Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
3. kvě 2009

kay, já to vidím tak na 22.5., žádný vysněný býček. 😒

kay
3. kvě 2009

no to ne, to už budu snad po porodu i já 😅 😀

artep26
3. kvě 2009

Ahjda holky,
jen se hlásím že žiju a zase pádím ...
Víkend byl slunečný ale náročný, jsem KO, takže letím do vany a dokoukat hokej.
Zítra nebudu, snad večer tak držím palec všem co něco mají. Snad jste všechny v pořádku, no jsem lajdák, musím vás dočíst.
Přeji hezký zbytek neděle 🙂 🙂 🙂

kay
3. kvě 2009

luzzi, tak tfuj tfuj na zítřek, budu na Tebe myslet a drž se..

luzza
autor
4. kvě 2009

dobré ránko ivfky moje 🙂

luzza
autor
4. kvě 2009

všechny se tu opatrujte!! 🙂
budu na vás pořád myslet a prostřednictvím manži vám budu podávat info 😉 🙂
zatím pa pa a všem vašim miminkům posílám mucana 😲 😀

m.e.l
4. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz tak ať to máš brzy za sebou a holky jsou brzy u Tebe z venku. 😉
Já za chvíli razím k dr. 🙂

jmisa
4. kvě 2009

Ahoj.
Luzz, držím palce.
Mel, nezapomeň, že krom sester tam jsou i lékaři 😝 😀

macous
4. kvě 2009

Ahoj holky,
než půjdu dočíst tak sms od Melíka: Tak cipek 2 cm, prostupna na spicku. Prostě klidek pohoda. A mame sexovat.

Tak a Luzze, moc a moc držím palečky a ikdyž sem tak často teďka nechodím, tak na vás na všechny holky IVFky moc myslím. Nějak teď nestíhám, pořád tady někdo maká a já okolo nich běhám, a k tomu jak teď bylo krásně, tak se tady pořád někdo zastavoval na kafčo, což mám normálně ráda, ale teď do rozkopaného dvora a zahrady a čurbesu v domečku................všude hlína 😅 ale zase to pak bude hezký 😉

kay
4. kvě 2009

maci díky za info 🙂

macous
4. kvě 2009

Tak jsem dočetla, tak se těším na vzkazík od Luzzovic manži 😀

U nás od rána peršá a já letěla sebrat prádlo, no a koukám, že mi asi kosák hodil bobana na ručník - uličník 😅 takže to bude asi nějaké štěstíčko 😀

Jinak vám povím holky, že koukám, že to máme hodně podobné - s tím jídlem, já taky tláskám pátý přes devátý 😀

Já kdybych si mohla vybrat, jakože nemůžu, tak bych chtěla rodit na ukončeným 38 tt, ale která asi ne že 😵

m.e.l
4. kvě 2009

Tak jsem tu, manžovi jsem už napsala, že mu pan doktor vzkazuje, že má plnit manželské povinnosti, načež mi drahý choť napsal, že se přeci nestrhne. 😀 No když do pondělka neporodím, tak pak budu chodit na monitor obden, na to se opravdu těším. 😝

anitta
4. kvě 2009

ahojky tak konečně nás včera pustili domů
nastoupila jsem do porodnice 10.4 kvůli nebezpečí odtoku plodovky ☹ 24.4 byl naplánován cř,
měla jsem super lékaře ale i tak žádná slast to nebyla Davča byl venku hrozně rychle a manža tam byl s námi což bylo super, měla jsem spinalní anestezii je to lepsí pro maléhp, pak jsem byla na jipce a malého nosily sestry ale málo ☹ pak jsem šla na pokoj a už byl pořád u mě jen můj pooperační stav nic moc . břicho nebolelo vůbec ale měla jsem hodně špatnou reakci na ten spinal, takže jsem tři dny zvracela a nemohla jsem vůbec nic ,měla jsem nadstandart tak to bylo super a manža tam se mnou mohl i spát tak mi moc pomohl. včera jsme přijeli domů, je to masakr než si člověk udělá režim ale za ty zlatíčka to fakt stojí 🙂 😉

m.e.l
4. kvě 2009

Anitto, gratuluju k Davídkovi. No hlavně že jste oba v pořádku a zdraví. 😉

zofik
4. kvě 2009

zdravím kočky.....gratulka Anitě a Davídkovi....takže Melík má sexovat jo?kdoví co Luzz?

holčiny odkdy chodíte na monitory? já jsem zklamaná, u nás až od 38. týdne, tak nevím.... 😒

m.e.l
4. kvě 2009

Źofí, já měla monitor taky až teď. A ono ten monitor zas takovej zážitek není, jen furt slyšíš jak se více a méně ozývá srdíčko. 😉

zofik
4. kvě 2009

díky Mel, já jsem z toho blázen....ono je to docela ale důležitý vyšetření....holky Luzz se neozvala?

jmisa
4. kvě 2009

Zofik, já mít monitory v porodce nebudu. V Krči je vůbec nedělaj.

Jinak jsem dneska vyplenila knížku slev v DM, vběhla do lékárny a mám snad většinu věcí z tohoto směru. Krom nůžtiček na nehty, na který jsem si ani nevzdychla.

zofik
4. kvě 2009

jmiso jako že nebudeš mít ani jeden monitor?

jmisa
4. kvě 2009

Zofik, no až u porodu 🙂

Oni sledují srdíčko a průtoky ultrazvukem.

kay
4. kvě 2009

ahoj holky,

tak u nás dopo krásně teď už hodinu padají kroupy,tak jsem zalezla dó postele..

anit´, hlavně že jste oba v pořádku...Davídek je fakt krásnej a Tobě i manž. to s ním moc sluší 🙂

já bych taky kliďo rodila už v 38tt 😅

monitor jsme měla teď cca 10 min..

m.e.l
4. kvě 2009

Tak teď jsem vyháněla Lukyho vytíráním podlahy na kolena, a při tom zjistila, že máme na dvou místech vyštíplou novou dlažbu. Jestli to objeví manža, tak se vztekne, furt má kecy proti tomu, že máme v chodbě dlažbu a né koberec. 😠

luzza
autor
4. kvě 2009

ahoj holky
hlásím se až teď,páč nemám na PC ani pomyšlení... jsem psychicky na dně...
jeden doktor mě ráno přijmul a druhý o dvě hodiny později mě propustil s tím,že mi kromě těch otoků nic není a můžu rodit klidně až za 3 týdny... a to že budou holky už veliký prý nevadí,tak se vyndají císařem...
a navíc mi řekl,ať si seženu jinou nemocnici,páč se tu od 23.května maluje (což vím,proto jsem měla doporučení k hospitalizaci už teď).
řekla jsem mu,že jsem s jeho kolegou domluvená jinak a on byl striktní,že tu máme nějaký pravidla a dnes rozhoduje on...byl to takovej mladej,malej,brejlatej...i sestřička valila oči a říkala mu,že jsem už 14 let zaměstnanec týhle nemocnice,že se snad dohodneme a on ji prostě ignoroval a pozval dál další pacientku.
moje doktorka tam bude až ve čtvrtek a dnes jsem neměla sílu jí volat.. prostě jsem to obrečela a nemám náladu vůbec na nic... 😢 😢 😢

jmisa
4. kvě 2009

Luzz, to je tedy peklo. 😠

kay
4. kvě 2009

luzzi, to je děs.. 😖 to byl teda pěknej čurák. zavolej té svojí doktorce.. to snad není pravda.. beruško drž se, určit je to těžké, člověk už nachystanej, hlavně psychicky..

m.e.l
4. kvě 2009

Luzz, teda tak tohle je fakt opruz. Že jinej doktor otočí o 180 stupňů. 😠

luzza
autor
4. kvě 2009

děkuju moc holky moje... ale dneska mám vážně ubrečenej den 😢 😢
tak se na mě nezlobte 😒
ozvu se později

m.e.l
4. kvě 2009

Luzz, klidně si tady pobreč. My ti to pak vrátíme i s úroky. 😉 😵

artep26
4. kvě 2009

Ahojda holky,
Luzz tak to mě moc mrzí .. je to k prdu, viď??
Už jsi se těšila, jak budeš mít prďolky u sebe a hlavně přestanou ty problémy. No jo no ... malej, brejlatej chlap ... co bysme chtěly 🙄 😠 😠 😠 Drž se kočko 😉
Jen mám pro vás vzkaz od Hanulky, domů jí nepustili a zatím to nevypadá, ale snad na víkend jo.
Mám vás všechny moc pozdravovat, ptala se co Luzz, Mel a Janička, že to mají za pár. Je to tam prý nuda, ale dětičky jsou prý OK.
Jinak já jdu do vany, jsem KO, strašně mi začalo tvrdnout břicho a cítím jak mám jednoho prďolu dole a navíc cítím čípek jako blázen. Je to až ostrá bolest tam dole vevnitř, tak se úplně bojím toho, co mi ve středu řeknou v poradně.
Luzz naprosto chápu tvé obavy co kluci budou dělat doma, páč při představě, že by mě teď nahnali do nemocnice do porodu ...no nemyslitelné, musela by přijet mamka, aby je obstarala, páč manža se s Aničkou v životě neučil ... no ona by to snad zvládla a on by se o ní určitě postaral, ale prostě si to neumím na 2 měsíce představit.
No jdu ležet holky, držte se .... 😉 🙂 🙂 🙂

jana.cb
4. kvě 2009

Ahojky kocky tak vas jdu zase zkontrolovat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru