Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
28. bře 2009

melí
to znám 😀

holky...poraďte 😨 😨 prosím... jsem vyprala ty sametový dupky a ta červená barva se mi trochu zapustila do tý bílý ☹ ☹ CO S TÍM??????? 😕 😕 😒

jmisa
28. bře 2009

Ahoj všem.

Luzz, no asi s tím nic moc nenaděláš. Myslím, že se do praní má přidávat ocet, aby to udrželo barvy na místě, ale když to bude blbě nabarvený, tak to stejně nepomůže.
Takhle já čekám, že pustí ta modrá na jednějch dupačkách, co mám od tchýně.

jmisa
28. bře 2009

Já jsem asi divná, ale mně nic nejni, cítím se dobře, nic mě nebolí, nepíchá, netáhne, akorát náš malej sportovec včera se mnou koukal na hokej a chtěl tu Plzeň porazit asi sám 😀 Ke konci jsem se trochu bála, abych nezačala rodit, bo jsem byla jako fakt "nervní" 😀 😀
No a dneska asi od půl šestý už trénuje na finále 😀

luzza
autor
28. bře 2009

jmis
tak my včera koukali taky 😅 😅 😅 a oba jsme s manžou pozorovali,jak holky fandí 😅 😅 😅 😀 😀 😀 jinak s těma dupkama - je to českej výrobce 😖 tak jsem myslela,že se mi to nestane ☹ ☹ fakt se mi hrozně líbily ☹ a teď tohle... 😒
mám je teda zkusit vyprat ještě jednou?? a ten ocet má teď ještě smysl?? 😕

jmisa
28. bře 2009

Luzz, no já bych to zkusila, za to nic nedáš.
Ono existují ještě nějaký odbarvovače, ale tam bych se bála, že pustí i to, co červené má být.

luzza
autor
28. bře 2009

jmis
a mám to vyprat v pračce,nebo v ruce?? 😕

jmisa
28. bře 2009

Luzz, já všechno peru v pračce, já jsem totiž líná prát v ruce 😀

m.e.l
28. bře 2009

Jmis, mě ve 26tt taky nic nebolelo pokud si pamatuješ!! A pak najednou bác a jsem invalida a manža mi říká Pajdo. . . . 😠

jmisa
28. bře 2009

Mel, tak můžeš chodit po bytě a říkat si nahlas - to je pokulháníčko 😀 😀
to bylo myslím v pohádce Princezna ze mlejna, ale nejsem si jistá, pamatuju si jen tu větu 😀

m.e.l
28. bře 2009

Jo jo jmis, je to z pohádky Princezna ze mlejna. Já radši používám - Já jsem malej, ale šikovnej. 😀

jmisa
28. bře 2009

No tak já jedu do kaufáče.
Muž se mnou nechce, tak se mu pomstím, nakoupím plný kufr auta a pak se budu koukat, jak to bude tahat od auta do bytu. A naschvál mu zaparkuju daleko od vchodu, aby věděl, že s těhulí se nehraje 😠 😀 😝 😀

m.e.l
28. bře 2009

Jmis, správně, takhle to má být. My byli nakoupit s manžou, chtěl mě teda nechat doma,ale já šla s ním. No a my to od začátku máme rozdělený - já prázdné ruce, max tašku s pečivem a on přepravku a pak jde kolikrát ještě do kufru pro vodu nebo mléko. 😀 😅

jmisa
28. bře 2009

No já nenosím tak domů nákupy.
U krámu mi to nevadí, nakládám to z košíku do auta stejně po kusech. V kaufáči nedávaj tašky, takže si tam vezmu dvě tři bedny a do nich to dávám až v autě 😀

m.e.l
28. bře 2009

jmis, takhle to taky děláme. Máme skládací přepravky do kterých do dáváme a to chodíme do Tesca, kde tašky jsou. Tam je jenom "krademe" na odpadky. . . . 😀

luzza
autor
28. bře 2009

jmis
zasloužíš Oskara 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
28. bře 2009

já po tý dnešní noci mám strach vytáhnout paty...
tak manža dostal papírek s nákupem a jel do města 😉
a já tu truchlím nad dupajdama 😝

m.e.l
28. bře 2009

Luzz netruchl. No a koukej odpočívat. 😉

jankatr
28. bře 2009

Luzzi - vyprdni se na truchlení aby tě pak holky nechtěly vylézt potěšit... 😅 - to ne - dělám si srandu - ale to jen pro to že jsi psala že už to polevilo. Fakt by tam měly ještě chvilku vydržet.

luzza
autor
28. bře 2009

jani
to by teda měly 🙂 aby pak stačily na ty tvý CHLAPY 😀
ráno jsem vypila ještě šumivý magnézko a teď polehávám...
musím zaťukat,ale zatím je to v pohodě 😵

jmisa
28. bře 2009

Tak jsem doma, už tedy dávno, čekáme až se dodělá oběd v troubě.

V kaufáči jsem koupila jahody, měli půl kila za 24 korun, tak si dáme odpo se šlehačkou 🙂 Pak krásný hrozno bez pecek, na něm teď docela ujíždím a na kyselých jabkách 😀

Jinak já si kupuju na pití magnezii, dělají perlivou, jemně perlivou i neperlivou. Mám tedy lahev na tři až čtyři dny, prokládám to jiným pitím, ale tvrdnutí mě nezlobí, ikdyž asi by mě nezlobilo i bez ní. Ale mám to od kámošky, co jí to poradila její gyndařka.

luzza
autor
28. bře 2009

jmis
ahá 😨
my máme svíčkovou 😉

macous
28. bře 2009

Ahoj holky,
tak u nás to bylo dneska pracovní převážně na zahrádce, manža dělal trávník vertikutátorem, pak mi ryl záhonky a ještě dělal drážku pod vratama, chudák, ten beton nechtěl polevit, tak má dneska ruce až na zem. Byli jsme taky s pejskem dopoledne v Kersku - lese na hodinkové procházce.
Pak jsem pekla buchtu s meruňkama a drobenkou, čočkovou polévku a teď se mi pečou v troubě pstruzy.
Já jsem teď hrozně ujetá na buchty, pořád bych se tím cpala a zapíjela to mlékem 😕

Večer jdu do kina, tak se těším, sice do místního malého bez efektů, ale taky dobrý 😀
Jinak ten náš prďolka teda žádnej velkej fotbalista není, spíše takovej semtamťuk, nejvíce asi když se uložím do postele, že jdu jako spát, takže manža zatím pohyby necítil 😔 😵

Luzzi, to jsem ráda, že se to uklidnilo, jinak taky piju Magnézii, docela mi i chutná 😉

jankatr
28. bře 2009

mací neboj - ono to přijde až se nebudeš stačit divit - pak budeš vděčně vzpomínat na chvilky kdy dělal jenom "semtamťuk" 😀 😀 😀

macous
28. bře 2009

Janka, jo jo, to už se těším 😀 😀
To je pěkně nespravedlivý, jsem se s těma pstruhama tak dělala a za 10 min. je to snědený a co zase vařit zítra, se už fakt picnu, alespoň polévka zůstala, ale fakt mi docházejí nápady.
Teď se půjdu alespoň učesat a hurá do kina 😵 pa pa a hezký sobotní večer 😵

m.e.l
28. bře 2009

Mací, semtamťuk? To má náš Luky občas ještě teď. A manža cítil pohyby poprvé na valentýna, tak si spočítej v jakém jsem byla týdnu. 😀

luzza
autor
29. bře 2009

hezké nedělní ránko všem ivfkám 🙂

jmisa
29. bře 2009

Ahoj všem.
Tak po rozbité varné desce, ketrá už je dávno nahrazena, se nám včera rozbila bezpečnostní vložka do zámku. Takže mi zůstal klíč v zámku a nejde vyndat, takže muž se nají a pofrčí do OBI koupit novou vložku, jinak musíme sedět střídavě doma na zadku, bo se nedostanem do bytu 😠

luzza
autor
29. bře 2009

SEMTAMŤUK mě moc pobavil 😀 😀
jinak s tou magnézií... doktorka mi zakázala pít veškeré minerálky 😒 kvůli otokům... oni totiž neobsahujou jen ten hořčík,ale i další minerály a prej v období těch otoků to škodí ledvinám... že si mám dělat magnézko samostatně 😒 já teda piju to růžový,rozpustný a moc mi chutná 😉
takže normálně piju jen vodu,mlíko,čaje,bílý kafe....

luzza
autor
29. bře 2009

jmis
když se daří...tak se daří... 😅

luzza
autor
29. bře 2009

já mám teda velkou radost z těch obarvenejch dupaček 😅 😅 😅
vyprala jsem je na 30 C spolu s Vanishem,trochou octa a trochou prášku do pečiva (všechny rady v jednom 😀 )
a ty dupky jsou úplně OK 😅 😅 😅 😅 😅 😅 takže nevím,co jim pomohlo 😀 😀 😀 😀 ale jsou zase jako nový 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru