Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
7. pro 2009

Míšo, tak pro Lukyho to i nadále je stále sprosté slovo otočit se na pupek, by mě zajímalo zda se toho dožiju, že se konečně otočí.

jmisa
7. pro 2009

Asi to chce ten správnej podnět 😀 😀 Kus masa třeba 😀

m.e.l
7. pro 2009

Hm asi a nebo dudlík. 😀 A nebo když se kvůli tomu začne vztekat, tak ho prostě nechat vyvztekat.

luzza
autor
7. pro 2009

s tím vstáváním...
eliška když se vzbudí, nikdy nebrečí... když už je vzhůru dýl,tak začne strašně jemným hláskem povídat a když se nad ní nakloním,usměje se jako sluníčko 😵 😵
nelinka když se probudí,začne to dávat najevo takovým jakoby pokašláváním..snaží se napodobit pláč...a když nikdo nejde,začne hrubým hlasem nadávat a když se nad ní nakloním,mračí se jak vrah...a to jí vydrží ještě pár minut po probuzení.... 😝 😀

macous
7. pro 2009

Ahojky,

Kay- třeba bude Stelinka právě z těch dětí, které si musí jeden typ jídla vícekrát ochutnat, aby jí to začlo chutnat, tu druhou variantu - nežrací dítě, bych ti teda fakt nepřála 😔 třeba se vážně jen potřebuje rozjíst a zvyknout si 😉 Jo a nemysli, mlíko se mi spustí vždy, když nepotřebuji, ale když pán ječí že chce a rve mě, tak asi jak znervózním, tak nic neteče a to je pak doslova dojeníčko 😀 😀 😀

Melíku, Míšo, tak koukám, že jste na dnešek obě v noci upadly témě do bezvědomí 😀 😀 😀

Luzzi, to je teda děs s tím Jirkou ☹ ale na Vánoce se užijete více 🙂

macous
7. pro 2009

Náš pán se po probuzení vždycky usmívá, ale když nemá do chvíli prso, tak začne doslova vřeštět - když je tedy čas na jídlo 😀

No a teď poslední dobou mi začal dělat pěknou parádu, všechno si rve na hlavu a dusí se pod tím, pak se vzteká, až jsou to hračky, plenky, peřinky, deky, všechno přes obličej - dát to pryč samozřejmě neumí, tak ho vždycky odkreju celého upoceného - pinďa jeden 😅

kay
7. pro 2009

dobré ráno, tak vám řeknu takhle jsme se dlouho nevyspala a navíc jsme se vzbudila dřív než Stela 😀
takže já blbec jsme si včera spletla hodiny, takže jsem ji budila už v 16h v odmnění že je pět.. ale zvládla to a avydržela, ukládali jsme ji o půl sedmé.. pak kojení v deset, já si před půlnocí šla lehnout a už plánovala jak budu dneska mrtvá a budu muset jít spát se Stelou večer 😀 no a kojení ve 4h dopadlo tak, že jsme obě usly v postely, což se nám stane vyjímečně a pak se vzbudila před šestou na kojení, ale to už u mě usnout nechtěla, tak jsem ji dala o postýlky bo tam chtěla, ale furt si vytahovala dudlíka a mrněla, tak jsem jí ho furt dávala a pak začala brečet (jo v těch 6h jsme ji musela teda přebalit bo mi prochcala postel 😀)..a v sedm jsemm ji uklidnila prem, což teda nedělám normálně, ale nic nepomáhalo.. a ona pak usla v postýlce a spala do 9:15 😵 a na svačinku v deset pěkně snědla pár lžiček doma udělaného jabllíčka, hodně teda rozředěného vodou a ocukrovaného.. 🙂

luzzi, tak stelinka větinou probuzení jak Eliška, když nemá blbý sen nebo tak.. 🙂 je to moc pěkné že? KIK asi u nás není nebo to neznám...

teda jmis závidím Tvoje umění unout ikdyž dítě nespí.. mi stačí když zadudlá dudlem a hned se leknu.. teda když nespím tvrdě ale usínám..

maci no jo tak mi se nikdy nestalo že by se mlíko spustilo samo.. ale vím že jsou to nervy, když to neteče 😀 to znám.. 😅

kay
7. pro 2009

luzzi Eliška je teda vtipná s těma kozama 😀 Stelinka začne tak jakoby hekat 😀

luzza
autor
7. pro 2009

kay
KIK je všude! Já tam nakupuju na holky často 😅 Většinou je v každém Kauflandu...přímo za vchodem...

macous
7. pro 2009

oni už to poznají, vidí nevidí kozeny, ale jídlo 😀 😀 😀 , já když dám Matyho na kojopolštář, tak musím mít už prso venku, jinak je zle, ještě ani neleží a už má pusinu dokořán 😀 😀 😀

já to mám do KIKi daleko, takže taky smolíček 😠

m.e.l
7. pro 2009

Jo Luky vidí flašku s čajem a už vyplazuje jazyk jako by rok nepil. . . Dneska zbaštil banán s hruškou a ani ždibínek na olíznutí nenechal. . . Teď se venčí se strejdou venku, tak já tady tak nějak trochu uklidila, chci ještě udělat výzdobu, ale už se mi asi kluci vrací.

kay
7. pro 2009

luzzi, aha, tak kaufland máme dál, a nechodíme tam, neva no budeme s emuset obejít bez želviček.. 😠

jinak mě chytla vánoční nálada a vyzdobila jsem obyvák a kuchyň vločkama na oknech 😀 martin se tvářil trochu zděšeně..
a Stela od 11h zase spí.. snad si to nebude vynahrazovat v noci 😅 nebo snad jí nic není..

maci, jj, děti jsou prostě fakt chytráčci 🙂

mel ten banán s hruškou máš tu skleničku? já zkusím odpo zase banán, ale asi to stelince zkusím mixnout s vodou.. aby to nebylo tak koncentrované.. to jabko fakt jedla docela pěkně, a to ho před asi 5tidny ani skoro neochutnala..

jmisa
7. pro 2009

Tak jsme z práce doma.
Mzdovka mi řekla, že mám 45 dní dovči, já myslím, že 43, protože se mi to o 1/12 krátí, ale to už neřeším 😀
Cesta autem byla výživná, pěkně jsme se pocvičila v řazení jedničky 😀

jmisa
7. pro 2009

Kay, no já zapnu monitor dechu a pak klidně usnu 😀

m.e.l
7. pro 2009

kay, nee to měl Luky normálně syrové ovoce. 😉

macous
7. pro 2009

zrovna mi přišel domů poštou vzorek mléčné kaše od Nutrilonu - jako pro první příkrm 4m+, ale překvapuje mě, že je to mléčná kaše, ikdyž teď na to koukám, a píšou tam, že s kojeneckým mlékem, no to teda nevím, nevím, jestli by se mi chtělo dávat.....

m.e.l
7. pro 2009

Mací, normálně pro nekojené děti se dává mléčná kaše. 😉

macous
7. pro 2009

to jo, ale naše dítko je kojené, takže je mi to vážně k prdu.... 😅
drahouš se nakojil a teďka se vrtí na lehátku, je tam sotva pár minut a už chce zase pryč, ještě že si pro něj za chvilku přijde děda a vezme ho ven

jmisa
7. pro 2009

Macous, to není mlíko jako mlíko, ale umělý mlíko jako nutrilon nebo sunar apod. Neznamená to, že tam naleješ kravský mlíko z krabice, ale ředíš to normálně vodou jako umělý mlíko, jen je to prostě hustší.
Když si odstříkáš dostatek svého MM, tak si můžeš kupovat kaši nemléčnou.

jmisa
7. pro 2009

Macous, tu kaši můžeš dát i kojenému dítěti. Já ji taky dala. To je úplně jedno.

jmisa
7. pro 2009

Jo ačervená řepa taky úspěch 😀 No nic jiného jsem nečekala.

macous
7. pro 2009

aha, tak to jo, ještě že jste v tom tak vzdělaný, já to zatím nestudovala 😵 díky

o víkendu budeme bez taťky, jede s chlapama na pánskou jízdu na hory, se má, jen jsem zvědavá, jestli jim tam něco nasněží, alespoň na běžky, od pátky by prý mělo....

kay
7. pro 2009

jmis, teda takčervená řepa měla úspěch jo? teda..

chtěla jsem dát stele k obědu kaši, ale nechtěla jahodovou tak jsem za 15 min zkusila měruňkovou která jí včera chutnala a fakt snědla pát lžiček 🙂 kojila jsem zase s pauzou aby si nezvykla že mlíko je hned po jídle.. odpo zkusím ten banán..

mel ahauž mu hrušku ani jabka nevaříš? já koupila právě skleničku hruška banán, tak uvidíme, třeba přijde na řadu..

normálně spala od 11h zase do půl jedné..

m.e.l
7. pro 2009

kay, ne nevařím. Nikdy jsem nevařila. Používala jsem skleničky, jenže ty mají přidaný vitamín C a to teď Luky při ATB nesmí, tak musím dávat normální ovoce, ale ne citrusy, takže výběr dost omezený, ale ve čtvrtek končíme s ATB.

jmisa
7. pro 2009

Mel, dáváš nějaký jiný přílohy krom brambor?

Mně se to nechce studovat 😀

jmisa
7. pro 2009

Kay, závidím. Já mám dítě žrací a ty spací 😀

kay
7. pro 2009

meel no citrusy nemůžou ani nomálně ne?

jmis, dávají se od 8. měsíce těstoviny, knedlíky. Ale zatím brambory..

jmis, no to je dneska nějaká velká vyjímka (už zase spí, od cca 15:40) myslím, že ji trápí zuby, posledních asi 15minut si rvala špendlík do pusy a děsně u toho řvala, jako křičela a nadávala..)

tak já mám umytá okna v přízemí 🙂 ani jsme nemyslela že to stihnu 🙂 no doufám, že se mi S. "neodvděčí" v noci 😅

jmisa
7. pro 2009

hmm, jsem si myslela, že něco bez lepku jako třeba pohanka nebo jáhly nebo rejže, že už by být mohlo.
Knedlíky teda v plánu dávat nemám nějakou delší dobu. 😝

jmisa
7. pro 2009

Tak jsem koukala na skleničky od hipp, prý masové pyré, no tak masa tam není ani polovina a má to v sobě normálně rýži.

m.e.l
7. pro 2009

Míšo, dávám rýží a zkusila jsem už i kuskus. . .
Kay, moje doktorka tohle neřeší, klidně můžu dávat citrusy, rajčata (to jsem vůbec zatím ani jedno nezačala dávat), prostě je toho názoru co ho nezabije to ho posílí. Asi jako tvoje doktorka se solí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru