Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
26. dub 2009

Já právě nevím na kočár, protože stejně v něm bude jen jezdit, před bytovku ho nepostavím 😀

My doma máme v létě komáry - otevřená okna, světlo, tak sem něco nalítá. Strkámy ty udělátory do zásuvek, ale to asi teď nepůjde používat s prckem, aby to třeba nějak nerušilo ten monitor dechu, jestli to vysílá nějaké vlny nebo co.

artep26
26. dub 2009

Grej tak já seznam ještě ani nemám, chtěla jsem jít do HK porodnice na kukačku, ale prý to bez předporodního kurzu nejde, takže se tam nedostanu. Myslela jsem že mi ho dají tam, tak budu muset nějaký splašit na netu 😲 no už si to nějak nepamatuji, jak to bylo před 9 lety 😀

jmisa
26. dub 2009

No já se koukala na seznam do porodky na netu. Zatím jsem se nedokopala k objednání se na dvouhodinovku do porodky. Počkám na květen a pak se objednám - do porodky, zajistím tu dětskou atd.

artep26
26. dub 2009

My že máme barák, tak budou zase hodně stát na tersásce v kočárku, tak proto ta síťka ... doma toho fakt moc není a komáry tu máme tak trošku, pokud budou prťata poštípaný, tak samo taky pořídíme 😉

artep26
26. dub 2009

Jmis to mě právě štve, že ani za poplatek tu prohlídku neudělají 😠
Ségra v Plzni normálně tuším za 250 Kč rodičky provede porodnicí, všechno jí vysvětlí, ukáže, řekne jí co si má vzít s sebou atd ... no a tady jsme zase zabržděný ☹

artep26
26. dub 2009

Holky jdu zkusit ven chvíli přesazovat kyti, snad už tam je tepleji
zatím pa 😉

kay
26. dub 2009

dobré ráno..

tak já teda měla noc taky na prd.. do 0:45 jsme šla asi 4x čůrat, pak až ve 3:20, tak jsem se radovala, jenže pak už jsme asi do 6h neusla.. ☹ a břicho mě bolelo, asi jak se neotočím, tak si to nějak přeležím.. jsme si říkala, že jestli bude porod horší, tak to nedám 😅 grej, asi se taky začínám bát, ale i těšit na malou.. 🙂

holky s tím octem jsem to samo zkusila, já ocet nakupuju po 5litrovkách 😀 a používám na všechnop, ale na tu postýlku a pak hlavně komodu fakt nezabral ani dvojitý oplach.. ☹ ale třřeba nám zase nesmrděl kočárek a švagrové děsně, takže to je asi i o náhodě..

já byhc tašku už taky nějak dobalila, ale nedošly mi podprdy a jednorázový kalhotky, co mám objednané už skor 3 týdny u eshopu.. v pondělí mi prý napíšou jak moje objednávka vypadá ☹ ale došel mi monitor dechu, tak dobrý. 🙂

my v porodce ještě taky nebyli, snad to zvládneme tento týden, jdednou jsem tam už volala, ale měli plné sály, takže prohlídka nebyla.. ☹

jo a stěma chlapama, tak to sedí 😀 já musím M. jako furt vnucovat že jsme těhotná. včera mu to sna už jako docvaklo.. byli jsme na těhc narozkách a já mu říkala, že jedna malá holčička co tam byla se narodila v 29tt.. a on se mě pak po cestě ptal jako ve kterým jsem my.. a já mu říkám že 36tt tak se asi trochu jako zděsil 🙂 a večer jsme ho donutila si přečíst dvojstránku v chytré knížce, co s ejako děje v 36tt, tak snad už mu to došlo.. já to definitvně zabalila a kašlu na všechno, nějaký úklid nebo cokoliv podobného.. nějak se to ve mě minulý týdne zlomilo a prostě na to nemám.. ☹

grej nbo nic se přece nestane, dyž ten maliník pít nebudeš.. není nikde prokázaný, že to fakt pomůže.. po včerejším příspěvku luzz, že spermijky jsou nejlepší, máš daleko lepší možnosti 😀

hanulka3112
26. dub 2009

Ahojky Holky, tak my včera grilovali mňam mňam 🙂 dneska jdeme k našim na oběd bude kačenka 😀
Arti vidím, že jsi taky zahradnice, muškáty jsou fakt vděčné kytky přijde mi že vydrží vše a pořád krásně kvetou 😉 🙂 ani nevím jak se jmenujou ty co jsme koupili v závěsných květináčích, ale je to pěkně na hov..bo je nasadili do kvetináčů, které mají se spod otvory a tím pádem proteče voda a nestihnou se ani pořádně napít tak to asi zalepím, ještě, že pod nima stojí květináče s okranýma jehličnanama, že to neteče na dlažbu, ale jsem si toho prvně nevšimla a pak další den už byly povislé-nenapité 😠 jinak já ven taky nemohla nic sázet kvůli hafanovi, ale teď už se udělal plot ke spodnímu pozemku, tak je dva dny už dole, ale zase letos na to nebudu mít síly 😀
Vidím, že tu mudři doporučují sexík, tak my po dlouhé době tento týden taky něco v tom smyslu provozovali 😀 nějak jsme se v noci probrali a můj byl nějaký tulivý 😀 já z toho mám právě ale ztrach, abych předčasně neporodila 😅 tak to když tak nechávám na ten poslední měsíc 😕

hanulka3112
26. dub 2009

Jo a tašku taky nemám zbalenou, ale už se na ni chystám celý týden, tak zítra už ji snad konečně zabalím 😅

macous
26. dub 2009

Ahoj holky,
teda vy jste tentokrát kecalky i o víkendu 😵 Já mám teď pořád nějaký fofry, zítra nám přijedou dělat od rána bránu - vrata, budu tady mít 4 chlapy, tak vařím už teďka na zítra 🙂 Pak taky to vyřizování s tím vrácením bytu, snad to bude do konce týdne za mnou 🙄
Taky musím teprve objednat kočárek a postýlku, přebalovák je stále složený v krabici a věcičky nevyprané, pořád mi toho i dost chybí, musím se do toho opřít a už seznam uzavřít 😅 Pořád mi to přijde, že je dost času a pak z toho budu celá divoká 😀 😀
Já mám dneska v plánu dosázet nějaký truhlíky a poházet semínka na letničky do záhonku, jinak už mi vylezli řetkvičky 😀
Jo a kupodivu teď tolik v noci čůrat nechodím, max. 2x, takže pohoda a kyčle mě teda bolí jen k ránu, tak to taky celkem ujde.

Holky, hezkou neděli a jsem zvědavá na míry od Anittky 😵

jankatr
26. dub 2009

holky - s tím hmyzem - mě docela zaujalo tohle http://www.detskydum.cz/detail/babymoov-automat... 🙂

grej
26. dub 2009

No tak jsem něco zabalila, ale je to děs... Doporučují nám s sebou si vzít i pleny a něco málo pro mimi, že se může stát, že nebude stačit to, co nám daj v porodnici. Ale asi to udělám tak, že to tu jen připravím a když nebude zbytí, tak mi to manže přiveze. Protože jen ty debilní 4 ručníky mi zaberou tolik místa... Jo a vložky a kalhotky? To je taky půl tašky v čudu.

Vyvařila jsem si ty dva dudlíky, co jsem koupila, tak jeden asi taky vezmu do porodnice. Co kdyby...

Už se mi vrátil manža z pánský jízdy a šel se vydezinfikovat. Vždycky příšerně smrdí - jak pečou prase a jen chlastaj, tak to je děs 😀

kay
26. dub 2009

grej, no aspoň se okoupe.. ten můj na tu hygienu není vůbec.. ☹ a nepohne s ním nic..

já si teda balím dvě tašky, jednu jako k porodu a druhou mi pak M. doveze a tam budu mít plínky atp..

janko lampičak zajímavá, jen asi u nás nepůjde použít, teda aspo%n když jsme používali takové ty nádobky do elektřiny s vůní proti komárům co byli i uv nebo jakél,tak z toho bylo blbě psovi.. ☹ my to neslyšíme ale zvířata jo..

jmisa
26. dub 2009

Jsme byli nakupovat žrádlo a hlavně pití, bo muž ráno odjíždí na služebku do Německa, tak aby tu bylo všechno pití, mlíko, brambory apod. Jelikož nevím, na co budu mít chuť 😀

Janko, taky máme nějaké svítivé odpuzovadlo hmyzu, ale vysílá to ty vlny, takže to k monitoru dechu asi nebude to pravé.

Grej, tak vložky jsou snad jediné čeho prý maj v Krči dostatek 😀
A proč tolik ručníků?

m.e.l
26. dub 2009

Jsem tu, byli jsme s manžou v Ředhošti na trzích, nic jsme nekoupili, ale i tak jsem uťapkaná.
Grej, mi povídej něco ručníkách. Dala jsem do tašky 2 + starší osušku, pár plen a vložky (zbytek mi přiveze druhý den manža) a taška je pomalu plná. A to do ní ještě potřebuju narvat jedny pantofle a vodu. 😒 Věci co budu mít na sobě asi hodím před porodkou do popelnice, protože ty se tam nevejdou. No a když náhodou budu potřebovat oblečení na Lukyho, tak holt naběhne mamka a tady něco vezme. 😉

artep26
26. dub 2009

Tak jsem zase tu 🙂
Dozahradničila jsem, truhlíky i květináče plné, ale už se vidím, jak zas až někam pojedu, tak budu mít vidiny jak se by se mi tohle hodilo tam, a tamto zase tamhle 😀 😀 😀 Jsem nezmar 😀
Janko díky za tip 😉
Holky jdu se podívat na ten váš seznam a hroutit se, co všechno nemám 😖 ještě mám teda čas, to jo, ale radši si začnu balit dřív než třeba Mel v 38tt 😀 😀 😀 mám tucha že bych taky mohla jet do porodky bez ničeho 🙂

m.e.l
26. dub 2009

Arti náhodou já balila v cca 36tt!!! 😀

artep26
26. dub 2009

Mel 😀 😀 😀 tak to je na mě asi taky už pozdě, ne že bych chtěla něco přivolávat, ale do toho 32 tt bych to ráda posháněla a zabalila 😉

m.e.l
26. dub 2009

No jo arti, ale ty čekáš dvojky, tak tam bych se taky balila dříve. A ke všemu já balení nesnáším.

artep26
26. dub 2009

To já taky ne, ale horší je vybalování 😒
Jdu si natáhnout ploutve, chce se mi trošililinku spinkat 😀 tak to jdu zkusit a pak půjde s pesankou na vychajdu, mrknout se za manžou 😉

m.e.l
26. dub 2009

No o vybalování ani nemluvím. Možná nejradši mám balení z dovolené, kdy můžu prádlo různě rolovat a mačkat, protože vím, že ho stejnak budu prát. 😉

kay
26. dub 2009

jmis většinou píšou že si máš vzít tak 3-4 ručnky, že se budeš sprchovat i několikrát denně a navíc je dobré mít jeden ručník na vršek a druhý na spodek..

holky koukám, že s tím balením jsme na tom některé dost podobně..já tak nějak asi podvědomě ještě čekám, jak diopadne ko v úterý 🙂

jmisa
26. dub 2009

Tak v Krči maj psáno dva ručníky.

luzza
autor
26. dub 2009

artíku
ano 🙂 největší mezník ve vývoji plodu je 28.týden 🙂

luzza
autor
26. dub 2009

jinak já nemůžu k pc 😠 jirka na něm pracuje 😠

hanulka3112
26. dub 2009

Tak jsme doma z obědu kačenka byla dobrá až jsme se oba přežrali a můj teď vytuh 😀 jste mě s tím balením tak dohukaly, že zítra už si tu tašku fakt zabalím, ale stejně vím, že tam budu pořád něco přihazovat, bo určitě nezabalím vše 😀
U nás od rána dost vyfukuje, dnes hlásí nějaký orkán, tak snad tady nebude žádná hrůza, raději, kdyby zapršelo zahrada je vyprahlá jako poušť 😖 tráva by to potřebovala jako sůl.

grej
26. dub 2009

Jmis - no psai tam 2x ručník k porodu a pak 2x ručník po porodu (jeden na horní polovinu těla a druhý na druhou polovinu, aby se nezanášela infekce zespodu nahoru)... a k tomu ještě menší ručníček na obklady. Ale jsou to všechno jen rady porodní asistentky, nic nutnýho.

Jinak Annie furt nic, už tam má svýho doktora a prý když do šesti do rána nic, tak na to vlítnou. No nevím, neříkali nám náhodou, že po prasknutí vody musí být porod do 12 hodin???

Já si dnes snad poprvé přes den schrupla. Když jsem v rpáci, tak nemůžu a o víkendu mi to zas přijde jako ztráta času. A navíc se bojím, že bych pak v noci nespala. Ale dneska po obědě to na mě padlo a 2 hodiny jsem byla v limbu 😉 Venku se zatáhlo, tak jsem musela sebrat prádlo, aby mi to nezmoklo.

teĎ jsme si dali výbornou zmrzlinku s ovocem a šlehačkou.. Mňamky🙂

luzza
autor
26. dub 2009

ahoj holky 🙂
u nás je celý den pěkně 😵 jen trochu pofukuje,ale nic hrozného 🙂
jsem zvědavá na ten zítřejší slibovaný orkán 😨 dopoledne jedu ke své mudře,tak doufám,že mi to nebude hýbat s autem...

luzza
autor
26. dub 2009

grej
po prasknutí vody se má rodit do 24.hodin...
ale divím se,že jí nezačaly kontrakce,když už nemá vodu... 😨

m.e.l
26. dub 2009

Holčičce se moc na svět asi nechce, to víš mezi ty 3 už narozené kluky, aby najednou sama samotinká holka. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru