Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
27. dub 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

kay
27. dub 2009

ahoj holky 🙂

)tak annie moc gratuluju 😀to je skvělé, snad se holka moc netrápila..

měla bych dotaz... kupovali jste si tu hrací deku pro mimčo? máte nějaké tipy? chtěla bych nějakou obyč, nevím jestli je butné, aby byla mega barevná, mě by fakt stačila jednoduchá..

jinak kadeřnice se na mě vyřádila, ještě že jsem to mohloa svést na ten vichr venku 😀

m.e.l
27. dub 2009
kay
27. dub 2009

jé mel ta je taky pěkná, ale asi bymistačila i taková to http://www.detskyraj.cz/zbozi/5375-tiamo-hraci-...

m.e.l
27. dub 2009

Taky není špatná, já se zamilovala do týhle, tak jsme ji prďolovi pořídili. Vůbec pro něj vlastně nemáme hračky, no snad chvíli vydržíme s tím co máme. 😉

kay
27. dub 2009

no já měla vybranou tuhle http://www.anicka.cz./img/goods/v2691.jpeg?rand... ale už ji nedělají
nebo ještě jednu a tu mi volali že taky nevyrábí..

jmisa
27. dub 2009

Annie, gratuluju.

Kay, hrací deku jsem nekupovala, mám na zem puzzle a na to budu dávat obyč starou plenu a pak to pokaždý vyperu s prádlem. Koupíme jen hrazdičku v IKEA.

jmisa
27. dub 2009

Koupíme tuhle:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7010...

Jinak manža vybral deku, prý kdyby někdo chtěl něco koupit a nevěděl:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9013...

kay
27. dub 2009

jmis díky, no ta je taky docela pěkná,ale není to můj styl.. asi si prostě nevyberu a mbudu muset vzít nějakou tu barevnou..

hanulka3112
27. dub 2009

Jéé tak Anie moc gratuluji 😵 tak já už dnes testla i sterilizátor, vysterilizovala jsem 2 dudlíky, které vemu sebou do porodky.
Vidím, že řešíte hrací deky, já bych taky nějakou chtěla, ale ještě mi žádná nepadla do oka 😅 nevíte kde mají velký výběr, mě přijde, že v každém e-shopu mají pár kousků, tak se mi nechce všechny prolézat 😕

jmisa
27. dub 2009

Mně na těch hracích dekách hodně vadí, že jsou trochu semiš a už vidím, jak hlídám psici, aby po tom nelezla, takže zlatý puzzle 😀

m.e.l
27. dub 2009

U nás psa nemáme, takže to naštěstí nemusím řešit, spíše existuje hrozba, že si na dece bude chtít hrát manža. 😀

jmisa
27. dub 2009

Hanul, jinak k rychleosti eshopů - včera jsem objednávala a teď mi přišlo, že si mám zboží vyzvednout a přitom psali dodací lhůta 5-10 dní 😀

jmisa
27. dub 2009

Mel, tak to jako každopádně 😀

m.e.l
27. dub 2009

Teda koukám na hokej a nestačím se divit. . . Pomalu by jeden řekl, že skončili dřív než začali. 😲 😅

jmisa
27. dub 2009

Tak malej dostal právě příděl jahod rozdělaných se šlehačkou, tak je jdem nechat vstřebat na gauč 😀

hanulka3112
27. dub 2009

No co jsem naposledy objednávala, tak mě teda 2krát překvapili přijelo druhý den PPL a já na mojeho ty jsis něco objednával a bylo to pro mě 😀 jinak už jsem si teď jednu vybrala padla mi teď do oka a zrovna jsem ji našla za nejmenší peníz jdu ji hodit do alba a rovnou ji objednám 😀

m.e.l
27. dub 2009

No mě mile překvapili v dětském ráji, když původně bylo že matrace bude za 14 dní a pak byla už za týden. . .

hanulka3112
27. dub 2009

No mě překvapili ve špuntíkovi, je to v Praze, takže přes celou republiku, má to ten chlap co dělá v loskutáku ty přednášky o výbavičce 😉

artep26
27. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem tu ... byla jsem v HK na tom srazíku s holkama Sanuskama ... bylo to super, hezky jsme se nadlábly, poklábosily, neteřinka byla moc hodná. Pak jsem ještě skočila do Tesca, koupila dětem bodýčka, osušky a ponožtičky. 🙂 nafotím a hodím do albíka 🙂
Jinak dočtu později, teď jdu zalévat ty moje krasotinky, co jsem v so a ne zasadila ...
Snad jste všechny 2v1 nebo 3v1 😀 😀 😀

jmisa
27. dub 2009

Hanul, u Špunta jsem dneska byla. Máme tam objednaný kočárek, jela jsem kolem, tak jsem tam zašla a koupíme tam i kolotoč na postýlku, bo maj jen za 359 😀

luzza
autor
27. dub 2009

ahoj kočky
nebyla jsem od rána doma...
moje gyn mi napsala na příští pondělí papír k hospitalizaci...
řekla,že jsou holky hodně veliký a že mají určitě 3kg 😝 a na ultrazvuku mi ukazovala,jak mi utlačují játra i žlučník 😨 řekla že mě moc lituje,že to břicho je vážně obrovský a že se mi strašně uleví,až budou děti venku...
takže mi zbývá maximálně týden na svobodě...

luzza
autor
27. dub 2009

ještě jsem dnes stihla třídní schůzku 😝 😅

luzza
autor
27. dub 2009

a moc gratuluju annie ke kristynce 😵 😵 😵

kay
27. dub 2009

luzzi, no tak svoboda bude pak jiná bez břicha ne? to 'ti bude asi fakt líp.. a když jsou holky tak velký, tak je to i pro ně v pohodě..

jmisa
27. dub 2009

Luzz, tak to máš fakt za pár. Za chvilku budeš mít holky (nebo třeba překvápka 😀 😀 ) venku.

luzza
autor
27. dub 2009

jmis
jak to myslíš???????????????? 😨 😅 😕 😅 😨 😅 😕 😅 😨

luzza
autor
27. dub 2009

kay,jmis
už se fakt těším,až budou venku ☹ bolí mě z nich už úplně všechno...poslední dny nejvíc žaludek 😒

jmisa
27. dub 2009

Luzz, no hádej 😀 😀 😀

zofik
27. dub 2009

gratulace Anie...

Luzz tak na tebe budem myslet... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru