Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
18. pro 2009

Ahoj holky,
tak u nás na dnešek už vcelku dobrá noc - rýmička se zlepšila 😀 😀 (říkám rýmička, protože malej je chlap, ženský mají rýmu 😀 kýchání přestalo a tím pádem se budil méně, byly dvě kojení a dvakrát pohlazeníčko 🙂 nejvíc mě dostává, že pobrekává a když už se mi to zdá dost, tak rosvítím, kouknu do postýlky a on spí, tak zhasnu a znovu pobrekává, tak rosvítím a on se na mě směje - komediant jeden 😀

Míšo, vítej do klubu smrdidomů 😝 😝 😀 ne fakt, dneska bych to na tvém místě nepokoušela a zůstala s ním v teple, možná tak max. došla pro rohlíky 😵

Luzzi, teda Elča je šikula, ta bude asi taky slušná komedie 😀 já si ale logicky myslím, že až dožene trošku váhu a dojí se, tak pak bude dobrá, ale kdo to má vydržet že? Možná bych jí nechala teď přes svátky, co máš doma Jirku a po Novém roce bych jí zkusila utnout 😉 každopádně držím palce (jsem jednou zvědavá na sebe)

Melíku, to víš, se začal brouček Lukýno konečně přetáčet, má radost, tak trénuje i v noci 😀 😀 😀

Kay, v pohodě, hlavně se snaž hodit do klidu, nejlepší by bylo, kdyby tě na pár nocí někdo vystřídal se vstáváním, abysis trochu odpočinula, určitě by ti to pomohlo..... ona se ti Stelouch potvůrka taky srovná, každé dítě je holt jinačí, a neboj, ono jí nakonec ještě zachutná, každopádně něco jí určitě chutnat začně, jen na to ochutnávání potřebuje více času 😉 to víš, ještě neví co a jak, tak ti nervíky trošku napne....

Grej - to neva s těma příspěvkama, však se tady řešíme stejně pořád dokola 😉

m.e.l
18. pro 2009

Mací Luky spí na bříšku, takže netrénuje. Prostě rostou zoubky, tak ty noci stojí za prd. . . Spíše asi musel zapást koníčky aby ukázal, že má radost, že máma přišla ukonejšit. 😀

jmisa
18. pro 2009

Tak usnul asi v 11, teplotu neměl, tak uvidím, ještě ho přeměřím po O a kdyžtak na půlhodinky aspoň vyrazíme.

jmisa
18. pro 2009

Mel, vím, že nečteš a tak se ptám - jaký dáváš ovoce? Jen jabko, hrušku, banán? Nebo i něco jinýho?

m.e.l
18. pro 2009

Míšo, zkusila jsem teď i trochu šťávy z mandarinky. . . Pak měl švestky od Hippu, meruňky, broskve. . . Bohužel tohle měl vzhledem k roční době skleničkové. Ale jinak prostě "pokusný" králík. Jo a taky měl jahodovou od Hamánka tuším. . . Mám pocit, že moje dítko zvládne vše, pokud mu to chutná. 😀

jmisa
18. pro 2009

No já jen jsem jinde napsala, že asi zkusím podusit trochu manga do jablka a málem jsem byla "zatčena pro pokus o vraždu dítěte" 😀

m.e.l
18. pro 2009

Míšo, když to zamícháš třeba s jablíčkem - kousíček prostě vyzkoušíš, zda mu to nic neudělá, tak proč ne? Mě by museli zatknout už dávno. 😀

jmisa
18. pro 2009

No já si pamatuju, že synovec baštil touhle dobou mandarinky, je narozen o den dřív než Alex jen teda jiný rok, no a v pohodě a dneska. .... Proč mám pocit, že se vše žene do extrému.

m.e.l
18. pro 2009

Míšo nevím, když laktační poradkyně na vaničkách slyšela, že Luky má ve 4,5 měsících už příkrmy a dokonce brokolici, tak se zděsila jako bych mu dávala kus špeku! Prý kam že to pediatři pospíchají!

m.e.l
18. pro 2009

Ke všemu mám pocit, že Alexovi to nic dělat nebude, protože je podobná "kachna" jako Luky. 😵

jmisa
18. pro 2009

Já si myslím, že si na o tělo líp zvykne, když se ještě kojíme, stejně jako na lepek. No a když bude alergickej na jahody, tak na ně porostě bude alergickej i ve dvou letech. 😒

m.e.l
18. pro 2009

Míšo právě, pokud má být alergickej na kravskou bílkovinu, tak to samé. . . Jako neříkám přehánět a rvát dítěti nasolený špek, ale prostě dle uvážení. Pak mu najednou v roce dáš "ostatní" dovolené potraviny a bude z toho paf.

m.e.l
18. pro 2009

Teď koukám, co mám tady tabulku vhodnosti potravin, tak dokonce Avokádo je 7-8 měsíc. 😉

jmisa
18. pro 2009

Já žadnou tabulku nemám, asi nepřežijem 😀

jmisa
18. pro 2009

Tak jsme byli zhruba hodinku venku, malej celou dobu prochrápal, v kočárku takhle nádherně spal jen jako pidimimi a pak teď v těch mrazech, no je vidět, že je z mrazáku 😀

m.e.l
18. pro 2009

Míšo, voe. Já ji jenom mám!!!!! To asi tak vše, koukla jsem do ní tak 2x či 3x? Ale samo se tím jaksi neřídím, protože jak už tady začíná vyplývat na povrch tak neumím číst. 😀

luzza
autor
18. pro 2009

holky
tak jsem koupila SUNAR a instantní rýžovou krupičku od nestlé a je to 😠 občas do toho přimíchnu banán... a jsem s kaší na noc hotová 😀 😀 někdy to vyměním za vločky... prostě s instantní kaší od NUTRILONU končím...zrujnovalo by mě to 😀 😀 😀

luzza
autor
18. pro 2009

mací
něco takovýho s eliškou plánuju 😀

jmisa
18. pro 2009

Luzz, když se dostaneš do DM drogerie, tak klidně kup ty jejich kaše, ceny jsou více než příznivé. Já Nutrilon bojkotuju pro jeho předraženost 😀

m.e.l
18. pro 2009

Já mám Nutrilon kaši i mlíko z Polska, kaši za cca 50Kč a mlíko 250kč. Kaši teda teď nedávám.

m.e.l
18. pro 2009

Koukám, že Elišku čekají těžké časy, choudě malý. 😀

luzza
autor
18. pro 2009

jmis
tak mám ty nemléčný kaše z DM 😉 😵 ty babylove... jsou o 30 kč levnější, což je teda dost,když mám krabku na pět porcí...takže jim budu dělat kaše ze sunarem 🙂 z nutrilonu už mi přechází zrak 😀

luzza
autor
18. pro 2009

melí
nevím jestli na to budu mít srdce 😕 😀

m.e.l
18. pro 2009

Luzz, já myslím, že srdce možná né, ale trochu zásadovosti ano. 😉

jmisa
18. pro 2009

Já mám i Babylove UM a je dobrý, jako cenově bezkonkurenční, složením mi přijde všechno stejný. 😝

luzza
autor
18. pro 2009

míšo jo?? 😨 a jaký to je?

mel- mám z toho obavy už ted 🤐

m.e.l
18. pro 2009

Luzz, já myslím, že to zvládneš. A bude to pro dobro jak Elišky, tak pro Tvůj klid. 😉 Holt Elišce to mazlení s prsem vynahradíš přes den třeba chováním. Ono teda asi i v noci se dost nachováš, než pochopí, že má smolíka. Ale myslím takové první dvě tři noci budou kritické a pak už o.k.

jmisa
18. pro 2009

Luzz, no je na tom naspáno Babylove, má to 600g, nahoře se pasou krávy, pod tím ten nápis babylove a pod tím BIO ANFANGSMILCH, my máme 1, ale od půl roku je 2. Krabice je taková zelená a vlevo má žlutej svislej pruh. Ale nejsem si jistá, jestli dvojka není barevně jiná.

kay
18. pro 2009

ahojte, ak my se vrátili před chvílí, Stela snad už spí..

tak rehabka - dostali jsme žádanku na neurologii, prý pro jistotu že je malá dráždivá.. nevím proč, ale jakmile na ni šáhne doktorka, začne děsně řvát a třepat se ato je prý dráždivost.. ale jinak mi věšichni tvrdí že je to nejpohodovější dítě pod sluncem usměvavý.. takže myslím, že to spíš nemohli ani dobře odhadnout, ale dobře, půjdeme tam..
dostali jsme další 2 cvičení, jedno s nějakým tlakovým bodem pod prsíčkem a druhé nějaké nacvičování polokleku nebo jak se to jemnuje.. myslíte, že je to už vojtovka?

pak jsme byli u kamarádky ještě s dalšíma kamarádkama a jejich dětma, řeknu vám šrumec mega velký, a Stela se jen usmívala pak si na dvě hodinky schrupla a pak se zase usmívala i na cizí, putovala z jedné náruče do druhé.. a furt v pohodě, no nevím, myslíte že takhle vypadá dráždivé dítě?

holky dotaz - jak často koupete? já teda každý den, mám pocit že Stelinka je na to už navyklá a jmi teď kamošky říkaly, že se to nemá, kvůli vysušování, exémům a kůži miminnka všeobecně.. tak nevím.. my to máme jako součást rituálu, teda prostě je na to zvyklá..

jinak míšo, ještě jsem zkoušela Stele dát nektarinku s jablíčkem ale bez úspěchu..

luci, tak prý krupičná kaše uvařená ve vodě a domíchat nutroš na nos a kaše nejlepší.. 🙂

mací děkuju, je to náročné, můj manžel bohužel není z těch obětavých a ještě ani jednou ke Stele nevstal ☹ takže nemá mě moc kdo vystřídat..

ale teď dovečeřím, zkouknu včerejší zoufalé manželky a jdu do betle, jsem dost mrtvá..

jmisa
18. pro 2009

Kay, to je vojtovka.
Já koupu každý den, někdy jen sprcha a někdy vana.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru