Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
14. kvě 2009

Grej já mám podobné pocity jako ty...

jmisa
15. kvě 2009

Ahoj, nakukuju, co nového a nic tu nejni, tak snad už se Luky umoudřil.

Já jdu dneska na oční a pak frčím k rodičům. Ale určo od nich nakouknu, ikdyž z toho netu mě tam asi klepne. 😀

jana.cb
15. kvě 2009

AHojky holky tak jsem prave cetla zpravicku od Mel a Grejíka 😵

jana.cb
15. kvě 2009

Takze jim oboum moc preji hlavne to zdravicko jak pro sebe tak pro prcky a at krasne rostou 😵 😵 a moc jim gratuluji k mimiskum 😵 😵

jana.cb
15. kvě 2009

se holky domluvily ze nejdriv porodi Mel a chvili na ni o patro niz Grej 😀

zofik
15. kvě 2009

jaké zprávičky Jani? dejte to sem taky...dík

jana.cb
15. kvě 2009

tak ale ja padim k mudre 😉 jsem tu jen na skok takze krasne ranko vsem preji 😉

dckami
15. kvě 2009

krásné ráno kočky,
posílám vám pozdravy od Lucky. Je prý unavená, nevyspalá, ale jinak se jim daří dobře, večer jsem mluvila s jejím mužem. Holčiny rostou, přibývají na váze. Kojí a ještě jí je dokrmují. Domů je pustí asi v pondělí, holčinky mají žloutenku. 😉

zofik
15. kvě 2009

díky dckami....

artep26
15. kvě 2009

Ahjoda holky,
jé Mel a Grej už budou rodit?? Tak holky hodně sil 😉 😉 😉 a ať jste všichni v pořádku 🙂
Jani Kristýnka moc krásná, ještě jednou gratuluji 😉
Mně včera psala Luzz že holčičky jsou moc hodný, jen jedí a spinkají 😉 tak aby jim to vydrželo, že jo??
Hanulka se dneska chystá na víkend domů a pak zase nástup do nemocnice, alespoň jí to do porodu uteče.
Já jsem od pondělí nemocná, od středy mám atb ale je to lepší, jen mě strašně bolí záda a břicho z toho válení, je to fakt děsný tak dlouho ležet ... jen na záchod a zase do postele, to na mě moc není ☹

macous
15. kvě 2009

Mel: Na vědomost se dává, že jsem velkej lumpik Lukáš 4080 g a 51 cm, a tak jsem se narodil císařem v ranních hodinách.

macous
15. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem vám předala zprávičku od Melíka a podle toho co psala Jana cb, jsem pochopila, že i Grej porodila Kačku, ale já nevím, zda to chápu dobře 😵

Melíkovi moc gratuluji, Luky jí ten příchod na svět pěkně osladil 😀 😀 😀 těším se na fotečky 😵

zofik
15. kvě 2009

díky Mac...já taky nevím s tou Grej...špekulujeme o tom s Artep....

jmisa
15. kvě 2009

Tak Mel gratuluju.

O Grej myslím, že nic, že si spíš Jana četla ve včerejšku.

artep26
15. kvě 2009

Ahojda kočky,
Mac díky moc za zprávičky, jsme si nad tím s Žofíkem lamaly hlavinky 🙂
Meli tak ať hezky rostete a Lukášek vám dělá jen a jen radost.

macous
15. kvě 2009

Tak jsem si vyměnila pás sms s Melíkem a Grej jí prý vystřídala na pozicích, tak myslím, že Melíka odvezli na císaře a že Grej šla na porodní sál, ale Kačka prý zatím není na světě, tak Grej asi zrovna rodí 😵 😵 😵

To je hodná, že Melíka nepředběhla a počkala, až se Luky narodí 😀 😀 😀

macous
15. kvě 2009

Jdu se nasnídat, kručí mi 😵

artep26
15. kvě 2009

Jejda, tak myslím na Grejíka, ať jí Kačka nedá tolik zabrat, jako Luky Melíkovi 🙂

artep26
15. kvě 2009

Já jdu taky, jestli něco v lednici najdu 😀

macous
15. kvě 2009

Já si dala tvarohový buchty 😀 Teď musím do města a pak poradna a ten screening, takže dneska máme program 😀 😀 to mám ráda, do toho mi tady pořád běhají dělníci po zahradě a kopou a kopou, tak jsem skoro 14 dní neprala s tím, že až dokopou, tak si to prádlo dám ven, aby se na něj neprášilo a oni kopou pořád pryč 😀 😀 😀 to pak bude popráníčko 😵

annie29
15. kvě 2009

Ahoj holky,
ja si psala s Grej ve 3.30 kdyz jsem krmila Nicolku. Mela kontrakce po 5 min a zatim nerodila..

artep26
15. kvě 2009

Jé Mac buchty, já měla na nějakou placičku strašnou chuť včera, ale manža jaksi nepeče 😀 😀 😀 a doma nic nebylo. No já stejně nic necítím přes tu hroznou rýmu, tak si počkám až budu něco cítit a pak si dám do nosánku.
Annie díky za zprávičky, tak snad už se to někam hnulo a Kačenka bude brzy venku ... no třeba už je 😉
Jdu pověsit prádlo a lehnout na gaučík ...
Mac ať ti to dobře dopadne, ju?? 🙂

peda
15. kvě 2009

Tak jsem dorazila z nákupu a koukám,že se Luky konečně ráčil kouknout na svět 😀 😵 a že tu mamku teda pořádně potrápil.
Tak celý Melíkovic rodince veliká gratulace 😵 😵
A Grejík už to má možná taky za sebou 😵 tak to se narodili ve stejný den 🙂
Žofíku,teď už jsme na řadě mi dvě 😉

annie29
15. kvě 2009

TAK ZPRÁVA OD GREJ:

DOVOLUJEME SI OZNÁMIT, ŽE DNES 15.5. V 9.21 HODIN SE NARODILA KAČKA S MÍRAMI 46 CM A 2640 G!!!!

annie29
15. kvě 2009

Veliká gratulace Grej i Kačence!!!
To mají drobečka jako my, jen o 100g víc 🙂

peda
15. kvě 2009

😵

Tady se teda rodí o sto šest 😵
Annie,děkujem za zprávičku.
Grejí,mocinky gratuluju 😵 😵 je to opravdu drobek,těšíme se na fotečky 😉 😵

macous
15. kvě 2009

Jupíííí, tak to mají holky taky za sebou 😵
Velikáááánsskáááá gratulace Grej k narození Kačky a Kačence jen to nejlepší do života 😵 😵

Tak tady se to s těma porodama pěkně rozjelo, teď bude třeba pár týdnů - dní stopstav 😀 😀 😀

Artí, díky díky, taky doufám, že to bude v pořádku. S rýmou bojuju od soboty a dneska je to konečně už lepší 🙂 🙂
Tak já si jdu dát spršku a snad si to tam dole neuříznu 😀

zofik
15. kvě 2009

Mel a Grej obr gratulka 🙂

zofik
15. kvě 2009

nojo Pedi, jsme na řadě..uff....

artep26
15. kvě 2009

Jé Grej no super super super, mocinky taky gratuluji, takový drobíček je Kačenka, ale alespoň se jí holce naší snad dobře rodilo 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru