Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
5. dub 2009

Ti to překopíruju do IP, aby jsi to viděla. . .

jana.cb
5. dub 2009

ty hele nam tady v CB rekli jen par veci a mam to i v prukajde .o))) a tim se ridim no 😉 vejde se mi to do jedne mensi sportovni tasky 😉 nepocitam tam veci na malou ...tady ti vsechno daji a pujci takze vlastni veci na mimco si beres az pujdete domu no takze ciste jen moje osobni veci no 😉

jana.cb
5. dub 2009

hjezis me jeste vyschyzujes co mi chybi a zacnu plasit ne? :o))) jasny posli Melíku ok ok 😉

alfice
5. dub 2009

Hezký večer holky, našla jsem si Vaši diskuzi, doufám, že neva, že se Vám sem takhle vloupám 😉 . Mám dneska podivné obavy, strach o mimísku, tak se jdu pozeptat, zda jste měly nebo máte, taky takový brouky v hlavě a hlavně, jak těhu snášíte...

m.e.l
5. dub 2009

Jani máš to tam, mě to taky vycházelo na pár věci. . . A je jasný, že věci pro Lukyho na odvoz domů přiveze manža.

jana.cb
5. dub 2009

Hjoooo tak to jooo ufff :o) tak to mam 99% vsechno az na nejaky ty hroznovy cukry a neco za tu odmenu .o))))) uff ja se lekla ze neco zasadniho chybi 😉 😀
Jo jo tak tohle mam Meliku jeste to pak radsi zkontroluju ale hele to ja mela sbaleny behem 20 min tak na to sedni a mas to taky Melíku 😉

jana.cb
5. dub 2009

Ahojky Alfíku zdravim a vitej tu mezi nami 😉

m.e.l
5. dub 2009

Jani no já na to sednu v pátek, ve čtvrtek nám konečně udělají skříň do chodby a pak se vrhnu na to balení. Počítám, že vemu jen pár plen, zbytek mi druhý den přiveze manža spolu s dalšími baleními vložek.
Alfi, obavy teď ani o prcka nemám. Kdyby něco, tak má v pohodě šanci na život. A těhu jsem zvládala dobře, dokud mě nezačala před týdnem bolet kyčel a vystřelovat do kolene. 😠

luzza
autor
5. dub 2009

melíku
díky za fotečku 😵 😵 mě nevyděsí 😉 😀 jsi hezká těhulína 😉
jani.cb
nevíš kolik stojej ty podkolenky???

m.e.l
5. dub 2009

Luzz, ty čekáš dvojčátka, já jednoče!!! 😀
Nic jdu do tý vany, nevím zda se ještě ozvu, takže když tak pá pá zítra. 😉

alfice
5. dub 2009

No já nemám ani tak strach z toho, že by nepřežila po porodu, ale do porodu. Bojím se, že se uškrtí na šňůře nebo přestane bít srdíčko, tento týden jsem slyšela o dvou případech, nějak se to na mě lepí, tak proto ten strach. Já byla taky v pohodě, do minulé soboty, kdy jsem skončila v nemocnci, jelikož jsem měla kontrakce, najednou prostě tvrdý břicho, nešlo dýchat... A od té doby se tak nějak pozoruju, jsem teprve v 31.tt, ještě je to málo, no...

jana.cb
5. dub 2009

jo jo u nas v CB je maji za 410 kc Luzziku a jako me je naridili v te nemocnici jak jsem byla kdyz mi v lednu natekla jedna noha a pak i ruce a od ty doby je nosim kazdej den hele a ani zada me neboli zadny kycle a nejsem natekla nikde ..dyt ja nemohla sundat ani prstynky v tom lednu ale s tema podkolenkama jako luxus 😉

luzza
autor
5. dub 2009

jani.cb
a nemaj náhodou i protitrombozový rukavice??? 😅 😅 😅
ty by se mi šikly taky 😀 😀

luzza
autor
5. dub 2009

jani
asi budu muset ty punčochy koupit...
mám fakt elefantyázu 😝

jana.cb
5. dub 2009

a vicemene na tom rizikaci je mela skoro kazda tehule hlavne ty co cekaly dvojcatka a byly tam preventivne trebas nebo i s problemem ...jako v zadnem pripade ti neuskodi a stejne pri porodu je vetsine davaji ...to je neco podobnyho jako kdyz ti bandazuji nohy poti tromboze 😉 takze je to i z hlediska preventivniho proti tromboze ty podkolenky 😉 ty mam doporuceny i z hematologie 😉

luzza
autor
5. dub 2009

tak jo,jani,máš pravdu...

jana.cb
5. dub 2009

Luzziku jakmile nosis ty podkolenky prestanes natejkat vsude 😉 😉 😉 fakt ..ja tomu neverila ale je to tak 😉

luzza
autor
5. dub 2009

alfi
mě kamení břicho každý večer několikrát... 😉

jana.cb
5. dub 2009

jo jo Meliku hlavne na nic nezapomen at mas vsechno 😉

luzza
autor
5. dub 2009

jani neboj,melík bude mít věci i pro ostatní maminky 😉 😀

alfice
5. dub 2009

Luzzo, to jsem ráda, že nejsem sama, kdybych se nedostala do tý blbý nemocnice, jsem taky tak v pohodě...

jana.cb
5. dub 2009

Mno Mel zasobi celou porodnici :o))))) ale furt lepsi mit vic veci nez aby neco chybelo ne? 😉

jana.cb
5. dub 2009

Alfice tak ja musim rict ze diky bohu nemam zadny problemy v tehu ..nikde me neboli nic netvrdne zadny strie ani celulitida ...kilca jdou jen do briska a vubec mno 😉 ale to jen diky tomu ze jsem si mesic polezela na rizikaci v nemocnici a tam mi hodili do late mineralogii 😉 takze pak uz me nebolela ani hlava a odeznely nevolnosti ....snad to jetse ty 4 tydny vydrzi no 😉

grej
5. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem zas totálně grogy. Dneska jsem konečně zasadila nějaký kytky na zahradu do truhlíků. Abychom to tam měly krásný, až se budem s Kačkou válet v létě na zahradě 😀

Vyprala jsem nějaký to povelčení, i když je mi jasný, že ho budu potřebovat až tak na podzim. Ale když už venku bylo tak hezky... Pak jsem vařila a pekla koláč a už jsem zas vyřízená. Cítím, jak nohy ty moje kila na víc nějak nezvládaj. Za prvé mě děsně bolí paty a za druhý mě bolí jako pod kotníkama. A taky mám pocit,ž e už mi nohy začínaj otejkat ☹

Mel - tak to máš super výsledek. Já měla na minulý kontrole CS 3. Při CS 5 se prý rodí... Ale doktor nic neříkal...
Já jdu zas na kontrolu v úterý, tak uvidíme co a jak.

luzza
autor
5. dub 2009

grej
a jak máš teď dlouhý čípek?

grej
5. dub 2009

Ahoj Luzz, tak jsem schválně koukla do průkazky.
Ještě 12.3 jsem měla CS 0, čípek neměřili. Ale postupně se mi zkracuje, protože:
11.2. - 38 mm
24.2. - 31 mm (začalo tvrdnutí)
25.3. - 30 mm a k tomu CS 3 (to bylo jak mě bolelo to břicho)...

Tak uvidíme teď ve středu, to mám další kontrolu. Ale asi bez měření, nevím.

Jdu do hajan. Papa

luzza
autor
6. dub 2009

dobré ránko všem 🙂
grej - tak to se zkracuje,ale ne nějak dramaticky....doufám,že ve středu bude u tebe vše OK 😉
já si půjčila od našich měřič tlaku (kvůli těm mým otokům 😝 ) a dnes ráno jsem si naměřila 148/105 😝 😒 takže jsem z toho docela smutná... normálně mívám nízký tlak... tak mám už zase obavy ze zítřejší kontroly...

luzza
autor
6. dub 2009

dnes jedu na sepsání porodopisu a pak se stavím u holek v práci,tak se vám ozvu později 😉

m.e.l
6. dub 2009

Dobré ranko holky,
tak tohle byla noc za všechny prachy. 3x na záchodě, noha mě bolela i v klidu. Brňavku jsem měla snad i v hlavě. No pomalu bych řekla, že mi je jedno zda bude Luky Beran nebo Býk. Klidně se může dneska narodit a jás e vůbec nebudu zlobit.

jmisa
6. dub 2009

Ahoj všem.

Koukám, že tu řešíte neduhy. Tak já jsem o hodně vzadějc než vy,¨takže zatím klepu na dřevo.

Akorát si budu muset jít sehnat nějaké 3/4 kalhoty, abych měla teď v čem chodit. V džínách by mi bylo vedro a jiné těhu oblečení nemám 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru