Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
30. bře 2009

ta hrací deka je nádherná 😅 😅 😅
jen by asi byla pro holky malá...

macous
30. bře 2009

Zatím je tahle deka favoritem, ale protože nemáme koberce (jen nahoře), tak přemýšlím, zda nesehnat větší, ale oni moc větší nedělají 😒 hrazdičku nepotřebujeme, budeme mít 2x kolotoč nad postýlkou a spoustu těch natahovacích hracích hraček, pak vyfotím, podědili jsme a je to jako nové 🙂

ten můj drahouš právě taky pořád něco fachá na zahradě, někdy mi teda přijde, že si tu práci tak trochu vymýšlí, aby mi nemusel pomáhat s úklidem doma, ale to neva, jsem ráda, že má k zahrádce vztah 😵 😵
já si tam dělám kytičky a keříčky v záhoncích a on udržuje trávník, bazén, stříhá živý plot a pořád něco natírá 😀

macous
30. bře 2009

Luzzi, tak sem by se ti vešly holky, ale zase nemá ten mantinel:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16642833&tab=2

jankatr
30. bře 2009

koukám že tu probíráte hrací deky - mě by se líbila tahle http://www.slune-cz.cz/3d-hraci-deka-chicco/ ale nevím jestli tu tisícovku neinvestuju do něčeho užitečnějšího.... 😕

macous
30. bře 2009

to je právě to, že bych chtěla, aby to nebylo jen do půl roku, ale alespoň do roka, proto tu bez hrazdičky, hračky tam můžu naházet, mám jich hodně i těch šustících a chrastících 🙂

macous
30. bře 2009

No a taky jsme konečně vybrali kočárek:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6216-maxi-cosi-mu...

kdo chcete, tak si puste to ilustrační videjko dole 🙂

luzza
autor
30. bře 2009

mací
no mě právě přišel super ten mantinel 😅
jinak ten kočárek vypadá velmi dobře 🙂 🙂
jani
asi nám nakonec bude stačit ta hrazdička,kterou jsme podědili a pěnové puzzle
leda že by nám hrací deku někdo daroval 😀

macous
30. bře 2009

Luzzi a co dneska večer dělá pupík??????

Já se zase asi moc najedla - a to mi Melík jasně radila - prostě jsem trubka, zase se mi bude blbě spát 😅

luzza
autor
31. bře 2009

dobré ránko všem 🙂
mací - včera večer břicho ztvrdlo jen jednou,možná dvakrát 😉 ale jinak úplně good 🙂
jen jsem vůbec nemohla spát ☹ celou noc se převaluju...hrůza 😝

luzza
autor
31. bře 2009

holky
nevím,jestli se nám nezasekl teploměr,ale venku je O'C 😨 😨 😨 😨

m.e.l
31. bře 2009

Dobré ranko,
tak kolik je venku stupňů nevím, ale spala jsem taky blbě. Za chvíli razím do "města". Takže tu nebudu, tak nevyhlašovat státní pátrání!!!
Mací neprodávají koberec tvé vysněné velikosti? Kup si v Království koberců jaký chceš, nech uříznout míru jakou potřebuješ a oni ti ho obšijí!!! Máme to takhle v obýváku a budeme to za cca 8 měsíců takhle pořizovat do dětského pokoje, jen co se Luky začne trochu batolit.

m.e.l
31. bře 2009

Luzz nezasekl se Ti teploměr, u nás je 1,5 stupně. 😲

kay
31. bře 2009

dobré ránko..
luzzi, jsem ráda, že břicho včera docela dobrý..

jáusla asi v jednu a mezitímbyla cca 4 na WCku.. a teď už jsem od půl sedmé vzhůru.. to je asi tapříprava na to nevyspání s miminkem ne? 😀

jo dneska má být prý nejchladnější noc/ráno,ale holky jaro je tu 🙂

m.e.l
31. bře 2009

kay, no snad už konečně přišlo to jaro. Bylo na čase. Jen nevím co si na sebe obléci, když si vezmu zimní bundu, tak se odpoledne uvařím. Asi to prostě přeběhnu v "utíkáčku" a odpoledne mi bude dobře. 🙂

jmisa
31. bře 2009

Ahoj. Tak dneska jsem byla asi od 4 vzhůru, malej děsně vyváděl, uklidnil se asi až v půl šestý, tak jsem ještě usnula, ale vyspalá tedy jako fakt nejsem 😠

luzza
autor
31. bře 2009

holky
tak já po dlouhé době škrábala auto 😝 😝 😝 😝
jen mě nenapadlo,že na celý přední okno nedosáhnu 😨 jak se škrábou tyhle velký káry?? 😠 😅
tam je fuj zima 😝

luzza
autor
31. bře 2009

holky
tak to sme se dnes s tou nespavostí domluvily 😅

luzza
autor
31. bře 2009

kay
taky chodím každý 2 hoďky čůrat 😝
a kde že je to jaro??? 😅 😅 já ho nevidím 😅 😅 😅

kay
31. bře 2009

no bohužel aso jo 😀 luzzi nevím jak se škrábě taková kára obzvlášť v 8. měsíci :-d ale mě dělá potíž i otevřít okno nad linkou 😀 ještě že neřídím.. 🙄

luzza
autor
31. bře 2009

jmis
já si teprve teď všimla vybraných jmen pro mišáčka 😅 😅 😅
no konečně 😀 😀 😀 jsou moc hezký 😉 😵

luzza
autor
31. bře 2009

kay
no jestli mě u toho škrábání auta pozoroval někdo ze sousedů,tak se musel bavit 😝
já dosáhla sotva na třetinu a to jsem stála na špičkách a třela pupkem o auto 🤐

jmisa
31. bře 2009

Já bych spala jak mimino, ale malej byl jiného názoru, nejspíš nacvičoval na desetiboj.
Když muž vstával, tak mi dal ruce na břicho a říka¨l, že je to tedy dneska fakt síla, no a pak se malej uklidnil.

Luzz, pořiď si v rozprašovači rozmrazovací směs na skla, nastartuješ, nastříkáš, odškrábneš malá okýnka a velká setřeš stěračema. 😀

Kay, tak já se líp cítím za volantem než na místě spolujezdce.

m.e.l
31. bře 2009

Luzz, tuším že se prodává škrábadlo s násadou, tak si ho pořiď, i když teď už to asi nemá cenu, co? 😀

jmisa
31. bře 2009

Škrabadlo s násdakou se prodává, ale ono to taky zcela nedosáhne 😀

luzza
autor
31. bře 2009

jmis
no já jsem úplnej magor 😅 😅 😅 vždyť já ho mám 🤐 🤐 stříkala jsem si dřív naše malý auto 😔
no asi těhotenská demence 😎 😎 😎
já si na to vůbec nevzpomněla 🤐

m.e.l
31. bře 2009

jmis, no naše dítko taky něco nacvičovalo ve tři ráno - já hlady nemohla usnout, vzala jsem si sušenky, pálila mě žáha a do toho synátor - buch buch buch. . . . 😠

jmisa
31. bře 2009

Mel, no jíst jsem byla taky 😀 😀

luzza
autor
31. bře 2009

chcete mi naznačit,že letos neškrábu naposledy??!!??!!??!! 😕 😕 😕 😕 😝 😀

luzza
autor
31. bře 2009

já měla v půl pátý loupák a kakao 🤐 🤐 😀 😀

kay
31. bře 2009

jmis, pěkný jména, taky jsem si nevšimla 🙂 jednaholčina od nás z brněnek má cca měsíc a půl starého Alexe 🙂 moc se mi to líbí..Ale nebudeš mu říkat Sašo že ne? 😀

luzzi, nic si z toho nedělej, těhotenská demence je prostě přírodní jev.. já už si zvykám.. ale prý to pak přejde.. to bys nám mohla říct Ty 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru