Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
20. bře 2009

Luzz - gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

ti nevím s tou polohou... Jak jsou dvě, tak se tam už blbě vejdou, těžko říct, jestli se otočí. Hlavně že jsou v pořádku a že to jsou takový macci 😉

grej
20. bře 2009

Ty jo, teď sjem se vrátila k těm mírám - to jsou opravdu obrovský!!! Kačka je tam jedna a minulý týden měla "jen" 1230 g!!! Průměr ve třicátým týdnu je prý cca 1500 g, tak to jste pěkně nad průměrem, a navíc jsou tam dvě!!!

OD nás z Babince porodila dnes Zanetik holky, dvojčata. Jedna měla 2,48 kg a druhá 2,02...

kay
20. bře 2009

kulajda vypadá moc dobře, jen nemám houby ☹

luzzi, super, že vyýsledky jsou ok 🙂a teda holčiny jsou fakt velký (to je ale dobře), stela měla vúterý prý kolem 1300g.. 😅 a to je tam sama 🙂

kay
20. bře 2009

anitt díky za odkaz 🙂 neměla bys ale moc courat po venku a obchodech ne? 😠

anitta
20. bře 2009

kay jen ta ikea a pak oběd pak zase hají a kdykoliv bych se cítila blbě jedem hned domů. celý týden jsem ležela a je mi lépe 😉

luzz gratuluji holčiny se mají teda k světu 🙂

hanulka3112
20. bře 2009

Holky já ani nevím kolik mají teď naši prcci ono je to dost složité, když jsou tam dva a pořád se kroutí jak hadi 😀 co mě měřil naposledy, tak si mě pozval až odpoledne, aby měl na mě čas, jinak by asi holčiny co by šly po mě čekaly dlouho než to vše poměří, ale ráda bych věděla, jak jsou teď velicí, se příště zeptám 😉 🙂

jmisa
20. bře 2009

Grej,
zapečený brambory dělám různě 🙂 Někdy klasika - uvařím brambory zvášť, ne úplně, ale aby se to dlouho nepeklo. Na pánvičce osmahnu cibulku a v ní na kousky špekáčky.
Misku vymažu, vysypu strouhankou, dám vrstvu brambor, pak směsku špekáčku s cibulkou, posypat lehce kmínem, zase brambory, směska a na vrch brambory. Pak to zaleju vajíčkem nebo vajíčkem s trochou mlíka.

Nebo si skoro uvařím brambory a do misky dám brambory nakrájenou šunku nebo libové uzené, trcohu sýra, brambory, šunku, sýr, brambory a zaleju smetanou se sýrem.

No a oboje zapéct.

Dá se tam třeba přidat i spařená brokolice na kousky nebo ten květák (do té druhé varianty je to lepší).

zofik
20. bře 2009

Grej no tlačí mě ta kost asi teda, a to docela fest, hodně po ránu jak píšeš a pak i k večeru.....

zofik
20. bře 2009

jinak koukám jaké jste všechny kuchařky....

jmisa
20. bře 2009

Luzz, otočit se můžou vždycky, ale asi se tam moc mlít nebudou, určo jim je těsno 🙂

luzza
autor
20. bře 2009

ahoj holky moje 🙂
teď jsme dorazili z města a už se chystáme ke kámošce na návštěvu 🙂
děkuju vám za pochvalu váhy holek 😉 😀 jsou to fakt kusy 😅 ale máme to já i jirka v rodině,tak asi proto...
doktor říkal,že jestli jim to tempo růstu vydrží,budeme to muset ukončit dřív...
tak jsem zvědavá,jak je to s těma polohama 😕

a jak leží Janky kluci,nevíte???

m.e.l
20. bře 2009

Zdar holky, tak první skříň doskládaná. Teď jsem nakrmila sebe i manžela. Teď ještě komodu a regál, to snad už zvládneme s manžou sami. 😉
Luzz, žádní "králíci" teda ty vaše holčiny nejsou. 😉
By mě zajímalo kdy se v týhle famílii zbavíme toho všeho bordelu. 😠

luzza
autor
21. bře 2009

dobré ránko 🙂
probudila jsem se ve 4,40 😝 od té doby se jen kroutím a funím...takže jsem vstala...
melíku - no na králíky to nevypadá 😉 i když v mým těle není asi umění ztloustnout 😀 😀 😀

m.e.l
21. bře 2009

Dobré ranko,
vzbudila jsem se teď, hlad mám jak vlk, ale musím chvíli počkat až se vstřebá ten pitomej Letrox. 😝

luzza
autor
21. bře 2009

ahá,ty letroxuješ.... 😨 🙂

luzza
autor
21. bře 2009

já včera dokoupila v lékarně ještě borovou vodu a líh a myslím,že jsme připravený na holky KOMPLET 😵
jsem zvědavá,jak dlouho ve mě vydržej 😀

luzza
autor
21. bře 2009

včera jak jsem byla na tom UTZ, byla jsem jako třetí... přede mnou 2 "romky"... i s manžílkama (nebo pasákama?? 😕 nevím...) Když otevřela sestřička dveře a rozhlídla se, vzala mě dovnitř jako první 😅 😅
asi se nade mnou slitovala 😀 Zpátky jsem vyšla radši bočním vchodem přímo z ordinace,aby mě v tý čekárně neukamenovali 😀 😀 😀

jmisa
21. bře 2009

Ahoj.

Já taky letroxuju, ale polknu a hned jím 🙂 Bych omdlela 😀

kay
21. bře 2009

dobré ránko..

luzzi, no teď jsem měla taky dva dny kdy jsem byla od 4h "na nohách".. ☹ prosím Tě ajmenuje setenlíh nějak nebo jen řeknu žechci líh pro ovorozence (mi to přijde,jak kdybych je chtěla do něho nakládat 😀)

holky já dneska snaddokopu M. aby mi nahoru hodil stůl na žehlení a komodu a postýlku do ložnice a začnu prát a žehlit.. bo už vidím, že v 9. m budu naprosto nepoužitelná.. ☹

anitta
21. bře 2009

ahojky
já jsem líh kupovala že jsem prostě řekla pro miminko líh na pupíček a věděla hned. jen tu borovou vodu na očička kupujte až těsně před mimčem protože má krátkou trvnlivost asi jen tři měsíce tak at to využijete já ji budu muset kupovat znova tak to nechávám až fakt pár týdnů před porodem.

luzza
autor
21. bře 2009

kay
v lékarně budou přesně vědět,co chceš,neboj 😉 ono se pro ty prcky nic jinýho nedělá 😉
řekni,že chceš líh na čištění pupku novorozence a borovou vodu OČNÍ. Je totiž i ušní!
S expirací si moc nelam hlavu. já má u obou vodiček expiraci do půlky září,takže to je v naprostém klidu.
Protože pupíček se čistí jen do zhojení,což je velmi krátkou dobu...(max. 14 dní)
A borovou vodu na očíčka po prvním otevření musíš do měsíce spotřebovat a garantuju ti,že ti měsíc nevydrží 😅 párkrát namočíš tamponky do borovky a za chvíli je lahvička prázdná 😀 😀

věcičky radši nachystej teď...aspoň já teda musím...břicho mám furt větší a už to cítím i při žehlení,jak mám míň prostoru 😀 a neboj,ono se ti to vypraný a vyžehlený prádýlko už "neušpiní" 😀 jak tu někdo psal 😀
A čím taky?? 😅 😅 já ho mám ve velkejch mikroténovejch sáčcích zavřený v komodě 😅

A pro jistotu si opakuj,že miminko se nerodí do sterilního prostředí 😉 A ani v něm nežije 😉 Kdyby mělo mít všechno vydesinfikovaný a sterilizovaný, tak by ho příroda nemusela obdarovávat imunitou 😅

Takže... hlavně klid a šup na to 🙂 Poslední týdny můžeš hodně odpočívat a koukat na to,jak máš všechno nachystaný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
21. bře 2009

jmis
ty jsi letroxáček jako mel?? 😅
a jak se vám holky ta štítnice drží během těhu??
kontrolujou vám krev na hormony št. žlázy častěji??

luzza
autor
21. bře 2009

anittko
taky ti v tý lékárně mohli dát něco čerstvějšího 😠
lepší je asi mrknout na tu expiraci přímo tam,když ti to daj do ruky...
možná né všechny magistry jsou hodný a prodaj něco i ze starších zásob...

anitta
21. bře 2009

já vím byla to moje chyba ale to je fuk nechala jsem to našim at tím vytírají oči pejskovi a bylo. koupím novou tak za 14 ndní a pořádně zkontroluji 😠

já už jsem to taky radši vše připravila a jsme za to fákt ráááda protože ted už bych to nedala 😒

kay
21. bře 2009

no holky, já už občas bolestí břicha nemůžu nic, takže to zkusím tEď všechno naráz sfouknout, abych to měl.. a nákupy fakt jen přes net.. máme teda teď v Brně teď veletrh věcí pro mimča, ale při představě těch nachozených kilometrů a těch lidí se mi tam vůbec nechce.. a na nákup už mi chybí jen talékárna a nějaké dražší věci,co se dají koupit v klidu přes net.. a teda taky ještě věci pro mě, na tyfurt zapomínám.. 😅

anittko závidím, že už to máš tak pěkně nachystané..

luzzi, no jsme na tom dost podobně, mě teda děcko občas pěkně prohrabě všude a jak mám to bolavé břicho po OHSS tak se mi to teď už jen den ode dne horší, jak se mimčo rychle větší.. 🙄

hanulka3112
21. bře 2009

Zdravím při sobotě, co chystáte na víkend, my jdeme po obědě ke tchánovcům popřát tchánovi k svátku-Josef

artep26
21. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsme zpět z výletu od ségry, trošku jsem to tu pofackovala, dala prát prádlo a teď mám chvilku než půjdeme ven s pesanem.
Včera večer jsme byli posedět v hospůdce, dobře jsme se nadlábli, Dopolko jsme odjížděli od ségry, stavili se u tchýně a ta nám nafasovala jídlo na 2 dny Takže super, nemusím vařit.
Jdu juknout co je tu nového.
Jinak hlásím sluníčko ale teplo nic moc.
Taky jsem zase běhala po obchůdkách a trošku utrácela za prďata a samo taky za Aničku 😅 😅 😅

jmisa
21. bře 2009

Luzz, jj, letrox moje láska 🙂
Na šítce jsem byla asi v 6-7tt, tak nějak, pak jsem byla na krvi a nevolali, takže krev OK. No a znovu jdu teď v úterý.

hanulka3112
21. bře 2009

Tak jsem zpět od tchánovců, tchán měl už cosi přihlé a na to já jsem alergická jak někdo mele nesmysly, tak jsem ráda, že už jsme doma, pěkně u nás vysvítlo sluníčko, tak čekám na mou drahou polovičku, že ho vytáhnu aspoň se psem na procházku 😉 🙂 už aby bylo jen krásně 🙂

luzza
autor
21. bře 2009

anittko
tak aspoň že se to spotřebuje pro pejska 😉 🙂
a jsi šikulka,že už máš všechno nachystaný 🙂 já už bych to taky déle nezvládla 😝 teď jsem ráda,že už můžem jen čekat na berundy 😉

jmis
tak hlavně že ti nedělá štítnice v těhu neplechu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru