Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
7. led 2010

Tak teď jsem koukla sem a už se těším až jednou budu pořizovat další 😀

http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/

kay
7. led 2010

míšo díky za info.. 🙂 tak já se asi rozhoupu, myslím, že by bylo divný někomu říkat aby mi to pořídil k vánocům 😀 a asi se to i vyplatí finačně že?

jmisa
7. led 2010

Jo a teď bych koupila z té nabídky Ladycup, protože nemá nikde žádné značky apod. takže se líp myje, ikdyž i mooncup se myje v pohodě, ale už tam jsou prostě nerovnosti.

jmisa
7. led 2010

Kay, určo se to vyplatí, já používala jen tampony a OB ke všemu, takže žádná láce.

kay
7. led 2010

no já právě koukám, kolik je druhů a velikostí, ještě se mi líbí ten lunnete http://afriska-engl.de.tl/Different-brands-and-...

jo já používám právě taky jen Občka.. ☹

m.e.l
7. led 2010

Hm, přemýšlím o něm taky. Prodávají je u nás v solné jeskyni. . . http://www.solnajeskyneletnany.cz/e-shop/menstr... ale nevím zda bych si ho uměla zavést, jsem zhýčkaná aplikátorem tampónů tampax. . .

jmisa
7. led 2010

Jako ten oranžovej a modrej, týjovka 😀

Mel, určo uměla, je to otázka cviku, během jedný mrchy si profík.

kay
7. led 2010

tak aplikátor jsme nikdy zase používat neuměla já 😀 asi vyhraje ladycup..

m.e.l
7. led 2010

Hm, ještě zápasím s velikostí. . . Jako 25 mi teda už bylo, ale vaginální porod jsem jaksi jak známo neměla, že?

jmisa
7. led 2010

Mel, já bych koupila větší, já i předtím kupovala větší. Ikdyž jsem teda starší než ty. 😀

m.e.l
7. led 2010

No promyslím to. . . Teď mě čeká vydání ohledně zaplacení dalšího semestru AJ, plus dneska tady byl truhlář aby nám vyrobil polici s knihovničkou na NTB. . . Takže asi tak. . .

jmisa
7. led 2010

holky, jaký máte ty sedátka do vany?
A musí dítko už fakt samo sedět? Alex se sám neposadí, ale když se přitáhne a má se čeho držet tak i sedí.

m.e.l
7. led 2010

Míšo máme http://www.detskyraj.cz/zbozi/3191-aquababy-sed... a dítě by mělo opravdu samostatně sedět, jinak si kazí zádíčka.

kay
7. led 2010

tak ladycup objendán modrý a velký.. 😀

míšo, sedáko nemáme Stela nesedí, ikdyž teď se začla v jídelní idličce přitahovat do sdu za ten pultík 🙂

grej
7. led 2010

Kay - jak píše Jmis. Nejlepší investice. Nedám na to dopustit. Už se mi to v penězích vrátilo určitě bohatě. Kupovala jsem ho v roce 2006 na Vánoce, takže už ho používám přes 3 roky.
TeĎ jsem teda koupila novej, větší. Ale přiznám se, že moc změnu velikosti nepoci%tuju. Přijde mi to to samý. Ale tentokrát jsem koupila Lunette. Taky je to bez nápisů a tak. Ale zase to má trošku tvrdší ten kraj a vzhledem k tomu, že já tu jizvu po porodu pořád cejtim, tak je každý vyndání kalíšku trochu nepříjemný. Ale jinak pohoda.

V noci super, jen si přece jen dávám kalhotky a slipku. Hlavně první dny. Pak už ne. A chodím s tím i do bazénu a je to skvělý. Tampon se vždycky nacucal...

jmisa
7. led 2010

Kay, jj, to se Alex taky přitahuje a dneska i chviku seděl 😀

kay
7. led 2010

teda tak to je super.. já mám akorát trochu strach z toho vyndavacáho držátka, ale to se prý dá nějak zkrátit jak jsme vyčetla.. no zatím jsme nadšená 😀

míšo, teda ten alex je prostě mega šikulák 😀 ten ti bude v 9m běhat 🙂 Stela se tkhle přitahuje hlavně u jídla ale to mám strach, aby si nevrazila lžičku do krku 😅

jmisa
7. led 2010

Kay, no nevím, myslím, že ne 😀 On je dost lenivej. Asi ani nepoleze, spíš se naučí dělat kotrmelce 😝

kay
7. led 2010

míšo to neva nedávno jsme idla dokument, kde ukazovali, že každé dítě se plazí jinak a leze taky, resp, najde si úplně sůvj styl lezení.. 🙂 takže kotrmelce jsou naprosto "v normě" 🙂

kdepak je dneska luzzka, snad je všechno v pořádku a zvládá. nebo už přijel Jirka?

luzza
autor
7. led 2010

kay
táta nám dorazil dřív 😉 😀 😀 😀
vše je OK 😉 🙂
zítra jdeme totiž na plavání 😉 🙂

kay
7. led 2010

luzzi, jasan, já si to tak nějak myslela, tak papa a užívejte.. 😵

m.e.l
8. led 2010

Bré ranko,
Luky zase v noci strašil, ale vystačil si naštěstí v postýlce s dudlíkem a hejkáním. . .

jmisa
8. led 2010

Ahoj. Alex v noci taky strašil, válel tam sudy, vystčil si sám dokud se někde nezašprc. Teď tu mlátí s mluvícím hrncem.

m.e.l
8. led 2010

No mě tady Luky houká. . . Už je zase mimo puzzle. A pak taky kapánek nas* z cvičení. . . 😝

jmisa
8. led 2010

Mel, ty si teda zodpovědná s tím cvíčem. Měla bych se polepšit, strašně to flákáme 🤐

m.e.l
8. led 2010

Míšo musím být, jinak se nikam nehneme. . . Včera ho to tak odrovnalo, že v půlce oběda se šíleným řevem usnul v mé náruči a spal dle mamky až do čtyř. To u něj nebejvá, spává odpoledne od tří do čtyř.

jmisa
8. led 2010

Tak Alexe to nikdy zase moc neodrovnalo, spíš se u toho vztekal.
Včera jsem na něj koukala, že když chce, tak i pase bez záklonu a když nechce, tak prověsí pupek a zakloní se. 😝

kay
8. led 2010

ahojte kočky,

tak já mám takypocit že v noci furt jen nahazuju dudel.. 😠 jinak ráno už taky odcvičeno, Stela docela v pihodě, ona asi ráno nějak všechno zvládá líp..

míšo, taky se snžíme cvičit zodpovědně 🙂

luzza
autor
8. led 2010

ahoj všem 🙂
táta jel pro snídani 🙂
holky vstávaly v 7, jako obvykle...
tak nevím,jestli už to bude definitivní,ale vypadá to,že jsme elišku přes ty vánoce přece jen naučili spát 🙂
choděj spinkat kolem půl osmé, brzy ráno je kojendo (dnes v 5,30) a pak to ještě zabořej a chrněj do těch 7
bojím se abych to nezakřikla,ale jsem strašně ráda 🙂
občas některá v noci zabrečí,ale za chvíli zas přestane,takže to úplně ignoruju...konečně pár klidných nocí 😝 😉

kay
8. led 2010

teda luzzi tak to je super, to má člověk hned víc energie že? a naučili jste to tou metodou prostě nedat nic?

já hlásím snězený jogurt c jahodovou přesnídávkou cca 130g, ale to jen odhadem.. jinak ještě trochu čaje z hrníčku upito taky.. 😵

tady teda hrne sníh odevšud..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru