Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
19. dub 2009

Holky jdu si. Ráno nevyhlašujte státní pátrání, jedu na osmou do poradny na Bulovku. Dneska mi parádně tvrdne břicho, ale nepravidelně. 😨 😕

kay
19. dub 2009

meli, teda ještě ať lukys počká.. tak tfuj tfuj a čekáme dobrí zprávy z kontoly..

luzzi, a do kolika vody, může bt aspoň studená? já bych taky jedla, ale mám strach že mě ta žáha pak sežere.. ☹
ten maliník prosím Tě - jak jsem to vyčetla tak se má pít od 34-36tt, tzn. že jsem začla v 35tt 🙂 no a má se pít první týden 1 šálek, druhý týden dva a pak už tři hrnky denně.. ale jestli to teda u Tebe bude mít cenu, ikdyž určitě to neublíží a mi docela chutná..

jankatr
19. dub 2009

Kay - tu sodu - já dávala tak půl až celou kávovou lžičku na čtvrtlitr vody. Skoro mám pocit že když jsem dala spíš míň že to fungovalo líp.

Luzz - nás v pátek pustili, a doky k nám šla v úterý (v pondělí byl svátek) a návštěvu u ní už nám určila sama. Takže jak vás pustí, tak si tam zavolej a domluvíš se.

kay
19. dub 2009

janko díky, no já to teda zkusím, ikdyž teď je mi trochu líp, dala jsem si kefír 🙂 prosím tě a jak probíhá návštěva doky u vás doma? co všechno jako kontroluje a tak?

jankatr
19. dub 2009

Podívala se klukům na pupík, zkontrolovala pohmatem bříško, atd. Prostě věci které jsou patrné na první pohled, spíš bych řekla že je to kvůli tomu aby maminky poučila co a jak mají dělat, jak pečovat o pupík, a tak. Něco podobného ti řeknou v porodnici než vás pustí domů. Taky nám dala očkovací průkazy, a domluvily jsme se na tu poradnu.

Jinak s tou žáhou je to asi u všech, ono pak už ke konci to ani není o tom co sníš, zvětšená děloha prostě tlačí nahoru, a kvůli tomu se nedovírá jícen - či co to tam dole je 😅 a žaludeční šťávy začnou prolínat zpátky. Ale můžeš se uklidňovat tím že narozdíl třeba od vytlačených hemeroidů, tenhle problém s porodem zmizí 😅 😉

zofik
19. dub 2009

zdravím všechny,,,

luzz chci se zeptat, do kdy tě budou držet s dvojčátkama?jako pohromadě?

luzza
autor
19. dub 2009

ahoj holky
protože se mi opět nedaří usnout,čučím na TV 😒

luzza
autor
19. dub 2009

melíku
tak jsem zvědavá,jak zítra dopadneš 😉 hned se nám ozvi!

kay
dávám si to do půlky skleničky studený vody 😉 a myslím,že je úplně fuk,co sním...
s tím maliníkem teda počkám,až co mi řeknou ve středu...kdyby holky ležely blbě,tak na maliník prdím...

jani
k nám doky domů už nechodí (vzhledem k vytíženosti)...prý se musíme do 3 dnů od propuštění dostavit samy
a jak se líbí klukům koupání?? 🙂 koupeš denně,viď?

žofíku
jelikož jsou holky hodně velký a děloha mi sahá až pod žeberní oblouky,měli bychom se ve středu domluvit na hospitalizaci...normálně by se čekalo na porod do 38.týdne,ale doky říkal,že to zřejmě ukončíme dřív...tak nevím...

luzza
autor
20. dub 2009

dobré ránko holky 🙂

jmisa
20. dub 2009

Ahoj všem.
Dneska jsem spala jak miminko.

To asi ta včerejší návštěva Dětského ráje s mužem a pak Ikea a pak sprint po louce do kopce za naší psicí, která v dálce uviděla 3 černé velké psy a letěla k domovu. Jenže v cestě máme docela rušnou silnici, takže jsem musela utíkat, bylo to výživný, pak jsem myslela, že nepopadnu dech. Ale dopadla jsem jí asi 30 metrů před silnicí, poseru naší. 🤐

luzza
autor
20. dub 2009

jmis
ty jsi utíkala? 😅 😅
bohužel už nevím,co je to za sportovní disciplínu 😀 😀

luzza
autor
20. dub 2009

u nás je nádherně,svítí sluníčko... 🙂
jdu vypravit inžu do školy a pak asi zalehnu,byla jsem vzhůru do půl třetí 😝

jmisa
20. dub 2009

luzz, no utíkala no. Nedalo se nic dělat, Psice se strašně vylekala a vůbec se nechtěla zastavit, volal jsem na ní, ale otočila se jen při běhu a mizela dál, děsně jsem se bála, aby mi nevlítla pod auto. Takže jsem nad tím v tu chvíli nebádala a letěla.

artep26
20. dub 2009

Ahoj holky,
nějak jsem o víku neměla časík tu být, tak snad jste všechny v pořádku a máte se fajn.
U nás je bájo, sluníčko svítí, je tu božsky.
Já se dočkala skříní pro děti, stačí jen namontovat dvířka a navrtat úchytky a je hotovo. Jsou fakt krásný, no jak jinak ... Sice jsem ta kovářova kobyla, ale když už se něco dělá domů, tak je to prostě paráda.
Něco nového?? 🙂

m.e.l
20. dub 2009

Dobré ranko,
tak jsem doma - žádný monitor ani vyšetření, další poradna v pondělí 8,15. To už bude s vyšetřením, teď to bylo takový šup tlak, moč, dostala jsem balíček pro nastávající maminky, odevzdala průkajdu a pá pá. 😕 😨

artep26
20. dub 2009

Mel tak to je dobře, hlavně jestli tě pustilo to vrdnutí 😉
Já jdu do poradny ve středu, tak jsem zvědavá, co mi řeknou 😲 No snad bude vše OK, je mi dobře, jen to ohýbání, to je fakt děs a když si člověk dá kafe a snídani a pak se chce třeba obout ... no to je fakt síla 😀 😀 😀 málem o tu snídani vždycky zase přijdu 😅

artep26
20. dub 2009

Luzz teda to je výstavní pupíček, co máš v pasu 😀 😀 😀

m.e.l
20. dub 2009

Arti, trvrdnutí přestalo, bohužel. Bych normálně klíďo do tý porodky vyrazila. 😀

artep26
20. dub 2009

Mel ještě máš časíka ... jak je Luky velký?? Jen ho nech hezky dopíct 😉
A jak ty Luzz?? Kdy že to nastupuješ??

m.e.l
20. dub 2009

Arti, no to vůbec nevím jak je velký, snad se to dozvím příště. 😉

zofik
20. dub 2009

bré ranko, to budeš Luzz teda asi 2 maminka po Jance 🙂

artep26
20. dub 2009

Tak ať je to pořádný habán ... 😀 kdyby nááááááááhodou něco 😉

artep26
20. dub 2009

Ahojda Žofi 😉
A jak ty?? Dobrý?? Co otoky??

m.e.l
20. dub 2009

Arti a kdo to pak bude rodit?? Radši dřív, než zjistím, že má 4kg!!! 😀

artep26
20. dub 2009

Mel, Luky snad tak strašnou porodní váhu mít nebude, nebo jo?? To už by ti řekli, že to bude obřík, ne??

artep26
20. dub 2009

Jdu pověsit prádlo, za mmt jsem tu 😉

kay
20. dub 2009

ahoj holky,

teda janko díky, hm tak mě ještě jako čekají vytlačené hemeroidy jo? 🙄

luzzi, Ty s tím spaním teda.. ☹ to je děs.. já zase spím jak zabitá poslední dobou ani mě netrápí žádné černé myšlenky nebo sny... ☹

mel, teda jsem myslela, že budeš mít nějaké novinky, ale tohle bylo fakt rychlé.. ☹ a co ti řekli na to tvrdnutí? jakože pohoda? Mě až začne tvrdnout břicho, tak zpanikařím a poletím rovnou do porodky, bo do teď nevím co to je 😅

teda u nás je pěkně hnusně.. zima a zamračeno, snad se to ještě rozežene.. Dneska chci M. donutit jet do obchodu a koupit si gatě a pak větší nákup, tak snad to zvládnu..,a ještě chci koupit monitor dechu a to už budu asi mrtvá úplně 🙂

kay
20. dub 2009

jo holky a co anitt? neměla nějaké zvěsti že do velikonoc porodí? od té doby tu nebyla.. nevíte o ní něco?

artep26
20. dub 2009

Kay jaká kaťata si chceš kupovat?? Nějaká letnější??
U nás je hezky, fakt to vypadá na pěkný den, ale tím tě nechci naštvat 😅 určitě se u vás vyčasí 😉
U mě včera byla kamarádka s půlroční holčičkou a nabádala mě, abych si taky koupila monitory dechu, tak mě nahlodala, páč já si je zatím kupovat nechtěla ... 😕

zofik
20. dub 2009

Mel já s tebou cítím, taky bych šla rodit...tak se drž 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru