Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
1. pro 2009

Jé choudě Alex 😵 . No hlavně, že se mu plavčo líbí. 😉

jmisa
1. pro 2009

Jo, jak jsem ho vytáhla z pod sprchy, tak v pohodě. Koukal na děti a v bazénu si opět cucal palce u nohy, to se pak opravdu dobře cvičí 😀

m.e.l
1. pro 2009

Míšo, hm koukám, že Alex bojkotuje co se dá. 😅 Úplně ho vidím.

jmisa
1. pro 2009

Je to drahoušek 😠 😀 Za trest má ještě v poledne rehabilitaci 😀

m.e.l
1. pro 2009

Míšo, ten se ale dneska má. Mě Luky včera potrestal za ten dvojí výtěr (první se nezdařil, byla nějaká vadna zkumavka s tyčinkou) a koukání doktorkou do krku. . . Doufám, že dneska usne normálně a né zase v půl desáté.

m.e.l
1. pro 2009

Teda Lukýno je furt tuhej. . . V noci to straší, ráno taky a pak neví kdy to dospat. S takovouhle bude obědvat ve tři. . .

grej
1. pro 2009

No, ona mamka nejde na klasickou endoprotézu. Protože je mladá (50 let), tak jí doporučili nějaký zhutnění kyčelního kloubu. Prý v něm má díru, tak to budou vyplňovat kostní drtí s tím, že se bude doufat, že se to chytne a nějak to zaroste či co. Bohužel je po tom minimálně půl roku neschopná, páč první tři měsíce na to nesmí šlapat vůbec a další tři měsíce jen o holi. Takže hukot. No, jsem na to zvědavá.
Hlavně aby se jí to chytlo, aby nemusela přeci jen na tu endoprotézu.

Babička byla taky na endoprotéze a to je fakt pohoda, za týden jí vezli do lázní a po měsíci chodila jako za mlada 😀

Tak jsem Kačku udrndala v kočáře (tam kupodivu venku usne hladce, pokud je unavná), tak jdu něco dělat.

Stve mě ten můj krk, zas musím odložit plavání. To se nám to bude akumulovat a ke konci kurzu budem chodit plavat snad denně, abychom to všechno nahradily 😀

macous
1. pro 2009

Grej - mě bolelo v krku 2 dny a pak to samo přešlo 😉 Mamce teda držím palce, aby to dopadlo dobře a nemusela znovu na operaci. A to bude ty první tři měs. jezdit na vozíčku?

Míšo - díky za vysvětlení 😵 Tak to já se teda jen tak do Prahy vypravovat nebudu, pošlu tam manžela, a jen doufám, že to může zařídit za mě 😀

jmisa
1. pro 2009

Teda dneska to byl den. Ráno plavčo, pak rehábka, pak jsme mastili ven, když je tam tak krásně hnusně, já tohle počasí ráda, krásně se dejchá. Alex to asi taky bude mít rád, v kočárku chrápal více než hodinu, což je na něj a odpoledne fakt výkon.
Teď se jdem pochlapit do kuchyně a dovařit to jídlo. Dneska vařím na 3x 😀 Teda jako jedno jídlo, ale pokaždý kousek povařím a musím letět 😀
Pak bych tu měla poklidit a bude čas Alexovo večeře a spánku. 😝

grej
1. pro 2009

Macous - bude chodit o berlích. Když třeba bude musest na záchod. Jinak bude pořád ležet.

Jmis - tak já to mám naopak. Taky jsme byly venku, protože jinak je Kačka na zabití, když jsme tu celý den. A mě se z toho venku naopak pěkně motala hlava. Asi bude divnej tlak.

Kačka spala ráno přes hodinu na terase, pak skoro hodinu v kočáře na procházce a teĎ už se zas šmrdlá. A řve. Ale neusne. To je děs. Dala jsem jí do postýlky a už tam dvacet minut ječí. Takže jí zas půjdu vyndat, protože to je naprsoto zbytečný. Stsejně nezabere. Jen z toho pak zvrací a má nudle až na bradě...

grej
1. pro 2009

Tak teĎ mě dostala. Když už to byl fakt srdceryvnej brek,t ak jsem pro ní šla a po zvednutí ani slza! To už se mi dlouho nestalo. Když už brečí, tak je slzavý údolí. A teď? Ani slza, ani nudle a okamžitej úsměv. Učí se, holka 😀 Je v tom filmování čím dál lepší 😀

luzza
autor
1. pro 2009

grej
tak to jo, já myslela že jde na endoprotézu... to by byla jako rybička brzy... 😉
jinak endoprotézy dělají i mladším lidem,než je tvoje maminka... a kdyby měla kvalitní materiál,tu endoprotézu by měla navěky... 😉 tak ať jí to hlavně dobře dopadne a je brzy fit 😉 🙂

grej
1. pro 2009

Tak to nevím, proč jí to ten doktor doporučoval takhle... Prý je vždycky lepší ten kloub zachránit, kor když je mladá... Tak nevim. Prý to dopadlo dobře, teď jen aby se to ujmulo, tak uvidíme.

luzza
autor
1. pro 2009

grej
doktor to ví určitě líp,to já nezpochybňuju 😉 ale zachraňovat kloub,kterej už není dobrej 😕 😕 místo výměny za kvalitní novej 😕 😕 nevím,nevím...ale to je jen můj názor, jsem obyčejná sestra 😀 ... třeba jsou to nějaké nové postupy... 😅 které se u nás nedělají 😉

luzza
autor
1. pro 2009

třeba v tom kloubu nemá artrozu 😨 třeba jí tam fakt chybí nějaká část tkáně,tak ji nahradili tou hmotou z kostní banky...ta se hodně používá...hlavně po úrazech...

jmisa
1. pro 2009

Tak jsem si zase hrála s foťákem 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_6.mesic/

kay
1. pro 2009

holky,
tak vám musím napsat - jsem ščastná 🙂 Stelinka si dávala s chutí večer kaši.. úplně po ní natahovala ruce a dávala si lžičku do pusy a otvírala ji hlavně.. teda jako začátečnicky a ne dlouho ale bylo vidět že jí chutnalo.. Já jsem ji teda nedala dýl mlíko a byly jsme u švagrové a ona měla kaši od Hami. Mi teda nechutnala ale Stele asi jo 🙂 tak zkusíme zítra zase 🙂

jen teda doufám, že teď nebude chtít jen sladké a zekeninu nee.. ale hlavně doufám, že bude chtít aspoň tu kaši znova 😀

grej, tak hlavně že to dobře dopadlo.. teda Kačka a Ty ji dáváš sát takhle navečer? máte nějký ten usínací rituál? mi tohle třeba taky S. dělala, když byla tma a ona asi myslela že jde jako pát už na noc a nebyla vykoupaná, tak nechtěla usnout..

luzzi, sestry mají někdy lepší nápady než dokotři 🙂 buď v klidu..

míšo teda ten je usměvavej 🙂 krásný.. a to je ta světluška co furt mlátí? máte stejnej přebalovák a myslím že i overálek 🙂

jo a ještě nás příští týden v úterý vezme jedna rehabka, co mi domluvila kamarádka, a mrkne na Stelu jestli je všechno jak má být.. aspoň budu klidná a nebo řekne co a jak s čím třeba pomoct..

jmisa
1. pro 2009

Kay, jj, to je světluška otloukánek 😀

m.e.l
1. pro 2009

Míšo, mám takový pocit, že máte stejný koberec jako my. 😀

jmisa
1. pro 2009

No ale ty na něm určitě nemáš bordel 😀

luzza
autor
1. pro 2009

Míšo
Alex je krásný miminko 🙂 😵 🙂 ty řasy má jak modelka 😀 a tu světlušku bych chtěla taky 😕 😨 😅

Kay
tak to mám OBROVSKOU radost 😅 😅 😅 😅 😅 vidíš, že něco ji přece zachutnalo!! 😀 😀 😀 😀 a v jejím případě je úplně jedno, že to je právě kašička!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 to ostatní se naučí jíst časem 🙂 🙂

m.e.l
1. pro 2009

Míšo, to si nejsem tak jistá!!!! Puzzle, hračky, brindáky, vlhčené ubrousky, zbytky Lukyho jídla, balón, pllína, ohrádka. . . Mám jmenovat dál?

jmisa
1. pro 2009

Luzz, koukni sem
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=25365

Já brala od týhle holky opici Žofku, během týdne jsem to měla doma z Anglie, fakt super.

Kay, my taky máme kaši od Hami. Mně chutná jen s mojím mlíkem s UM je hnusná, ale Alex nemá problém.

luzza
autor
1. pro 2009

týý vado 😨 😅 se mi líbí i ten páv 😕 děkuju za odkaz 😵

jmisa
1. pro 2009

My máme psa, světlušku a opici dostane k vánocům.

luzza
autor
1. pro 2009

jéé,oni mi smazali fotku z profilu 😠 😠 že si tam mám dát reálný foto 😅 ale já mám tři děti,tak ta fotka byla reálná 🙄

jmisa
1. pro 2009

Mel, my tam máme ještě psí chlupy 😀

m.e.l
1. pro 2009

Luzz, ale ty asi nejsi reálná. 😅 A teda mám pocit, že tu fotku jsi tam měla dóst dlouho. . ..
Míšo, hm psí chlupy chybí. . . Nestačí Lukyho vlasy a sliny? 😀

jmisa
1. pro 2009

Jo tak Alexovo vlasy nemáme 😀 vyhrálas 😀

Luzz, já ani nevím, co tam bylo za fotku.

luzza
autor
1. pro 2009

dominik a holky 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru