Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
17. pro 2009

No bodýčka 74 má Luky už dávno vzhledem k tomu, že používám jako ty látkovky, za chvíli to bude na 80tku. Přestává to oblečení být čím dál méně roztomilé. 😀

jmisa
17. pro 2009

Tak zblajznul misku květáku, zapil to a vypadá, že by jedl ještě, ale to má smolíka. 😲

m.e.l
17. pro 2009

Míšo, no Luky bude jíst za chvíli a bude mít po jídle vypadat stejně jako Alex. 😀 Jsou to nenažranci.

jmisa
17. pro 2009

No Luky má nárok, když mu dáváš "jen" 150g jídla. Alex dostává velikost skleničky, takže cca 180-190g 🤐

m.e.l
17. pro 2009

Míšo, no "jen", ale stačí. On i po 190g je schopnej koukat že by mohl dostat ještě hlavní chod a zákusek. 😀

macous
17. pro 2009

no není to pech, vždycky když jsem tady, tak je tu pusto

jmisa
17. pro 2009

a my jsme vosk?

m.e.l
17. pro 2009

Mací, ale nepovídej. 😉

macous
17. pro 2009

ty jo holky, mě to normálně asi zamrzlo, já aktualizovala jak divá a pořád tam byl můj příspěvek jako poslední 😕 😀

macous
17. pro 2009

holky, buďte rády, že jim tak chutná, lepší žravci než nežravci, doufám, že se zapojíme za měsíc do té správné skupiny
no a drahouše baví všechno klasicky jen chvilku, takže se přetočí na pupek a zachvilku nadává, abych ho dala na záda, pak do postýlky, z postýlky, na lehátko atd., jestli ho ta rýma nepustí do víkendu, tak tady zblbnu, k tomu ta čubina kulhavka pořád nosí míček a já jí ho nemůžu hodit, teda ale musím jí pochválit, jak se naučila běhat po třech, jdu jí dát na čurinu 😀

m.e.l
17. pro 2009

Tak už mi to mladej ukázal - šmírovala jsem tajně ode dveří. 😀

jmisa
17. pro 2009

A vběhla si tam s patřičným jásotem? 😀

macous
17. pro 2009

tak máš zážitek co? 😀 tak koukám, žes ho podvedla, určitě jsi filmovala, že tam nejsi 😀 😀 😀

m.e.l
17. pro 2009

Míšo, no vběhla jsem opatrně, protože byl danej jen s přehozenou plínou a přetočil se přímo na pavouka, takže jsem nechtěla aby ho počůral, ale já se při tom šmírování málem počůrala. 😅

m.e.l
17. pro 2009

Se mu to evidentně zalíbilo, se začal vztekat na tom bříšku, tak jsem ho po chvíli otočila na záda, copak asi na to chlapeček? No zpátky na pupek, takže evidentně po jídle vždycky zavřít do lehátka a nepouštět. 😀

jmisa
17. pro 2009

Tak my jde ještě jednou ven. Svítí sluníčko, je tam -4,5, potřebuju do dorgošky, tak to spojím a malej je protivnej, jenže kdybych s ním zalehla, tak usnem a pak bude na prochajdu tma.

macous
17. pro 2009

hm, taky bych šla ven 😖

Melíku, co jsem psala před chvílí??? 😀 😀 😀 tak to mají hoši dost stejně 😵

m.e.l
17. pro 2009

Mací, jo stejně. Ke všemu začíná být protivnej, takže na bříšku se mu to fakt nelíbí, ale zase se tam otočil. No jak malej. 😀

macous
17. pro 2009

hmmmm, to bude trvat cca 14 dní, budeš lítat ho otáčet zpět jak Honzu na peci 😀 😝 😀

jo a tohle ti píše Mates:

injusčvzéínoze i cz

m.e.l
17. pro 2009

Mací, no už to dělám teď. . . Zase se otočil, do pěti minut očekávám řev. 😅 Naštěstí jdu za chvíli na AJ tak si to odnese babička. . . Už řve. . . 😵

macous
17. pro 2009

no tak si můžeš úspěšně odškrtnout prní den 😉

macous
17. pro 2009

holky já jsem pěkná kravka, jsem s malým blbla a omylem ho kousla do prstu 😅 😅 řval jak tur, snad ho má ok 🤐 🤐 🤐

m.e.l
17. pro 2009

Mací, určitě jsi mu ho neukosla, takže to o.k. bude. 😉 Kluci zásadně přehrávají. 😵

macous
17. pro 2009

hm, ale debil jsem, má ho v pohodě, teď si s ním honil zuby - které samo nemá 😀

jmisa
17. pro 2009

Macous, Alex strká ruce naší psici do tlamy, to je daleko horší než když mu do něj "kousneš" ty 😀

laura29
17. pro 2009

Ja mam pro Matouse k Vanocum taky tu svetlusku, co Misa. Miso, rozpoutala jsi tu uplnou modni svetluskovskou vlnu 😀

JInak mam doma uz uplnyho Meresjeva. Plazi se tu vsude. Na jednu stranu su rada, ze je tak sikovnej, na druhou stranu to zacina byt docela zahul na hlidani. A bude hur.

Miso, prosim te, nemas po ruce nekde cislo uctu na tu pani, co ji zemrel ted nedavno muz na silnici? A taky odkaz na to, jak pokracuje vybirani od lidi? DIKY!

jmisa
17. pro 2009

Lauro,
http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-...

účet je
3789354028/5500

už se vybralo cca 1,3 mil. jestli jsem to dobře sčítla.

laura29
17. pro 2009

diky moc!!

jmisa
17. pro 2009

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru