Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
24. črc 2009

já jsem doktorovi říkala,že nejdýl vydržej spát holky po koupání (kvůli tomu buzení),ale on říkal,že když je to pozdní kojení naučím,biorytmus se jim změní a budou spát dlouho až po tom kojení...
stačí k tomu prý týden tréninku 😨
tak pro dnešek to vyšlo i bez trénování 😀 ,tak uvidíme 🙂

m.e.l
24. črc 2009

Luzz, no nestěžuji si. Pokud Luky po jídle hned usne tak je to v pohodě, ale to se kolikrát právě nestává. 😝 Dneska byl prostě zlatej. 😵

luzza
autor
24. črc 2009

melíku
tak to je nový začátek 😅
třeba z něj teď bude úplný zlatíčko 🙂 😉 a spinkat bude už jako velkej 🙂

imiska24
24. črc 2009

Ahoj holky,myslíte že je v těhu normální mít slabej výtok?Díky

kay
24. črc 2009

ahojte 🙂

luzzi, já nad tím už přemýšlela, ale koupu o půl sedmé a kdy je všechno normální - nepočítám poslední dva dny, tak S. usne tak do devíti max, někdy vytuhne v sedm. jenže co když ji vzbudím a bude protivná... dneska byl rekord, spala od devíti, kdy si naposledy cucla do 4:45 🙂 a pak do 10:00 ale ještě s jednímcucnutím vleže u mě v betli..

zofi a kde bydlíš? ty bouřky prý udělaly dost paseku..

jmis, no tak já byycgh asi kvůli sobě tak pozdě nekoupala, nevám co bych s ní tak dlouho dělala.. 😀

luzza
autor
24. črc 2009

imis
jo jo,někdo to má celé těhu 😉

kay
pokud spí normálně skoro ddo pěti,tak je pozdní noční kojení zbytečný 🙂

imiska24
24. črc 2009

Ahoj luzzy,díky.To víš,jsem od toho špinění taková vyjukaná ze všeho.
Na mě se chytá všechno špatný,hl. hrozná chřipka na kterou mi nechtěj napsat ani kapky do nosu 😠

kay
24. črc 2009

luzzi, no dyť říkám, že to byl rekord 😀 byla hin z toho vedra.. normálně spí od cca 20h do jedné až tří 😀 podle toho jestli si chce udělat pauzu 🙂 uvidím jak to bude s tím spaním dneska a zítra, podle počasí a když tak zkusím buzení.. protože já chodím spát až kolem 23-00h.. a to zas vstávání v jednu nebo i ve dvě je na prd.. 🙂

imis, jo je to normální.. a jak ti je, co krk a hlava?

imiska24
24. črc 2009

Ahoj Kay,už je to mnohem lepší,už můžu i dýchat 😀
Nechtěli mi na to nic dát,ale prodali mi nějakou vodu s mořskou solí.
A co ty a Stelinka?

luzza
autor
24. črc 2009

kay
no právě,my chodíme taky spát k půlnoci a holky chtěj většinou ve tři jíst...

jmisa
24. črc 2009

Kay, no tak většinou spí třeba do 8 a pakse muckáme, stejně jako bych se muckala jindy. 😀

jmisa
24. črc 2009

A taky muž chodí pozdě z práce, tak aby malého viděl a pomohl mi s koupáním atd.

kay
24. črc 2009

jmis a v kolik vstáváte? a manžel pracuje takhle do noci každý den?

holky, já už trochu šílím, Stela jen řve a fakt jak řve a brečí, jediný co ji utiší je prso, pak na mě začne usínat, ale když ji chci dát do postýlky, tak se hned vzbudí a začne zase řvát... včera byo vedro, ale dneska už mi teda takové nepřijde, aby musela každou hodinu pít... a na spurt je podle mě ještě brzo... 😨

jmisa
24. črc 2009

Kay, dneska už je asi hodinu doma. Ale jinak většinou před 8 nepřijde, někdy přijde třeba v 5 a pak zase za hodinu dvě musí jít třeba na hodinku atd.

Spurt máš kolem 3. měsíce, to klidně může být. Tedy pokud z toho prsa jí a jen ho nedumle.

kay
24. črc 2009

no ona si vždycky cucne, ale jaj jevyčerpaná, tak u toho usíná. a já jsem zase ráda, že chvíli spít, tak vyměním prso za dudel a nechám ji sppát.. teď jsem ji přendala ze sebe na gauč, asi se vtbudí, ale musím aspoň na záchod a pověsit plíny.. 😕 no to by bylo spurt a ještě tyhle vedra.. 😠 asi to nestihnu už se budí..

kay
24. črc 2009

POMOC já chci zpátky svoji hodnou nebrečivou holčičku... 😢

luzza
autor
24. črc 2009

ahoj kočky
holky teda dnes taky dopoledne měly brečivou 😒 ... ale po obědě jsme šli s kočárkem a chrněly v něm jak Růženy do 16 hod...ale pak se probraly,najedly a zase řvaly 😖 , tak jsem je hodila do autosedaček a sedíme na zahradě pod pergolou...to se jim docela líbí... 🙂 občas je nohou mírně pohupuju 😅 a oni po chvilkách pospávaj a po chvilkách koukaj...

kay
24. črc 2009

luzzi tak to vypadá že je to fakt tím vedrem, ale dneska už mi takov horko nepřišlo.. ☹ ještě jsem si říkala, jestli to není melounem.. že jsem ho včera měla velký kus... ☹

luzza
autor
24. črc 2009

a taky hlásím,že eliška od včerejška si umí dát k puse chrastítko a cucat ho 😵 😵
nelinka zatím ani omylem 😅 to je naše buchtička buchtovatá 🙂 😉

luzza
autor
24. črc 2009

kay
já myslím,že melounem to nebude...
myslím,že je to tím divným počasím...

luzza
autor
24. črc 2009

jinak mi jirka včera řekl,že v berouně budou pracovat až do konce roku...takže pondělí až čtvrtek budem vždycky bez táty 😒 tak jsem nejdřív byla smutná, ukápla i nějaká ta slza 🤐 ale už si začínám na ten fakt zvykat...
jsem ráda že má dobrou práci a slíbil,že ty tři dny se nám bude vždycky maximálně věnovat...tak to snad nějak zvládnem..

kay
24. črc 2009

luzzi no tak lehké to mít nebudeš teda, no al ena druhou stranu v dnešní době, hlavně že má práci...a někdy je to lepší se věnovat 3 dny v kuse než ´hpdinu večer udřený po práci.. 🙂

m. bude mít za 14 dbí po festivalu a já už se na to těším jak malá, nebude stres a pěkně ho zapojím, do ted mi spíě vůbec nepomohl, jen asi šx malou pohlídal, když už jsme ptořebovala vypadnout a asi 3x přebaloval..

Stela právě po brekotu usla bez prsa, s dudlíkem vedle mě jsme ji utěšila, ale ted je to děs. občas mi to přijde spíš jako vztekání. asi je taky nevyspaná, když v noci tak chrněla.. ale úplně nejvíc mi přijde, že se naučila brečet, zjistila, co to s náma dělá a tak to prostě využívá, protože takhel fakt nikdy nbrečela..

luzzi, to je super, s tím chrastítkem, Stelinka u to občas taky dělá a měla jsme vlekou radost.. třeba bude nelika zase dřív chodit 🙂 nebo zpívat.. 🙂

kay
24. črc 2009

tak S. stále spí.. mám ji budit? nemám? normálně koupeme v půl sedmé.. 😒 to je ten režim úplně v háji.. a jak nám to už pěkně šlapalo..

kay
24. črc 2009

tak si tu koukám pěkně povídám sama.. Nic, Stela byla totálně nevzbuditelná a tak vzhledem k tomu narušení režimu jsem se vyprdla na koupání a buzení a přenesla jsme ji nahoru do ložnice do postýlky.. Normálně by se asi vzbudila ale je fakt asi utahaná..No uvidíme co to udělá v noci ☹

ještě až tu někdo budete, jak to děláte s delšíma pauzamau kojení? četla jsem žeby neměla být delší pauza než 6 hodin, což se nám občas hlavně v noci povede,ale mám kvůli tomu vstávat a aspoň trochu odstříkat nebo co? že bych jako moc chtěla to se mi teda nechce když můžu spát..a MM nikde neskladuju..

kay
24. črc 2009

přidala jsem pár fotek..

koczurka
24. črc 2009

Ahoj holky!

Moc Vás tu všechny zdravím.
Promiňte že vám sem lezu,ale jdu za zkušenýma pro radu. 😉
Jak dlouho jste krváceli v šestinedělí?Já už jsem sedmý týden a pořád mi to nechce skončit. 😠
A můžu se zeptat co to je ten spurt? 😕
Jinak dětičky máte moc krásné a jak tak koukám tak starůstky jsou všude hodně podobné. 😉 😵
Jinak Imisko,já jsem zrovna ten případ co jsem měla celé těhu výtok.

luzza
autor
24. črc 2009

koczu
já jsem silně krvácela 5 týdnů a pak ještě dva týdny špinila... některé maminy si to fakt užívají dlouho 😒
nesmí se ti to zhoršovat a nesmí to být velký množství čerstvý jasně červený krve...

Růstový spurt je období, kdy dochází k náhlému zrychlení růstu u kojence. Bývá to v období 3. a 6. týdne a 3. a 6. měsíce. Děťátko během krátké doby dosti povyroste a proto má častou potřebu příjmu potravy. U některých maminek nedochází ke spuštění zadního mléka (nejčastěji ze stresu) a proto se miminko vzteká. Zná chuť zadního mléka, chce se i nasytit a ne jen napít. Může mít i nazelenalou stolici. Pláče, protože je nevyspalé, z důvodu častého přikládání a pití sladkého předního mléka má koliky.
Je nutný pořád kojit,třeba každou hodinu...a nevzdávat to!!
Většinou to trvá týden,pak se vše vrátí do starých kolejí 😉

m.e.l
24. črc 2009

Luzz, tak Luky měl spurt mezi 4. a 8. týdnem a to u flašky. . . . Pravda, že se v té době asi hodně vytáhl, připadal mi najednou o hodně větší.
Kay, Stelinka má úžasný kukadla.
No a Luky aby si vzal do ruky chrastítko sám to ne, ale když mu ho do ní vložím, tak se velice rychle trefí do pusy. Jsem zvědavá na dnešní noc, protože celý den dost spal až potom od půl čtvrté do sedmi byl vzhůru a dostal najíst i dřív, protože začal usínat.

luzza
autor
24. črc 2009

mel
já ho elišce taky musím dát!!! tak dobrá zase není 😀
kay
ta stelinka je fakt kukadlína 😅 😅 😅 je krásná 😵

luzza
autor
24. črc 2009

kay
pauzy neřeším... mám pocit že jankatr má kojící pauzy ještě o dost delší,páč její kluci jsou spaví lední medvídci 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru