Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
26. črc 2009

jmis
tak si odstříkej a zamraz 😉 třeba se bude hodit... 🙂
naše pipiny spěj v obýváku v autosedačkách,jsou znavený životem 😀
ale venku je nádherně,tak pověsím prádlo 🙂

luzza
autor
26. črc 2009

jirka šel s krosnou do obchodu 😀

kay
26. črc 2009

ahojte,

no tak my teda noc děs, kojení v 19h, pak spát, usla v 21h, pak kojení ve 23h, to se vzbudila a já šla spát, tak se to hodilo, a pak se budila od půl jedné cca po hodinách já nahazovala dudel až do půl čtvrté, kdy jsme kojily a od té doby nespala, už jsme byla fakt hotová a naštvaná, byla posr.ná, tak jsme ji přebalila, a od cca 8h do půl 11h spala se mnou v posteli, ale já moc teda noc, protože mě furt kopala do břicha a mrčela.. takže tak..
a já mám už třetí nebo čtvrtej den koutek, dost to bolí a neléčí se to a ještě semi tam dneskaresp v noci vyrazil (poprvé v životě) opar. moje nervy, te´d jsem nervní aby to malá ode mě nechytla.

luzza
autor
26. črc 2009

kay
tak to ste dneska chudinky obě...
na koutky si kup riboflavin (jeden z vitamínu B),já na to taky netrpím,ale před měsícem jsem je měla taky bolavý...
a opar mívám tak dvakrát za rok... a jediný co mi opravdu pomáhá, je potírat ho lihem,ten co maj miminka na pupík..za chvíli se ten opar vysuší a udělá se strup...jinak se mi to táhne dlouho a ten hnis uvnitř tak bolí 😖 😝
a za ty roky jsem vyzkoušela všechny mastičky 😝 😝

luzza
autor
26. črc 2009

my sme byli chvíli na zahradě,ale děsně to tam fouká 😝 tak jsme doma..
domča včera odjel s kamarádem a jeho rodiči na týden na chatu...tak tu budu s holkama od zítra zase sama...plnej barák bab 😀

kay
26. črc 2009

tak já mívám herpes genitalis, na ten mi zabírá herpesin, ale tenhle na puse jsem ještě neměla a mám strach abych to nějak neprskla na stelu.. na koutky taky netrpím, ale asi to bude jak kojíme, tak nám mlíko bere z těla vitamíny že? tak jsme hned slupla mamavit.. a líh jdu hned zkusit.. ještě psali zinkovou mast, to bych taky mohla zkusit.. moje nervy.. jo a ještě mi zíroveň s tím koutkem začla zase růst horní osmička tak mě bolí i ucho a vlastně celá pravá půlka xichtu.. 😀 🙄 no hlavně aby byla S. v pohodě.. teď usla. luzzi děkuju.

kay
26. črc 2009

luzzi, no tady taky fouká,ale jsem si říkala, že jestli teď neusne, tak ji normálně strčím do kočáru ven.. 😅

jmisa
26. črc 2009

Tak jsme byli na nákupu, malje chrupal, po příjezdu jsem nakojila a zatím opět předstírá spánek.

Doplnila jsem fotky na rajče za první měsíc Alexe.

kay
26. črc 2009

jmis, xichtíky úžasný 🙂 😵 kolik jé Tvému manželovi jestli je to ten na té fotce? asi jo..

já už se tak těším až budeme mít po kontrole 3.8. 🙂 Martin bude mít po festivalu týden na to a konečně snad začneme fungovat jako rodina.. a taky jsem si řekla, že už budu Stelu brát s sebou i do obchodu..

jmisa
26. črc 2009

kAY, MUŽ JE O ROK MLADŠÍ NEŽ JÁ, JE MU 36.
Ksichtíky bude asi dělat po mně, ale jinak si myslím, že se spíš vyvrbí do mažovo podoby.

kay
26. črc 2009

tak ten vypadá teda aspoň na té fotce fakt mladší 🙂 jako na míň než 36.. no uvidíš, já myslím, že se to vyvrbí až tak kolem toho 2 roku.. Stela se taky furt mění,momentálněs emi nejvíc líbí, když spí a je na boku 😀 to má takovou hlavičku krásnou.. 😀 já si blbá 😀

tak mám koupen riboflavin, nalepnutou náplast comeed na rtu a snad to Stela nechytne.. 🙄

koczurka
26. črc 2009

Ahoj holky!

Jdu opět pro radu....nevíte někdo kolik kapek se dává těch probiotických kapek???

zofik
26. črc 2009

já dávám 5 kapek denně 🙂

kay
26. črc 2009

holky tak normálně definitivně.. Stela je herečka... 😀 jakmile ji dám do postýlky, začne jhroznej řev, čím víc řeším co jí je, tím víc řve. jakmile jí řeknu a´t neřve a spí, nebo ještě lépe odejdu, je klid a usne. 😀

zofik
26. črc 2009

Kay 😀 máš inteligentní miminko 😵

m.e.l
26. črc 2009

Kay, Stela není herečka ale normálně se s tebou snaží manipulovat. 😉 Luky dělá něco podobného, má šanci do 7mi kil jsem ochotná ho dyndat na míči a pak - konec!!! Protože jsme z toho vždycky spocení oba. Takže pak nastolím tvrdej režim - postýlka a koukej spát.

macous
26. črc 2009

Ahoj holky,
manža mi zasedl PC, tak jsem se sem vůbec nemohla dostat 🙂 ale od zítřka zajdu snad i častěji.
Matyášek je zlatíčko, jen papá a spinká, tak doufám, že nám to vydrží a koliky se nám vyhnou 😀
Dočtu vás později, pa pa.

kay
26. črc 2009

maci, no tak koukej manžu už vyhodit 😀
no snad se vám vyhnou, ikdyž dneska mi skoro švagrová tvrdilaže prý jsou kolikyuž i v porodnici, ale ot jsme teda ještě neslyšela, ale nechtělajsem jí to vyvracet, aby neměla pocit, že jsem přemoudřelá... 😅 koliky začínají většinou kolem 3 týdne..

kay
26. črc 2009

mel, no to je teda.. člověk s ebojí že jim něco je, že je něco bolí a oni to takhle zkouší.. 😠 asi neznají tu pohádku o pasáčkovi ovcí... 🙄

jankatr
26. črc 2009

Kay -tak tohle my řešíme s Kubíkem on by nejraději stál prevítek jeden malej - odmítá ležet a pořád se rozčiluje, a jen mu dáš ruce, tak se začne hihňat a přitahovat nahoru - a když mu je nikdo nepodá tak se zvedá sám, dobrejch 10cm se nadzvedne - bude mít slušný břišní svaly 😀 😀 😀 jediná poloha kde je spokojenej je když ho vezmeš do náruče - ale nesmí to být naležato - pěkně do svislý polohy a nejlíp ještě pochodovat 😅

luzza
autor
27. črc 2009

dobré ranko maminy 🙂
tak holky jedly ve 2 h a po 5 h...tak ted mám minimálně do 8 klid,doufám 😅
jirka odjel,tak už tu zase vládne jen ženská posádka 😉

luzza
autor
27. črc 2009

tak nelča spala celou noc naplácnutá na tom pytli s moukou 😅 ,občas jí ta mouka pěkně se.. 😀 ,páč do ní tříská hlavou..ale pytlík drží,takže s tím nelík přestane a usne...občas už hodí hlavu i na druhou stranu..takže někdy je dobrá rada k nezaplacení... 🙂
včera večer tu byla kámoška a nechtěla věřit,že holky usínaj bez řevu.. byla se na ně podívat v ložnici a oni předpisově hajaly,kulily oči a poslouchaly relaxační hudbu.. 😀 to většinou vydržej tak hodinu a pak usínaj...
je jasný,že občas nějaká zakníká nějaký zoufalý protest 😀 ,ale včera nic,tak byla kámoška z toho vykolejená 😀
u nich uspává malého manžel ve velké posteli... já ji varovala,aby ho začali dávat spát samotnýho,páč později nikdy neusne bez jejich přítomnosti...ale nechtěj...tak jim přeju mnoho sil...tohle už mám s domčou za sebou a byla to cesta do pekel,z který se strašně špatně hrabe ven 😔

luzza
autor
27. črc 2009

jani
to je kubík ale moc šikovnej 😅 !!

jmisa
27. črc 2009

Ahoj, tak my dneska až do půl 4 a pak do půl 8 😀 Ale určitě budu po zásluze potrestána, protože teď už se spát nebude.

Přijde mi, že děsně chrochtá, ale nikde rýmu nevidím, zkoušeli jsme i odsát, ale taky nic, tedy tou obyčejnskou odsávačkou za necelých 30 káčé. Dneska v noci to bylo děsný, skoro horší, než když muž chrápe. Občas jsem to nevydržela a podívala se do postýlky a malej si chrupal. Tak nevím, jak moc to je normální, do poradny jdem až 6.8., až bude mít Alex 6 týdnů.

m.e.l
27. črc 2009

Bré raniko,
Míšo je to normální, čistí se stále dýchací cesty, Luky občas choptí i teď a pak občas objevím v nose takový bílý sopel.
Janky, Kubík je teda šikulka. No náš Lukýno když je vzteklej tak má taky nejradši nošení na "stojáka".
U nás dneska ve tři, v půl sedmé se pak začal vrtět, ale vydržel až do půl osmé, 😵 Samo si po té třetí, když jsme ho dali zpátky do postýlky stačil postěžoval na celé příbuzenstvo než znovu usnul. 😵

luzza
autor
27. črc 2009

jmis
naše eliška vyloženě chrápe 😅 ,jirka jí dokonce nahrával na telefon,aby to mohl pustit kolegům v práci 😀
tak to už ti alex krásně chrupká 😵
a jak mu vlastně říkáte zdrobněle?? vím,že ste byli proti sašenkovi... 😉

jmisa
27. črc 2009

Luzz, já mu ani zdrobněle neříkám. Říkám mu Alex a když "zlobí", tak mu říkám Alexandře 😀

A jinak mu říkám želvičko, protože jako malej vypadal jako želvička, když vystrkuje hlavu z krunýře, když on ji vystrkoval ze zavinky (tedy to je věta 😀).

Muž zase říká, že vypadá, jak v té pohádce, kde ty skřítci nebo co to je za havěť říkaj - proč to děláš potvůrko podivná, probudíš "pusinku". Tak prej je ta pusinka 😀

jmisa
27. črc 2009

Luzz, to chrupkání bylo výjimečné, on má takový jeden den v týdnu a zbytek týdne se za něj mstí 😀

kay
27. črc 2009

ahojte holky, tak u nás noc v rámci možností po těch pár předešlých dobrá.. 🙂 spaly jsme až do 10h 🙂 samozřejmě s pár kojením. přes den teda jí po 2h.. a to noční kojení vzdávám, nechám ji ať si to upraví sama. Stejně ji většinou vzbudím když jdu spát, nechtěně..

jinak janko, malej je teda fakt šikulka 😀 ale já myslela že takhle "velký" děti už to dělají normálně, ale jsem četla že do 3 měsíců je ještě dítě nerozmazlitelné, koukám, že my ještě 3 měsíce nemáme a už musím dávat bacha 😀

jmis, tak to ses teda pěkně vyspala. 🙂 a co Ájo, neříkáš mu? želvička je pěkný, já s. říkám kočko nebo myško a tak.. 🙂 to chrochtání je fakt normální..

jinak moje pusa - koutwk je fakt lepší, skoro už nebolí - díky luzzi za radu. ale jinak opar se asi ještě nevyklubal nebo je to něco jiného a ještě mě rozbolely rty kolem toho jako když si je spálím nebo tak.. no děs.. a samozřejmě jsem ráno na to zapomněla a dala S. na polšář, ale dávám pod ní plínu, tak snad to bude dobré.

jmisa
27. črc 2009

Kay, Ájo mu tedy fakt neříkám 🙂

Teď jsme byli celé dopolůdne venku, malej chrní v korbě, už by se mohl vzbudit, abych ho nakrmila a mohla si ohřát oběd. Protože když si ohřeju oběd, tak se cvaknutím mikrovlnky probudí a bude chtít jíst a mně to vystydne, tuto chybu jsem již udělala 😀 A 2x ohřátý jídlo není jako moc dobrý. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru