Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
27. kvě 2009

no nic,máme hotové úkoly,niky se šel koupat a my jdem chystat koupání pro holky
(teda až se vzbudí 😀 )

kay
27. kvě 2009

grej, jsem ráda, že je ti líp, ten tvaroh jsem v porodce taky dávala.. a ty gel polštářky taky, jen bez dírky.. ale na chlazení jsme používala normálně mokrou plenu..
ale nepolevuj, já měla strach ještě tak týden.. Já mám bohužel strach brát malou do postele, bo tam není monitor dechu..

luzzi, teda jste šikulky, koupete každý den??? já tak obden.. hele s tím krvácením fakt neblbni.. a někam zajdi. Není to sranda. nebo aspoň zavolej doktorce, třeba řekne že je to normální.. Ty jsi zdravotník, tak bys měla vědět sama 🙂 přísůstek je pěkný, ale dá to taky práci že 🙂 no snad takhle bude přibírat jen do doby co to bude potřeba aby z ní pak nebyla tlusťoška..

jmisa
27. kvě 2009

Luzz, kontryhel je náhodou moc dobrej .-D

luzza
autor
27. kvě 2009

kay
koupeme každý den 😉 u nás v porodce jsou zastánci denního koupání... přece jen,mimi celý den v plíně...
přirovnávaj to k tomu,jako by se ženská,co má menzes denně nemyla,jen otírala...
a to mi přišlo fakt bléé 😀 😀 😀
ale koupeme rádi 🙂 je to rituál pro celou rodinku 😉

s tím krvácením vydržím ještě do konce týdne... 😒

a že by stelík byla tlusťoška se neboj 😉 právě kojení ji před tím ochrání 😉 dominik byl jen kojenej a ve 4 měs. měl 8100!!! (ale výchozí měl 4350) a dneska může sežrat co chce 😉 a je furt hubenej a zřejmě věčně bude 😉
takže se neboj a hezky koj! 😀 🙂 😵

luzza
autor
27. kvě 2009

jmis
ty bylinkomile 😝 😝 😀 😀 !

luzza
autor
27. kvě 2009

chutná to jak spařená tráva 😝 😀

jmisa
28. kvě 2009

Ahoj.

Luzz, no já nikdy spařenou trávu nepila 😀 😀 Tak to nemůžu posoudit 😀

Koupání - já budu koupat taky každý den, ikdyž tedy spíš kyblíkovat každý den, akorát to bude jen voda, žádný šampony apod. maximálně odvar z řepíku.

hanulka3112
28. kvě 2009

Ahojky holky, tak dnem mě vyhnali na ktg už ráno před sedmou 😅 takže raní ptáče.Ted mám v sobě zas kapačku, dnes ni napíchávali novou a tak po 10min začla ukapávat, zjistila jsem, že sestřička ji málo utáhla a tak jsem ji zavolala a ona, že to zpraví a šup už to stříkalo, takže jsem na zemi udělala kaluž krve 😅 už at mám klid od těch kapaček, jsem celá rozpíchaná ☹
Kay roupy nemám 😀 ale primář je fakt sympaták, podívám se jestli není někde vyfocený na stránkách nemocnice, on mě tenkrát i operoval a po operaci za mnou přišel už v civilu a vše mi vysvětlil a byl moc milý 😉
Pedi, nechceš si tu tchýni vyměnit? Ta moje by zas k nám furt jezdila, nejhorší je to, že se nikdy neohlásí 😠 a já kolikrát na ně nemám náladu skákat kolem nich a kor ted v létě jsou z paneláku a tak se jim náramně líbí vysedávat u nás na terase 😠 a přitom mají chatu kousek od baráku autem 😠 no ale ted se to zmeni, bo fakt budu vystavená z malých a ještě, abych je tak ve volné chvili obskakovala 😖 no to udělám klidně i rachot doma, aby jim to můj vysvětlil 😉 😠

luzza
autor
28. kvě 2009

jmis
taky koupu jen ve vodě a ob den přidáváme do vody měsíčkovou kojeneckou koupel od weledy...je to spíš jako krém..radili mi v porodce...

luzza
autor
28. kvě 2009

jmis
no ten čaj - jak když vyďoubeš trávu ze sekačky 😝 😀

zofik
28. kvě 2009

ahoj kočky

tak vzkaz od Arti:

jde na víkend na propustku domů, zjištěna těhu cukrovka, musí se v neděli vrátit, jinak nález ji zůstal nezměněň....tak jsem ji psala, hlavně ať nic o víku nedělá...

luzza
autor
28. kvě 2009

hanul
s tou tchýní ti to schvaluju 😀 😀 😉

luzza
autor
28. kvě 2009

žofi
jasně 😉 ať artík jen koníkuje 😀 😉

m.e.l
28. kvě 2009

Zdar holky,
já Lukyho koupu taky každý den, jen příští čtvrtek půjde spát špinavý - nepoteče ŽÁDNÁ voda, takže fakt se na to těším ohromně. 😒
Žofí, teda Artí si nějak to těhu taky užívá. No snad se to trochu spraví a fakt mrňouse ještě dopeče. 😕

zofik
28. kvě 2009

no holky jen ji taky domluvte, maj o víku oslavy nějaké větší , ale mi slíbila, že nic dělat nebude...tak jsem teda zvědavá....

kay
28. kvě 2009

ahojte kočky..

tak luzzi, do konce týdne a pak Tě někam poženu sama 😠 s tím koupáním, já teda nekoupu každý den, spíš tak ob den nebo i dvakrát týdně, ale zase poctivě při každém přebalování zadek umývám pod vodou a většinou i mýslem, teda tou emulzí.. takže tohle chápu.. malá to koupání nemá moc ráda.. nacív máme blbou podložku do vaničky, je to na velké, chci koupit tu molitanovou ale ještě jsemnikoho nezaúkolovala.. ☹ a kontryhel je opravdu moc dobrý, i ten maliník byl mňam 😀

artíku, Ty se o víkendu opravdu drž, jen lež a nech se pěkně obskakovat.. Stojí to za to. a hlavně si užij vlastní postele.. 🙂

zofiku a co Ty? jak se cítíš?

mel a co Ty a prdíky, je to lepší? U nás noc dobrá, ikdyž ze začátku hjsme museli hodně cvičit.. to je taková úleva slyšet to prdění 😀 jinak se těším až budeme moct za týden vyzkoušet ten baby calm nebo ty probio kapky..

luzza
autor
28. kvě 2009

kay
nám včera holky prděly ve vaně a dělaly hrozný bubliny 😀 😀 😀
a eliška se nám nejraději vyprdí a vykaká po koupání do čistý plíny 😀 😀
jinak ta pěnová podložka na koupání je skvělá,holky v ní ležej jak v mechu 😀

kay
28. kvě 2009

luzzi, no já koupila ruumělohmotnou s přísavkama.. ☹ a je tvrdá a navíc Stelik je na ni fakt malá.. zítra M. zaúkoluju ať zakjede koupit tu pěnovou..
jo tak co se týče prdění a kakání ve vaničce je Stela přeborník.. bubliny teda nedělá, rovnou atomový hřib.. takže je pak mokrá, já musím vylívat vaničku no děs 😀
a co se týče čistých plínek, tak to je stejné.. jen po druhém přebalení pokaděné plíny se ještě raději vyčůrá když není zabalená a třeba jí natírám zadek, takže má pak mokré i bodýčko a musím ji převlíkat celou 😀 😠

m.e.l
28. kvě 2009

Luky je taky přeborník v tom, že ho mám čistě převlečeného a vykoupaného a on se rozhodne udělat nálož. No a je to hrozný frajer, takže denně čistá noční košilka, a o dupajdách a košilce přes den ani nemluvím. Před chvílí jsem ho přebalila do čistých kalhot a pleny a on ještě doprďánkovává, tak asi půjdu zase přebalit. 😅 😀 I když ještě chvíli počkám, ať nepřebaluju každou půlhodinu. 😉

luzza
autor
28. kvě 2009

kay
tak to by se stelík hodil k našemu elišákovi 😀 😀 😀
ta pěnová je super 😉 bude se jí v ní líbit 😉 stojí kolem stovky 😉

mel
je nám to jasný 😀 jsou to kaňouři mrňaví 😀

kay
28. kvě 2009

mel, buď ráda za ty prdy 😀 já teda zatím Stelu nechávám spát v bodyčku a dupajdách co je v nich přes den a druhý den vbyměním komplet.. pokud se teda nepoblije nebo tak.. te´d když je všechno modré, tak je to stejně naprd.. 🙂

luzzi, no jo, vidím, že teď to bude nejprobíranější téma 😀 a psala jsi že každá je jiná, i povahově už je něco poznat nebo zatím ne?

holky my se asi nikdy nepotkáme že?

grej
28. kvě 2009

Ahoj holky, jak stíháte být na netu?? 😀

Kačka dnes poprvé od půl šestsý ráno usnula na dýl než na čtvrt hodiny. Už chrí hodinu. Přijde mi to neuvěřitelně dlouho🙂 Tak jsem si aspoŇ ohřála oběd a umyla hlavu.

A už se zas budí. Mě trefí...

Noc byla taky krize, vstávaly jsme každou hodinu a pak zas hodinu uspávaly...

Kay - já už ani nemám náladu monitor zapínat když je malá v postýlce. Protože pak musím myslet na to, že ho musím vypínat, když jí vyndavám... Občas zapomenu a pak to manžu probudí...

luzza
autor
28. kvě 2009

kay
já dávám holkám čistý overálek po koupání a ráno je převlíkám do dupaček a bodyčka...
jsou jiný nejen vzhledově 😉 nelík je takový žrout a spáč 😀 ,míň pláče a má ráda koupání
elišáček papá pomaleji a naspí toho méně,než nelča, vydrží déle plakat a nesnáší koupání 😀
v kočárku nelík neví o světě - eliška furt šmíruje jedním očkem,nebo je komplet vzhůru 😅 ale nepláčou,v kočárku se jim líbí 😀

kay
já trochu doufám,že se snad někdy slezeme,ne???????????

luzza
autor
28. kvě 2009

grej
nám taťka vypadl na třídní sraz,holky chrní,tak šmejdím po netu 😀
jinak spánek jako tvoje kačka měl náš dominik a uznávám,že to bylo peklo 😝 budu držet palce,aby se jí to brzy urovnalo...
holky mi vydrží chrnět i 3 hodiny,pak je nakojím,oni tak půl hodinky koukají,nebo tlačí,nebo si i breknou a pak zase usnou... zatím ani nepociťuju,že máme dvojčata... jsem odpočatější,než na konci těhu 😅 😅
vím,že to může být dočasný a ještě mi holky zatopěj 😅 😅 😅 ale zatím si to užívám...
měli jsme tu od 2 hodin návštěvu a holky se vůbec neprobraly...

kay
28. kvě 2009

grej, no teda tak jsem si myslela že to mám náročný, ale beru zpět.. holka a pomáhá ti aspoň někdo? aby ses z toho nezhroutila.. ☹ já bych to teda asi nedávala.. s tím monitorem už jsme se párkrát holt spálili, že to třeba začne pípat když vyběhnu schody nebo tak, ale spíš přes den zapomenu.. v noci ne, bo jak to bliká tak to vypínám automaticky.. bez toho bych asi neusla..

luzzi nezakřikni to s tím odpočinutím, ikdyž já simyslím, že je pravda, že dvojčátka jsou hodnější takhle ze začátku, protože jsou na sebe zvyklý a jsou klidnější když jsou spolu...
no taky byc hvás ráda viděla, dneska s emi normálně zdál poprvé sen, který jsem si od porodu i zapamatovala a zrovna byl o grej a Tobě 🙂 ale vypadaly jste obě jinak.. 🙂 já mám teda trochu trauma z toho uspávání, když se nají a pak ji nemlůžu uspat.. a ještě teda z krkání, to mi fakt nejde a ona si pak ublinkává chudina.

luzza
autor
28. kvě 2009

kay
nechci to zakřiknout 🤐 🤐 🤐 kdyby byly takový,jako dominik,asi bych skončila v bohnicích 🙄 🙄
teď chrněj v houpacím křesle 😀 jsou na sebe pěkně nalepený 😀
a jestli stelík občas ublinkne,je vidět,že se hezky přežírá 😀 ,tak buď ráda,že je dostatečně napapkaná 😉
elí taky občas nemůže zabrat,tak s ní chodíme po bytě,ona začne koulet očima a nakonec jí to udolá a usne...

já bych vás teda viděla moc ráda 😵

luzza
autor
28. kvě 2009

zítra jdeme do poradny,tak doufám,že holky přibraly...
půjdou v nových oblečcích 😉 koupila jsem jim sametové kompletky v HM (polodupačky a kabátky s kapucou ve smetanový barvě)

hanulka3112
28. kvě 2009

Tak vidím, že tady už to je skoro jen maminkovské téma-koupání, prdíky, papání 😀
luzzi holky jsou fakt šikulky, že jsou tak hodné 🙂
grej, ty si to teda užíváš chudero 😅 tak snad kačka začne víc hajat 😉
já se dnes zabavila na skype, tak mi to docela uteklo 😉 🙂

luzza
autor
28. kvě 2009

hanul
neumím si představit být tak dlouho ve špitále a bez NTB...
buď ráda,že ho tam máš 😉 takhle se tam dá aspoň přežít... 🙂

macous
28. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla 😵 je to vážně už hodně maminkovský 😀
Grej, jsem moc ráda, že ti ty prsa polevily, a s tím spinkám se to snad taky brzy spraví 😉
Pedí, chudínka psinda, ale určitě jí to pomůže a nebude to už tak bolet 😔 🙂

Zítra snad juknu na dýl, teď jdu zase chystat večeři 😵 a pak si dám melouna (Míšo - ha ha, to se v noci naběhám na čurdu 😀

Tak holky pa pa a klidný spinkání bez prdíků a častého buzení 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru