Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
20. dub 2009

Žofíku, ty nech Vašíka ještě pěkně dopéci, máš čas. 😉

kay
20. dub 2009

artí, chci aby s koupil nějaké gatě M. - má jedny dlouhé - do kapes už nic nedáš bo jsou naprosto rozedrané a navíc má jen jedny, takže když je chci vyprat podaří se to tak jednou za dva měsíce pokud m. nikam druhé den nemusí 😀 a kraťase má dvoje ale jedny jsou mu už malé.. 😅

teď u nás taky začlo svítit sluníčko, tak to bude snad ok.. 🙂

žofiku, ještě pár týdnů.. 🙂

já zatím jsem v tom stadiu, kdy si to prostě nedovedu představit a tak mám pocit že rodit nikdy nebudu a to břicho budu mít nafurt 🙂 a možná bych si teda měla nějak začít balit tu tašku 😅 vy už máte sbaleno?

artep26
20. dub 2009

Holky užívejte poslední klid 😀 😀 😀

artep26
20. dub 2009

Kay aha, já myslela že kaťata chceš ty 😉
Já sbaleno nemám 😀 ale to je pochopitelné 😀 😀 😀 ale ty už by jsi nad tím Kay mohla začít asi uvažovat, já se pobalím tak v 34tt, pokud teda ještě pořád budu 3v1 a prckové mě nepřekvapí 😉

artep26
20. dub 2009

No nic, jdu dětem narovnat věci do skříněk, ať ten binčus Aničce z pokoje zmizí, chudák jsem jí tam zarovnala sedačkama, lehátkem ... 😖
Tak zatím čusík 🙂

kay
20. dub 2009

arti, no já si koupila jedny 3/4 ale měla jsem je na sobě zatím jednou.. moc mezi lidi už nechodím, tak je asi moc neužiju, ale hlavně mám pocit že jsou na břichu moc pevné a trochu mě tlačí.. :-/

zofik
20. dub 2009

hele Arti se nesměj, taky na tebe dojde 😀

artep26
20. dub 2009

Žofi já vím že jo 😕 😕 😕
Holky nevíte, zda je možné monitor dechu Nanny použít u dvojčat jen jako jeden přístroj a k tomu dvě podložky??

artep26
20. dub 2009

Kay tak kaťata stáhni pod bříško, to nejde?? Mně kalhoty co nosím na doma takhle spadnou vždycky samy 😅 ale to je doma, nevím jak by to vypadalo někde ve městě, kdyby mi koukalo břicho 😀 Taky toho do města moc nenachodím, jen na nákup, do poradny, do práce s lístkem na peníze ...

zofik
20. dub 2009

počkej Artep pročtu manuál, ale myslím že ne....minutku

jmisa
20. dub 2009

Artep, každý dvojče musí mít svůj monitor.

jmisa
20. dub 2009

Zofik, jestli máš doma návod, koukni se prosím, jestli je tam nějaká limitující tloušťka matrace.

artep26
20. dub 2009

Já si taky myslím, že musí mít každý svůj, ale kamarádka mi včera tvrdila, že známá měla jen 1 přístroj a 2 podložky 😲 No nevím nevím, Žofi ty ho máš, viď?? Pořád nevím zda je koupit či ne ...

zofik
20. dub 2009

hele Artep píšou : každé dvojče musí mít svoji postýlku bez vzájemného dotyku, každé musí mít svůj monitor, nelze použít ani dvě oddělené desky k jedné kontrolní jednotce, došlo by k ohrožení života dětí....takže bohužel....

artep26
20. dub 2009

Žofi tak to jsem si taky myslela, jen kdyby nebyly tak drahé 🙄 no prokonzultuju to s manžou a uvidíme, třeba bych sehnala někde třeba na MMB, kolikrát jsem koukala, že prodávají Nanny ještě v záruce i za 1200 Kč/ks. 😉

artep26
20. dub 2009

Žofi nevíš jestli Evča si je pro holky kupovala??

jmisa
20. dub 2009

Artep, možná lepší koupit nové a pak je spíš prodat za tu půlku 😒 Pokud to není od někoho známého, tak bych nevěřila funkčnosti. Jsem v tomhle posera.

zofik
20. dub 2009

není tam tloušťka matrace jimiso, jen že to nesmí být polystyren(hodně tvrdé atd..)

Arti to co popisuješ můžeš mít na jedno děcko, pro větší klid....ale pro dvojčátka né----

Artep mám ho a ještě si asi přikoupím podložku, pač budu mít 2 postýlky a nechce semi to přehazovat, jen tu jednotku si vždy přehodím.....

zofik
20. dub 2009

hele Artep je jasný že je to o penízkách, ale zvaž koupit nové.....ale záleží na tobě, v manuálu to nedoporučují půjčovat ani kupovat po někom...

Evík má jiné uvažuje o respisense, to jsou přenosné.....

artep26
20. dub 2009

Žofi na ty jsem taky koukala, jen nevím s tím používáním, páč na fotce tam mají děti ten monitor připavněný na plínce 😲

m.e.l
20. dub 2009

Holky, já jsem dneska hrozně šikovná! Zvládám složit ponožky, kecat na koníkovi, umýt nádobí a žehlit prádlo, přičemž vůbec nezvednu zadek z gauče. 😀

jankatr
20. dub 2009

Kay - já tě strašit nechtěla - ale fakt je že je to dost častej problém 😒 😒 😒 , Mě se na to po porodu Daníka osvědčila Jírovcová mast od firmy Aromatica - jsou v tom nějaké mateřídouškové silice krom jiného, a je to příjemně chladivý. Doporučila mi to kamarádka a byla jsem s tím fakt spokojená.

Holky já mám teď jinej problém - neustále bojuju se zácpou 😒 😖 ( a to bych ještě měla jíst dvakrát denně železo - na to ale nemám odvahu - i tak mám na záchodě pocit že porodím ježky proti srsti 😝 😒 )
Snažím se hodně pít, jím jogurty a různý kefírový mlíka a tak ... ale stejně to prd pomáhá... 😒 Nemáte někdo nějakou zaručenou radu?

m.e.l
20. dub 2009

janky, ráno nalačno džus a nebo skleničku teplé vody, ale zda Ti to pomůže to netuším.

artep26
20. dub 2009

Janko tak to neporadím, já hodně právě piji kefíry a to mi zaručeně pomůže od boleníčka 🙂
Ale známá zdravotní sestra ze Sanusu (CAR), mi doporučovala když jsem měla ze začátku těhu zácpu, ať si koupím glycerinové čípky 😉 Nakonec jsem je nepotřebovala, ale zkus to 😉

m.e.l
20. dub 2009

Holky těhu demence, já z dnešní poradny normálně zdrhla!!! Já neslyšela, že si mám sednou do čekárny a normálně jsem odešla domů!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 Takže zítra musím pro průkajdu a další poradnu mám už v pátek. 😵

jmisa
20. dub 2009

Mel, 😀 😀

jmisa
20. dub 2009

Ty sis myslela, že tam úřadují jen sestry? 😀

m.e.l
20. dub 2009

jmis, já nechci vidět ten porod!! To bude úžasný. 😵 😀

grej
20. dub 2009

Ahoj holky,
jen v rychlosti. Dnes mi nastoupila ta nová paní, tak jí zaučuju a totálně nestsíhám.

O víkiendu jsme přivezli kočár, super🙂 Koupila jsem si ještě přebalovací podložky, dám do alba až bude čas. Včera mi celý den tvrdlo břicho, pěkně nepříjemný... Ale už je to dobrýl.

Ves tředu jdu po prvé na monitor.

Zatím pa, snad vás aspoň večer dočtu.

m.e.l
20. dub 2009

grej, tak nezdrhni jako já. 😀 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru