Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
27. bře 2009

I porodnický vložky mám koupený, jen plíny mám furt v plánu koupit, ale ještě jsme to neuskutečnili. 😀

jankatr
27. bře 2009

Aha - já jen když jsem viděla ten seznam - tak jsem myslela že to je seznam co jste dostali, proto mě tak zarazilo že tam tyhle potřeby nejsou uvedený (nebo jsem to přehlídla 😕 - i to je možný 😀 )

m.e.l
27. bře 2009

Janky, tam jsou jenom spíše dokladový věci. . . No možná porodnický vložky dostanu v porodce - po laparce jsem je tam měla normálka k dispozici, ale spoléhat na to nechci.

grej
27. bře 2009

Mel - nějaký vložky dostaneme, ale jen pár kusů, takže prý je lepší mít jedno balení s sebou. Nechala jsem si papíry z kurzu doma, ale pak ti napíšu, co nám tam o výbavě do porodnice říkali.

nejvíc si pamatuju, že si s sebou máme přinést nějakou mňamku - jako odměnu za to utrpení 😀

Holky se picnu - už zase musím začít shánět novou pracovnici. Tahle by tu sice moc ráda zůstala, ale manžel jí doma pořád hubí a ona už to psychicky nezvládá. A já naprosto chápu, že je pro ní důležitější klid v rodině než práce ☹

Tak jsem si vytiskla pár inzerátů z Annonce a musím jich pár vybrat a pozvat na pohovor. Asi to spíš vidím na nějakou paní před důchodem, co jí třeba vyhodili a ona už nemůže nic sehnat. Ta by mohla být vděčná a navíc už rozhodně nebude mít problémy s manželem 😉

m.e.l
27. bře 2009

grej, to budeš hodná když mi to napíšeš, ono možná se to dozvím na prvním monitoru. Budu se za týden objednávat.
Hm, koukám že to bude nějaký manžel, který není zvyklý hnout doma prstíčkem.
S tou pracovnicí je to naprd, no fakt asi šáhni po někom dva tři roky před důchodem, bude vděčnější. 😉

hanulka3112
27. bře 2009

Já ani pořádně nevím co si mám zabalit 😅 zeptám se pak Dr. na nějaký seznam věcí, ještě musím pořídit nějaké ty látkovky 😅

jankatr
27. bře 2009

nám dali seznámek rovnou s průkazkou, stejně jako papír na jména 🙂

hanulka3112
27. bře 2009

Jo a ty porodnické vložky koupím normálka v drogérce? 😅 To jsou nějaké spešl, já to teda neznám 😕 😅

grej
27. bře 2009

Hanulko - kupují se v lékárně. Nejlepší jsou prý nějaký obyčejný síťovaný. A pak ještě kalhotky. Prý se dělaj jednorázový a prací. Ty prací jsou prý lepší.

Jedu dom holky. Nejdřív teda na poštu, pak nakoupit a pak domů. Tak páček a hezký víkend!!

m.e.l
27. bře 2009

Jmis, my nemáme od postýlky šroubky, takže co takhle to dát dohromady a budeme mít jednu postýlku? 😀 Táta je teď jel koupit do Obi. 😉

jmisa
27. bře 2009

Mel, hezký 😀 😀

Porodnický vložky v lékárně nebo ve zdravotnických potřebách.
Kalhotky jsou údajně nejlepší ty, co se původně prodávaj na inkontinenční vložky. Najdu odkaz.

jankatr
27. bře 2009

Hani - když řekneš v lékárně že chceš porodnické vložky tak budou vědět - a spešl jsou tím že právě vůbec ničím spešl nejsou 😀 je to v podstatě jen jakási buničina obalená gázou, ale je to to nejlepší co můžeš po porodu mít (pokud budeš rodit klasicky) samozřejmě se musejí často měnit ale zato dobře větrají. Já jsem po porodu s malým na jeden den zkusila velký křidýlkový a byla to hrůza - byla jsem vděčná když mi druhej den mamka donesla tyhle porodnický.

jmisa
27. bře 2009

Ty porodnický vložky jsou takový komunistický vložky bez lepítek 😀 Jen trochu větší, si pamatuju, když je měla ségra, že jsem se smála, že co nezažila za komančů, užije si teď 😀

hanulka3112
27. bře 2009

Tak to je fakt drsné komunistické vložky 😀 no teda já doufám v císaře a potom co psala teď na diskuzi kam chodím holčina, bude mít už snad 3 měsíce po porodu a pořád ji bolí spodek po nástřihu a dnes se koukla zrcátkem a říkala, že děs a hrůza, že to je tak na plastiku 😲 😅 a navíc mám strach, že jeden by šel třeba normálně a ten druhý by se šoupl do nějaké příčné polohy a stejně by mě museli kuchnout, takže být řízlá a ještě nastřihlá díky nechci 😖 jo a když se rodí císařem, tak je nepotřebuji ty porodnické nebo jako že potřebuji, ale stačily by mi klasické? 😕

luzza
autor
27. bře 2009

ahoj kočky hodila jsem do alba nové úlovky 😉 😵

m.e.l
27. bře 2009

Luzz hezký.
Já někdy vyfotím postýlku, ale až koupíme nový slamníček a někdy to povleču. Dneska to bylo fakt vtipný jak jsme zjistili, že sice máme postýlku, ale šrouby na sešroubování nee. 😀 Ale můj taťulda šikulka si s tím poradil. 🙂

luzza
autor
27. bře 2009

melíku
to je dobrý 😀
já mám teď problém ☹ ☹ ☹ asi 2 hodiny mi každou chvíli tvrdne břicho 😒 😒
dala jsem si magnézko navíc,ale efekt zatím žádný...
mám strach...
tak ležím...a střídám boky...
snad to neznamená nic zásadního 😒

luzza
autor
27. bře 2009

hanulko
po císaři budeš krvácet a čistit se spodem taky...takže je to stejný...
já teda porodnické vložky stejně nemám a koupila jsem si jen velký allwaysky...

luzza
autor
27. bře 2009

ty porodnický vložky totiž děsně uhejbaj 😅

luzza
autor
27. bře 2009

jinak je mám k dispozici ve špitále na pokoji,takže žádný problém 😉

macous
27. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem dočetla - ufff 🙂
Já se poslední dobou vůbec nemůžu na net přes den dostat, pořád někde cajdám, buď po těch kočárcích nebo zase po nákupech a po kamarádkách 😵
Koukám, že řešíte úklid a potřeby do porodnice, já jsem pěknej lenoch uklízím co mě zrovna napadne, jednou utřu prah, pak přeluxnu a už nevytřu, nebo umeju umyvadla a vanu zase jindy, no fakt lenoch až běda 😨 dřív jsem to sfoukla najednou a bylo to hotový, takhle se s tím plahočím od nikud nikam dokola 😀
Jinak mě stále bolí kyčle a včera se mi nějak blokla levá plotýnka, ale není to nic nesnesitelného, jen o ní prostě vím a některým pohybům se vyhýbám 😅

Holky, koukám, že se vám to fakt začíná fofrem krátit, já si teda ještě chvilku počkám, a Artík s Míšou doufám budou čekat se mnou 😀

macous
27. bře 2009

Luzzi, a co ty, polevilo už to tvrdnutí??? doufám že jo 😕

luzza
autor
27. bře 2009

mací
tak já teď uklízím stylem jako ty 😅
to tvrdnutí trochu polevilo...ale není to úplně OK...

macous
27. bře 2009

No vidiš, tak to máme stejný, akorát, že ty na to nárok máš a já moc ne, čekám jedno a jsem teprve 24 tt 😀
Teda s tím břichem nic moc, ale snad to nic nebude, přes noc si odpočineš a budeš muset asi více odpočívat i přes den, však máš na to právo 😉

luzza
autor
27. bře 2009

mací
taky věřím,že se holky přes noc uklidněj 😵 😵

macous
27. bře 2009

hezky je pohlaď přes pupík a domluv jim 😵

normálně jsem včera večer upekla štrůdl, dvě šíši a manža zaváhal, no zbylo už jen půlka jedné, tak odkryl utěrku a směje se, jak mi prý chutná, že na něj moc nezbylo 😀 jjoooo kdo zaváhá......

luzza
autor
28. bře 2009

dobré ránko ivfky 🙂
taky bych si dala štrůůůdl 😝 😀
tak břicho se přes noc uklidnilo,tak to snad bude OK...
párkrát mě v noci vzbudilo to,jak tuhlo,ale teď už vůbec nic...
jsem plašan,co?

luzza
autor
28. bře 2009

a to dneska malujem... 😝
teda manža s tchánem...
já udělám svíčkovou a jinak se do malování moc hrabat nebudu... 😉

m.e.l
28. bře 2009

Dobré ranko,
Luzz dobře, že už pupík netvrdne. Ať holky moc nezlobí a ještě aspoň 5 týdnů zůstanou kde jsou. 😉
Mě bolí pořád levá kyčle, manža se mi směje, protože kulhám, nejhorší na tom je, že včera mi pak začala vystřelovat bolest až do kolene, takže si mi začalo podlamovat, no důchodce hadra. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru