Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
19. bře 2009

Hanul já bych rodila ráda normálně, myslím si že po císaři je to hojení o moc bolestivější a máš větší omezení než po klasickém porodu. To první porodíš jako jedináčka a to druhé ... párkrát zatlačíš a bude venku. Tak neboj, vše bude OK.
Ségra rodila 1. dítě císařem, druhé klasicky a prý říkala že lepší byl porod klasický.Sice je to bolestivější, ale s tím se musí počítat že jo?? 🙂 🙂 🙂

artep26
19. bře 2009

Luzz co lednice??
Stěhovala jsi nakonec sama, nebo se ustrnuli chlapáci a donesli ti ji až domů?? 😀 😀 😀

artep26
19. bře 2009

Já se jdu namalovat a za hoďku vyrážím pro Andul do školy, má kroužek, tak dneska jezdí dýl.
Tak zatím čusík 😉

luzza
autor
19. bře 2009

ahoj artí 😀
akorát teď odjel TOPTRANS 😅 😅
od rána jsem čekala a přijel až teď 😅 😅

luzza
autor
19. bře 2009

a já jsem tentokrát učesaná a oblečená do civilu už od rána 😀 😀 😀 což u mě není zvykem 😀 😀
jinak přijel takovej menší hubenej kluk,takže by se manža smál,že sem mu mohla pomoct 😀 😀
no hlavně že je nová lednice 😉
je nějaká velká 😕

luzza
autor
19. bře 2009

kay
výbavička super 😅 😅 😅 😅
ale z tý postýlky jsem úplně vedle 😅 😅 😅 má i úložný prostor 😅 no to sem ještě neviděla 😅 STRAŠNĚ SE MI LÍBÍ!!!! 🙂
my máme starší postýlky...koupili jsme jen nový matrace a chrániče matrací... snad se holkám bude na nich spát stejně dobře 😉

kay
19. bře 2009

jé luzzi, děkuju 🙂 to jsem ráda.. pak to vyfotím, až to nějak všechno vyperu a a načančám 🙂 i s peřinama.. já myslím, že se jim bude spinkaturčitě krásně, napostýlce to přece tak nezáleží 🙂 ten úložnej prostor byl nutnej, bo tuhlepostýlku bez šuflete nemělia o to byla zase dražší ☹ ale bude se to hodit na povlečení a plínky třeba 🙂
a lednice teda asi dobrá 🙂

grej
19. bře 2009

Ty jo Kay - to jsi doprčic!! Taková výbava...
Koukám, že máš polštář a deku do kočárku asi od stejný firmy jako budu chtít já. AKorát nevim, jestli to mám do toho kočárku vůbec pořizovat.. JEstli se to užije.
Ta postel je fakt nádherná 😉 Taky by se nám domů takováhle šikla 😉

kay
19. bře 2009

greji, no já v tom kočáře dostala jako polšářek taky, takžeuvidím, aleto sedá využít i jinak, třeba když ji budu chtít šoupnout do koše, co jsme dostali, je to jenom takovej starej velkej koš, tak jí tamustelu.. akorát ještě musím hodit něco místo matrace.. a přinejhorším na parádu k prarodičům no..

kay
19. bře 2009

jo a játeda tady to povlečení a posl objednávala u ebutik.cz, ale musím říct že jsem mocposkojená nebyla.. Psali tamže zboží pošlou hned po zaplacení, což jsme udělalapřevodem ještě v den objednání, pak jsme 3týdnyčekala, co se bude jako dít a až jsem jim napsalajako kde je problém, tak mi odepsali, že dneskazrovna to posílají.. a druhý den mi došla opět sms, že to tedaposílají, tak nevím ☹ byla jsme z toho dost naštvaná.. ne že by to spěchalo, ale ětšinou jsem faktu objednávek problém neměla.. 😒

grej
19. bře 2009

Hm... Já bych teda chtěla nejvíc tohle, ale je tam jen povlečení a mantinel:
http://www.eshop-kocarky.cz/kostka-kremova-372

A nebo tohle, tam je všechno.
http://www.eshop-kocarky.cz/balonky-medove-236

Ale asi stejně pořídím jen to povlečení a mantinel, tak vyberu kostky. Dostala jsem dost povlečení od švagrový, tak mi přijde zbytečný kupovat toho víc...

Koukám, že to je jinej e-shop, tak by to tam snad mohlo probíhat líp.

KDe jste kupovali postýlku? Jestli se můžu zeptat?

O víkendu chci taky probrat co už máme, tak vám to taky fotnu.

m.e.l
19. bře 2009

Teda holky, vy jste ale kecalky. Mě právě odešla babi, tak půjdu umýt nádobí. Výbavičku snad vyfotím do 10ti dnů. Počítám, že by jsme pro ni sjeli příští neděli k babi. 😅

luzza
autor
19. bře 2009

kay
já mám povlečení z ecipisek.cz a jsem moc spokojená...přišlo 3.den od obědnávky a je opravdu nádherný (mám ho v albu)

kay
19. bře 2009

luzzi, no na to jsem takykoukala, ale pak jsem si ujela medvídkách a žirafkách 🙂 ale je pěkné.. já jsem všude možně sháněla cokoliv s krtečkem, ale nikde nic není.. ☹

greji, tu postýlku jsem koupila na malvik.cz, jsk jsem srovnávala ceny, byla tam o pár korun levnější.. jinak já taky kupovala jen mantinel a povlečení.. ikdyž k té postýlce se šufletem ještě možná by se hodili ty volány, aby to tam nebylo tak vidět,ale to seuvidí, jak to bude teprve vypadat..

budu se těšit na vaše výbavičky 🙂 já mám pocit že toho mám málo,ale přijde mizas zbytečný kupovat něco víc.. akorát jsmenevyfotila, koupila jsem takový overálky na spaní na léto, co jsou vlastně jako ty pytle s rukávama.. ale je to lehký a nebude v tom vedro.. tak to jsem kopupila místo overalů.. a až bude malá větší, tak jí koupím, už asi normoš overálky.

anitta
19. bře 2009

ahojky holčiny po dlouhé době vás zase jdu pozdravit . koukám že se vám všem dobře daří a blíží se to rychle co?
¨jak je dávno co´jsme očekávaly // na testíkách a ted už nás čeká porod 😉

já mám ted klidový režim hrozí mi předčasný tak musím ještě párr týdnů nějak vydržet a ležet ☹

jmisa
19. bře 2009

Anitto, tedy ty máš hadříků, to budeš mimíse převlíkat 3x denně, aby to stihnul unosit 🙂

anitta
19. bře 2009

jmis jsem blázen ale nějak se to sešlo jsou tam i trochu větší velikosti tak to jen tak vypadá 😀
hodně věcí jsem dostala a pár koupila ale už jsem si dala stopku

luzza
autor
19. bře 2009

annit
krásná výbavička 😵 😵 😵 😵
máš klidový režim?? no hlavně že nemusíš ležet v nemocnici...
tak ať vydržíš co nejdýl 😉 😉 😉

anitta
19. bře 2009

luzz no právě dr řekl bud budete ležet u nás nebo doma. notak jasně doma ale je to hrůza doted jsem někde pobíhala a byla akční ale co se dá dělat pro mmčo udělám cokoliv. vy se taky opatrujte.

kay
19. bře 2009

aniit, hm, tak mám zase depku, bo nemám ani půlku nachystaného jak Ty.. 🙄

m.e.l
19. bře 2009

Anitto, správě pro mimčo vše. Tak se drž a odpočívej. 😉

kay
19. bře 2009

drž se 🙂

anitta
19. bře 2009

holky já vás šla pozdravit ne udělat depku klid ono to fakt jen tak vypadá 😀

máte toho taky hodně a hezké a ještě je i spousta času v pohodě

anitta
19. bře 2009

no štve mě že bydlíme ve 4p bez výtahu a schody zrovna nejsou nejlepší na udržení mimi takže ani oc ven si netroufán chodit ted fakt minimálně.
vy jste snad všechny v pořádk u.

luzza
autor
19. bře 2009

anittko
zkracuje se ti čípek?

anitta
19. bře 2009

luzz ja ho měla právě operovaný a proto musím být opatrná aby to vydržel a aby mi nerupla voda tak musím hodně odpočívat aby na ten čípek nebyl moc tlak. jinak mám kvůli tomu i velkou pravděpodobnost že budu rodit císařem no 😒 co se dá dělat .
luzz ti budeš mít císaře když čekáš dvojčátka? musí to být krása mít dva broučky v bříšku 😉

luzza
autor
19. bře 2009

annitko 🙂
tak to buď moc opatrná 😉 sice už jsi za vodou 33.týden je OK 😉 ale každý den navíc Davídkovi prospěje 🙂
jak budu rodit zatím nevím...záleží,jak budou prďolky uložený...to mi řeknou na UTZ 😉
radši bych rodila normálně... a jestli bude nutný císař,tak bych rozhodně chtěla epidurál,abych mohla být vzhůru

luzza
autor
19. bře 2009

zítra v šest ráno jedu na test na cukrovku...
hned potom na UTZ
a hned potom s močí do laborky... (jestli ty otoky nejsou následkem nějakého zánětu ledvin...ale prý jen pro jistotu 😔)
ještě že to je všechno v jednom špitále...a ještě v tom mém 😅 😅 takže se stavím za holkama v práci 😉

anitta
19. bře 2009

ten test na cukrovku je v pohodě nic to není . já vím že každý den je super chci alespon 36tt vydržet a budu štastná. Davídek se ještě neotočil hlavičkou dolů, takže ten císař i kvůli tomu ale třeba se ještě otočí a dopeče a budu rodit normálně. jinak bych taky chtěla být při vědomí abych s prckem nohla hned být . ta první hodina je nejdůležitější tak jí musíme splnit 😉

hanulka3112
19. bře 2009

Holky, krásné výbavičky, taky se musím pochlubit dnes mi došly výbavičky do postýlek+závěsy a peřinky a polštářky do kočáru, byla to teda mega krabice😀 už jsem to nainstalovala jen mi chybí ještě jedno okno závěs, tak to zítra dodělám a šoupnu to do alba, jsou to ty co mám na fotkách v albu, ale nafotím to v reálu u nás.
Grej, já mám taky ty kostky jen růžovou a zelenou soupravičku, mě teda ten e-shop překvapil psali, že to přichází až tak za 25dnů a mě to přišlo snad do dvou týdnů, jsem úplně hleděla, objednávala jsem to u Jolis a ještě jsem dostala slevu neplatila jsem poštovné a jako bonus mi dali 2 žínky na mytí ty samé už mám doma jen jsem kupovala modré a růžové a oni poslali růžové a zelené 😀
Anitt, už to máš za pár viď, ale musí to být otrava furt ležet, tak hlavně, že můžeš ležet doma, mě stačily 3dny ve špitále a už jsem šílela, doufám, že můj čípek se bude držet dobře, ale chcu už taky raději jen polehávat, teď to bylo náročné, bo jsme dělali pokojíčky, ale už vše bude až zítra pověsím poslední závěs 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru