Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
26. srp 2009

Ahojky Holky, tak dneska v noci malí spinkali ukázkově, usli v 7h večer a spali až do 5rána 😵 teď papali v 5h a ještě chrní 😀 učím je teď přes den spát bez zavinovaček, ze začátku vůbec nechtěli spát, ale teď se tak půl hoďky kroutí, pak začnou kňourat, musím nahodit dudlíky a podepřít je plenečkou, jinak bych tam chodila co chvíli 😀 a pak se vypleští a chrní 😀

hanulka3112
26. srp 2009

Mac tak já se na gyndu ještě nedostala, nebylo hlídání a když jsem si to minule domluvila tak jsem to dostala 😠 a teď, že půjdu v úterý, no a nedostala jsem to v pondělí 😠 takže konečně příští týden se tam snad dostanu 😅

kay
26. srp 2009

luzzi, teda nelík bude mít ještě noční abdukční plínu.. no tak hlavně ať ji to pomůže.. snad se jí nebude blbě usínat.. dej jí za mě pusu.. a Elik šikulka, to je moc fajn.

maci, to bude asi spurtík 😀 nebo blbej den a vedro 🙂 tak ať všechno dobře dopadne na kontrole 🙂

hanul, no teda to máš složitý 🙂 a Tys to dostala? 😲 Ty nekojíš?

luzza
autor
26. srp 2009

kay
no,a vyfasovala už větší,takže má nohy úplně do praku 😠 ,ale zdá se,že jí to nevadí 😉 ona spí mnohem klidněji než elík.. spěj ve fusáčku... a nelinku v noci ani nepřebaluju... ale kalhotky jí dávat budu, ať má kyčle v pořádku 😉 to zas není taková tragédie 😉

hanulko
ty už chuděro menstruuješ???? 😨

jankatr
26. srp 2009

Luzz - asi už si na to zvykla tak jí to ani nepřijde - ale stejně - už aby vám to sundali 😉

m.e.l
27. srp 2009

Bré ranko,
zase od půl páté vzhůru. Dítko sice asi už usnulo, ale když vlezu do postele tak se tam akorát budu převalovat a nic z toho. 😠

luzza
autor
27. srp 2009

bré ranko
jani
no jo,asi už je zvyklá,a navíc je to taková buchtička,co sebou nepotřebuje v noci šít.. 😀
melí
to já teda ráno usnu hned 😅

jmisa
27. srp 2009

Ahoj všem.
Včerejší výlet jsme přežili, ikdyž tedy to bylo občas psycho. Na Kolín jezdí hodně kamionů a ty prasata se lepí úplně na zadek, půl cesty jsem se modlila, abych nemusela prudce zabrzdit, protože to by kamion za mnou určitě nestihl. No a za Kolínem se pro změnu rozhodli všude sekat trávu u silnice, takže kolony 😠 Večer jsem to vzala druhou cestou, přes Kutnou Horu a tam pro změnu dvě velké objížďky 😠 Já mám kliku 😀

Ale Alex v autě naštěstí spí, ani psice se nepobl**a, tak dobrý.

Nejlepší hlídačka v celé rodině je asi můj synovec. Je mu 13, ale hlídá naprosto spolehlivě, dokáže si s Alexem vykládat, Alex ho pozoruje, hází na něj úsměvy, škoda, že ho nemám k ruce, že bydlej daleko, tedy daleko na pravidelný hlídání 😀

jmisa
27. srp 2009

Luzz, to je peklo s těma kyčlema, ale četla jsem, že hůř to snášej maminky než děti. Tak teď to vydržíte a pak budou celej život kyčle jedna báseň.

luzza
autor
27. srp 2009

jmis
no jo,nic jinýho mi nezbývá 😉 naštěstí je nelinka hrozně trpělivá,to eliška je oproti ní pěkná nervačka 😀
no já to mám s domčou jak ty se synovcem 😉 holky dokáže zabavit i rozesmát 🙂 krásně si je u mí vyndat z postýlky i z lehátek a špacírujou po baráku...nebo s nima kouká na pohádku 😅 on je šťastnej,že se na něj holky smějou 😀 říká : mami oni mě určitě milujou!! 😀 😀 😅 😅 😅

luzza
autor
27. srp 2009

když je doma,rád mi je podává na polštář ke kojení a pak zase odebírá na krkání 😵 😵 jsem ráda,když je doma 😀

jankatr
27. srp 2009

Hmm tak to Daník by mi je taky nejraději nosil - jenže v jeho případě by to asi špatně dopadlo 😅

hanulka3112
27. srp 2009

Ahojky Holky, jj už mám mrchu 😠 no kojila jsem snad jen 2týdny a pak jsem myslela, že mě odvezou, byla jsem totálně K.O vyčerpaná až mě chytla zimnice, že jsem si dala mykinu zalezla pod peřinu, pustila přímotop a ještě se třásla 😔 tak jsem se naštvala a poslala M pro Nutrilon a teď mám síly na rozdávání 😀

hanulka3112
27. srp 2009

Jo a musím se pochlubit dnešním spacím rekornem spali od 5h do půl 5 😲 😵 nechápu nic 😀

jmisa
27. srp 2009

Hanulko, neprovokuj s tím spaním 😠 😀 😀 😀

kay
27. srp 2009

ahojte,

dneska mám brigádku, tak nestíhám..

luzzi, a elišku v noci přebaluješ? tak snad to Nelinka zvládne jako dáma 🙂
to je krásný, že se Domča takhle o holky stará, když je doma.. To Ti hodně pomůže aspoň něco udělat ne? jen už mu začne škola, tak to budeš ít náročnější hlavně Ty ..

jani a Daník myslíš že by to nezvládl pochovat? ne třeba nosit a tak..

jmis, mrkni do alba, došel nám šátek 🙂 teď se pere.. 🙂

hanulko teda takto je spánek 😀 to je něco.. Stelinka se dneska v noci umoudřila a spala do půl paté 🙂 oo je to fakt rozdíl 3 nebo 5 hodin v kuse...

m.e.l
27. srp 2009

Hele neprovokujte osobu, jejíž dítě začalo pořvávat už v půl jedné a sice pak po jídle v půl páté usnulo, ale já ne!!!! 😝 😠

jmisa
27. srp 2009

Kay, pěknej šátek 🙂 Dneska jsem s Alexem taky tak pochodovala 😀

luzza
autor
27. srp 2009

kay
eliška se většinou v noci vzbudí,takže jí i přebalím... nelča vydrží do pěti spinkat,tak jí nechávám.. 🙂
no se škoulou díky jeho dysleksii a dysgrafii budu mít starosti hlavně já 😝 on si jich moc nepřipouští 😝 😀
máme doma taťku tak se zas moc neukážu 😉

m.e.l
28. srp 2009

Bré ranko,
tak zase od třičtvrtě na pět vzhůru, pravda první nahození dudlíku ve třičtvrtě na tři. No a teď když mám vytřenou půlku bytu, tak mladý pán konečně asi zase usnul, já se na to vys*. 😠 😅

luzza
autor
28. srp 2009

dobré ráno všem 🙂
my jsme s jurášem posnídali,vypili meltu 😅 a teď dáváme relax 😎 holky před chvílí usnuly 😉

jinak dominik včera škrtnul svým kolem o u silnice zaparkovaný auto,takže jsme tam museli zajet a dohodnout se na " opravě" 🙄 byla to nová honda civik 😒 ,naštěstí neodřel lak,jen odcvaknul takovej úzkej plastovej lem nad předním kolem... bylo mi ho líto,protože hodně brečel a moc se těm lidem omlouval...ty lidi byli docela nepříjemný,řekli nám,že chtěli volat policajty 😨 😅 a chtěli po nás prachy...tak je jirka hodil do klidu,že nikdo neviděl jak se to stalo,tak ať se uklidněj a že na autě je škoda pár korun... (ještě že se to stalo když už je doma), ten lem si vyfotil a zavolal kamarádovi,kterej to dneska nacvakne do těch paciček zpátky... no moc se to těm lidem nezdálo,ale když viděli jirku jak se chová suveréně a nenechá se zastrašit,tak potom na to přistoupili...
mysleli jsme si,že se stalo bůh ví co...ale škrtnul jen šlapkou ,páč to auto bylo dost v cestě a domes to neodhadl...no stalo se 😒

m.e.l
28. srp 2009

Ach jo Luzz, prostě chtěli na vás vytřískat co se dalo co? Měli policajty zavolat - protože jestli je to za pár korun, tak by jim ještě mohli policajti naúčtovat zbytečný výjezd. 😀

jmisa
28. srp 2009

Ahoj.

Alex měl včera uplakanej den, bylo mu vedro, chtěl furt pít, pak z toho ale furt blil, tak jsem musela udělat radikální krok a mezi kojeníma musí být interval aspoň ty dvě hodiny, jinak ho trápí břicho a blinká a dostával převařenou vodu, když měl žízeň mezi kojeníma. Nechtěla jsem to, ale nebudu mu dávat prso, když z toho pak má bolení. Naštěstí večer blinkat přestal a v půl 10 usnul jako obvykle a chrněl do půl4, pak v 6 a vstávali jsme v 9. Za to odpoledne vypil skoro 35ml té převařené vody, to byla žíznička. 😕
Teď má v postýlce konferenci s plyšákama na kolotoči, zvířatama na mantinelu a světluškou od Lamaze. Bude asi děsně užvaněnej, je to samý "ggggg" 😀

jmisa
28. srp 2009

Luzz, hlavně že se Domčovi nic nestalo.
Nám někdo odřel auto a ani lístek za stěrač nedal. Naštěstí to aspoň nepromáčkli, je to jen odřený, podle muže to bylo nějaký to vyšší auto, protože to vypadá na odřeninu nárazníkem, ale na např. fabii je to zase výš.

Jinak s tím kolem, jsem byla u našich na mrtvici, tam to normálně všechno jezdí bez helmy. Jsem říkala ségře, když jsem takové dobrodruhy viděla, že to je její potencionání klient. ona teď dělá na chirurgii v nemocnici. Já to nechápu, já bych bez helmy nevyjela.

kay
28. srp 2009

ahojte, tak my se dneska moc nevyspaly, Stelouch byla od 4h protivná.. ☹ a já pak byla zase protivná na ni.. ale zabralo to a usla v pět.. 😅

luzzi, no t oje fakt, hlavně že je domča v pořádku a určitě ho to mrzelo.. Lidi holt asi mají prachy tak mají pocit, že můžou všechno.. aspoň si domís bude dávat příště větší pozor 🙂

jmis, teda gggg? Stelinka je teda taky ukecaná ale furt dělá en ouuu a piští, jednou teda řekla ahoj, ale to jsme slyšeli jen my s Martinem a nikdo nám to nevěří 😀 vím, že by už taky měl říkat gggg, ale nevím asi bude jen zpívat..

zakoupila jsem na MMB klobouček a kšiltovku, tak snad to dojde brzo a budeme moct šátkovat i venku.. a teda snad už nebude takový vedro.. Stelinka teď spí, al ejak se probere a nají, tak hodím šátek a půjdeme do lesa, tam nesvítí a je tam chládek.. uvidím, jak se jí to bude líbit 😅

jmisa
28. srp 2009

Kay, já myslím, že když budeš chodit, že se jí to bude líbit moc 😀

hanulka3112
28. srp 2009

Ahojky Holky, tak malí zase spinkají pěkně na volno, malý super, no malá teď měla pěkný záchvat řevu 😅 až jsem ji musela zavinout do plenečky a bude snad klid 😅 zatím to vypadá, že konečně můžu jít na terásku a dát si kafe 😉

kay
28. srp 2009

tak procházku i v lese jsme zatím odpískala, jsem totálně promočená, a při představě šátku a S. na sobě s emi dělá mdlo. U nás je 30st ve stínu 😕 😖 ale objednala jsme ještě jeden klobouček 😀 a dvě háčkované čepičky na podzim 😀

hanulko, no tak Ty jsi taky dobrá teplý a kafe a na terásku 😀 bych se asi rozpustila.. 🙂 ale užij si ho a odpočiň si.. Já dneska naplnila 3 pračku, vyžehlila nevyžehlené a jsem totál.. 😀

jmisa
28. srp 2009

Já jsem byla na prochajdě kolem poledne.
Teď jsem obalila řízky a počkám na muže až přijde z práce. Ono se mi nechtěj smažit 😀 😀 Tak počkám až je osmaží on.
Sobě jsem namazal chleba s rajčetem a dala si na to špaldový kafe 😀 Akorát ten chleba jsem koupila ještě teplej, takže je fakt čerstvej, ale kmínovej 😀 Uvařila jsem si kotel fenyklu, preventivně. 😲

kay
28. srp 2009

jmis, no taky když si dávám čerstvý chlebík, tak s euklidňuju tím, že je kmínovej 😀 ale je fakt, že myslím, že už to Stele nic extra nedělá.. já se těším na večer až se ochladí a dám si teplou meltu 🙂 jo a od zítřka hubnu.. už jsme fakt jak dýně.. a štve mě to 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru