Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
6. srp 2009

holky jsem vás dočetla....

Mel úplně tě chápu jak si se cítila...a taky když cestuju autem než se naložíme a vyložíme s kočárkem a se sedačkou a všema krámama, jsem též totálně spocená 😀

Arti to je příhoda s tím králíkem 😀

J mis ty jsi hubená teda....

holky nám moc nějak nejde pasení zatím...Vašík má nějak moc těžkou hlavu 😲

dobrou všem...

luzza
autor
7. srp 2009

ahoj zlatíčka 🙂
hlásím,že já i holky jsem v pohodě 🙂
trávíme veškerý čas s taťkou,páč to je do vánoc jeho poslední delší volno...takže MK teď zanedbávám 😀
dnes má moje velký miminko Dominik narozky,takže bude oslava 😵
všichni si užívejte krásné letní dny 😉 🙂

m.e.l
7. srp 2009

Bré ranko,
tak dneska Lukýs vydržel bez nahození dudlíku do dvou hodin. 😵 Pak už nepomohlo nic jen mu dát najíst, další budíček v půl šesté . . . 😝
Luzz, Domísovi vše nej k narozeninám. Už je to velkej kluk. 😉

jmisa
7. srp 2009

Ahoj.
Luzz, užijte si oslavu, dneska je na ní počasí jedna báseň.

My dneska do 3 a pak do půl 7, ale ty 3 jsou daný tím, že jsem krmila před 23 😀 Včera se totiž Alex koupal až ve 22,30, protože v půl 8 vytuh a spal by, ale už jsem ho v těch 22,30 probrala, páčto jsem taky chtěla jít spát.

m.e.l
7. srp 2009

No Lukýs mi včera začal usínat na míči před jídlem, takže jsem dala jídlo a šla vykoupat. Pak jsem ho dala před sedmou do postýlky a bylo tam chvíli ticho, tak jsem se na něj šla podívat co dělá - pásl koníčky a koukal na spirálu, kterou má na postýlce. 😀 Byl roztomilej k sežrání. 😵

jankatr
7. srp 2009

luzzi - pěkná fotečka - tady je teprv pořádně vidět jakej je mezi holkama rozdíl - je to jak u nás 😅

Já dneska jen ve zkratce - mám tu jak po výbuchu atomovky - snažila jsem se zbalit nás na týden a je to zoufalství... nevím jak to do toho auta naskládám - kdyby aspoň mělo být hezky, jenže má být napřed pěkně a pak hnusně - což znamená od každýho něco a pro dětičky minimálně ve trojím vydání a pro mě v podstatě taky páč Kubík je slušnej "nahazovač" a když má být hnusně tak nemůžu spolíhat na to že si něco přemáchnu a ono mi to za půl dne uschne... 🙄 🙄 🙄 No jsem na to zítra zvědavá.

Takže loučím se a nazdárek za týden 🙂 😉

Jinak teda razíme k babičce do Police nad Metují - je to kousek od Náchoda - tak se tam vrhnem na výlety - doufám že nám to počasí nakonec dovolí - tak potom přihodím nějaký fotečky 😉 🙂

m.e.l
8. srp 2009

Bré ranko,
Janky užij si doffču.
Luzz, teda holky už jsou nějaký velký. 😲
Luky dneska spal s asi třemi nahozeními dudlíku do třičtvrtě na šest!!!! Pak vyžahl 200 a teď tu pokřikuje a spát už nebude.

luzza
autor
8. srp 2009

bré ranko 😵

melíku
to je luky machr 😅 😅 😅 se nediv,že si tě teď chce užít 😀 😀
jo jo,holky už jsou slečny 😵 a včera měly šaty 😀

jani
tak si to užijte,určitě to zvládneš 😉 😵
no jo,nelča je proti elíkovi jak paní učitelka 😀

jmisa
8. srp 2009

Ahoj.
Luzz, super fotka.
Mel, to je spavec. My si držíme svoje 4hodinovky. Ale s kojením se asi spánku celou noc nedočkám, co?
Janko, užij si dovču. Já byh se asi nezbalila, já mám problém nás ráno pobalit na jeden de, což mě za chvilku čeká, jedem na chatu.

Včera tu byla ségra s rodinou, tak měl Alex povyražení a byl uchován až z toho usnul 😀 Teď tam opět cupuje světlušce křídla, hádám podle šustění 😀
Připravila jsem si plavky s sebou, tak jsem zvědavá, jestli do Sázavy vlezu. No kdybych náhodou něco chytla 😀 Tak až půjdu na gyndu, tak to vezmem jedním vrzem 😀

Muž ještě chrní, tak ho musím probudit, abychom nejeli ve vedru.

m.e.l
8. srp 2009

Míšo i při kojení se můžeš dočkat celé noci. A já kdybych nenalítla nahodit dudlíka poprvé v půl jedný, tak by se mladý pán probudil, dožadoval jídla a nakonec by další spánek byl jen tak do čtvrté hodiny a pak by usnul až v šest. Prostě dudlík občas funguje místo jídla, já ho to snad někdy naučím, že v noci se jíst nebude. 😀

kay
8. srp 2009

ahoj holky se omlouvám trochu nestíhám. M. je pryč a fakt neudělám skoro nic..

Jani užij si týden u babičky, my byli včera na výletě za tátou v Josefově U HK, takže taky kousek od Náchoda.. cesta daleká a v tom vedru to byl děs..

jmis no proč by ses nedočkala 😀 ale buď trpělivá.. Stela začala pěkněspávat až kolem 2,5 měsíce.. 🙂 teď spí cca od 19h do 4h pak nakojím a ona spí tak do sedmi.. a když se to povede, vezmu ji v těch sedm k sobě do postele nakojím vleže, hned dám dudel když začne pospávat a ona spí ještě třeba do devíti, podle toho jak je unavená.. .-)
takže docela v pohodě.. ikdyž vyspání taky říkám něčemu jinému, ale už se to dá zvládat s úsměvem 🙂 (my velcí spavci to aspoň tak máme) užij si sázavu 🙂

já plánuju dneska úklid, tak uvidím jak bude S. spát přes den. Doufám, že po tom včerejšku bude 🙂

luzzi fotečka krásná a hlavně Domča bude krásnej chlap 🙂 na něj se budou ženský lepit.. 😀 to asi není zase tak dobré že? 😀 a mezi holkama je fakt mega rozdíl.. každá je prostě po jednom z vás 🙂 to je fakt super, že to takhle vyšlo 🙂

luzza
autor
8. srp 2009

ahoj holky 🙂
my byli dnes na celodenním výletě 😀 😀 😀
kojila jsem u Jirkový babičky,pak u tety a pak dvakrát na benzině 😀 😀 😀
Jirka teď maká na zahradě,holky usnuly,tak si před koupáním ještě odpočinou 🙂

no jo,Dominik je velkej milovník už teď 😀 rád kupuje holkám růži,ale za svoje prachy nechce,takže ty jeho námluvy dotuju 😀 😀

i kojený děti dokážou chrupkat celou noc 😉 ,třeba jankytr 😅 a i naše holky spěj od 2O,h do 3 - 4 hod a párkrát se zadařilo do 5 😉

no mezi holkama je rozdíl víc než kilo a to byl původní rozdíl 230 dkg 🙂 přesnou váhu budu vědět v pátek...jdeme na tříměsíční poradnu 🙂

jmisa
9. srp 2009

Ahoj
Tak chata včera dobrý, dokonce jsme ji zmákli celou v látkovkách, jsem na nás hrdá 🙂

Noc byla děs, malej měl prdy, asi ty buřty, co jsem měla nebo nádivka, co dělal tchán, byla samej česnek a koření. Takže jak se kroutil v postýlce, tak mě budil.

Jedeme na týdenní nákup 😝

kay
9. srp 2009

jmis, no koukám, že v jídle se teda neomezuješ 😀 ale někdy si člověk nepomůže, já si dneska dala pizzu, akorát kečup jsem si odpustila.. a natrhala jsem jahody a přemýšlím, že si je udělám s kr. kaší... ale nevím jestli to risknu.. 😀

Stela je dneska lepší, ale ty poslední dva dny byly děs.. tak jsme ráda, že jsme se trochu vzpamatovaly, včera už to bylo na odvoz.. už aby se M. vrátil.. 😔

hanulka3112
9. srp 2009

Ahojky Holky hlásím se po víkendu, včera tu byl bratranec se svojí donesli malým do kuta a dnes moje babička s mamkou ta jim taky donesla do kuta, no malí se teda mají 🙂 zítra má být už hnusně, tak jsme dnes ještě využili počasí a byli venku v pergole😉

jmisa
9. srp 2009

Kay, proč myslíš, že bych se měla omezovat? Kvůli kojení?

Rozhodli jsme se koupit pračku, tak tu teď řešíme jakou, už mě to nebaví 😀

kay
9. srp 2009

hanulko co je to do kuta? 😲 😅

jmis jj, no kvůli prdíkům, já užteda jím taky skoro všechno až na nějaké ty mega nadouváky..
pračku máme už dýl, tak moc neporadím, ale kupte nějakou tichou.. 🙂 a když jsme chodila do práce tak jsem hodně ocenila ten odložený start, teď to už moc nepoužívám, když jsme furt doma 😀

luzza
autor
9. srp 2009

taky nevím co je do kuta 😅 😅 😅

luzza
autor
10. srp 2009

dobré ránko 🙂
tak nám taťka odjel a budem zase 4 dny samy.. 😒
holky jsou v noci moc hodný... ale přes den spěj už míň,než dřív... no jo,taky jsou jim zítra 3 měsíce 😵 😵
a bolení bříška nás zřejmě nadobro opustilo 🙂
přeju všem hezký start do nového týdne 😉 🙂 😵

jmisa
10. srp 2009

Ahoj

Taky nevím, co je to kuta 😀

My dneska v půl 10 večer, v půl 3 a pak v půl 7, tak to jde.

Luzz, tak to je fajn s tím bolením bříška. No a jinak - Alex už spí taky o dost míň a je podstatně menší než holky, dokonce už nespí ani v kočárku a rozhlíží se. Teď tam taky vykládá se zvířatama na mantinelu 😀

m.e.l
10. srp 2009

Bré ranko, co je to kuta taky netuším.
Dítko dneska po čtvrté hodině chtělo jíst, dudlík nezabíral, naštěstí pak docela rychle usnul a chrní ještě teď. 😵

peda
10. srp 2009

Ahoj holky 🙂

tak jak se vám daří? a co miminka?

to kuta je asi ,,do kouta,,já to slyšela poprvý od mojí babičky a je to dárek pro mamku a děťátko,penízky,dárečky.....Já dostala právě od babičky přníčko a penízky a tam bylo napsáno-pro maminku do kouta....

Luzzi,tak Domča nosí holkám růže 😅 hezky ho vychováváš,jednou ti bude snacha děkovat 😵
holčičky jsou krásný a jak jsou rozdílný 😉
tak ať to nějak sami doma zládnete 😉

Melí,tak Luky rád odpočívá na míči? a co manžel,je zdravotně už v pohodě?

Jmisko,tak už látkujete?Alex je moc hezkej 😉

Kay,tak Stelince už jsou 3 měsíce,to to letí.A co naušničky,máte je v plánu?

m.e.l
10. srp 2009

Ahoj Pedi, Luky se rád nechává na míči houpat když je protivnej. Manža je v pohodě od té doby co nabrat 10kg. 😵

jmisa
10. srp 2009

Pedo, my látkujem od příchodu z porodnice. 😉

kay
10. srp 2009

ahoj holky,

no mě to napdalo, že je to jako do kouta, ale neznám ani ten výraz do kouta jako dárek.. tak o je asi jako na přilepšenou nebo na památku.. tak t omy dostali od M. otce mega obr zlatý nušnice jaký nosí důchodkyně a pak nějakou tu pamětnímedaily.. teda všechno dostala Stela.. a pak od M. anašich rodičů jsme dostali peníze.. Hodily se 😀

břicho už s. taky bolí vyjímečně, ale třeba v noci jsem nedala při kojení kapaky, bo jsem je zapomněla dole v kuchyni a ráno jsme se mohly krásně vyspat, ale furt s ekroutila.. tak nesmím zapomínat kapat.. jo a kojily jsme v sedm a pak v půl paté a pak kolem sedmé a vstávačka v půl deváté.. ale od těch sedmi už jen tak pospávala a kroutila se.. třeba s ejí u mě nelíbilo, bo jak jsme staly tak byla v pohodě.. 😅

pedi, naušničky jsme zatím zavrhla, S. je malá, a hlavně si furt rve uši, třeba při kojení a tak, takže až jí budou tak dva tři roky a necháme to nastřelit..

luzi, teda Tě obdivuju, po té co jsme teď týden sami doma a měly jsme ti krizovku.. nevím jak byhc to zvládala pravidelně.. ještě k tomu pes a zahrada.. zase je fakt, na druhou stranu, že co člověk uklidí, tak to taky zlůstane a nepřidělává "se" tu žádný bordel 😀

jmis s Alexem jsou šikulky.. látkujou super.. Ped ia co vy, ellenka je hodná?

luzza
autor
10. srp 2009

kay
a nebojíš se,že ve dvou letech bude stelinka mít strach z nastřelování??
jinak s tím uklizeným barákem máš pravdu 😀 😀 😀 když je jirka pryč,je tu pořádek 😀 😀 😀 Ten pátek,sobota,neděle je to tu vždycky jak po výbuchu 😀 😀 😀 To je jediná skutečná výhoda 😀 😀 😀

luzza
autor
10. srp 2009

pedíku
ellinka je nádherná 😵 a co na ní mára? 😅 😅
no jo,naše holky jsou fakt dost rozdílný 😀

jmis
já myslím,že alex je zlatý miminko 🙂 😉

mel
to si měla vědět dřív a mohla si ho vykrmit už dávno 😅 😀 😀

m.e.l
10. srp 2009

Luzz, já ho vykrmit chtěla. Ale moc mu to nešlo, teda jeden čas měl kolem 67kg, ale pak začal s těma nervama a šlo to do kopru. 😝

jmisa
10. srp 2009

S těma naušnicema - můj muž má naušnice, jednu ztratil, tak si kupoval nový, jsem mu říkala, že by si je kupovat nemusel, protože jsem zvědavá, jak bude dítěti např. školkového věku vysvětlovat, že tatínek může naušnice a Alex nemůže, ikdyž je taky chlapeček. Tak mu jeprý necháme dát taky, prý proč by je mít nemohl. Asi ho praštím 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru