Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
1. dub 2009

Arti, nazdááááááááááááááááááááár. 😀

jmisa
1. dub 2009

Ségřiny děti maj pediatra, který začínal, když já se narodila, byl to tenkrát i můj pediatr 😀 Ale tam v tej díře není na výběr a ten doktor je docela dobrý.

Luzz, no očkování mě pomalu děsí už teď. Přijde mi, že se do dětí rve toho strašně moc, tak budu muset někde nastudovat, co je fakt nutné a jaké jsou možností odkladů na pozdější dobu apod. Myslím, že hodně alergií apod. je spojeno i s tím, že se to do dětí narve všechno brzo a přitom není potřeba.

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
máš stejný obavy jako já 😉
na to je právě dobrý mít někoho,kdo tomu rozumí a poradí ti... jak říkám,já věřim našemu ped (znám ho ze zdrávky,kde nás učil) jinak bych v tom množství a nabídce nepovinných očkování úplně plavala...
jestli je tvoje ségra sestruše,určitě zná někoho,komu se dá v tomhle věřit...zaúkoluj ji! 🙂

artep26
1. dub 2009

Tak jsem se tu zase nařehnila děvčata ... hlavně přirovnání vašich manžílků mě dojalo 😀 😀 😀

jmisa
1. dub 2009

No nevím, setra je v tomhle moc komerční 😀 Na můj vkus 😀

artep26
1. dub 2009

Proti očkování nic nemám 😉 ale s mírou jak píšete ...
Já zvažuji pediatra jako chodí Anička, ale ještě nevím, nejsem s doktorkou moc spokojená a tak bych nejradši jezdila někam do HK ... ale zase ... doktorku máme za humny jak se říká, když jsem potřebovala tak se dorachotila sama... no prostě nějaké + a nějaké - to vždycky má 😒

artep26
1. dub 2009

Jmis a hezké bříško, jen se mi připadá že stagnuješ ... ale buď ráda, já funím už asi měsíc a ty roztažený nohy jak jsi psala přestávají pomáhat ... v předklonu se dusím stejně 😀 😀 😀

jmisa
1. dub 2009

Artpe, bohužel nestagnuju 😀 Pře měsícem jsem měla přes pupík 96 cma ateď 99. 😀

artep26
1. dub 2009

Tak se to asi podle těch fotek nějak nepozná nebo co ... až manža vystřelí do dílny, tak se taky vyfotím a to uvidíš jak roste tělo 😀 😀 😀

jmisa
1. dub 2009

Tak Luzz, neteř má Oikamid.

artep26
1. dub 2009

Tak jsem pověsila další várku prádla, tentokrát červenou a růžovou barvu 😀 😀 😀
Sranda bude, jestli budeme mít 2 kluky a já tohle hezky navoněný a vyžehlený prádýlko hezky vezmu a strčím do pytle ... ale to je holt úděl překvapeníčka 🙂 🙂 🙂

zofik
1. dub 2009

kay když nejsi na PN můžeš nastoupit na PPM už 8 týdnů před porodem,,,,,pokud si na neschopence můžeš 6 týdnů před porodem,,,,,,

zofik
1. dub 2009

jinak zdravím všechny 🙂

zofik
1. dub 2009

Janko ty se chystáš rodit spontánně? normálně smekám....

artep26
1. dub 2009

Žofi já bych taky ráda normálně ... uvidíme co na to pan doktor a co bubliny, jak budou natočené ...

zofik
1. dub 2009

jo Artep? to si taky dobrá ti povím,,,,,

jmisa
1. dub 2009

No já myslím, že furt lepší porodit normálně, ikdyž je to větší námaha než císař, ale pak ta regenerace je podle mýho daleko lepší a hlavně rychlejší než u císaře.

artep26
1. dub 2009

No já si pořád říkám, že ty následky nejsou tak strašné jako po císaří.
Navíc jizva po císaři s dvojčatama a kojení ... myslím že je lepší normální porod, ale uvidí se, třeba tak ani rodit nebudu moci.
Navíc jeden porod už mám za sebou, vím jak to probíhá, sice se budu bát ale teď už se stejně nedá nic dělat, že jo?? 😀 😀 😀 A navíc jakmile držíš miminko v ruce, tak na vše zapomeneš. 😉

jankatr
1. dub 2009

No Zofiku - kecala bych kdybych tvrdila že jsem uplně v klidu - ale zase ze zkušeností kamarádek a i mojí vlastní sestry - je to prý lepší co se týče toho následného hojení a tak..., Navíc když k tomu má pak člověk ještě běhat kolem dvou miminek. A je fakt že po normálním porodu je většina ženských už tak třetí čtvrtý den v podstatě v pohodě ... (i když mě to trvalo asi týden - zapálil se mi poslední steh, a páni doktoři při svých oblíbených kontrolách ze stoja si toho jaksi nevšimli, až se na mě jedna mladá doktorka podívala pořádně a zjistila že až ten poslední uplně u hráze je opravdu zapálený a proto to tak bolí - dala mi Mezokain mast a za chvíli to bylo OK) Teď už vím že se v případě potíží nesmím nechat odbýt tím jejich oblíbeným - "vždyť to vypadá krásně - to vás už nemůže bolet" ... 😠
Největší strach mám z toho aby se to po porodu prvního nakonec nezvrhlo ještě na císaře... - ale co se dá dělat pro zdraví miminek člověk holt přežije i to - snad se k téhle katastrofické verzi nedohrabu... 🙄

artep26
1. dub 2009

Jmis přesně tak 😉
Navíc ségra rodila císařem i normálně a upřednostňuje porod normální.
Říká, že pouto k dítěti po norm. porodu měla hned, zatímco po císaři (protože jí ho hned nedali a nemohla se o něj od začátku na 100% starat) si vytvořila třeba za 2-3 dny. Nechci tím říct, že děťátko neměla ráda, ale prostě tvrdí že to poute se muselo postupně vytvořit 😉

artep26
1. dub 2009

No holky jdu na to žehlení, venku pořád sluníčko nikde, tak Luzzi nesoukromniči a hezky nám ho taky pošli, jo?? 😀 😀 😀
Zatím pa ...

m.e.l
1. dub 2009

Holky, kytka od manži k třetímu výročí svatby https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

artep26
1. dub 2009

Teda Mel ... ty ale musíš být vzorná manželka 🙂
Je moc krásná ... my si na výročí vždycky vzpomeneme tak za 14 dní po ... 😀 😀 😀

m.e.l
1. dub 2009

No my k tomu časem taky dojdeme, ale zatím nenápadně připomínám. 😀

artep26
1. dub 2009

No my máme letos taky teprve 5. výročí ... ale doufám, že letos se to opravdu neobejde bez pořádného pugéééééétu, když máme půlkulaté .. ale letos asi bude i větší fofr než obvykle, tak na to moc nespoléhám 😀

m.e.l
1. dub 2009

Arti, no já počítám, že moje narozky a vlastně půlky rodiny budou mírně odbyté. Protože se chystám v tom období rodit. 😀

artep26
1. dub 2009

Mel aspoň to s prckem odbydeš pak vždycky najednou.
Ségry děti a manžel mají narozeniny ani ne po týdnu po sobě, tak vždycky uspořádá obr párty a při jedné trachtaci si to všichni užijí. Odpoledne děti a večer dospělí 😝 Je to docela ekonomické 😵

jmisa
1. dub 2009

Mel, hezká kytka.
Tak my letos budeme mít už 13 výročí svatby 😅

macous
1. dub 2009

Ahoj holky,
Melíku, kytička je moc hezká, já kytky miluju, bohužel jich zrovna od manži moc nedostávám, spíš jen k narozkám a někdy svátku 🙂
Míšo, hezký pupík, přijde mi, že ti narostl jakoby do kulata - do šířky 😉
Taky vám ten svůj vyfotím, asi zítra, jako vždy, den před kontrolou v poradně 😀

Jinak my už jsme s manžou taky nějaký ten rok, celkem to bude 9 a od svatby 4, bydlíme spolu po 14 dnech známosti, takže se dá těch 9 let opravdu počítat, když si to uvědomím, tak si říkám, to není možný, jak to letí 😕

Jinak já bych taky radši porod normálně, ale to je asi jasná věc, když čekám jen jedno mimi 😀

jmisa
1. dub 2009

Macous no ani moc ne, spíš je teď vyšší než před dvěma týdny. Ono to bude tím, že předtím jsem nedala fotku zpředu .-)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru