Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
23. čer 2009

Luzz, tak to teda kontrola u tebe nic moc koukám
Poloha na bříšku? Právě na ní řve mladý pán jak protržený, nic jdu nějak ty prdíky či bolavé bříško vyhnat a zeptám se ve čtvrtek doky co s tím. Připadá mi, že se dost často trápí. 😢

luzza
autor
23. čer 2009

melíku
já myslela,že se lukynovi na bříšku líbilo 😨 😨 😨 😅

kay
23. čer 2009

luzzi, tak já právě ten fenyklový čaj vůbec nepiju normálně, bo mi nechutná, ale poslední dva dny jsem si dělala konvici toho kojícího. no nevím, zkusím zvýšit kapky, a uvidíme.jen aby pak nebylo něco z toho.. na břichu se jí taky moc nelíbí, a dneska večer ji asi bolelo dost, byla úplně unavená, tak jsem jí v půl osmé dala spát a do devíti jsem nahazovala dudlíka, masírovala břicho, přebalovala...

teda tak na ten sex se raději zeptej .. 😒 jestli nemáš ten zánět z toho předbíhání 😠

mel taky jsem myslela že Lukyn má bříško rád...

luzza
autor
23. čer 2009

kay
sexík byl jen jednou 😀 předevčírem 😀 a bylo to dooost rychlý 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
23. čer 2009

no já čaje zkusím vynechat úplně 😉

kay
23. čer 2009

já jsem na tohle děsně blbá nebo líná nebi nevím co ale hlava mi nebere abych něco jako zkoušela, jestli po tom stelu bolí břicho nebo ne.. jasné, že když piješ čaje furt a zkusíš je nepít, výsledke buď bude nebo ne 😀 ale já si nejsm ani schopná zapamatovat jak dlouho to stela při kojení dělá😀 dneska večer to třeba nebylo.. 😅

se máš že sexík byl rychlý, u nás to bude asi na dlouhé lokte.. ☹ hlavně u mě, v palici..

jankatr
23. čer 2009

Tak k tomu koupání - koupeme taky denně - máme to jako součást večerního rituálku aby hoši líp spinkali 🙂 ale nemydlím je přímo mýdlem - dávám jim do vody olejovou koupel pro miminka (z DM sensitive) a omývám je jen tou navoněnou vodou 😉

Hani - buď ráda za průjem - já bojovala po porodu se zácpou, a do toho ještě jsem si dodatečně vytlačila hemerid - a to teda nebylo nic moc - ten průjem jde aspoň sám 😝 😝 😝 (i když to taky není nic moc - to je jasný)

luzza
autor
24. čer 2009

dobré ránko 🙂
my jsme chvíli po kojení a mě přepadl hlad 😀
jani
já taky bojuju se zácpou 😝 je to děs...ale včera mi dr doporučila zase lactobacilus,tak jdu do něj 😉 ten má skvěle projímavý účinek 😀 a navíc udělá službu i mým holkám 😉 a taky mi rovnou prodala LACTAVIT,že prý když kojím dvě děti,tak ať to podpořím tím lactavitem. Stál 170 kč na 2 měs. takže to docela jde...

luzza
autor
24. čer 2009

holky
ZPRÁVA OD JMIS!!!!!!!!!!!!!!!!
ve 4,23 - Ve dvě praskla voda,kontrakce žádné. Alex na monitoru chrní,tak doufám,že dostanu aspoň snídani. No a teď se probudil,když s monitorem odešla...

m.e.l
24. čer 2009

Bré ranko.
Jé teda no jsem na Jmis, zvědavá. Tak ji pozdravuj. Bude tady vůbec nějaké dítko narozené po termínu???? 😲
Jinak dnešní noc docela dobrá, Luky se najedl ve čtvrt na osm, od osmi do devíti jsem houpala, utěšovala, skákala na míči. . . asi boleníčko či co, prostě řval jako když ho na nože berou. No ale spal do třičtvrtě na dvě, pak papu a dvě nahození dudlíku a spal do šesti, jen já do skoro tří nemohla usnout, protože jsem furt čekala, že začne zase brečet. 😕
Holky Luky má bříško rád, ale včera bylo boleníčko, takže řval v jakékoloiv poloze - i na ruce. 😢

m.e.l
24. čer 2009

Koukám, že Kayina Stelinka měla taky bolavej večer, chuděra.

luzza
autor
24. čer 2009

2.ZPRÁVA OD JMIS!!!!!!!
druhej monitor dopadl stejně,čekám,jestli bude tableta a nebo čekání..

m.e.l
24. čer 2009

Á jak mi to připomíná prochrápané monitory Lukyho. 😀 Byla jsem kvůli tomu na něm pečená, vařená.

anitta
24. čer 2009

ahojky holčiny je tak jmis už bude brzy taky mamča tak moooc držím palce 🙂

luzza
autor
24. čer 2009

3.ZPRÁVA OD JMIS
tak dneska tomu dají šanci,tabletu případně zítra...

musilka
24. čer 2009

jé jsem zašmírovala a koukám že jmis už jde na věc tak jí moc držim palce 😵 😵 😵

m.e.l
24. čer 2009

Ahojda musilko, že se taky občas objevíš holka.
Tak že držím jmis palce, tohle vyvolávání porodu stojí za prd, ale třeba se to rozběhne samo. 😉

musilka
24. čer 2009

ahoj mel no albíčkavám šmíruju pravidelně 😀

m.e.l
24. čer 2009

musilko, ale chce se to i někdy ozvat a napsat co nového, takhle musím šmírovat albíčko. 😉

musilka
24. čer 2009

meli lukýnek je božský miminko takový andílek 😵 já jsem devátý den po KETu a čekám jak to dopadne. Doufám že dobře a taky už se budu moct chlubit fotkama těhu a miminek 😅 Utiká to strašně rychle v září to vlastně bude rok co jsme to všechno podstupovali co a já jediná pořád ještě nemám mimi i když třeba už jo jen je zatim inkognito 😀

m.e.l
24. čer 2009

musilko, no né o všech máme informace, některé taky otěhotněly později. Držím moc a moc palečky ať jsou tentokrát //. 😉 Co jinak v práci, dobrý?

musilka
24. čer 2009

v práci super moc se mi tam líbí uteklo to jak voda už jsem tam půl roku 😲 😀 Máme prima oddělení holky jsou super 😉

luzza
autor
24. čer 2009

JÉÉÉÉÉÉÉ AHOJ MUSIL 😅 😅 😅 😅

m.e.l
24. čer 2009

Tak to je dobře, hlavně že to byla změna k lepšímu, to je nejdůležitější. No utíká to hrozně, nedávno jsme se tady dávaly v diskuzi dohromady a najednou skoro rok za námi. 😲

m.e.l
24. čer 2009

Á já jsem překonala hranici 10 000 příspěvků. 😵

musilka
24. čer 2009

no vidiš mel jaká jsi drbna 😀 😀 😀

ahoj luzz holčičky jsou k sežrání prdelky malinký 😵

jankatr
24. čer 2009

ahojky Musilko 🙂 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
24. čer 2009

musil
díky 😉 😀
a kdy budeš testovat...abychom se mohly nervovat s tebou 😀 😀 😀

musilka
24. čer 2009

luzz no v pondělí zajdu na krev ať mám vše jisté nechci dopředu plašit ani nic zahazovat takže v pondělí tj. 14 dní po Ketu naběhnu na odběr a uvidim 😉

m.e.l
24. čer 2009

Jé to je ještě dlouhááááááááá doba. . . No budeme držet palečky jak nejvíc to půjde. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru