Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
19. bře 2009

annit
přesně tak 😉

anitta
19. bře 2009

hanul ty vlastně taky čekáš dvě mimča vid? to bude dětiček 🙂 no jinak se to fakt krátí.
výbavičku máš taky krásnou tak to pak vše nafot až to nachystáš 😉
já jsem se začala cítit opravdu unavená asi před dvěma týdny . předtím to bylo ok. ale fakt je nejlepší poslouchat tělo to si samo řekne. a taky trochu poslouchat lékaře
🙂

kay
19. bře 2009

tak myslím, že by to nebylop špatné 🙂

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajimavosti/1...

jankatr
19. bře 2009

Luzzi - zrovna dočítám a teď jsem narazila na tu Domčovo hlášku o tom autě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no řehtám se ještě teď - děti někdy umí opravdu potěšit 😀

anitta
19. bře 2009

už jsem o tom taky slyšela a prý je to dost přesné tak když budemimi plakat hodně tak to pořídíme aby jsme věděly proč 🙂

jankatr
19. bře 2009

Hanulko - to je škoda že u vás k tomu císaři s epidurálem nepouštěj - já se na to doktora taky ptala a říkal že to není problém.

kay
19. bře 2009

anitt a nevíš jakse to jmenuje?ono asi si každý řekne, žepřece mámapozná codítěti je, ale já teda asi ne..

kay
19. bře 2009

jani, a co Ty jak jsi na tom? ještě nebudeš rodit.. 😅 tam kdechci rodit, tak myslím k císaři pouští, aletřebakamoška co jí CŘ hrozí, tak říkala že u ní ne, že o tom furt mluví jako operace a tak a že tatínky nepouští.

anitta
19. bře 2009

mám někde doma ještě letáček tak se juknu a pošlu to ted to nevím z hlavy. myslím že to poznáš neboj. 😉
jinak pokud budu rodit při vědomí jen s epi tak manža bude taky u mě 😉

jankatr
19. bře 2009

Ahojky Anitt - tebe už jsem taky dlouho neviděla - už se vám to taky krátí, ještě že tak, aspoň už máte to nejhorší za sebou. Je sice pravda že čím dýl tam malej vydrží tím líp, ale myslím že i kdyby se teď něco přihodilo tak už jste za vodou. No tak hlavně ať se ještě chvilku drží chlapík 😉

Kay - zatím se nic neděje - v poslední poradně byl nález opět beze změn - takže pan doktor nadšenej jako vždycky 😵 A další mě čeká teď v úterý tak uvidím. Každopádně myslím že můžu říct že průběh mého těhotenství je fakt na jedničku - taky nás pan doktor vždycky rád vidí 😅 😉 🙂
Prý už se teď domluvíme i na porodu - já ani nevím co bych radši, řekla jsem že to nechám na něm - co bude podle něj lepší - je to super doktor a já mu důvěřuju. Jen bych se nerada dočkala toho že přvní brouček vyleze normálně a druhej tam pak udělá nějakej blbej kotrmelec a pomažem na císaře.... 😝 😝 😝 To by se mi teda fakt nelíbilo...

anitta
19. bře 2009

jankatr já vím ale držím se zuby nehty. ty už to máš taky za pár vid? a už jste taky pěkně daleko to je super. j jinaktěhu taky super na to že po ivf tak musím zatukat paráda až ted se musím šetřit kvůli tomu čípku. ale snad to dotahnem, u dvojčátek je to jasně trochu složitější rozhodování to je jasný tak uvidíš co na to lékař musí sám vědět nejlp co je pro vás nejlepší

anitta
19. bře 2009

zatím dobrou noc holčiny 😉 opatrujte sebe i mimča 🙂

macous
19. bře 2009

Teda holky, tak jsem dočetla, to jste mi teda daly zabrat 😀
Výbavičky se už pěkně plní, ta postýlka s šuplíkem je fakt prima, žádný úložný prostor není k zahození 😵
Anittko - to ani nemůže prcek unosit, no co, tak si schováš pro další mimi 😀
Když si uvědomím ty naskakující týdny, tak si tak říkám, že to snad ani není možné, já začala včera 6 měsíc 😲

Artí - zatím pohlaví nevíme, jen tušíme, bylo to nejisté 😉

luzza
autor
20. bře 2009

dobré ránko ivfky 🙂
tak já frčím po doktorech 😉
vůbec jsem nemohla spát 😝
odpoledne písnu,jak jsme s holkama dopadly 😉
pa

jmisa
20. bře 2009

Ahoj všem.
Luzz, přežij doktorský den.
Venku svítí sluníčko, ale je tam zima, tedy říkal muž 😀

m.e.l
20. bře 2009

Dobré ranko kecalky,
teda tady se to s tou výbavičkou rozjelo, šmankote já ji chci už mít taky doma. No snad kluci dneska složí nábytek (donutím je i vyndat ze sklepa postýlku) a příští neděli dojedeme pro výbavičku. Už se těším, jak budu třídit, dávat do skříní. . . 😵

jmisa
20. bře 2009

Dneska začíná po obědě jaro, tak doufám, že nebude mít velké zpoždění 🙂

m.e.l
20. bře 2009

jmis, no takhle z okna to vypadá docela hezky jarně. . . 😀

jmisa
20. bře 2009

To jo, za sklem jo :D

m.e.l
20. bře 2009

jmis, no jasně za sklem. Ven se dneska nedostanu, musím trochu pofackovat byt - né moc, když se tady bude vrtat a stavět nábytek a po poledni očekávám tátu.

jmisa
20. bře 2009

Tak to já po obídku vyrazím s psékoj na pořádnou procházku, musím čerpat energii 🙂

m.e.l
20. bře 2009

No já budu čerpat energii při koukání jak se dělá bordel. 😀

jmisa
20. bře 2009

Mel, tak z toho bych nic nenačerpala 😀

m.e.l
20. bře 2009

Čéče já docela jo, pak budu uklízet a uklízet a pak padnu mrtvolně k zemi. 😅

jmisa
20. bře 2009

Hmm, tak já při pohledu na bordel padám mrtvolně k zemi 😀 Jsem nějak napřed 😀

m.e.l
20. bře 2009

Jmis, to mě ještě tak nebere, ale pak když to uklidím tak jsem totálně mrtvá. No tátovi při vrtání budu držet vysavač, aby tady nebylo extrémně naprášeno. A opravdu to teď úklidem nepřeženu, abych neuklízela dvakrát stejné věci.

saze
20. bře 2009

Ahoj holky. Chci se vám pochlubit.
Moc zdravím Jmisu, , M.e.l. Luzzu, Jankatr - stimulovala jsem s vámi a tenkrát nic . A teď po Ket se to podařilo. Hurááááá

m.e.l
20. bře 2009

Sazi, super. . . Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů.............................. 😵

saze
20. bře 2009

M.e.l . moc děkuju. Bylo to moje 2 ivf a 2 Ket. zatím tam doktorka viděla jen 2 tečky a ještě nemohla ani říct zda jsou dobře umístěné tak uvidíme. Holky také jste se báli aby to nebylo mimoděložní atd. ? Jsem asi plašan ale nějak se bojim., když čtu kolem sebe kolik toho je.

jmisa
20. bře 2009

Saze, gratuluju.
Já se ani moc enbála, celou dobu mi přišlo, že všechno bude OK. Tak se neboj a užívej si štěstí. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru