Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

laura29
4. led 2010

Holky, mam doma bezdomovce, chudaka:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

zahrabal se tak sam a potom se dival udivene 😀

m.e.l
5. led 2010

Bré ranko,
Luzz dávám ovocnej.
Lauro, dobrá fotka. Ty jo Matouš už leze, tak to je dobrej. . .
Jinak, Luky mi nechal 7 hodin spánku v kuse a to mi prý musí stačit, takže od půl páté hulákal na celý panelák a v půl šestý jsem vyměkla a dala mlíko.

jmisa
5. led 2010

Ahoj.
Alex tu taky teď huláká, ale má smolíka pacholíka, snídat bude v 7 😀 Hlavně se v 5,15 kojil, takže dřív nee. Ale asi se zabaví tím, že se pokusí dásněma uhlodat nohu stolu 😀
Lauro, dobrá fotka. U nás by to dopadlo obdobně, kdybych mu tisk nezabavovala 😀

m.e.l
5. led 2010

No Luky se zabavil tím, že se nejdříve pos*, teď rve světlušce křídla a po jídle je nejlepší se otočit na pupek a blejt si na ruce. 😀

jmisa
5. led 2010

Mel, tak to hulákání bylo u nás z posrání, což jsem zjistila, když se od stolu přikoulel k mojí noze, to je vždy smrádek, takže má čistou plenu a rovněž cupuje světlušku a nohama kope do mluvícího kastrolu. Ještě si do toho "zpívá". Jak u kolotočů 😀

m.e.l
5. led 2010

No nohama ještě Luky ke psovi nedoputoval, až se tam různě popřevrátí, tak do něj začne taky koupat a budeme taky u kolotočů.

luzza
autor
5. led 2010

dobré ranko 🙂

luzza
autor
5. led 2010

lauro
zastlanej Máťa v novinách je fakt super fotka 😀 😀 bych mu poslala deku 😀 😀

tak my vstávaly jako obvykle v 7,10 hod 🙂 a holky už šly opět chrupat...ale dáchnou si jen půl hodinky...tak já se zatím umeju a nasnídám 😉
poslední dobou jsou fascinovaný pračkou,takže furt koukaj,jak se točí 😅 jsem jim musela dát do koupelny na dlažbu matraci 😀 😀

luzza
autor
5. led 2010

holky už vám někdy vyšlo očkování do dne plavání??? 😕 😕 😕

kay
5. led 2010

ahojte,

tak my kojení v noci dobrý, ale nahazování dudlíku asi milionkrát.. ale spala do půl 8..

grej, no já myslím, že kačka má zásoby z mládí 😀

luzzi, děkuju, no já s tím pitím se nebojím, že by neměla dost tekutin, ale mám strach aby se naučila pít z hrnku 😅 mě zase vystrašili všichni že se to musí naučit jinak pak bude mít problém.. je fakt, že když má dost tekutin, tak asi pít nebude.. no kojím asi 5x denně.. jaký je ten recept na tu vločkovou kaši? že bych zkusila, ty instantní jsou dost drahý.. já mám spíš strach aby mělaprostě všechno.. jak jí mám dát maso do meruňkové kaše? 😀 ale je pravda že bych ji tam mohla picnout žloutek.. to by asi nepoznala.. a taky se bojím aby moc nepřibrala a nevadilo jí to nějak v tom plazení a vůbec ve zlepšování s etěch pohybů.. když už teď s tím má probém.. ☹
tak co jak to zvládáš Ty? domča je ve škole? očkování na plavání nám nikdy nevyšlo.. navíc se po očkování myslím nemá asi 3 dyn cvičit..

lauro no fotka super 😀

jmisa
5. led 2010

Luzz, vyšlo, plavání jsme zrušili.

jmisa
5. led 2010

Jinak Alex je tak fascinovanej akorát mým jogurtem 😀

m.e.l
5. led 2010

Jo, moje hejbající pusa Lukyho fascunuje taktéž nejvíc. Dokonalé dítě - než jsem si obula boty a nandala kabát, tak mi Luky usnul v kočáře. 😀 No ono taky strašil od půl páté, že? Takže v půl desáté měl nárok. 😵 Teď po přenosu z kočáru spí dál, tak jdu rychle umýt nádobí. A ve tři razím na angličtinu, fakt že jsem se na ní za celých 14 dní prázdnin podívala - chá chá.

luzza
autor
5. led 2010

kay
dám 350 vody, do toho namočím na 15 min 4 plné lžíce jemných vloček, pak 2 min vařím...
pak do toho kydnu 4 odměrky sunaru... je to mňáám 😀 😀 😀
a občas přidávám 100% ovoce,nebo pár llžic přesnídávky 🙂 🙂
je to holek nejoblíbenější kaše 😉

JO TO MNOŽSTVÍ MÁM SAMOZŘEJMĚ PRO OBĚ!!! 😀 😀 😀

luzza
autor
5. led 2010

jmis
tak to asi taky budeme muset zrušit 😒 a nebo zkusím přehodit očko 😕

kay
5. led 2010

luzzi díky, tak zkusím koupit vločky a udělat tuto kaši.. 🙂

holky a můžou mimča chleba? já když snídám, tak na mě taky Stelik kouká hrozně hladově tak jí kousínek vždycky uždibnu.. 😅

luzza
autor
5. led 2010

jo kay
ten sunar tam dělá žmolky,tak si ho předem rozpusť (a uber teda vodu z toho množství,do kterýho namáčíš), nebo pak tu šlichtu projeď mixérem...jak ti to bude vyhovovat 😉 já ten výsledek vždycky trochu mixnu 😉

luzza
autor
5. led 2010

s domčou good 🙂
včera si hrál s holkama,když se koupaly...polejval je,dělal jim lodičky,schovával se za vanu a pak na ně bafal 😅 holky se furt řechtaly 😀 ale do školy se mu teda vůbec nechtělo 🤐 🙄 🙄 klasika 😀

m.e.l
5. led 2010

Teď mi Kay připoměla, jak jsme byli v neděli u tchánovic a já měla v ruce hrníček s čajem, Luky po celou dobu na mě fascinovaně hleděl - dala jsem mu jeho čaj, ale to jako prý že ne, tak nakonec dostal na lžičku ten můj. Já teda nesladím, takže měl pomalu to samý, co je jeho čaj. 😀

luzza
autor
5. led 2010

kay
já myslím,že chleba nevadí 🙂 hlavně aby jí nezaskočil!

luzza
autor
5. led 2010

mel
je mi to jasný 😀 my to máme taky tak 😀

m.e.l
5. led 2010

Luzz, ty jsi ještě nepochopila, že Domča nemůže chodit do školy? Kolikrát Ti mám vysvětlovat, že v těch závějích chodit 3 kilometry, a pak se celou dobu ve škole trápit myšlenkama, že určo nemáš dost nanošenýho dřeva a vody ze studny. . . 😀 😅

luzza
autor
5. led 2010

mel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grej
5. led 2010

Ahoj holky,
tak já nakonec budu muset to svoje dítě i budit. Víte jak byla nespavá... Včera spala dopoledne hodinu a půl, odpoledne dokonce dvě a půl! No v noci to pak taky tak vypadá. Od půlnoci do dvou vzhůru...

TeĎ usnula v poledne a pořád spí. Jdu jí vzbudit.

kay
5. led 2010

grej 😀 no jo děvče si to vynahrazuje 😀 hele já stelu taky budím, ae je fakt, že ona je daleko větší spáč než Kačka.. ikdyž dopo spánky si teď zase zkrátila jen na hodinu ☹ a to nestihnu ani usnout.. 😠

grej
5. led 2010

Jo a ráno jsem to poprvé od září 2008 dostala. Takže jsem protivná jak činže 😉
A kupodivu naprosto bez bolesti...

luzza
autor
5. led 2010

grej
já už taky čekala menzes,ale nakonec to nic nebylo 😕 tak čekám,kdy to přijde NAOSTRO 😒 vůbec mi to nechybí 😅 ale vy se aspoň budete moc co nejdřív začít snažit kačence o brášku 😉 🙂

kay
5. led 2010

grej, mě taky kupodiv nic nebolí.. 😅

luzzi, tak jsme koupila jemné vločky, prosím Tě a jak to chladíš? nebo jak dlouho před jídlem to vaříš?

luzza
autor
5. led 2010

kay
uvařím, rozmixnu a hned naleju do mističky... chvíli to foukám a za chvíli je to OK...
a když tam dáš tu přesnídávku,tak ona to ochladí sama 🙂

kay
5. led 2010

jo to je pravda, tak já to dneska zkusím.. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru