Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
21. říj 2009

No ono je to skoro na stejno kde vystoupím, ještě se dá taky vystoupít na Sídlišti Pankrác. . . To jsem si teď spletla s tou Na strži. Na strži je hned přes křižovatku, Sídliště pankrác je zpět po autobusu.

m.e.l
21. říj 2009

Pojedu 193.

jmisa
21. říj 2009

Jsem zvědavá, co budeš říkat.

m.e.l
21. říj 2009

Míšo, tak to jsme dvě.
Hlásím se z compu od bráchy. 😉

jmisa
21. říj 2009

Venku je zima, co?
Jezdíš s kočárem nebo bereš manducu? a kupovala si nějkou tu zateplovací kapsu? nebo jak to řešíš?

m.e.l
21. říj 2009

Míšo mám kočár a kapsu jsem nekupovala. Asi v zimě manducu nevytáhnu.
Až tak hrozná zima není.

jmisa
21. říj 2009

No já jsem před chvilkou kapsu objednala 🙂
Už mám to nosítko, tak musím nosit 😀 A aspoň můžem s psicí lítat po poli. Mít Alexe pod bundou je dost nepohodlný, včera jsem to zkusila 😝

m.e.l
21. říj 2009

Míšo, no mít Alexe pod bundou to aby jsi měla maxi bundu.
Tak jsme doma - vyfasovali jsme takové cvičení hrou, takže nic násilného, až na jeden reflexní cvik na pěstičky, kdy Luky řve jak tur. 😕 Ale přežije to, teď je totálka tuhej, potkala jsem sousedku, tak jsem ji upozornila, že když tuhle prý poprvé slyšela projevit se naše dítko, takže teď to bude častěji. 😅

kay
21. říj 2009

ahojte, mi by měla za pár minut kapsa dorazit, jsme moc zvědavá 🙂

mel jak jste dopadli na rehabce?

jmisa
21. říj 2009

Mel, co hrou? Jsem zvědavá taky 😀

m.e.l
21. říj 2009

No na míči takové houpání na bříšku a na boku, aby zapojoval břišní svaly, a pak na podložce srovnávání ramene aby si našel to správné těžiště jak má mít.

jmisa
21. říj 2009

Mel, kde se dotýká toho míče? v oblasti pánve? nebo kde?
Jo a ta ramínka tlačíš trochu dozadu? to mám dělat i já.

m.e.l
21. říj 2009

Míšo, jj ramínko tlačím dozadu a na druhé straně podpírám žebírka, aby se srovnal. Na míči má jako by pást koníčky a opět to samé co na podložce - přidržet ramínko a podepřít žebírka. A na boku zase ležet, přidržovat loktem zadek aby se nezakláněl a namáhal pupek - funí u toho úžasně. 😀 Akorát mám pocit, že to moc neovládám.

m.e.l
21. říj 2009

Jo a na té podložce mu mám dávat hračky na levou stranu aby po nich musel šahat levou rukou. Na míči vlastně celkově leží - pase, levou nožičku mírně do "nášlapu".

jmisa
21. říj 2009

Dala Ti k tomu další ruce? Já právě s těma ramínkama bych potřebovala ještě ruce navíc. A na míči tuplem. 😀

Dneska na plavču řekla lektorka, že má ALex sílu jako bejk. Musela si ho u některých cviků vzít, protože já ho prostě neudržela 😀

jmisa
21. říj 2009

Takže má Luky těžiště na pupku? Tam ho má totiž Alex 😀

m.e.l
21. říj 2009

Míšo, další ruce ani tak nepotřebuju - na prdel mu tlačit nemusím, takže v pohodě. Horší, že si to provedení až tak nepamatuju. 😝 Jdeme tam zase 2.11. No a to reflexní - řve jak tur, naštěstí opakování na každou stranu 2x za sebou po 20ti sekundách 3x denně. Tak těch cca 240 sekund řevu přežiju. 😅

m.e.l
21. říj 2009

No já ani nevím kde má těžiště. Jsem z toho nějaká velako zmatená. 😝

jmisa
21. říj 2009

No Alex se prostě válí na pupku a je zakloněnej, to viím, když se na něj koukám 😝

m.e.l
21. říj 2009

Jo něco takového tvoří Luky a k tomu se ještě naklání k levé straně - loket pravé ruky má nad zemí.

jmisa
21. říj 2009

Jo to my taky 😀 Jsou to křiváci 😀

m.e.l
21. říj 2009

Jo to jsou, dělají co nemájí. Zajímavý nejlépe mi jde ten reflexní cvik, mučit vlastní dítě až k řevu to je moje specialita. 😕

jmisa
21. říj 2009

To máš to mačkání bodu pod prsíčkem?

m.e.l
21. říj 2009

Jo a natahování hlavy.

jmisa
21. říj 2009

To si zvykne, za dva dny bude mrskat nohama jedna báseň. Alex taky hulákal.
Akorát já teda hlavu nenatahuju, jen ji vlastně nedovoluju se otočit od mně.

m.e.l
21. říj 2009

Míšo, když on nemá mrskat nohama, ale roztahovat pěstičky. Táhnu ho jako by za uchem. . .

jmisa
21. říj 2009

Aha, tak já když zmačknu ten bod pod prsem, tak on zvedá nožičky a jak držím tu hlavičku, tak vlastně jakoby do ní tlačí.
Jsem myslela, že ten bodík způsobuje jednu věc.

m.e.l
21. říj 2009

No to já taky, já hranou ruky stisknu po prsem, tou samou rukou držím z obou stran tvářičky a za vzdálenějším uchem táhnu nahoru. Hlavičku držím směrem k sobě.

jmisa
21. říj 2009

Tak to bych nedokázala, jak říkám - třetí ruku 😀
Já to taky mačkám hranou ruky, protože palcem mě pak bolí zápěstí 😀

m.e.l
21. říj 2009

No já palcem na to jít nemám, a není to tak složité - na to mi dvě ruce stačí, protože tou jednou zvládneš mačkat pod prsem a zároveň držet tvářičky. 😉 Větší problém mám na tom míči udržet 8 kilo živé váhy, zítra jdeme do poradny tak jsem zvědavá.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru