Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
15. dub 2009

hanul,já mám úplně ty obyč,bavlněný,stojej jen 280 kč... a k tomu mám jednu takovou pevnější za 380...tím končím...

luzza
autor
15. dub 2009

hanul
přesně tak 😅

kay
15. dub 2009

arti, ne z tohodle webu ne, už nevím který to byl, myslím ebutik.cz ale jak píše luzz, tamje mají taky a ten butik bych nedoporučovala, nebylo to úplně hladké jednání ☹

luzzi, no jo to jsou výhody 😀 my byli na kurzu s dulou, na jiný nepůjdeme, a navíc počítám s dulou u porodu, tak to bude i můj mozek, ta nebudeme si muset nic pamatovat, jako dýchání a tak..

artep26
15. dub 2009

Tak já si teď hledala nějaké info o porodnici v HK, jak to tam chodí, fotky ... no a prostě nic ... 😠
Hlavně že je to FN a stránky mají na 2 věci: na h.vno a na nic 😀 😀 😀

artep26
15. dub 2009

Kay aha ....
Luzz díky za tip ale když jsem to spočítala v tom cipískovi, tak to vyšlo asi o 30 Kč levněji než jsem našla já a navíc by to nebylo do sady ... ale díky moc, zase jsem pokoukala někde jinde kde co mají 😉
Tak a teď už fakt jdu, jinak mě děti prokopnou a ještě mi upadnou záda 😀 😀 😀
pa

hanulka3112
15. dub 2009

Luzzi, tak to máš dobrý, no já to udělat musím, bo ten můj by to neudělal 😠 je zvyklý, že jim mamka lítala za prdelí, takže fakt super 😠 za to tchýni moc nemusím a to ještě pak bydlel asi 5let s bývalkou a žádná změna, to až já jsem ho třeba naučila udělat si vajíčka nebo párky a některé aspoň základní věci, fakt kráva ta bývalka, ale byla z něho fakt pos...bo mu i dodnes napíše k svátku či narozkám, se tomu jen společně zasmějěm, jste měly vidět její reakci jak viděla u nás foto z UTZ na lednici, bo mi šla vysvětlit něco v účetnictví co mu předtím dělala a normálně ji vyhrkly slzy 😲 a to letos to budou 3roky co jsme spolu, se hned otočila a myslela si, že jsem ji neviděla, až teď jí asi došlo, že už se k ní nikdy nevrátí a nabila si nějakého 40cátníka

jmisa
15. dub 2009

U nás stojí ta základní přednáška - dvouhodinová - s prohlídkou porodního sálu 300.

hanulka3112
15. dub 2009

Doufám, že zítra nějakou tu podprdu pořídím, teda doufám, že už mám marodku ve schránce, se tam za chvíli projdu a pak už se budu jen válet 😀

hanulka3112
15. dub 2009

Luzzi u vás vlastně pouštějí i k císaři že? U nás ne ☹

luzza
autor
15. dub 2009

hanul
u nás pouze po dohodě s lékařem... a pouze jeli císař v epidurále...
ale nenervuj se,jestli nepouštějí...tatínek může čekat u toho novorozeneckého lůžka a oni tam děti hned přinesou! a může si je i podepsat,nafotit a nafilmovat 😉 takže o nic určitě nepřijde 😉

kay
15. dub 2009

hanul a Ty počítáš s císařem?

luzza
autor
15. dub 2009

hanul
no to bych z té bývalky zhebla 😝 🤐
jirky bejvalka mu psala a otravovala ho tak možná první půlrok,co jsme spolu žili...
v noci mu třeba napsala sms a v ní bylo : "nechceš si povídat?"
no to mi přišel masakr 😅 😅 😅
ale už je to pět let 😉 a ona žije se svým profesorem z vejšky a od tý doby je klid 🙂

m.e.l
15. dub 2009

Teda Hanul, tak to bejvalce došlo brzo, že se k ní nevrátí. 😕
Ty jo porodnici vůbec prohlídlou nemám a nějak to ani neřeším. Prostě až to na mě přijde, tak tam dojedeme a pak se uvidí.
Co se týká úklidu tak jsem schopná se 4ma přestávkama vytřít. No pak jsem i schopná umýt nádobí a utřít prach. Vanu bude muset umýt tentokrát manža, protože mě z toho bolí záda jak prase - stejně jako s toho vytírání. A žehlení? Asi bude teď taky úkolem manži, já jsem totálně mimo na záda. Trochu mě přestala bolet noha, ale za to záda mě bolí fest. 😠

luzza
autor
15. dub 2009

jmis
300 kč,jo? 😠 tak to máte asi nějaké odbyté 😝 😀 😀 😀

luzza
autor
15. dub 2009

mel
vítej mezi invalidy 😀
já jsem zralá na invalidní vozík 😅

m.e.l
15. dub 2009

Luzz, dík. Jako fakt bych se na Lukyho nezlobila, kdyby se rozhodl vylézt, ale zatím to vůbec nevypadá. Asi tam ještě 4 týdny vydrží.

hanulka3112
15. dub 2009

Jj bejvalka je drsná 😝 někdy ji křuplo a napsala mu sms ve smyslu, že ho bude mít pořád ráda... 😝 nebo ho oslovovala Mili 😝 i jak tu byla mu tak jednou řekla, no škoda mluvit.Jo a potom co se dozvěděla, že čekáme mimi, tak tchýně od ní někdy bere Avon a já semtam taky, tak Tchýni začla vykládat, že spolu chtěli mimi, že se 2 roky snažili... 😝 přitom hned jak jsme se poznali, tak jsem se ho ptala jestli po něm nechtěla děcko, když byla o 6 let starší jak on letos jí bude 32 a on říkal, že do něho furt hučela, ale on už dávno věděl, že s ní nebude, čekal jen až si pořídí vlastní bydlení, bo se mu nechtělo vracet k rodičům, kde se uvelebil v bytě jeho brášin s manželkou a malým, navíc podnikal a ona bydlela v RD, kde měl veškerý materiál atd..takže jen tak nemohl vystřelit.
Jo byla jsem ve schránce, nemocenská tam ještě není 😠 jen mi přišlo něco o ukončení podpůrčí doby 😅 ke dni 26.6.2009 vůbec nevím co to je asi jako, že by mi do té doby vypláceli nemocenskou, ale to já už budu na mateřské, jsem volala účetnímu a má hlasovku 😠 nevíte někdo 😅

hanulka3112
15. dub 2009

Kay, no já bych teda raději císaře, jsem vyhukaná s přirozeného porodu aj potom co psala Janka, že ten mudr. ji říkal, že by nerodil přirozeně ani vlastní ženu s dvojčaty 😅

kay
15. dub 2009

mel no 4 týdny už snad ne.. :-O

holky teda ty bejvalky bych praštila.. já bych na to neměla.. ještě že se s m. rozešla ona a bydlí v Praze.. 😀

hanulka3112
15. dub 2009

Kay tak to máš dobrý, ta jeho bydlí tady ve městě 😝

m.e.l
15. dub 2009

Hanul, no nevím od kdy marodíš nebo zda jsi měla nějakou nemoc před touhle, ale máš nárok na nemocenské dávky jeden rok, jak se to přesně počítá už nevím, ale bere se rok zpětně. No upozornit tě na to musí a pak běží řízení zda budeš nadále nemocná za peníze - ve vyjmečných případech a nebo zadarmo. Jelikož ty víš, že v té době budeš už na MD, tak to pusť z hlavy. 😉
kay, jo jo, 4 týdny.. Dneska jsem 36+0.

kay
15. dub 2009

hanul, no asi je ten císař lepší .. já jsme vyjukaná i z přiroz. porodu jednoho 🙂

mel no jo, ale to přece nemusí být až do konce ne? teda já myslela, že TP je v 39+0 jako 40tt, ale já se tadyv těch počtech nevyznám ☹

m.e.l
15. dub 2009

Kay, TP je právě 40+0. Což je právě za 4 týdny, samozřejmě může se stát, že se rozsypu dřív, ale to u prvorodiček až tak nebývá.

hanulka3112
15. dub 2009

Melíku díky, už mi to nějak došlo je tam napsané že ta podpůrčí doba mi končí 26.6.2009 což mám termín v průkajdě, takže vím, že už budu na MD loni jsem marodila jen v dubnu 14dní při prvním IVFku.

hanulka3112
15. dub 2009

Melíku 4 týdny utečou jak voda, to fakt letí 😲 za chvíli tu budem samé maminy 😵

hanulka3112
15. dub 2009

Jo holky včera trhl rekodr internetový obchod, včera jsem si objednala na netu náhradní osušky a dnes ráno mi můj donesl balík, říkám to není možné a fakt to byly ony a to dovezla pošta což se divím ještě víc bo PPL bývá rychlejší 😅

jmisa
15. dub 2009

Luzz, málo, jo? Ono jsou k tomu pak v případě zájmu další dvě přednášky, takže celkem 900 😀 A bez tatínka.

macous
15. dub 2009

Ahoj holky,
já jsem teď tak rozlítaná, že sem chodím jukat jen takhle večer a to je zase min. na půl hodinky dočítání 😵
Povlečení na jsme nějaké podědili, i dvě postýlky vč. peřinek, takže jedna hnedka frčela k našim i s povlečením, jinak doma budu mít taky dvě postýlky, dole a nahoře, chci si taky nějaký roztomilý koupit nový, tak juknu do vašich albíček 😀
Poplatky u Dr. mi nevadí, to je podle mě naprosto v pořádku, ale za aplikaci injekce - to je síla 😅
Noční košile si budu muset taky alespoň dvě pořídit a vůbec budu muset už něco začít pořizovat 😵 Holky, já dneska byla v bance a zjistila jsem, že mi přišlo cca o 8 tis. více než jindy, tak že by to bylo už vyúčtování za rok 2008? ale šiknou se, to zase jo 😀

Tak zatím pa pa a já zase juknu zítra 😉

m.e.l
15. dub 2009

Mací, to určitě bude vratka na daních!! Marodíš slušnou dobu stejně jako já. A já měla taky o dost penízků víc. 😉 Akorát už ve vejplatě za únor, takže v březnu.

jmisa
15. dub 2009

Hmm, tak já měla taky vratku z FÚ, ale 8litrů to rozhodně nebylo. Zdaleka ne 😒 Ale nemám žádné životní pojištění ani hypotéku, která by mi to ještě víc zpestřila 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru