Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
2. čer 2009

petkan no tak přesně tak to je 😀 ale halvně že jsou ty //.. pak už je to o něčem jiném..

macous
2. čer 2009

Velikáááánsskááá gratulace novopečené mamince Zofikovi 😵 😵 😵

Petkan, hezky odpočívej, tím rozhodně nic nepokazíš 😉 Taky jsem vždycky byla po ultrazvuku klidná a po pár dnech už mi zase červíček hlodal v hlavě, jestli je vše v pořádku - takže máš naprosto normální stav 😉

Jdu do peří, tak dobrou holky 🙂

luzza
autor
2. čer 2009

žofíkovi moooooooc gratuluju k vašíkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
2. čer 2009

na její počest jsem se napila černého piva od manži z plechovky😀 😀 😀
jdem do hajan 😉 pa pa

jankatr
2. čer 2009

Luzziku to je v pohodě - nemáš se proč stydět - máš teď svých starostí dost - vím o čem mluvím. A jestli jsi na tom stejně jako já co se týče zapomínání a podobně tak je všechno jasný 😀 😀 😀 - ale to už je zas na mě abych se připomněla 😉

Zofikovi samozřejmě hrozně moc gratuluju 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
3. čer 2009

dobré ránko 🙂
vstávám s domčou do školy 😝 ,z postele vylézám jak myška,aby holky ještě chvíli spaly 😉 když se vzbudí všichni naráz,je tu pak děsnej blázinec 😀

luzza
autor
3. čer 2009

jani
dnes přijde ségra se švárou,tak se hned zeptám 😉 🙂 přijdou si pro kočár a holky vyvezou 😉

luzza
autor
3. čer 2009

tak dneska jsem kojila v 0,15 ,pak ve 4,15 a holky zatím ještě spěj... (ale už se začínaj vrtět a vzdychat 😀 )
zase v noci děsně prděly 😝 😀

hanulka3112
3. čer 2009

Luzzi 😀 😀
Psala mi Artepka, že ji teda dneska pustí domů, jen čeká až ji někdo vypíše papíry 😉 🙂
Já čekám na vizitu a pak ten utz a ktg, kapačku už mám v sobě 😉

luzza
autor
3. čer 2009

jo jo hanul,mě taky psala 😉 😀 😀 😀
hanul,oni tě chtěj snad udržovat do 42.týdne 😀 😀 😀

m.e.l
3. čer 2009

Zdar holčiny,
jééééééééééé gratuluji Žofíkovi k Vašíkovi, jdu vyhrabat tabulku, někde jsem ji kdysi viděla. . . 😀 Každým okamžikem čekám probuzení teroristy. 😉

m.e.l
3. čer 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 1.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

m.e.l
3. čer 2009

Koukám, že zatím jsem tady jediná kdo vlastně rodil jako by později než měl termín, i když podle ET respektive OPU jsem rodila přesně na termín. Ten byl toho 15.5. 😅 Jinak všechny zatím tady rodily dříve. 😨

macous
3. čer 2009

Ahoj holky,
Melíku, taky bych chtěla dříve, tak o týden, kdyby to šlo objednat 😀 😀 😀 včera mi prcek málem zbořil břicho a dneska se ani nehne, asi to bylo tou bouřkou, byla přímo nad náma, úplně se rozsvěcelo při každém blesku 😀
Pedi, dlažba už je hotová!!!!!!!!!!!!! K neuvěření, ještě zítra přijedou uklidit bordel a dořezat fólie a už je snad u nás na zahradě neuvidím 😵 teď chodím jak pako s koštětem a pořád vmetám do spár písek - pomalu to jde 🙂 Jinak už jsi holka vážně na řadě, pak Hanulka, Míša a už já 😲 😵 😵 😵
Luzzi, já ti úplně ty hodný berušky závidím, co víc si přát, než takhle zlatý miminka 😵 😵
Janka, ahojky mamino, jak tobě kluci v noci chrní??

annie29
3. čer 2009

Ahoj holky, jdu juknout a vsechny vas pozdravit! Moc gratuluju k novym mimiskum a drzim palce vsem, co je ceka porod.
Nicolka je super, uz se prehoupla pres 3,2 kg, takze uz je to normalni miminko a ne kralicek. Ji uz taky hezky a je jen na umely vyzive, mliko uz nemam. Jen nas trochu zlobi blinkani. V noci obcas knourala, ale ted se to uz zlepsuje a budi se vetsinou 2x a hned zase hezky usne, takze lepsi a lepsi.
V albu je par novych fotek..

hanulka3112
3. čer 2009

Tak už jsem byla na KTG, ale ještě čekám na ten UTZ měli tam nějaké zákroky, tak snad se už brzo dočkám 😉
Luzzi oni asi čekají až prasknu 😀 😀 😀 už bych to fakt chtěla mít za sebou, bříško dostává zabrat udělaly se mi prasklinky kolem pupika, tak už aby to bylo nebo prasknu celá 😀

hanulka3112
3. čer 2009

Tak už mám i UTZ za sebou klučina by měl mít 2,5kg a holčina 2,3kg jsou prý pěkně velicí 😵 a v pátek by mi na vizitě měl primář říct, kdy teda budu rodit, ale že to vidí na ten příští týden, tak třeba to vyjde na Čt 11.6 a můžou slavit narozky s mladším bráchou 😀

grej
3. čer 2009

Ahoj holky, tak jen v rychlosti, než se mi vzbudí...

Byly jsme na kontrole a dostaly jsme velkou pochvalu. Kačka za týden přibrala 340 gramů, povyrostla o 1 cm a hlava se jí zvětšila o 2 cm. Tak prý prospíváme na jedničku s hvězdičkou 🙂

No aby taky tak nepřibírala, když téměř nonstop kojíme... V autě vždycky chrní, takže ani tentokrát není výjimka. Spí už od dvanácti s jednou přestávkou na kojení, takže až se teď vzbudí, tak to bude masakr. To zas nebude spát až do půlnoci 🙂

Jmis - díky za tipy, kontryhel už jsem koupila, tak uvidíme co to udělá. Navíc mám asi vlka, jak mám pořád tu proklatou vložku. Takže jsem začla mazat infadolan a snad to brzy zabere...

Jinak v noci poměrně spíme, ale jen proto, že Kačka spí s náma. Doufám, že brzy začne spát víc přes den, a pak začnu zkoušet spaní ve vlastní postýlce, protože takhle by to nešlo. Ráno se budím totálně rozlámaná, kyčle bolej jak pes, ale aspoň že prďolka spí. Dokonce se mi zdaj i sny!!

Tak už se budí, jdu přebalit a kojit. Pááček. Jo - dala jsem pár nových fotek do alba.

luzza
autor
3. čer 2009

grej
na vlka ti 100% zabere za jediný den toto :
http://www.lekarnain.cz/katalog/detail/2313-pec...

luzza
autor
3. čer 2009

všechny vás zdravím 😵 😵 😵

jmisa
3. čer 2009

Grej, to je tedy vopruz.
Já si koupila látkový vložky, bo jsem byla vopruzená jen při představě nošení normálních vložek, já rozmazlená kalíškářka 😀

m.e.l
3. čer 2009

Já používám porodnický vložky, a stále doufám, že už skončím se špiněním, už je to spíše takový výtokový. . . Kalíšky chci zkusit, otázka zní, asi si díky císaři mám pak pořídit ten pro nerodící co??? 😕
Čekám kdy se dítko vzbudí na krmení, už měl chtít před cca hodinou. Vůbec nasadil zvláštní režim, kaku jednou za dva dny, prdění každou chvíli, jídlo jednou po třech hodinách, jindy vydrží hodinu a půl řvát a pak další tři a půl hodiny spát. . . . 😅 Kdo se v tomhle má vyznat?? Zítra to musím probrat s doktorkou, hlavně to jeho kadění, které pak vydá za půl baráku. 😝

jmisa
3. čer 2009

Mel, ono je v těch velikostech mini rozdíl. Nevím, kolik Ti je, ale pořídila bych ten větší.

m.e.l
3. čer 2009

jmis, je mi 29. .

jmisa
3. čer 2009

Mel, no tak to si kup ten větší rovnou.

m.e.l
3. čer 2009

jmis, tak jo. Až se dostaví první normoš ms, tak to zkusím, snad to zvládnu. No nebude mi překážet tolik špeku, tak by to mohlo jít. 😅

jmisa
3. čer 2009

Mel, ono je to o cviku a je to pohodička.
Já měla trochu zkraje problém s vyndáváním, ale pak jsem přišla na způsob, co mi vyhovoval a už bych neměnila.

Ikdyž ty látkovky teď používám místo slipovek (ono se daj rozebrat na tenké) a přijde mi to super, na jednorázovky si nevzpomenu 😀

artep26
4. čer 2009

Jééééééééééé zdar holky, dneska první?? 😀
Hlásím se po 14 dnech, konečně mě pustili ale to vy asi víte od Hanulky a Luzzi, že jo??
Doma si to užívám, je to fakt super, ale ležím ležím, chtěla bych vydržet do konce června, aby se prckové hezky zakulatily a měly krásný váhy.
A nějaké novinky tady?? Asi nemá cenu vás dočítat a stejně bych tu tak dlouho nevydržela sedět 😉

luzza
autor
4. čer 2009

dobréé ráánko,zdravím artéééép 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
4. čer 2009

večer mě tak bolela hlava,že jsem se nemohla skoro pohnout ☹ jirka holky vykoupal,takže já jen kojila...
přešlo mě to až po půlnoci 😝
dneska jsme papali v půl druhý,v půl pátý a teď 😉 holky usínaj,takže mám chvilku času🙂
jestli nezačne lejt,tak bysme vyrazili na prochajdu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru