Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
3. pro 2009

hooooolkyyyyyy, tak večerní kaše jakš takš jako vždycky, trochu čajíku, ale moc nechtěla, ale pak jsme u ní seděli na zemi a Martin jedl banán, tak že to zkusí a normálně jí to roznačkal mezi prstama a ta se na to třepala 😀 takže zítra je jasné co dáme na svačinku 🙂 taky jsme koupila nějaké skleničky tak uvidíme.. 🙂

macous
3. pro 2009

Ahoj holky,

tak máme za sebou druhý Prevenar, za 14 dní třetí hexa, pak ještě třetí Prevenar a bude na chvíli klid 😵
Já s příkrmama počkám do ukončeného 6 měsíce, Dr. říkala, že Maty přibírá dobře, kojí se cca po 2,5 hodinách - přes den, 3 hodiny vydrží teda opravdu málokdy, a vlastně ani nepamatuju, že by se někdy přes den kojil po 3 nebo 4 hodinách, jak se všude píše, to bych se z něj asi zvencla, jak by řval hlady 😀 😀 😀 😀

Jo a ty bílý jakoby puchýřky mám taky, bolelo to min. týden já to mazala blbka genciálou, a teď už to nebolí, ale jsou tam pořád, tak teda nevím, zda mám píchat nebo ne 😅

Kay - tak gratuluji, vidiš, to by jeden nevěřil, že bude Stelinka dělat v jídle takové pokroky 😉

luzza
autor
3. pro 2009

holky
my dnes večeřeli kaši HAMI 🙂 a holkám moc chutnala 🙂 spapkaly všechno... dala jsem jim tu kaši už v šest a po půl osmý se ještě dorazily kojením... 🙂
jinak k těm prsům... to prso ještě trochu bolí,ale už jen při kojení,jinak ne...a puchýřek tam sice je,ale je malý,plochý a protržený...kdyby mi míša neřekla,že ho mám propíchnout,nenapadlo mě to...a je fakt,že to včerejší ráno mi bylo tak hrozně,že jsem nemohla vzít ani mimino na ruku 😖 fakt ostrá hnusná bolest 😝 ble 😝

jmisa
4. pro 2009

Ahoj všem.
Tak já si naivně mysella, že večer jen nakojím, když se stejně pro zuby budí. No ale po hodině breku jsem mu udělala aspoň půl dávky UM a byl klid, usnul v cuku letu. Akorát od 23 do 24 plakal, teda tak nějak, nebylo mi dobře, tak jsem si ho vzala do postele a usnula jsem v náručí s ní, pak se probudil v půlnoci a chtěl jíst a pak další jídlo v půl 5, takže nakonec dobrý. teď i tu vykládá, tak jsem vylezla a jím taky, v půl 7 dostane jíst a půjdem spát. 😝

m.e.l
4. pro 2009

Bré ranko,
tak já u Lukyho byla v noci asi milionkrát, ale jinak noc úúúúžasná. 😝

luzza
autor
4. pro 2009

dobré ránko 🙂
tak nelinka mi spala do 5 h,pak jsem ji nakojila a spala do 7 h 🙂 , eliška se dneska vzbudila až v 1h,pak ve čtyři,což je pro nás parádní 😀 😀 a spala taky do 7 hod... takže dnešní noc byla fajn... nevím,jestli za to může ta kaše,ale sázela bych spíš na náhodu 😀 😀

luzza
autor
4. pro 2009

jinak venku kosa jak blázen 😝 😝 😝 domča kvůli tomu nechtěl jít do školy...ale to on nechce ani v létě 😀

m.e.l
4. pro 2009

Luzz, už by jsi měla vědět, že Domča je uvědomělej, a ví že potřebuješ doma mužskou pomoc a tudíž nemůže chodit do školy. Musí naštípat dříví, podojit kravku, nanosit vodu. . . . . 😀

kay
4. pro 2009

dobré ráno,

tak u nás noc taky docela ok, kojení už klasicky po třech hodinách.. dneska budeme zkoušet ten banán, tak se těším..

luzzi, teda kdyby to holky sladily úplně, to bys byla i vyspaný člověk 😀 a Domča je fakt vtipálek 😀 a super že jim chutnala kaše... stele teda chutná,ale jen na rozdíl do ostatního, jinak tomu taky moc nedá 😠

mel co zuby už aspoň vyrostly?

jmis teda tady to vstávání v půl šesté mě dost děsí... 😀

m.e.l
4. pro 2009

kay, zuby se ještě stále schovávají, ono trvá docela dlouho než se proříznou a ty jedničky prý bývají masakr. . .

jmisa
4. pro 2009

Mně dr. říkala, že tak tři týdny než se zuby proříznou, tak nás čeká ještě týden a pak jako je chci mít už venku. Jinak Alexek byl hodnej a vstávali jsme až teď 😀
Venku je teda zima, tak to půjdem ven až kolem poledne a dneska asi jen jednou, protože mi fakt je špatně. už se těším až přijde muž z práce, jenže ten chudák vstával ve dvě v noci, zase ho volali, takže bude taky mrtvej.

m.e.l
4. pro 2009

Tak jsem byla u doktorky pro ATB, Luky má stále svého krásného zlatého stafíka, takže tentokrát už prostě antibiotika na tvrdo. . . Pravděpodobně už si ho přitáhl z porodky. By mě zajímalo kterou holčinu tam ocucával. 😅

macous
4. pro 2009

Ahoj holky,
tak u nás bylo kojení ve tři a pak v sedm, pak jsme si hodinku a půl pohráli a šli oba zase spát, váleli jsme se do 10.30 😕 😵 myslím, že je to tím prevenarem, protože v 11:30 zase usnul a spinká doteď 🙂 a mě se nechce nic moc dělat, okna už jsem z poloviny umyla - samozřejmě jen tu polovinu, která je vidět z ulice, ty okna do zahrady nejsou v kurzu 😀 😝 😀

Luzz, teda s Domísem se opravdu asi doma nenudíte 😀 si myslím, že Eliška se s příkrmama srovná k Nelče a budete taky krásně spinkat 😉 Nám se to snad se zubama neotočí 😕

Míšo, a co ti vlastně je? Chřipajzna ?

Melíku, tak Lukýno je takovejhle holkař už od porodnice, tak to teda počkej v pubertě 😀 😀

jmisa
4. pro 2009

Macous, chřipka ne. Nemám teplotu a chřipka má jinej nástup. Prostě klasika nachlazení.

Mel, to už jsou druhá ATB?

macous
4. pro 2009

Míšo, tak to jsem měla min. týden a za 2-3 dny to polevilo....

kay
4. pro 2009

ahojte,
tak my jsme normálně zaspaly oběd u babičky.. Stela se vzbudila v 10h po půlhodince psánku ale bylo vidět že je ještě unavená, tak jsme si pohrály dala jsem jí napít a pak do postýlky s tím že si lehnu bo jsem byla mrtvá taky a že si tam bude chvílio povídat a já se za 15 min zmátořím.. no a ona chvilku nadávala a pak normálně usla.. a já samo taky 😀
no a hlavně pak na obědě normálně jedla kaši jak prasklá, udělala jsem jí 100ml a v půlce ais jsem s tím přestala aby se S. neudallo blbě 😀 furt otvírala pusu, krmila jsme ji teda na klíně u stolu s ostatníma, ale ti už nejedli.. no já zírala 😀 ale dopolední jablková sklenička jí teda vůbec nechutnala.. 🙂 musím počkat až nám zhnědne nbanán a zkusíme ho.. 🙂

teda jmis, nachlazení je naprd, hlavně s teplotou..
mel zlatej stafilokok je fakt hroznej.. hrozně špatně se ho zbavuje ☹ já ho měl 6let.. pomohl mi až homeopat.

jmisa
4. pro 2009

No já teplotu nemám.

Proč hnědej banán?

m.e.l
4. pro 2009

Míšo, ty kapičky co měl snad ATB nebyly. . . To až teď, takže první, jako není z toho ani doktorka nadšená, ale nedá se holt nic dělat. 😝

kay
4. pro 2009

míšo aha, já to nějakblbě pochopila.. s tím banánem jsem četla, že mají mít na slupce ty hnědý fleky, že pak jsou zralý, ty zelený nebo žlutý jsou prý pro děti blbě stravitelný.. ae třeba je to blbost 😕

annie29
4. pro 2009

Kay ja davam banan normalne zluty, ne uplne tvrdy.. Ja zas etla ze by banan nemel mit uvnitr ty hnedy fleky, to uz nemusi byt ok..
Jinak ja ji ho poprve nekdy pred mesicem rozdelala vidlickou na kasicku a vyprdla se mi na nej a dokonce natahovala na zvraceni. Tenhle tyden jsem ji ho davala 3x a vyborny - jen ho normalne skrabu lzickou. Jinak jak ovoce moc nemusi, tak ji zacinam pridavat jogurt a je naprosto spokojena 🙂

Tady foto jak uz se tesi na Jeziska 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kay
4. pro 2009

annie, já nemyslela že by měl být flekatý zevnrtř, ale myslela jsme že byměl být na slupce trochu hnědý, že je jako zralý.. no máme žlutý, tak zkusím dneska ještě tu skleničku jablka, asi trochu dosladím a když nic, tak zítra zkusím banán.. po něm fakt jela.. 😀 a asi taky zkusím jiný druhy kaše.. Stelouch zase nemusí moc zeleninu.. no uvidíme.. Nicolce to moc sluší 😀

annie29
4. pro 2009

Dekujeme 🙂 A jakou davas kasi? My zatim zkousime Nutrilon - prvni kase, ryzova, hruskova. Ryzova asi vede...

kay
4. pro 2009

my dáváme rýžovou HAMI na dobrou noc banánovou.. Nejdřív jsme koupila rýžovou banánovou sunarku ale ta jí našmakovala.. chci zkusti i nějakou neochucenou a dát do ní ovoce nebo naopak nějakou sjinou příchutí.. nutrilon jsme koupila jen UM a to jí nejelo vůbec..

kay
4. pro 2009

tak jablíčko nezafungovalo očekávaně.. večer dáme kaši a uvidíme, ale asi nebude moc hladová, tak to vidím taky bledě.. 😠

m.e.l
4. pro 2009

Kay, no Stelinka bude asi chtít nějakou specialitu a né obyčejný jablíčko. 😅 No mě Lukýsek usnul, takže počítám, že dneska půjde spát hódně pozdě. On přes den toho moc nenaspal, tak to podle toho vypadá. Jinak má nového otloukánka - štěkacího pejska od Lamaze. 😀

jmisa
4. pro 2009

Tak banán s hnědýma flekama na slupce já už nejím, že mi přijde přezrálej 😀 😀
U nás prodávaj BIO banány, jsou takový menší, tak budu kupovat ty, ale zatím jedem v zelenině, dám mu tak měsíc, aby si zvykl.
Dneska zblajznul mrkev+petržel+brambor a ani mu nevadilo, že tam měl kousky, jsem to nějak blbě rozmačkala.

Annie, to teda moc na těšící fotku nevypadá 😀 😀

kay
4. pro 2009

jmis, no tak já je jím taky jen pěkný žluťoučký 😀 zítra uvidíme.. večer kaše dobrá, jedla docela pěkně, sice jen pár lžiček,ale bylo to hodinu a půl po kojení, tak nemůžu chtít zázraky..

mel a neměl ho dostat na vánoce?

jmisa
4. pro 2009

Mel, toho má Alex taky 😀

Kay, šak ona se to naučí. Já si dneska říkala, jak je Alex šikovnej, že neměl mrkev všude, ikdyž moje domácí výtvory jsou hustší než to kupované.

m.e.l
4. pro 2009

Kay, k vánocům dostane mluvícího od FP. Tenhle je chrastící - podobný jako světluška . . .
Míšo, já vím. 😉

jmisa
4. pro 2009

Naštěstí ještě Alex neumí zmačknout čenich na štěkání 😀 😀 Dneska zjistil, že o co cinká, je ta kost, tak cinkal a cinkal a cinkal 😕 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru