Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
21. pro 2009

no to ona je taky.. ale pak se vzbudí.. jako se budila po těch třech hodinách.. takže asi spíš teď záleží jestli jí nedám už v těch 22h a pak ve 4 jo, nebo naopak.. no uvidíme..

jmisa
21. pro 2009

Mel, bohužel jen když chce 😀

m.e.l
21. pro 2009

Míšo, no Lukýsek to řeší stylem - já bych chtěl, ale spustit řev je jednodušší. 😀

laura29
21. pro 2009

miso - jak poznas zuby? matous mel preminulou noc desnou. rval defakto do pulnoci do pul treti, ale ne vsteky, ale zalostne, jakoby ho neco bolelo. vzdycky usnul a za 5 minut se s placem probvudil celej ukoptenej. A mel lehce zvysenou teplotu. Taky jsem si rikala, ze zuby, ale nepoznam to...

Jinak jsem dala do alba 2 fotky z patku, kde jsem nasla Matouse, kdyz jsem se na chvilu zabrala do prace na PC.

laura29
21. pro 2009

bleeee, ty hrubky
*od pulnoci
*vzteky
atd. 😀

m.e.l
21. pro 2009

Lauro, ty jo Matouš je fakt trysko myš. K tomuhle výkonu se u nás dopracujeme tak za půl roku. 😀 No ale zase nemusím být furt ve střehu, má to prostě taky svoje výhody.

luzza
autor
21. pro 2009

ahoj všem, máme tatínka doma, takže na net není čas...ale posílám aspoň foto!! 😉 🙂 🙂 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
21. pro 2009

jinak elišky rýmička byla za 2 dny pryč!! 😅 😅 😅 😅
kapali jsme 3krát denně NASIVIN a každou chvíli jsme stříkali STERIMAR BÉBÉ (mořská sůl) a vážně to zázračně rychle zmizelo. Ta sůl ve spreji stála asi 150,ale účinek super!!! Takže doporučuju!!!

jmisa
21. pro 2009

Tak jsme doma z rehábky, cvíčo máme dál, ale dr. byla spokojená, že se zlepšil, prý už má "jen" lehkou asymetrii šíje a ještě trochu potřebuje posílit břišní svalstvo, jinak prý viditelné zlepšení.
No a myslíte, že se aspoň otočil? Ne 😠 Ani pro hračku si nesáhl.

My používám ne prostříkání nosíku vincentku. Koupila jsem jedno balení jako kapky a teď tam leju normální vincentku z lahve.

luzza
autor
21. pro 2009

míšo
jirka má v lékárně spolužačku a vincentku mu vymluvila i když pro ni původně šel (dala jsem mu za úkol koupit Olynth a vincentku,ale přinesl Nasivin a Sterimar 😀 )... že prý ten STERIMAR je mnohem účinější...

jmisa
21. pro 2009

No já měla sterimar pro sebe a moc mě nevzrušil, ta vincentka je mi příjemnější, ale není to na léčení, je to jen na suchou sliznici.
Na rýmu jsme měli něco, vím já? něco baby 😀

laura29
21. pro 2009

ja ty zuby proste nepoznam... Matous slinta od 2. mesice, za tyden bude mit 5 mesicu a nic. Predevcirem v noci jsem si rikala, ze uz snad, ale nic... Mel, kdzy se klubou Lukymu, place v noci nejak vic? A miva teplotu?

jmisa
21. pro 2009

Jo ty zuby - no má to nateklý v pusince, tu dásničku.

m.e.l
21. pro 2009

Lauro, teplotu myslím u zubů nikdy neměl. Ale furt v noci pohvízdává a chce dudlíka. Normálně je nahození v noci tak 3x - 5x při zubech téměř každou hodinu i častěji.

jmisa
21. pro 2009

Mel, že si to nesundá 😀 😀

m.e.l
21. pro 2009

Míšo, no po cca dvou minutách boje to z něj spadlo. 😀 Ani nevím jak si to takhle na ten obličej položil. A víš jak poznám, že ulovil poblíž ležící plínu či brindák? Začne strašně funět jak si to hodí na obličej, ale dolů už mu to moc nejde. 😅

laura29
21. pro 2009

Luky je desne roztomilej 🙂 🙂 🙂

m.e.l
21. pro 2009

Kay, Stelinka je krásnej plaváček. 😵

kay
21. pro 2009

mel díky 🙂 lukynek je taky dobrej 😀 hele ahlavně vyfot jak se přavluje na břicho 🙂

laura29
21. pro 2009

kay - to se desne blbe zachycuje focenim...

laura29
21. pro 2009

Stelinka je proste NADHERNA!

Na tyhle fotce jste si desne podobny, mi pripada:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

m.e.l
22. pro 2009

Bré ranko,
od dvou do čtyř 😝 . Kdy se ty pitomé jedničky doproříznou?

jmisa
22. pro 2009

Ahoj všem.
Včera jsem večer jen nakojila, při té frekvenci asizubního buzení nemá smysl dávat UM, Alex vytuh krátce po 18h a já asi v 8 a stejně nejsem vyspalá, já chci taky prořiznutý zuby, tohle je na mě moc. Nechápu, jak to můžou některé z vás dlouhodobě zvládat tohle vstávání.

m.e.l
22. pro 2009

Míšo, když musíš tak musíš zvládnout. 😉 U nás nakonec uspal manža. . . Já v půl čtvrté veškeré pokusy vzdala a na míči už mladýho prostě zvládám s vypětím sil. Do toho ještě ráno nakvačila MS. 😝

kay
22. pro 2009

ahojte,

lauro díky 🙂 no na té fotce se obě smějeme 😀 a hlavně jí tam divně vlajou ve vodě vlasy 😀 ale je to náš skřítek..

mel,teda nezávidím a nepomohlo ani něco na bolest? nechceš zkusit koupit nějaký ten analgetický krém na dásně aspoň?

tak já to nechci zakřiknout ale dneska noc super.. v 21:30 dostala S. 130ml sytícího nutroše (před tím na večeři zblajzla asi 80tku kaše a pak po koiupání ještě nakojená), no pak se vzbudila kolem druhé (přežila i můj příchod do ložnice) to jsme jí dala dudlíka a řekla ať spinká a šla na wcko, že se připravím na ten řev a ona usla než jsme přišla.. no a pak teda blbý bo nás vzbudil v 5:15 alarm na psotýlce ☹ ale myslím, že ona teď spí nějak našibr a že je to asi tím, každopádně jsme to nestihla vypnout, takžýe začla troch ubrečet, ale zvládla to a pospávala ještě do 6h a pak jsem jí už dala mlíko no a vytuhla do 8h 😀 😵 jestli bude takováhle i tato noc, tak zéítra pomaže k sobě do pokojíku, aby měla klid.
odpo jdu ke kadeřnici, bude hlídat poprvé děda, tak uvidíme 😀

jmisa
22. pro 2009

Jsme byla v obchodě pro zeleninu a maso na polívku a mlíko a lidi se asi zbláznili, přitom už zase v sobotu maj otevřeno 😝

kay
22. pro 2009

míšo, no myslím, že se už nehodí do obchodu chodit.. je tam fakt blázinec.. nás to bohužel ještě asi taky čeká ☹

mel, prosím Tě cos kupovala tomu Lukynkovi na kašel? zdá se mi e Stela trochu kašle.. včera jsme byli na vycházce a byla fakt kosa, asi se nadýchala toho vzduchu ☹

jmisa
22. pro 2009

Tak jsem Alexovi šla koupit homeo, jestli mu to na ty zuby zabere, protože to je děs běs, furt ho musím nosit, jinak ječí jak siréna. 😝

luzza
autor
22. pro 2009

míšo to tě lituju... nela to měla taky tak... ale to už vypadá,že budou do dvou dnů venku a pak bude klid,neboj... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru