Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
22. črc 2009

Míšo, u nás psali, že má být odstávka od pondělí do středy, no a v pondělí teplá voda ještě šla, takže nevím. . . 😒 No na umyvadlo Luky moc vody taky nepotřebuje. 😉

jmisa
22. črc 2009

Mel, aha. No tady vždy píšou od neděle 22 do soboty 06. Ale většinou to ještě teče v noci na podnělí, než se to vypustí a pak to začne o den - dva dřív téct teplé, no uvidíme.

m.e.l
22. črc 2009

No uvidíme, jeden rok se nám stalo, že pak dva dny netekla žádná, protože sice náš panelák není až tak starý, ale trubky stojí za h*, takže někde něco prasklo a bylo hotovo. 😝

jmisa
22. črc 2009

Na naší bytovce moc nezáleží, tady to má v režii Pražská teplárenská, takže záleží, co kde najdou nebo plánují opravit po celé trase. 😝

m.e.l
22. črc 2009

No v režii to má taky u nás Pražská teplárenská, pak to byla režie buď Letňan a nebo našeho baráku, to už nevím. Ale byla to tenkrát síla.

jmisa
22. črc 2009

No to věřím, úplně bez vody.

m.e.l
22. črc 2009

Jinak co se týče studené vody: Jak si šel manža včera ohřát ten hrnec vody tak já mu povídám, že studená voda je zdravá na spermie. Načež on, napůl zničeným a na půl milujícím hlasem, že jedna jeho spermie právě řve v pokojíčku. 😵

luzza
autor
22. črc 2009

dobré ránko 🙂
my se dneska vyhrabali z ložnice nějak pozdě 😅

kay
22. črc 2009

jmis, no tak já četla že lepší každý den 15min než 2x týdně hodinu v kuse, tak zkusím co vydržím 😀 ale asi to spíš potřebuju na spevnění toho panděra nedělám si iluze, že bych fakt hubla.. koukalajsem na alexe, teda podle nosa poznáš kosa 🙂 toh bych si nespletla s nikým 🙂

mel, tedazítra má být nejteplejší den v roce - 35 stupňlů avy jste bez vody, to by mě asi kleplo.. 🙄 a umyvadlo dobrý 🙂

jinak Stela dneska spala vzorově 🙂 pokaždé skoro hned usla jen po kojení v půl sedmé jsme si ji nechaa u sebe v betli a světe div se taky hned usla a spalyjsme do našich oblíbených 9:45 🙂 ale teď ji bolí břicho, ještě se nevykákla..

😠

jmisa
22. črc 2009

Tak veselá historka z natáčení - vrátíme se z venku, ještě tam bylo snesitelně, malej chrupal v kočáře. Přijdem dom, chce jíst, dostane najíst, pije jak o závod, čekám na krknutí, nic se neděje, tak ho jdu přebalit. Je pokaděnej tedy jako echt, sundám plenky, jdu utírat prdku a natahuju se pro mazání a slyším prd, tak popotáhnu plenu, co mám na přebalováku, bylo to jen malé označkování, no a ozve se větší rána, to už musím plenu vyměnit, zvednu mu nožky a chystám se namazat zadek, v tu chvíli mě posere, plus kus přebalováku, tu čistou plenu, koberec. Odeženu psici, otřu sebe, vyměním plenu na přebalováku, mezitím se poblije, takže ho svléknu i z vršku, dám nové bodyčko, otočím se pro plenu, abych ho mohla zabalit, v tu chvíli všechno počůrá, opět mu převlíknu bodyčko, opět vyměním pleno, co je jako podložka, utřu stůl a konečně ho přebalím. Mezitím stále hrozím psici, že musí zůstat na místě, letím pro vodu a hadr, abych umyla tu zem, když nesu kyblíček do koupelny, tak si všimnu, že se poblila psice, utřu i toto.
Zvednu malého, který se mi otáčí po prsu, nedbám, vrážím dudlíka a dávám ho do postýlky. 😕 Po dvaceti minutách je v postýlce ticho, asi usnul, tak jdu věšet prádlo.

m.e.l
22. črc 2009

Míšo 😀 😵 😅

kay
22. črc 2009

míšo, no jo, to známe 😀 ikdyž pes se mi ještě nezblil 🙂

junak stelouch je nějaká divná, dopo se nemohlab vykadit, tak jsem ji musela utišit v náručí protože plakala a nechtěla v postýlce vůbec být.. pak tam teda asi usla asi na 20 min. pak se vzbudila, zase brečela, pak se teda pokadila, tak jsem myslela že to bude už dobrý, ale jak začla být unavená, tak jsem jí dala do postýlky, ale zase začla brečet a tak jsem jí musela zase utišit a usla na mě a teď chrní... 🙄 snad to bude tím vedrem a zase se to zpraví..

macous
22. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem od pondělka doma 😀 😀 😀 Nějak jsem v jednom kole a když mám zrovna chvilku, tak je manžel na netu, protože je s námi doma, ale dělá právě z domova, tak má PC pro sebe 😉

Teda holky, musím říct, že porod je fakt porod 😀 😀 😀
Měli jsme to rychle za sebou, kontrakce mi postupovaly docela pomalu, epík jsem odmítla, ale řekla jsem si o píchnutí vody, aby to šlo rychleji, tak mi v 11 hod. dopoledne Dr. vyhověla a pak už to bylo za pár, ono by to třeba tak nebylo, ale já viděla že si Dr. říká o nůžky na nástřih a já už chtěla přestat tlačit, ale lekla jsem se, že mě střihne do povoleného, tak jsem zabrala, přidala volume (hotová siréna) a zabrala - výsledek je Matyášek a mých 30 vnitřních stehů, šití teda trága - ty venku paráda, ale ta sliznice nic moc, ale druhý den jsem už kupodivu sedela téměř normálně 😀 😀 😀 akorát hemoroid mi praskl, tak to obšili - taky nic moc 😠
Jinak děkujeme za gratulace a až budu mít chvilinku, tak dám něco do albíčka.
Matyášek je zlatý miminko, od půlnoci kojíme ještě tak 2x někdy 3x, ale napapá se a jde zase do postýlky, chování ho neučíme, zatím je tak spokojený, tak uvidíme dále. 😵 😵 😵

zatím pa pa a všechny moc a moc zdravíme 😉

macous
22. črc 2009

A přidávám odkaz na albíčko:

http://www.amosaci.fotky.info/index.php?galery=...) Matysek - cervenec 09&window_width=803&screen_widht=1024&screen_height=768

m.e.l
22. črc 2009

Mací, Matyášek je úžasný prcek. A porod fakt docela bych řekla rychlej, no místo aby jsi se nechala hezky nastřihnout tak ses nechala roztrhnout Matyáškem. Ale jsi šikulka. A koukej si změnit pas, ať nejsi za slonici. 😉

kay
22. črc 2009

mací krásnej 🙂 😵 a moc vám to spolu sluší všem 🙂

jmisa
22. črc 2009

Macous, malej je moc pěknej.

macous
22. črc 2009

díky holky, teď zrovna čekáme na krknutí, to se mu moc nechce....a docela často, ale prdíky zatím nemáme, tak dávám na bok 😅

kay
22. črc 2009

tak dnešek teda děs, stela má žízeň co hodina je hrozně plakavá a úplně nepředvídatelná.. a zítra má být ještě hůř.. asi už nem mlíko.. ☹

luzza
autor
22. črc 2009

mací
krásné fotky 😵 😵 😵

luzza
autor
22. črc 2009

tak to dusno mi holky děsně tlumí... většinu dne pospávají...ale pít jim dávám každé 2 hodiny... jsou jen v bodýčkách a přesto jsou takový upocený...
naštěstí začaly mít rádi kočárek,takže celou cestu pozorují hračky nebo oblohu...tím se naprosto vyčerpaly 😅 a ted tu doma chrní...
já si aspon připravím v klidu věci na koupání a taky půjdu sebrat prádlo,než zmokne...

jmisa
22. črc 2009

Tak já kojím každou hodinu. Od půl 4 jsem kojila hodinu v kuse, na střídačku z obou prsou (Kay, určo tam mlíko máš), po hodině jsem to vzdala a převařila trochu kojenecké vody, nalila do lahvičky 20 ml a zkusila to malému dát, trochu si loknul, šoupla jsem ho do kočáru a šla ven.
Teď zase 20 minut kojení, už to i ublinkává, je přechlastanej, tak jsem mu dala zbytek té 20 ml. Ale asi budu muset dát ještě vodu, bo chce furt pít. Mlíko blinká, tak mu ho nechci dávat. 😝

luzza
autor
22. črc 2009

jmis
a co dudlík??
třeba se mu jen stýská po prsu...ta dvacítka vody ho nemůže vytrhnout 😕

luzza
autor
22. črc 2009

někdy maj jen sací záchvaty 😀 😀 taky to poznám podle toho,že už ublinkává mlíko...a přece se jim to sání líbí 🙄 jsou to pijavice 😀 😀

luzza
autor
22. črc 2009

kay
určitě máš...

luzza
autor
22. črc 2009

jen je možná dnes pro děcka blbý den

jmisa
22. črc 2009

Luzz, dudlík jsem taky zkusila, to nezabralo. Tedy zabral až po tej vodě.

jmisa
22. črc 2009

No já myslím, že je to vedrem, to každopádně.

luzza
autor
22. črc 2009

jmis
ten poblinděnej pes mě pobavil nejvíc 😀 😀 😀

jmisa
22. črc 2009

Jo dneska to tu blije jedna báseň 😀 Ještě mi chybí muž, aby mi tu hodil šavli 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru