Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
7. kvě 2009

Ahoj holky,
tak mě manža konečně pustil k PC, je dneska doma, tak dělá z domova 🙂
Jinak mi tady od rána pobíhají ty dělníci po zahradě, jeden má zbíječku a druhý palici a mydlí do betonu, takže rachot parádní, do toho dneska dorazí domontovat vestavěnou skříň, takže další čurbes (z venku i ze vnitř), ještě že je to teďka, když nemám žádné obtíže, tak to v klídku poklidím 🙂

Artí, Hanulku moc a moc pozdravuj a ať jí to tam rychle uteče (jestli je to vůbec možný) 😉 A neboj, já myslím, že min. do 34 tt vydržíš s porodem v pohodě 😵

Luzzi, tak jsem ti dneska držím palce a čekám na zprávičku, jak jste dneska s holkama pochodily 😉

Melíku, tak už si povol pipi svalíky a koukej Lukyho vyprdnout 😀 😀 😀 (to je vtípek, tak né abyses na mě durdila mamino) 😀 😀 😀 Zkuste horkou vanu a pak to s manžou prošťouchnout 😵

Zdravím i ostatní těhulky a mamulky 😵

m.e.l
7. kvě 2009

Mací, jé tyhle bordely ve 30tt jsou super věc. 😀 Vzpomínáš, když jsem nadávala já jak se furt všechno vleče a nic do Lukyho narození nebude hotový?
Jsem teď hajala a měla jsem v tý posteli zůstat a né číst poštu od manži. Kvůli problémům v práci, jde zítra do práce. Já se asi vzteky přeskočím. 😠 🙄

jmisa
7. kvě 2009

Mel, se nerozčiluj. Můj muž jde do práce většinou i o víkendu, protože se jim tam něco posere a on musí jít rozhodnout co s tím. Když náhodou nejsme v dosahu, tedy v Praze, tak má stejně nejmíň 10 telefonátů. Preventivně vozíme všude s sebou rezervní nabíječku, bo to jsou hovory na půl hodiny. 😠

m.e.l
7. kvě 2009

jmis, já už se uklidnila. Nic s tím stejnak neudělám, i kdybych se zbláznila. . . . 😒

macous
7. kvě 2009

Melíku, tak to máš recht 😉

Tak si holky představte, že ta firma, co nám dělá komplet dvůr - dlažbu, tak měli nastoupit včera, ale poprchávalo, takže nic, takže nástup až dneska, a já se jich ptám, jestli budou dělat zítra nebo v sobotu nebo jak a oni, že ne, že až v pondělí, tak mám docela vztek, další 3 dny v háji, jim je to fuk a já mám plnej barák hlíny, pes nemůže na zahradu atd. a to jim za to zacálujeme takový prachy, že je mi z toho blbě 😅 Teď si připadám jako vydřiduch, ale fakt ten bordel se nedá 😖

Nemáme nějakou zprávičku od Luzzi?

m.e.l
7. kvě 2009

Mací, od Luzz zprávičku nemáme, tak snad je vše o.k. 😕

macous
7. kvě 2009

Tak snad jo, nebo už si jí tam nechali a zrovna tlačí 😵 😵 😵

Já teďka dostala patičkou, že sem myslela, že jde prcek ven břichoněm 😀 😀 Pořád si těma nožkama protahuje, že mám pupek samou bouli 😵

luzza
autor
7. kvě 2009

ahoj holky...
ráno jsem vyjela v devět a v pět jsem dorazila domů 😝 😝
ráno mi natáčeli monitor...řekli že se jednomu miminku daří špatně,takže mi odebrali krev a do 12 hod jsem byla na monitoru... pak mě odpojili,že mám přijít ve 2 hod na další monitor,jestli se to nezlepší a oni stávkovaly holčinky obě...srdíčka jim ťukaly pomaleji,než by měli...takže mě tam další hodinu natáčeli 😝 😝 😝
pak se holky umoudřily,probraly se a začaly tam vyvádět a to se doktorům už líbilo,že mám tedy přijet v pondělí...

na to už se ale náš jipovej doktor nasral a zavolal tam,jestli jim to přijde normální,abych lítala sem a tam!!! A taky vynadal tomu mladýmu kreténovi za to pondělí,jak se to chová k zaměstnancům 😅 🤐 😅 !
Pak si moje doktorka došla prohlídnout ty záznamy z monitoru a řekla,že je to k hospitalizaci...

takže jsme se dohodli na pondělí na příjem a že to bude zařízený,že mě tentokrát domů nikdo nepošle 😝
a kdybych se necítila přes víkend dobře,můžu přijít i přes víkend.

tak to je story z naší velký krajský nemocnice...

luzza
autor
7. kvě 2009

já jsem z toho celodenního výletu úplně vyřízená 😝 😝
hodně mi tvrdne břicho,trochu pobolívá čípek a chce se mi děsně spát...
oni mi opravdu ten porod vyvolávají těma kontrolama... 😝

m.e.l
7. kvě 2009

Luzz, teda ty máš ale zážitky. No snad už konečně porodíš. 😉

luzza
autor
7. kvě 2009

melíku
nejhorší je,že je to nemocnice,kde pracuju od roku 1995!!!!
nikdy by mě nenapadlo,že budu mít takovýhle problémy 😝

luzza
autor
7. kvě 2009

jani
já budu v pondělí 36+5, tak to je skoro stejný...tak doufám,že už se k něčemu odhodlaj 😝

jankatr
7. kvě 2009

Teda Luzzi to je jak ze špatnýho filmu co se tam u vás děje - ještě že dneska už tam byli rozumnější doktoři 🙂 😉

zofik
7. kvě 2009

LUzz budu držet na pondělí pěstičky....

jmisa
7. kvě 2009

Luzz, no to jsou věci.

Já byla v tý porodnici a bylo tam prázdno,nikdo nerodil, nikdo na ambulanci, ani pokoje neměli plné, i nadstandard byl volný.

luzza
autor
8. kvě 2009

dobré ránko holky moje 🙂
už se cítím líp 😉 právě popíjím maliník 🙂
jinak to vypadá,že naše dosud příčný béčko se včera srovnalo do správné polohy... takže když nebudou problémy,zkusíme porodit normálně 😉

luzza
autor
8. kvě 2009

jinak u nás se ještě chrní,tak já dopiju čajík,dosnídám a půjdu taky ještě do peřin 😉
na oběd jsme pozvaní k našim,takže žádný stres 🙂 bude špenát 😵 mňam 😵

m.e.l
8. kvě 2009

Dobré ranko holčiny,
tak manža odešel do práce - za odměnu v podobě dobrého slova. 😒
No já zkusím aspoň umýt nádobí a pak vysvětlit Lukymu, že s jednou kontrakcí za hodinu ho hned tak neporodím. 😕

luzza
autor
8. kvě 2009

melíku
já od tý doby,co chlastám ten maliník,neberu magnézko a změkčujem por. cesty spermoníkama mám kontrakcí na rozdávání 😅

luzza
autor
8. kvě 2009

jinak někdo tu sháněl průměrný váhy plodů...už nevím kdo... 😨
tak tady jsou 😉
20. tyzden - 25.6cm - 300g
21. tyzden - 26.7cm - 360g
22. tyzden - 27.8cm - 430g
23. tyzden - 28.9cm - 501g
24. tyzden - 30cm - 600g
25. tyzden - 34.6cm - 660g
26. tyzden - 35.6cm - 760g
27. tyzden - 36.6cm - 875g
28. tyzden - 37.6cm - 1005g
29. tyzden - 38.6cm - 1150g
30. tyzden - 40cm - 1320g
31. tyzden - 41cm - 1500g
32. tyzden - 42.5cm - 1700g
33. tyzden - 43.7cm - 1920g
34. tyzden - 45cm - 2145g
35. tyzden - 46.2cm - 2380g
36. tyzden - 47.4cm - 2622g
37. tyzden - 48.6cm - 2860g
38. tyzden - 49.8cm - 3083g
39. tyzden - 50.7cm - 3288g
40. tyzden - 51.2cm - 3460g
41. tyzden - 51.7cm - 3600g
42. tyzden - 51.3cm - 3717g

m.e.l
8. kvě 2009

Luzz, no manža se k ničemu nemá, tak já jdu uvařit si maliník a umejt nádobí. 😀

jmisa
8. kvě 2009

Ahoj všem.
Venku je krásně.

Luzz, třeba porodíš sama ještě před nástupem do porodky. Jinak i v Krči rodí dvojičky přirozeně, když to jde, včera to říkala, ale nikdo tam dvojčata nečekal 😀

zofik
8. kvě 2009

ahoj holčiny, nakukuju...Luzz a ty už máš kontrakce? soráč že se tak blbě ptám...

luzza
autor
8. kvě 2009

žofi
včera mi jich několik zachytil i monitor...je to takový silnější tvrdnutí s bolestí kolem čípku...to ztvrdnutí vydrží i minutu! mám jich třeba 6 za hodinu...a pak zase půl dne nic...nejvíc jich mám večer...

jmis
já bych ráda porodila normálně...ale přijde mi,že jsou z toho u nás ve špitále nějaký podělaný 😒 tak nevím...
hlavně že se kočka otočila a mám aspoň naději 😉 😅

mel
tak ještě vytři podlahu (na kolenou samozřejmě 😀 )

jmisa
8. kvě 2009

Mel, kdybys měla doma málo podlah, tak můžeš přijet k nám a ručně vydrbat koberce, z toho pak určitě porodíš 😀

m.e.l
8. kvě 2009

luzz, na kolenou jsem podlahu vytírala v pondělí. . . . A co z toho. . . Prdlajs. . .

zofik
8. kvě 2009

áha Luzz, já abych věděla víš jak se to projevuje....tak snad v pondělí se to rozlouskne.....

m.e.l
8. kvě 2009

Zpráva od Jany.cb AHOJKY TAK UŽ JSEM 20 MINUT MEZI VAMI, 3480 G A JMENUJI SE KRISTÝNKA.

m.e.l
8. kvě 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

zofik
8. kvě 2009

jana cb gratulujeme....

Mel už jsi na řadě 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru