Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
27. dub 2009

jmis
to ani náhodou 😨 😀 😀 😀 😀
žofíku
já vím 🙂 jste všechny moc hodné 😵 děkuju

jmisa
27. dub 2009

Luzz, ale jsi pěkná výkrmna. Měsíc před termínem jsou holky velké jako normální novorozenec. Tuhle jsem četla, že Št. Duchková porodila, myslím 3 týdny před termínem a jeden měla snad 1900 (nebo 1700) a druhý jen 1200g.

luzza
autor
27. dub 2009

copak duchková 😎 😎

jmisa
27. dub 2009

😀
No ale stejně to je dost rozdíl mezi těma jejíma dvěma kouskama.

hanulka3112
27. dub 2009

Luzzi no ty tvoje holky se teda u tebe maj dobře, že jsou tak velký 😉 🙂 a to je fakt mazec, že už jen týden a jdeš na hospitalizaci 😅 😕 aspoň se ti pěkně uleví, mě naštěstí ti moji špunti tak nezmáhají, ale jsem fakt zvědavá, kdy a jak budu rodit já.Dnes jsem u kaufu potkala kámošku co měla termín teď 25.4 a je ještě 2v1 tak jsem zvědavá, kdy se jim to narodí 😕
Jo a něco na mě leze jsem to zas určitě chytla od mojeho ☹ ráno jsem se probudila s bolavým krkem, tak jsem si dala septisan a teď půl paralenu, bo cítím v kostech, že mě to zas skolí ☹ to mi ještě chybělo, no uvidím, snad ne bo ve Čt mi mají brát krev na KO a měřit mimísky, stakovou bych tam ani nedošla 😖

luzza
autor
27. dub 2009

jmis
duchková je klotylda 😀 nesnáším jí 😀 no rozdíl toje 😅 ale domínek byl taky nejtustší z porodnice (v tu dobu,co jsme tam leželi)
hanul
to buď ráda 😉 pro mě to je už fakt utrpení...
mě čeká nejspíš císař,páč horní holčička je pořád příčně...asi chce přijít na svět důstojně 😀 😀

jankatr
27. dub 2009

to víte holky - Luzz holky pořádně vykrmila aby jsme měli pořádný ženský pro ty naše chlapáky 😀 😀 😀 že jo Luzz? 😉 🙂

Hrací deka se mi líbí tahle http://www.slune-cz.cz/3d-hraci-deka-chicco/ ale pořád ještě váhám jestli ji objednám nebo ne... - přece jenom je to zas tisícovka 😒

Annie - taky hrozně moc gratulujem a přejem hodně štěstíčka princezně do života 😵 😵 😵

luzza
autor
28. dub 2009

dobré ránko holky 🙂
přesně jak píše janka,Kubík a Máťa budou potřebovat pořádný baby 😀 😀 žádný králíčky od duchkový 😀 😀

luzza
autor
28. dub 2009

tak domča byl včera z toho tropical islandu úplně mimo 😅 😅 přijel šíleně unavenej,ale chtěl by tam být prý celý prázdniny 😀 😀 já jsem teda taky čučela na fotky jak blázen...je to tam vážně obrovský a dokonce letěli balónem 😅 škoda,že se tam hned tak nepodívám... 😉

luzza
autor
28. dub 2009

jani
ta mrcha deka se mi nechce otevřít 😠

m.e.l
28. dub 2009

Dobré ranko holčiny,
dnešní noc docela dobrá, 2 návštěvy WC ale pak jsem docela rychle zase zabrala. 🙂

luzza
autor
28. dub 2009

ahoj melíku 😉

m.e.l
28. dub 2009

Ahoj Luzzíku. 🙂

luzza
autor
28. dub 2009

tak já tu musím trochu poklidit 😝 páč tu byl brácha včera do jedenácti a večer to tu zůstalo jak po boji 😝 😀

luzza
autor
28. dub 2009

jinak od včerejška jsem na mateřský 😉

m.e.l
28. dub 2009

No já musím upravit tu servanou malbu jak jsem dělala ty futra a pak sundavala pásku, tak občas šla s páskou i malba.

m.e.l
28. dub 2009

Luzz, gratuluju k zahájení pobytu na mateřské dovolené. 😉 😵

luzza
autor
28. dub 2009

no jo,to se stane...to zamaskuješ 😉
já bych teď nejradši zamaskovala celý byt 😀

luzza
autor
28. dub 2009

přestala jsem brát magnézko 😝 😝 (už před pár dny)...ať mi břicho klidně tvrdne 😠

luzza
autor
28. dub 2009

jestli se nepletu,tak teď jsou svátky v pátek,že?? takže děti nepůjdou do školy?? 😅 😅 aspoň nemusíme dělat úkoly 😝 😝

jmisa
28. dub 2009

Ahoj všem.
Dneska jsem musela s psicí po ránu ven, když tu muž nejni, to jsem ale zlenivělá 😀 Normálně ráno chodím jen o víkendu 😝

kay
28. dub 2009

ahoj holky,
tak já za půl hodiny razím na sraz s dulou, pak do práce odnést papíry na mateřskou a pak kontrola u doky, myslím, že se vrátím asi dost vycucnutá, jestli to přežiju 😀

miso, no tak se spem už teda nechodím, to jediné si M. vzal za své a běhá s ním bez debaty, ikdyž te´d je to lepší, bo je pes celý den na zahradě..

luzzi, já viděla reklamu v tv na ten tropical, mě by to asi ani nelákalo, ale pro děti to musí být fajn..

mel, teda nechtěla by ses už holka hodit do klidu? 😀

luzza
autor
28. dub 2009

jmis
já šla jen se smetím do popelnice,páč ho domča zapomněl u dveří (bere ho cestou do školy) a mám z toho šok ještě teď 😀 😝
nejradši bych si ještě 2 hodinky zdřímla 🙂

m.e.l
28. dub 2009

kay, v klidu jsem dávno. Tohle už dodělávám tak měsíc. Dneska jsem to konečně udělala. 😀

luzza
autor
28. dub 2009

no můj brácha se švagrovou jsou jako děti 😀 takže si to pěkně užili 🙂 byli nadšený...
mě by se to taky líbilo,ale maximálně na 2 hodinky 😀
oni vyjeli ráno a přijeli v 9 hod 😝 😝 to by mě zabilo 😝
ale děti byli úplně paf 😅 😉 a navíc při pondělku všechny atrakce volný,nikde fronty 😉

jmisa
28. dub 2009

Kay, tak já procházky se psekoj ráda, ona chodí bez vodítka. Jen po ránu jsem zvyklá nejdřív jíst 😀 😀 A ona už tu stepovala 😀
Navíc čekat než se manža vrátí ve středu večer ze služebky by asi nevydržela 😀 😀

luzza
autor
28. dub 2009

jmis
no to asi ne,není to tamagoči 😀 😀

jmisa
28. dub 2009

Dneska jdu omrknout látkové plenky, šátek na nošení atd. Je týden opravdových plen a u nás otevřeli látkovky, tak se těším 😀
Pak bychom měli jet se švárou pro tu postýlku, tak uvidím, jak to bude stíhat. Záleží, jak mu dovezou zboží, co veze na letiště.

luzza
autor
28. dub 2009

jmis
tak si to užij a vyber "mišáčkovi" něco hezkýho 🙂 🙂

jmisa
28. dub 2009

Luzz, no to zase bude něco na mě, velkej výběr a já zase budu tam, kde jsem byla 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru