Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
5. pro 2009

jmis
no tak to ti nemusím nic vyprávět 😉 😠 mě spíš štve,že je celý týden tam a jen co dorazí domu,hned ho k něčemu zase volaj...hlavně je to kolem 200km...tak se mu ráno teda vůbec nechtělo 😒

luzza
autor
5. pro 2009

melíku
už jsem dočetla...přece jen ten zlaťák...moje kolegyně má chlapečka a ten ho měl několik měsíců v očíčkách! 😨 oni ti nemocniční zlaťáci jsou strašný potvory odolný 😝 😝 doufám,že je brzy vypráskáte 😉 🙂

m.e.l
5. pro 2009

Luzz, no doufám, že ho tentokrát vypráskáme. Ono věčně chroptící dítě je občas na palici. 😝
Chudák manža, tohle je fakt na prd, že Ti přijede domů a zase odjede. 😒

luzza
autor
5. pro 2009

melí
a co jste dostali za ATB??

kay
5. pro 2009

ahojte

tak u nás kojení docela ok, v 22:15, 1:30 a pak kolem páté a v 7:15 vstávačka jako vždy..

teda luzzi, to je na nasrá.í.. a to ho takhle můžou odvolat, má aspoň pak za to nějaký volno nebo příplatek? Teda ta eliška je ale co? 😀

maci a cos pěkného nakoupila.. já už utrácet nesmím, hlavně nemám za co a taky myslím, že už by to byli jen blbosti..

míšo, tak to velká gratulace k takovému spánku Alexe 🙂

holky chtěla jsme se zeptat, Stela teď začla dělat to, že se celá zatne a zařve, ale třeba několikrát po sobě, vypadá to dost děsně.. dělají to vaše dítka? nebo s ní něco je? 😅

luzza
autor
5. pro 2009

kay
volno za to žádný nedostane 😒 ,páč v pondělí ráno tam zas musí bejt 😒 no volali mu,že na nádraží blýskaj a probíjej nějaký velký lampy... a on má to nádraží na starost 😒 no nasere to ☹ no... já mu říkám, to není v okolí 200Km žádnej elektromontér?? ale když to tam má pod palcem on, tak musí jet on 😒 chjo 😖

eliška je případ 😀 😀

luzza
autor
5. pro 2009

kay
myslím,že stelinka si zkouší svoje dovednosti 😉 holky to taky dělají 🙂

m.e.l
5. pro 2009

Luky dělá různé věci, tohle většinou u kadění. 😀
Na jméno těch antibiotik bych se musela podívat, je to ve formě sirupu, a musela bych se zvednout abych se podívala a to je móc daleko. 😝

m.e.l
5. pro 2009

Tak dostal Sumetrolim. Jsem našla odvahu se zvednout, jít umejt nádobí a podívat se na jméno těch ATB. Jsem si od rána poprvé sedla u oběda.

luzza
autor
5. pro 2009

melí
děkuju 😀 😀
sumetrolim jsem brala při zánětu močáku...

tak my jsme zatím furt samy ☹ ☹ táta furt řeší kolaps elektriky na nádraží ☹ chjo...

macous
5. pro 2009

Ahoj holky,

Luzz, tak to je teda opruz 😒 ještě že máš tolik dětí, že nejsi sama 😀 😀 😀

Kay, koupila jsem Matymu chlupatou mikču na jaro, hračku do vody a ségře pro prcka kombinézku, no a bylo to hnedka 1450,- 😵 Matýsek hrozně zařve, když se mu chce kejchnout a nejde mu to, ze začátku jsem k němu lítala, že se mu něco děje, a ono nic 😀 😀

Holky, dneska jsem se tak vyspala jako od porodu ne, Maty se nakojil až v pět (naposledy v 18:30), vstávačka v osm 😵 , pak si dopo dvakrát dáchnul na půl hodinky, ale ve dvě odpo vytuhnul na 2,5 hod 😲 já si lehla s ním a to jsem si teda fakt odpočinula luxusně 😵 😵 ani z toho do půlnoci neusnu 😀

kay
5. pro 2009

luzzi, tak snad už je Jirka zpátky a užíváte si ho..

jinak banán dneska taky nějak extra neprošel, ale vzhledem k hektickému dni a návštěvám se neujala ani kaše.. ☹ začínám z toho mít dost depresi.. 🙄

jmisa
5. pro 2009

Kay, ber to tak, že hlady neumře. A hlavně klííííííííííííííííííííd. 😉

kay
5. pro 2009

jmis já vím, to je jediné co si říkám, jenže zatím je to na "úkor" kojení, že vím, že ji nakojím, ale nevím jestli mě právě neubíjí to, že bych fakt byla raději kdyby jedla a já mohla pomauale jistě přestat kojit.. já chci kojit tak aspoň do roka, ale moje představa byla spíš že už to bude kojení jednou max 2x denně.. vím že je to děsně sobecké a že potřeby Stely jsou důležitější, ani s tím nic neudělám, ale jsme z toho fakt už dost vyčerpaná a po každém šatném pokusu mě to prostě setne... asi dělám něco špatně..

jmisa
5. pro 2009

Kay, já to chápu, taky mě to jednu dobu ubíjelo, teď už na večeři ani neodstříkávám, prostě dám večer UM a jsme v pohodě všichni. Ale Stela asi UM asi taky chtít nebude co?

kay
5. pro 2009

to je právě to,l že ona nechce ani UM, jinak bych si "ulevila" už dávno.. taky mě to už dost bolí, ne že by měla zuby ale už mi ty bradavky cvaká dásničkama a vždycky to vytáhne jak žvejkačku a tak, ale to je jenom zanedbatelný.. spíš asi mě to psychicky nějak vyčerpalo.. omlouvám se..

luzza
autor
5. pro 2009

kay
hlavně se neomlouvej!! 😠 od toho jsme tady 😉 🙂
jirka přijel až v 19 hod 😒

luzza
autor
5. pro 2009

kay
mě takhle rasuje prso eliška a ta zuby nemá!!! nelík pije v pohodě a zubů má 6 😀

jmisa
5. pro 2009

Já někde četla, že když to bolí, tak už nesaje, jen si s bradavkou hraje.
Já bych asi zkusila na pár dní hrát si na tvrďáka a prostě vydržet ten řev. Zase kojit za každou cenu nemá smysl. 😝

kay
5. pro 2009

luzzi, no tak hlavně že je už doma a zítřek si užijte všichni spolu.. kdy že ta stavba má zkončit? 😕
jj, no tak jsem myslela že zuby budou děs i pro mě, ale zatím je to fakt děs i bez zubů.. myslím to kojení..

míšo, no já vím, já si říkám, co by za to daly některé maminy, které kojit nemůžou.. ono to bolí děsně ale "jen" chvíli ze začátku... pak se to nějak asi rozžvejká a docela to jde.. proberu to v úterý u té nové doktorky. kdyby jedla, tak bych to ai neřešila, protože bych věděla, že ji za chvíli stejně "odstavím" na normílní jídlo.. ale takhle...

taky se moc těším na to úterý.. jdeme k rehabce, co mi domluvila kamarádka, a doufám, že mi řekne že je vše ok, ale že bychom mohly Stelinku trochu aspoň poísílit.. je hrozný drobek apodle mě dost slabá, no jsem děsně zvědavá.. a taky bych si přála aby se Stelinka zase někam trochu poha, nemyslím plazení nebo tak, ale je sama dost už nespokojená, protože by ráda támhle a támhleto a nic.. a myslím, že by už něco pokročit mohla.. neudělala prakticky pokrok od toho konce září, kdy se začla otáčet.. teď se jen občas trochu vzepře na ručkách,ale jen občas a na chvilinku...

luzzi, koukala jsem Tina holčičky, když byly malinký a to je fakt úlet jak se změnily a vyrostly.. to je neuvěřitelný 🙂 takový koťátka to byly a teď už jsou to dračice 🙂 úplně mě to dojalo.. jéžiš já mám snad PMS 🙄

grej
5. pro 2009

Ahoj holky,
takže celá dávka mnou uvařenýho jídla putovala do záchoda, protože při první lžičce začala Kačka dávit a tu druhou mi celou vyplivla. Zkusila jsem jí dát skleničku zeleniny s kuřecím masem a sbašitla půlku na posezení. Takže já asi s vařením chvilku počkám... Možná ještě zkusím mrkev, brambory a do toho ještě přidat třeba cuketu, ale pochybuju, že by jí to chutnalo víc...

Chudinka moje taky pořád s něčím bojuje. Před těmi 14 dny chraptila a sípala, ale to hned přešlo. Pak dostala rýmu. Nic hroznýho, ale má ty nudle tak jako vevnitř a nejdou odsát. Ale nevadí jí to při dýchání nosem, jen je slyšet, že tam prostě něco v nose má.

No a dnes začala kašlat ☹ Jen tak suše, jako by jí to dráždilo. Zkusila jsem sirup Hedelix, tak uvidíme, jak jí to zabere.

m.e.l
6. pro 2009
jmisa
6. pro 2009

Ahoj všem.

Tak u nás Mikuláš nechodil, ikdyž mi máma dala prachy a já Alexovi místo jídla koupila dvě mikiny 😀 😀

Grej, no jo no, to bys asi do toho domácího musela dát ještě víc vody, nějakou jablečnou šťávu, rýžovou mouku a kdo ví co ještě, asi je to pro Kačku moc koncentrovaná, neochucená zelenina.

Kay, tak to s dr. prober, ale taky jí řekni, jak si na tom ty, protože to je taky důležitý, sice je hezký kojit, ale když Tě to pak všechno vysiluje, tak dochází člověku trpělivost a to to je taky na prd. Hlavní je být co nejvíc obě spokojené.

A já se zase jednou dočkala, Alex spal od půl 7 do půl 5 bez budíčku, pak se najedla a zase chrněl, teď tu tlačí na dece.

jmisa
6. pro 2009

Jo a nevíte, jak se zpracovává ta malá dýně? U nás ji maj, že bych ji koupila, ale já ji nikdy nijak neupravovalka krom toho, že jsem ji dala za okno do truhlíku 😀 Tam asi budou nějaká semínka uvnitř? To se vydlabe? A ta kůra se taky odstraní? Nebo co 😕

jmisa
6. pro 2009

Grej, zkus jí stříkat Vincentku a pak po půl hodince třeba zkus odsát, ale taky může mít jen zduřelou sliznici nebo jak se tomu nadává.

luzza
autor
6. pro 2009

jmis
jo jo,přesně tak,kůru oloupat a vnitřek kde jsou ty semínka celej vydlabat...

luzza
autor
6. pro 2009

nakrájet na větší kousky a uvařit do měkka 🙂

luzza
autor
6. pro 2009

holkám dýně chutná... 😉

jmisa
6. pro 2009

Luzz, díky. Já ji zatím měla jen v tej konzervě a Alexovi to právě taky šmakovalo, tak jsem si říkala, že když ji maj malou, že bych ji koupila. Tak to zkusím.

m.e.l
6. pro 2009

Míšo, mám tady recepty z té malé dýně, akorát nemám scanner abych Ti to mohla poslat. Dostala jsem je u nás bio prodejně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru