Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
19. lis 2009

ale úplně se na to jídlo klepou a hned ho sežerou 😅 😅 chutná jim mrkev, i brokolice i květák...dnes měly bramboru a mrkev a jen se zaprášilo 😅 😅

jmisa
19. lis 2009

Tak máme 7170g a druhou hexu, teď se pokouší usnout s mužem. Jsem ho šoupla manžovi, ať vidí, že jako spát nechce 😀 😀 Čekám, jak dlouho to muž vydrží, dávám mu maximálně 10 minut 😀

Jinak mi dr. sama řekla, že už mám začít dávat zeleninu, aby měl Alex nějakou vlákninu, že to častý kojení není nic moc, ikdyž mu váha roste a právě, když mu tak bohatě roste, že by se nebála už dávat příkrmy a večer mu mám šoupnout z mého mlíka nemléčnou kaši - rýžovou, kukuřičnou nebo jáhlovou. Prostě bez lepku.

kay
19. lis 2009

teda grej, že by kačce rostly další zuby? ale to by asi nebyla tak veselá 😀 no prostě nespavec...

luzzi, neprovokuj se jedícíma dětma 😠 co bych za to dala.. za týden cca zkusím mrkvičku.. ze skleničky, prdím na vaření.

jmis, pěkná váha 🙂 teda doky Ti řekla už dávat zeleninu? to je fakt děsný c doktor to názor..

jinak já se snažila dávat tu mrkev jako oběd, ale možná i proto jsem byla spíš nervní.. tu kaši jsme zkusila jen jednou ještě před příkrmama a jendou jsme ji dala do flaštičky.. ale asi jí fakt spíš jde o tu chuť.. možná že kdybychom začly dávat dřív, tak si rychleji zvykne na tu chuť..

jmisa
19. lis 2009

Kay, no řekla, že kojím dost často, že by radši přikrmila a já souhlasím.

jmisa
19. lis 2009

Jo jinak jsem četla na porodnici.cz doporučení začít přikrmovat týden před koncem 6. měsíce.

My jsme v tomhle věku už jedli normální jídlo. Teď je zase moderní furt kojit. Člověk se musí zařídit podle vlastního dítka.

m.e.l
19. lis 2009

No já bych řekla, že zařídit se i podle vlastního rozumu. Jasně pokud dítko nebude něco chtít, či mu způsob podávání stravy nebude vyhovovat tak to odložit, ale jinak ty příkrmy jsou ze začátku hodně o trpělivosti. Ze začátku mi Luky strkal ruce furt do pusy, takže jídlo všude, teď zase čučí kde co lítá. . . 😵

luzza
autor
19. lis 2009

nám doktor řekl,ať začneme v 6.měsících se zeleninkou,když bude vše OK,začít během 2-3 týdnů zelinku s masem, pak prý ovoce a nakonec kaši... 😒 a to všechno v průběhu jednoho měsíce...tak nevím,jestli to dodržíme...kaši bych dala nejradši hned 😒 ale zatím vyčkávám...
holkám naštěstí příkrmy jedou 😝 😅 jen nevím,jak je to s pitím 😕 😕 😕 😕 stačí jim zatím jen moje mlíko??
nevím,kdy začít s vodou nebo čajem... 😕

luzza
autor
19. lis 2009

melí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m.e.l
19. lis 2009

Luzz, já to dala podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Kaši nedávám protože je hodně kalorická a Luky se svýma 9ti kilama. . . 😝
Pití Lukymu dávám, když je protivný či třeba má sušší oběd, jako je třeba rýže s něčím. . .

m.e.l
19. lis 2009

luzz, jinak ostatní fotky na http://holubacek.galerie.cz

luzza
autor
19. lis 2009

jinak s tím saháním do jídla... já krmím jako ve špitále 😀 dítko na klíně,jednu jeho ruku u mě v podpaží, druhou ruku můžu přidržovat svojí volnou rukou...mističku mám na stole a jen do ní nořím lžičku... je to praktický 😉
ještě zvyk z dětského 😀
do ničeho tak nehrabou a ani nemají moc velké pole na nějaký ten pohyb těla 😀 😀

luzza
autor
19. lis 2009

melí
ahá 😨 🙂 tak to snad taky nějak odhadnu...

m.e.l
19. lis 2009

luzz, taky jsem to tak občas dělala. . . Jenže těch jeho 9 kilo mi dává na jednu ruku docela záhul. Teď se osvědčila metoda - položit na puzzle. 😀 A ty ruce už do jídla tak nestrká. 😅

luzza
autor
19. lis 2009

melíku
luky je nádherný děťátko 😵 😵 😵 😵
a nepřijde mi,že má 9 kilo 😅 přijde mi úplně akorátní chlapák 😅 třeba na grejině kačence se mi to zdá markantnější 😀 😀 😀

luzza
autor
19. lis 2009

melí
je mi jasný,že si s ním poradíš a nakonec ho nějak přepereš 😀 😀

m.e.l
19. lis 2009

Luzz, no má 9 kilo. . . Ke všemu díky tomu se ještě stále neotočil na pupek. A to jak píše grej, že Kačenka zvedá hlavu nad podložku. . . Tak to taky nee.

luzza
autor
19. lis 2009

holky spěj a jirka zatlouká pod oknama v ložnici nějaký trámky na přístřešek na auto 😠 😠 jdu ho zjebat 😠 😠

luzza
autor
19. lis 2009

mel
nezapomeň,že kluci jsou v tomhle línější... není to pravidlo,ale ve většině případů to tak je 😉 takže klid 🙂

m.e.l
19. lis 2009

luzz, no začínám být v klidu, snaha tam je, jen prostě mu asi postoj - polobok zatím vyhovuje, byť kolikrát by se asi rád otočil, protože se občas i vzteká. Jenže všude píšou, že se má do 6ti měsíců otočit, ale potkala jsem jednu paní a ta říkala, že od její známé kluk se poprvé otočil v 8mi měsících.

luzza
autor
19. lis 2009

jinak lukýnek je podobou celej ty,že?? 😀 😀 😀 to je sranda 😀 😀

m.e.l
19. lis 2009

luzz, už moc ne. . . začíná spíše být do táty.

luzza
autor
19. lis 2009

melí
nám řekli na rehabce,že mezi 6 - 7 měsícem je to standart... holky nám urychlily vojtovkou!

luzza
autor
19. lis 2009

melí
mě se zdá celý ty 😀 😀 😀 😀 a má taky krásný háro 😅

m.e.l
19. lis 2009

Luzz, jo háro jsem mu už 3x stříhala. . . Jinak bych už mohla dělat copánky. 😝

kay
19. lis 2009

ahojte tak jsme se vrátily z prochajdy, bo Stelu ve tři vzbudili opět sousedi.. já byla tak nasr...á 😠

míšo jo tak je fakt že dřív jsme v 6M už jedli vše.. no holt je to posun, dneska se taky nechodí se zubama ke kováři, že.. tak se kojí do 6M, ale je fakt, že možná někdy nevadí začít dřív, bo si děti zvyknou na tu chuť.. já začnu s těma skleničkama a uvidíme, asi to bylo i tím, že jsme spěchala aby to měla hotový, než bude řvát hlady a tak jsme byla nervní a tak.. ale je fakt, že nemám moc trpělivost na tohle..
luzzi mlže to krmení vfotit? jak to myslíš?

nic jdu za povykující Stelou, dneska možná zksuím ve vaně nějaké plavecké chyty 😀

luzza
autor
19. lis 2009

kay
jasně 😉 😀 vyfotím 🙂

luzza
autor
19. lis 2009

kay
máš tu ukázku 😉 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
19. lis 2009

ta pravá nelči ruka je schovaná za jirkovými zády,jakoby v podpaží...
je to fakt praktický 😉 😀

jmisa
19. lis 2009

Kay, hele, nepřeháněj zase 😀 Ke kováři jsme ani my za našich mladejch let nechodili.

Mel, manžel má zvláštní metodu podávání jídla.

luzz, já bych nabízela tekutiny od počátku příkrmů.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru