Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
23. dub 2009

Arti, já to teď neřeším, teď spíše řeším kdy konečně ten prďola vyleze na svět a aby bylo všechno v pořádku. Zbytek budu někdy řešit a možná vůbec ne. A myslím, že P. už to dneska taky neřeší, to jen na začátku. 😀

artep26
23. dub 2009

Tak jsem z5 😉
Luzza zatím nic ... myslím na ní kudy chodím, snad už nerodí holka naše ... 😲
Mel jasný a ty už to máš fakt jen kousíček kočko ...
Teda za chvíli se to tu rozrodí a zůstane nás tu jen pár 😉

luzza
autor
23. dub 2009

ahoj kočky moje...
tak druhý monitor už byl v pořádku... 😝
vyjela jsem ráno po deváté a vrátila se ve tři 😝 😝 pak jsem musela ještě na poštu a teď jsem vyzvedla Domína na florbale 😝 Jsem opět K.O. 😝 😝
obě ruce sedřený a jednu hnátu taky... jsem prostě střevo... 🤐

luzza
autor
23. dub 2009

a to mi sestřička měřila ručně puls,páč se jí zdálo,že se do toho monitoru plete i ten můj 😀 a když viděla ty sedřený ruce,tak se lekla a říkala : Vy jste bourala? 😨
A já : ne,já sem jenom upadla 🤐 🤐 🤐

artep26
23. dub 2009

Luzz tak sláva, už jsem měla stracha 😉
Běž hezky ležet ať načerpáš sílu ... odřeniny se zahojí neboj, já měla před nedávnem taky sedřená kolena, jako uličník, pesanka zabrala a už jsem letěla, a to celkem 3x 😀

luzza
autor
23. dub 2009

holky
a nejhorší zážitek byl....že když jsem se natáhla,tak stál ode mě asi 3 metry mladej chlap...a co myslíte,že udělal??? 🙄 🙄 🙄 🙄 OTOČIL SE ZÁDY!!!!! 😨 😨 😨 😨
holky,já nechtěla,aby mi pomáhal,ale přišlo mi to hrozně sprostý ☹ ☹ ☹
a šla kolem starší babča a přišla se mě zeptat,jestli jsem v pořádku,jestli je mi dobře... 😢 😢

artep26
23. dub 2009

No Luzz ani mě to nepřekvapuje 😠 😠 😠
Je to fakt hrozný ... a chlapi jsou nejhorší 😠 Jsi byla sama?? Bez Jirky??

hanulka3112
23. dub 2009

Já za IVF taky nestydím spíš jsem ráda když to ty kámošky ví a mě se pak o tom všem líp mluví, ale přítel nechtěl, aby se ho třeba pak někdo vyptával, kde a jak odevzdával materiál 😅 ono chlapi to berou trochu jinak, gor když mu Dr. řekl že tak výborný spg už neviděl dlouho jestli nechce být dárce, tak mu stouplo sebevědomí, že je jak nějaký plodný býk 😀
Luzziku ty jsi ale trdlo 😅 opatrně na sebe, ještě že jsi to odnesla jen odřeninama a hlavně, že monitor dopadl dobře 😉
Holky asi bych vám taky měla nechat číslo a někdo mě, tak kdo se hlásí 😎 abych pak mohla podat info, teda doufám, že si ještě nějaký ten týden počkáte 😉

luzza
autor
23. dub 2009

artí
nó,sama 😒 jsem nechtěla,aby si bral další volno,když ho měl kvůli mě ve středu...

artep26
23. dub 2009

Hanul taky si myslím že není za co se stydět, a za chvíli to bude naprosto běžné 😉
Hanul klíďo brďo se hlásím, jestli ti teda nejsem mooooooooc nesympatická ale budu tu zatím z vás trčet asi nejdýl, tak budu podávat infošky od tebe i Luzzy 😉 🙂 🙂

luzza
autor
23. dub 2009

holky
jdu si chvíli lehnout,ať v noci zase nerodím 😉 🙂

artep26
23. dub 2009

Luzz jasný, jinak by tě sbíral on, viď?? Zítra bude u vás pařenice, viď?? Jmenuje se manža Jirka, že jo?? Nepletu si to zase s někým, že ne?? 😀 😀 Tak že mu taky přejeme vše nej nej a hlavně zdravé děti (všechny 3) a manželku, která nepadá 😎 😎 😎

artep26
23. dub 2009

Luzz mazej, beztak toho máš až po ušiska 😉

luzza
autor
23. dub 2009

artí
já mu to 100% vyřídím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

artep26
23. dub 2009

Tak platí 😀 😀 😀

hanulka3112
23. dub 2009

Arti tak mi tvoje pošli do IP a já moje pošlu tobě 😉 a sympatické jste všechny jsem moc ráda, že vás znám 😉 😀

hanulka3112
23. dub 2009

Luzzi přidávám se k přání Artep 😉 😀

artep26
23. dub 2009

Tak Hanul vyřízeno 😉
Jdu se pokoukat do lednice, mám nějaké chutě, dala bych si něco šťavnatého, tak se jdu pokochat, ale myslím že tam nic nenajdu ☹

hanulka3112
23. dub 2009

Artep, tak co jak jsi dopadla v ledničce? 😀 já byla konečně dnes nakoupit, bo už dva dny jsme byli jak u suchánků 😀 teď jsem si udělala tousty, tak se jdu natáhnout 😉

zofik
23. dub 2009

Luzz držím pěstičky, to vypadá, že jsi další v pořadí....

luzza
autor
23. dub 2009

díky holky,že na mě myslíte 🙂 úplně mě to dojímá 😅
no žofíku,asi fakt budu další 😉 😉

artep26
23. dub 2009

Hanul nakonec jogurta a k večeři zapečený rohlík s krůtí šunkou, sýrem a ledový salát 😀
A teď už mám zase hlad 😀 😀 😀
Žofi čusík kočko, teda tobě to sekne 😲 😉 Fakt kočka těhule. 😉
Luzz no jo, no ... jsi nejdál a s dvojkama .. snad jen Janča nebo Melík že by tě předběhly ... Žofik ještě vydrží, viď?? 🙂
Jdu do hajan, vyžehlila jsem plínky, tak jsem KO ...
Holky dobrou a zítra a pa 🙂

kay
23. dub 2009

holky,

moc vás zdravím..
dneska nějak nemám nejlepší den, snad to bude zítra lepší, tak jsem ani neotravovala svejma depkama..

Luzzi, teda ještě že jsi se "jen" odřela.. prosím Tě bu´d na sebe opatrná.. a kdybys 4.5. nastupovala, tak bys určo rodila 5.5. a to je krásné datum 🙂 moc na vás myslím..

žofiku pěkná fotečka.. 🙂

hanulko, neboj my starý kozeny Tě nebudeme odsuzovat kvůli věku.. Moje švagřice, co je teď taky těhu je stejně stará jako Ty.. 🙂

s tím mluvením o IVF, no vzhledem k OHSS se to naši dozvěděli, ikdyž jsme se původně domluvili že to nebudeme moc vykládat, tak to ví rodiče a pár kamarádek.. ale jinak se za to určitě nestydím a když by se někdo ptal narovinu tak mu to řeknu, jen asi ne úplně podrobnosti..

kočky tak pěknou noc, snad budete mít lepší než já poslední cca 3.. ☹

luzza
autor
24. dub 2009

dobré ránko holky moje 🙂
tak já se dneska vyspala dobře 🙂 žádné tvrdnutí 😉 to asi tím včerejším pádem 😀

luzza
autor
24. dub 2009

kay
to mi je líto,že teď blbě spíš...je to otrava,co? 😒
no já se snažím být opatrná,ale já si přes pupek nevidím pod nohy a byl tam vyboulený asfalt 😅 snažila jsem se nepadnout na břicho,takže jsem strčila ruce před sebe a zaklekla 😀
jinak k tomu IVF - nejbližší rodina o tom ví a taky spoustu známých...páč máme hodně známých,co mají taky ivfkové dětičky 😉 několik kolegyň v práci...několik kamarádek a nebo známých se sousedů...takže mi to přijde tak,že jinak se vlastně děti neplodí 😅

luzza
autor
24. dub 2009

artí
jestli neporodím do 4.května,nastupuju do špitálu a porod vyvolají... bude to sice teda skoro o 4 týdny dřív,ale děti jsou prý hodně veliký...tak to nechtěj prodlužovat,aby jim nezačali degenerovat placenty...
žofíku
moc ti to sluší 😀 😀 😀

m.e.l
24. dub 2009

Dobré ranko holčiny,
teda Luzz hlavně, že jsi po včerejšku v pořádku. A ten chlap - no vrazila bych mu asi pár facek. 😠
Dneska tu nebudu, jedu do poradny, pak mám sraz s babí - pokud nezkejsnu dlouho v poradně a nakonec mám sraz s holkama ze starý diskuze. 😉 Prostě jestli budu tak až někdy večer. 😉

luzza
autor
24. dub 2009

melíku
tak pořiď dobře v poradně! 🙂
a užij si srazík 😉
já jdu dneska od 18,00 hod taky na véču, s holkama z práce...a myslím,že už to bude naposled 😝 😀

m.e.l
24. dub 2009

Výsledek dám vědět asi Mací, doufám že tu holka bude. Pak má na mě ještě kontakt Jana, jenže ta má dneska taky nějak ty svoje doktory.

luzza
autor
24. dub 2009

ještě jsem si vzpomněla 😀 😀 😀 ....
včera na tom monitoru...u nás ve špitále mají velkou místnost,kde jsou polostrovaný gauče a křesla a u každého CTG monitor,takže se nás v tom "obýváčku" natáčí třeba 10 mamin...
a na protějším gauči seděla s maminkou asi dvou-tříletá holčička a říká tý mamince : "Ta pani má ale velký bžíško!!! 😨 😨 😨 " Bylo to tak dětsky bezprostřední a roztomilý,že sme se tam všechny musely smát 😅 😅
Tak jí ta mamča řekla,že pani tam má 2 miminka a ta holčinka úplně kulila oči a otvírala údivem pusu 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru