Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
13. lis 2009

Teda Míšo, Alex je nějakej hladovej. Kolem jedné byl vzhůru i náš mladej, ale stačil mu dudlík a chrněl dál. 😵

jmisa
13. lis 2009

Ježiš, já píšu, jak dítě v první třídě 😲

Mel, jj, je hladovej. Asi mám slabý mlíko, který neexistuje 😀

m.e.l
13. lis 2009

No super, že máš něco co neexistuje. 😀 A nebo je Alex "jen" rozežranej. 😵

jmisa
13. lis 2009

No nebo 😀

kay
13. lis 2009

ahojte, kojící dostihy chápu, už mi to leze na mozek taky ale příkrmy u nás teda nevyhrály.. dneska jsme udělala brkaši s trošinkou mrkve a dopadlo stejně jako předchozí tři dny.. jen s tím rozdílem že jsem Stelince zpívala a ona se vždycky u toho usmívá, tak jak otevřela pusu, šupla jsem jí tam trochu ale všechno to vyplivala zpátky.. ☹

míšo super masáž, taky bych si dala říct. 🙂

laura29
13. lis 2009

Tyjo, holky, ja koukam, jak tady vetsina z vas sleduje vyvoj motoriky pod dohledem odborniku. Ja s Matousem nechodim nikam, takze vubec nevim, jestli to, co dela, dela spravne 😀
Predevcirem se zacal obracet ze zad na bricho, dneska uz to dela docela suverene. Sotva ho dam na zada, uz je na brise. Pretaci se ale jen na jednu stranu - je to v poradku?

jmisa
13. lis 2009

Tak jsem si dělala jablečno mrkvovou šťávu a Alex mě hypnotizoval pohledem, tak jsem mu dala asi 5 lžiček, pěkně si u toho mlaskal 😀

Lauro, pokud se začne otáčet i na stranu druhou, tak je to OK, kdyby to přetrvávalo, tak by to asi bylo třeba řešit. Jinak se teda přetáčí dost brzo, tak si hlídej, aby nebyl v záklonu.

laura29
13. lis 2009

miso - jenze jak v zaklonu? ja to prave nepoznam.... -(

jmisa
13. lis 2009

Lauro, poznáš. Měl by nožičky přitáhnout k tělu a přetočit zadeček zádíčka a hlavu, ale hlava se nesmí prohnout dozadu, prostě ji nesmí zaklonit.

laura29
13. lis 2009

aha, budu sledovat 😀 diky!!!

macous
13. lis 2009

Ahoj holky,
Lauro, teda taky zírám, že se ti tak brzy přetáčí, to u nás se nic takového ještě neděje a na rehabku sestra říkala, že je na to ještě klidně měsíc čas 🙂 ale každé dítko je jinačí, je to jako se sezením, lezením, chozením atd., takže se toho rozhodně neděs a buď v klídku 😉

Jinak u nás kojo klasicky, tzn. okolo druhé, šesté a v půl osmý vstáváme, přes den se třeba dneska kojil téměř po dvou hodinách, takže taky slušný, mám na něm vypozorováno, že když jí takhle často, tak to potom pěkně fláká a dělá při tom blbosti, takže já mám pak bolavý prsa a pán má se pořádně nenají 🤐 😀

m.e.l
14. lis 2009

Bré ranko,
tak Lukýno dneska spal do sedmi, v MÉ posteli. . . . . Za odměnu se na něm vyřádil komár. ☹

jmisa
14. lis 2009

Ahoj.
Teda venku je mlha, ale vypadá to, že až se zvedne, bude sluníčko.
Alex si večer dal svůj čtvrtlitr MM no a v 1 byl vzhůru a pil 15 minut, jako když nepil půl dne, to stejné pak v 5 a v 7. 😝

grej
14. lis 2009

Ahoj holky,
Kay - tak jsme na tom právě stejně jako vy nedávno. Kačka se moooc ráda točí na břicho, ale tam jí to nebaví, tak řve. Vždycky jí chvilku nechám, ale pak jí sstejně musím otočit zpět 🙂

Jinak mrkvičku papá ukázkově, včera sbaštila čtvrt lahvičky ani necekla. A pomalu bych ani nemusela používat bryndák, vůbec se u toho nenašpiní... Ale to jsou jenom ty začátky, nedělám si iluze 😀

Kačka teĎ taky nějak víc jí, vzbudila se o půlnoci, pak ve čtyři a pak v sedm... Nic moc. Ale zase je dobrý, že se nají a usne. Taky už jí zajímaj víc jiný věci než prso. Mysím, že už toho mlíka mám taky mín než dřív...

kay
14. lis 2009

ahojte,
míšo no tak to máš asi mlíka dost už 🙂 to je dobře.. no je to holt chlap, tak má velkou spotřebu..

greji, no tak tohle období jsme ráda že máme za sebou 😀 zrovna dneska jsem si říkala, že už je to lepší.. ale ona si Kačka zvykne.. a s tou mrkvičkou Ti blahopřeju, jak se rozjí, máš vyhráno.. když se naučí polykat, tak pak už můžeš zkoušet i něco jiného.. u nás jsem to zatím vzdala a dávám pauzu do prosince.. nechci tím stelu nějak stresovat a vytvořit u ní odpor na jídlo.. má to asi po tátovi a taky je pravda že je narozená dřív, tak má čas.. ikdyž dneska jsem před ní jedla jogurt jako každý ráno a to na mě koukala dost hladově, tak jsme jí trochu natřela na rty a sice se šklebila, ale myslím, žejí to pak chutnalo.. neděste se, jen jsem jí opravdu otřela rtíky kvůli chuti.. (byl s medem 🙂)

kay
14. lis 2009

jo a jinak jsem šla spá po 21h a dokonce i usla, a pak bylo kojen ve 23h, v půl druhé.. jenže to jsme zjistila po kojení že má Stela počůraný oblečení a musela ji přebalit, a pak samozřejmě nemohla usnout, ale zvládla to.. ikdyž nevím v kolik, já v posteli pak už raději ani nedutala.. 🙂 a spala do 6:45 a teď chrní už skoro dvě hodiny..

grej
14. lis 2009

No jo, já myslím, že Kačka s jídlem asi mít nebude 😀 Za prvé to ukazuje celý život a za druhé to má mít po kom 😉 Já jsem taky rozežraná 😀
Kačka už si taky lízla něčeho jinýho než mlíka. Měla líznutí zmrzky, máma jí taky dala olíznout jogurt a dala si i vymačkanou šŤávu z mandarinek. A přežila všechno🙂 Vždyť dřív už děti v tomhle věku (půl roku) baštily polívky, maso a taky všechno přežily...

grej
14. lis 2009

chtěla jsem napsat, že "problém" s jídlem mít nebude. Nějak mi to vypadlo 😀

jmisa
14. lis 2009

Alex taky nebude mít problém s jídlem 😀
Teď když něco jím, tak mě normálně hypnotizuje, strašně jsem ho zklamala, když nedostal kousek mandarinky 😀

grej
14. lis 2009

Kačka se nejvíc třese na pivo 😀

m.e.l
15. lis 2009

Bré ranko,
dlouhé vyspávání škodí zdraví. 😵

kay
15. lis 2009

ahojte,

tak my kojení v půl šesté a od té doby jsme Selu jen hypnotizovala neúspěšně by ještě usla.. ☹ tak jsme v půl sedmé vstaly, ale asi ji i trochu bolelo břicho, dlouho nekadila a sotva jsem ji dala na přebalovák a sundala plínu, tak to vyvalila ven 😀 ještě že mělqa tu plínu furt pod sebou 🙂

jinak mě S. taky u jídla hypnotizuje.. to by si člověk nemyslel že svoje nebud chtít jíst.. 😅 no uvidíme v prosinci, zlusím na ni jít se skleničkama.. 😅

jmisa
15. lis 2009

Ahoj
U nás už pomalu klasika - půl 3, půl 6 a 8, teď huláká v postýlce, vždy se napasuje do jejícho čela a pak ječí, ještě nepochopil, že tam se naštorc neleží, hlavně už je delší a to podstatně než nějakých 60 cm 😀

jmisa
16. lis 2009

Ahoj. Téda včera tu bylo mrtvo.

Alex se pomalu vrací do starých kolejí, kojo ve 3 a v 6 a už je zase v postýlce. Zatím tam slyším zvuky, ale určo to ještě zalomí, on se snad řídí podle tmy venku či co 😀

Včera tu byli manžovo rodiče kočárkovat, tak jim řval asi 15 minut v kočáře než usnul, ale pak chrněl skoro 3 hodiny, což je na něj výkon, tak byl i večer roztomilej.

Dneska jedem na tu socku do trojský, tak snad tam nebude moc lidí.

Mel, je to daleko od metra Kobylisy?

m.e.l
16. lis 2009

Bré ranko,
Míšo nee není, musíš vystoupit směr no teď nevím tu ulici. . . Jo už vím Trojská. Ale je to takovej hodně vzdálenej vchod do metra a odtamtud to může být tak 300 max 500 metrů?

jmisa
16. lis 2009

Mel, dík. Je to v tom metru nějak označený, že jo, že je tam socka?? Při mém štěstí vystoupíme na druhou stranu 😀 😀

m.e.l
16. lis 2009

Přímo dole je už myslím ukazatel na Trojskou. . . A myslím, že to je výlez na prdeli soupravy. . .

jmisa
16. lis 2009

Dík. Pojedu s Alexem v nosítku, bude to rychlejší než kočár. Navíc, když se vzbudí v nosítku, tak to vydrží, ale jak se probudí v kočáře, tak většinou začne ječet, už ho neba jen ležet. Naštěstí stejně z korby pomalu vyrůstá, korba má 74 cm, on má 66 cm, takže s fusakem tam má nějaké 2 cm, tak do konce listopadu a konec.

m.e.l
16. lis 2009

Míšo, jo taky začínáme jezdit s muzíkou, pán by chtěl vidět, ale má smůlu. . . Nesedí takže v hluboké si ještě pobyde.

jmisa
16. lis 2009

No já mám sporťák do úplného ehu, tak tonení problém, ale na delší cestu už beru radši nosítko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru