se aspoň trochu prospí.. dnešní náplň mám tím pádem jasnou.. snad se stela zase změní v tu hodnou holčičku 😅

luzza
autor
23. črc 2009

kay
určitě se zase srovná 😉 🙂
jmis
to jsi dobrá, že jezdíš po Praze,to by byla moje smrt 🙄 😀

luzza
autor
23. črc 2009

jinak
my už máme tatínka zase doma,tak nechci moc koníkovat 🤐 😉

luzza
autor
24. črc 2009

dobré ránko 🙂
tak jsem poslechla radu pediatra a nakojila holky těsně před tím,než jsme šli spát my dva,to je ve 23,30...
a holky spaly do 7 hodin 😅 😅 😅 😅
říkal,že když běžně vydrží bez kojení od 20h do 3, měli bysme přejít na tzv."pozdní noční kojení" a tím máme celou klidnou noc před sebou 😅 a měl pravdu... 😅
sice byl problém s nelinkou,ta se nechtěla probrat,ani pít,ale nakonec jsem ji probudila přebalováním 🙂
a je prý jedno,kolik mají od večera naspáno 😅 ,prostě probudit,nakojit a je to 😅 😅

m.e.l
24. črc 2009

Bré ranko,
Luzz, když já Lukýna v půl dvanácté vzbudím, tak mě vzteky sežere a ve čtyři bude chtít znovu. 😠
Dneska mi někdo vyměnil hodný dítě za ještě hodnější, usnul po sedmé hodině, pak se vzbudil ve třičtvrtě na jednu, po jídle skoro hned usnul a spal do šesti. 😵

jmisa
24. črc 2009

Ahoj.
No a proto já koupu pozdějc, aby nám to krmení vyšlo na cca 22 hodinu, protože on prostě dlouho vydrží jen po koupání, pak se budí už po třech hodinách 😀 Ikdyž třeba až bude starší, tak to bude jinak.

m.e.l
24. črc 2009

Míšo, když nám krmení vychází pokaždé skoro jinak. Včera vycházelo až na osmou, jenže Lukýnek byl docela nevyspalej a protivnej, tak jsem dala dřív a on pak skoro hned vytuhl. 😵

zofik
24. črc 2009

bré ranko...

nám taky vychází krmení pokaždý jinak.....a celou noc nám nešla elektrika, už jsem chytala nerva...od 19 hod do 7 hodin ráno...a to prosím bydlíme na předměstí velkého města...

luzza
autor
24. črc 2009

holky
ale to máte pořád zlaté děti.. 😉 🙂
můj dominik vstával třeba každou hodinu a strašně vřískal,dokud neměl prso...pak dvakrát potáhnul a zase na chvíli usnul 😀 bylo to psycho 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru