Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
4. pro 2009

míšo jj, já vím, jsme úplně radostí bez sebe, že tu kaši aspoň chce.. asi bude holt vybíravá po tátovi a nezelninová po dědovi a mámě.. to se pak blbě žije 😀 ona by si dala rohlík, křupky atak.. 🙂

mel ajo, to je jiná 😀

m.e.l
4. pro 2009

Jo Luky mu chudákovi rve uši. 😀 Světluška bude bez tykadýlek a pes bez uší. 😅

macous
4. pro 2009

Míšo, nezačala jsi s těma příkrmama nějak brzy, když je Alex kojený? Já myslela, že dáváš jen večer kaši, a ty tady o bramborách 😀

Kay, Stelouch pamalu a jistě začíná papat, jen počkej, za týden ti zblajzne i zeleninku 😉

Melíku, taky jsem docela zírala, jakou má Maty sílu, mám pocit, že ty hračky snad rozkouše a sní, obzvláště ty tykadla a podobně 😵 a co se mu do tý pusy narve, jsem mu pak prohlížela koutky u pusy, jestli si je nenatrhl 😀

Mates dneska prospal téměř celý den, asi po tom Prevenaru nebo co, počítala jsem to a celkem byl vzhůru jen 5,5 hod. 😵

jmisa
4. pro 2009

Macous, dr. mi to doporučila. Moc se jí nezdálo, že má furt hlad, chtěl kojit častěji a častěji, tak prý když krásně tloustne, že můžu začít o měsíc dřív. 😉

jmisa
4. pro 2009

Jo a jinak Alex nespí víc ani po očkování, je to prostě ve dne nespavec. 😝

jmisa
4. pro 2009

Mel, on už sedí? Nebo to jste ho jen "nainstalovali"?

m.e.l
4. pro 2009

Míšo on ještě nesedí, k tomu má fakt daleko. Bych spíše řekla, že slušně visí jak netopír. 😀

m.e.l
4. pro 2009

Ty jo hrubka jak prase - samo netopýr. . .

macous
4. pro 2009

Holky 😀 😀 😀
se tady fakt směju 😀 chudák Lukýnek, kdyby věděl, že se mu takhle smějeme 😀
ten náš dráček už hodinku chrupe, to jsem zvědavá, v kolik bude zítra vstávat, když dnešek prochrněl 😅

macous
4. pro 2009

jo a holky, sháním ségře kombinézku - chlupatou, pěkně na zip s rozepínáním až dolů, no a nemůžu nic sehnat, rodit bude v lednu, tak jsem chtěla k vánocům.........nemáte typ???
Já mám super od Pidilidi, ale oni mají chlupatou jen tuhle co mám já 😒

m.e.l
4. pro 2009

Mací, no Luky mi přestává přes den téměř spát, už hází většinou tak 2x po jedné hodině. Jednu dopo a jednu odpo. . . A když tu odpo hodí moc brzo, tak přežít s ním do půl sedmé je nemožné. Dneska si proto hodil spánek od pěti do šesti, teď tam morduje dudlík a myslím si, že usne.

kay
4. pro 2009

tak maci, myslím, že Stela zeleninku teda asi nedá, fakt ji zatím zachutnala jen ta kaše.. 😀 Maty pěkně spinkal, no neboj, S. taky docela po očkování spala a druhý ráno vstávala normálně.. a neměl horečku?
jinak chlupatici jsem viděla v tescu.. tak zkus

mel no židlička super, znám z dětství 😀 jo trošku tam Lukynek visí, ale usmívá se a o je důležité.. 🙂 akorát teda nemělo to být překvapení? 😀

m.e.l
4. pro 2009

kay, tohle nemělo být pro něj překvapení. . . Brácha to dneska vyzvedl v prodejně a hned dovezl.

jmisa
4. pro 2009

Myslím, že na nějaký překvapení naše prcky ještě letos neužije, to spíš na cupování balícího papíru 😀

m.e.l
4. pro 2009

Míšo, no cupování balícího papíru ho budu ještě teprve muset naučit. On je myslitel, vše se musí řádně promyslet než se to udělá. 😅

jmisa
4. pro 2009

😀 😀

To já myslím, že Alexovi to půjde, ten teď hlavně žere všechny knihy 😝 😀

m.e.l
4. pro 2009

Knihy Luky ještě nemá, tak je žrát nemůže. A i kdyby tak by to nejdříve řádně zvážil, zda mu to stojí za námahu. Více mu za námahu stojí trefit se flaškou do pusy. 😅

macous
4. pro 2009

Melíku, to ještě dobrý - to spaní, já se obávám, že bude hůř 😅 chtěla bych, aby mu pak alespoň ten poobědoví spánek dlouho vydržel, nejlépe alespoň do 3 let, jinak za hodinku člověk prd stihne 😔

S tou kombinézkou - objednala bych třeba tuhle, ale bojím se, aby došla včas... je to docela neznámý obchůdek

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18333138&tab=0

jmisa
4. pro 2009

My máme ty dvě pískací knihy od canpolu, já ji kupovala v DM a tchýně nevím kde.

Macous, chlupatou jsem viděla taky v Tescu, ale mám pocit, že byla hnědá.

grej
4. pro 2009

Ahoj, tak fjsem dneska zkusila kačce uvařit domácí stravu. Když tu všechny tak říkáte, jak je domácí lepší 😉

No, za prvé byla fakt vydrřená, protože jsem to nejdřív dvakrát spálila (zapomněla jsem na to jednou u kojení a jednou u vlastního jídla). Na potřetí to ale klaplo. Dala jsem Kačce večer ochutnat a takhle se teda netvářila ani na cuketu s bramborem a to teda byl blivajs 😀 Dávila se hned, tak jsem dala jen tři malý lžičky a doufám, že zítra se na to bude tvářit líp. Pak tu mám ještě na uvaření brokolici a cuketu a pokud to neklapene, tak holt zůstanem prozatím i skleniček. Toho mi sní aspoň půlku...

m.e.l
4. pro 2009

Jinak Lukášek si dneska hraje na Kačenku, prý před devátou rozhodně usínat nebude. 😠 Kdyby aspoň spal do sedmi - dýl nesmí, protože musí dostat ATB, jenže on určo bude strašit už od půl šesté.

luzza
autor
4. pro 2009

ahoj kočky
omlouvám absenci, máme tátu doma 😉 😀
byl hotovej z toho,že má nela 6 zubů a sama sedí...dokonce si zvládne podat hračku,když je blízko ní...
za ten týden se mu děti úplně změnily 😀 😀
nacpaly se kaší HAMI a chrněj jak zabitý...
manža je na WC takže rychle píšu 😀 😀 😀 zatím pa pa,jdu dělat hodnou manželku,kterou vůbec nezajímá PC,jen on 😀 😀 😀

grej
4. pro 2009

Tak co Mel, už spíte? My rozhodně ne... Leží v postýlce, vejská si, povídá a tak. Docela by mě zajímalo, kdy zabere.
Včera dělala kazišu.a... Nakojila jsem jí v půl dvanácté a usnula. Jenže když jsme byli vnejlepším, tak se vzbudila a pak byla zvhůru ještě hodinu. Vzali jsme si jí do postele. Dělali jsme s manžou že spíme a ona střídavě šťourala do mě, pak do manži, pak sip ovídala... Vydrželo jí to fakt hodinu, než zabrala. Ale pak jsme spaly do půl deváté a to nás ještě vzbudil telefon...

macous
4. pro 2009

Grej - 😀 😀 😀 holt je holka nadaná 😀

Luzzi - jen se věnuj 😉

Tak jsem zase udělala objednávku na 1500, tak teď jen doufám, že do vánoc dorazí 😅

m.e.l
5. pro 2009

Bré ranko,
grej kupodivu na to že měl oči dokořán, tak jsme ho před tou devátou dali zpátky do postýlky a okamžitě vytuhl. No a spal do půl sedmé, za chvíli dostane ATB, půjde se přebalit a zacvičíme si.

jmisa
5. pro 2009

Ahoj
Alexek dneska po delší době spal do svých 4 ráno v kuse bez probuzení. Pak dostal prso, najedl se a ihned vytuhnul, teď se tu placatí, až dosnídám, přijde na řadu on. Podle výrazu tváře budu ale muset nejdřív přebalit 😀 Asi se mu sželelo staré nemocné matky 😀

luzza
autor
5. pro 2009

dobré ranko
tak nám tátu ráno odvolali k havárce 😖 doufám,že se nám vrátí co nejdřív...
jinak holkám dneska nějak šiblo a spaly do půl osmý 😅
Nela jedla v pět a pak hned vytuhla a Elis ve 24,ve 2,ve 4 a v 6 😝 je to hádě 😠

luzza
autor
5. pro 2009

melíku
ATB?? něco mi včera uniklo??

jmisa
5. pro 2009

Luzz, to je teda pešek, snad se Ti muž brzo vrátí.
Můj muž lítá do práce kvůli problémům každou chvilku, ve dne v noci, víkend nevíkend.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru