Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
29. bře 2009

No mám kokosku pohanku vyhlídlou asi za 850 či nějak tak. 😉

jmisa
29. bře 2009

No to jsou ceny stejné jako u Špuntíka.

Akorát v Dětském ráji si ji raděj objednej po netu, ono ty ceny maj v tom krámě jiné.

m.e.l
29. bře 2009

jmis neboj, dětský ráj znám, už jsme tam nakupovali asi 3x??? Určo kočárek, autosedajdu, jo hrací deku a pak ještě nějaké blbůstky.

jmisa
29. bře 2009

Já tam byla taky několikrát, ale spíš očumovat.
Trochu mi vadí, že ty prodavačky tam nemaj moc přehled. A hlavně jsem se ptala na rozdíl v cenách na netu a obchodě a to mi taky nevěděla říct a ač tam nikdo nebyl, tak jí ani nenapadlo se kouknout do PC.

m.e.l
29. bře 2009

jmis, tak já natrefila většinou na dobré prodavačky i věděla cenový rozdíl, no ono je to fuk, já si to objednám, přijedeme pro to, zaplatíme a jedu. 😀

jmisa
29. bře 2009

Jinak jako na tom shopu je super, že se tam krásně parkuje 😀

m.e.l
29. bře 2009

jmis to jo a my pokaždé protože jedeme od Proseka porušujeme dopravní předpisy, protože k té cestě není odbočovací pruh a jen plná čára. 😀

jmisa
29. bře 2009

Aha, no já jezdím z druhé strany, od Harfy 😀 😀 ale pro jistotu blikám skorem od tá pumpy nad odbočkou, bo se bojím, aby mě někdo nesestřelil, protože ta odbočka jako moc patrná nejni. 😲

m.e.l
29. bře 2009

jmis no to fakt není, ty aspoň neporušuješ předpisy. 😉

jankatr
29. bře 2009

No sranda to moc nebyla a že to byl trapas, čert to vem - hlavně mi to bylo docela dost líto - těšila jsem se že si to užijem - přece jenom teď se tam hned tak nedostanu, a hlavně Daník z toho byl děsně smutnej - hrozně se tam těšil a nemohl pak pochopit že už nemůže a že jdeme domů - bylo mi ho líto šmudlíka ☹ ☹ ☹

macous
29. bře 2009

holky, tak mi když jsme se vypravili s manžou do dětského ráje na kukačku, tak tam zrovna bagrovali, tak jsme museli pěšky cca 300 m, což by nevadilo, kdyby děsně nelilo 😅 No a když jsme se vrátili k autu, tak nás zablokoval kamion a nemohli jsme vyjet 🙂 Ale sortiment mají velikánský 😵

Jinak budu muset taky trochu zabojovat a pořidit nějaké oblečky, akorát mám hokej v tom, jestli mám kupovat bodýčka s krátkým rukávem nebo úplně bez, asi to vidím půl na půl.............

Janka, to mě mrzí, že to takhle dopadlo, ale co naděláš, nedá se už nic dělat, však si bazénu ještě užijete - časem to zase půjde 😉

luzza
autor
29. bře 2009

holky
mě zas tvrdne břuch ☹
dočtu vás zítra...

macous
29. bře 2009

Jejda Luzzi, tak šup do pelíšku a nožky nahoru, kdyže máš další kontrolu??

luzza
autor
30. bře 2009

dobré ránko zlatíčka
mací - na kontrolu jdu 7.4... přes den mám klid,ale jak přijde večer,tvrdne mi tak čtyřikrát do hodiny...

luzza
autor
30. bře 2009

jani - když čtu o tom vašem bazénování,je to hrozně srandovní 😔 ,hlavně jak daník ukazoval,kde je ještě blinkání 😉 i když chápu,že pro vás to sranda nebyla 😠 hlavně nebuď smutná 😉 až budou klučíci na světě,může vzít plavat daníka jen tatínek,nebo teta... určitě si to užije i bez tebe,neboj 🙂

jmis - já spíš sháním nějaké matrace pro mě a pro manžu 😀 máme je 2 roky a mě se na nich spí divně,takže bych ráda co nejdřív sehnala jiný...ale vůbec se v nich nevyznám... 😉

luzza
autor
30. bře 2009

pedíku
dupajdy jsem vyprala ve vanishi s trochou octa a práškem do pečiva a krásně to pustilo 😅 večer jsem je hodila do prajdy znovu vyprat jen tak v čisté vodě,abych pořádně vypláchla ten vanish 😉
břicho mi dost tvrdne teprve týden,možná 10 dní... na monitor ještě nechodím a magnézko beru sama...jedno ráno (500) a rozpustné večer... to tvrdnutí je docela bolestivý,hlavně v tý dolní části břicha 😒 uvidíme,co to udělalo s čípkem 😕
jinak autíčko už máme 😉 (v albu)

hanulko
já mám štěstí,že manža je z rodiny,co si sám neuděláš,nebude 😀 máma jim rozhodně nesloužila 😉 takže i bez mojí pomoci zvládne domácnost dobře,včetně nákupů (sice po chlapsku 😝 😀,ale i tak je to dobrý 😀)

luzza
autor
30. bře 2009

tak chlapi sice vymalovali,ale ten bordel tady 😖
tak si zdřímnu a dopol přijde mamka,tak se do toho dáme... 😝
hlavně že je vymalováno 🙂

jmisa
30. bře 2009

Ahoj všem.

Macous, já bych tedy na miminko bodíčka bez rukávků nekupovala. Mám většinu s dlouhým rukávkem, pár je tam s krátkým.

Luzz, bordel vem čert, moc se nenamáhej.

m.e.l
30. bře 2009

Dobré ranko holčiny,
tak manžela jsem poslala do práce, no v ideálním stavu teď není. V úterý ho nějak rozhodily ty nové prášky a nemůže se furt dát dohromady, ale ono to bude i tím počasím, změnou času . . . . .
Luzz, on se ten bordel uklidí. 😉

jmisa
30. bře 2009

Mel, no nevím, já bych řekla, že bordel se neuklidí, ale člověk si na něj zvykne 😀 😀 😀

Jejda, proč manžovi měnili prášky, já myslela, že našel konečně ty co fungují. 😕

m.e.l
30. bře 2009

jmis, no měl prášky od obvoďáka, jenže psychiatrička mu je změnila přesně na jeho diagnózu - Panickou poruchu. No a vzal si celej prášek a zamávalo to s ním a teď se nemůže srovnat do původní formy, ono to půjde, ale chvilinku to bude trvat.

artep26
30. bře 2009

Ahojda holky,
tak jsem měla celý víkend fofr, měla jsem tu naši a taky ségru s manžou s dětma ... no bylo nás tu moc moc.
Včera jsme byli na karnevale, přišli až v 6 a pak jsme všichni padli za vlast. Anička vytancovaná, manža opojený pivečkem a já úúúúúúúnavou a byla jsem fakt ráda, že je doma ticho.
Jinak všem přeji hezký den a celý týden, má se oteplit tak jaro snad konečně dorazí

artep26
30. bře 2009

Luzz mně taky tvrdne břicho ... 😔 a to jsem o docela míň tt než ty.
Beru magnezko 2x1 tbl. (0,5 g/tbl.), hned ponasazení byl asi 14 dní klid a teď mi tvrdne tak 1-2x denně. Tak to doktorovi radši řeknu, nevím jestli se předepisuje třeba vyšší dávka ... 😒
Mel tak ať je manža zase brzy fit, máš ty to taky trápení, viď??

m.e.l
30. bře 2009

Arti, to co má manža za stav teď mě ani nerozhází, už jsem asi tak otrkaná a nebo prostě tím, že znám u něj horší stavy. . . .

jmisa
30. bře 2009

Artep, myslím, že když je to do 10x za den, tak to ničemu nevadí. Podstatné je, co na to čípek atd.

artep26
30. bře 2009

Mel tak hlavně aby se dal zase dokupy a cítil se fajn i on ...
Čéče ty už to máš taky za pár ... už má Luky doma věcičky?? Nebo jak jsi na tom??
Tento týden má být hezky, tak asi začnu pomalu prát hadříky na prďouse, ať to mám nachystané, to tvrdnutí se mi moc nelíbí, tak abych zase nemusela ležet jako s Aničkou. U té mi hrozili porodem od 7. měsíce, taky mi dost tvrdlo břicho ... 😒

artep26
30. bře 2009

Jmis právě cítím to až úplně dolů jakoby na čípek a podbříšek pobolívá taky dost, hlavně při tom ztvrdnutí.
Při minulé návštěvě u dokyho jsem ho měla 40 mm což je super, tak doufám, že to tak bude i příští týden 😉

m.e.l
30. bře 2009

Arti, věcičky už jsou doma - viz album. 😉
No a ono i ráda když tak poležíš, pro mimča všechno ne? Vím, je to nepříjemné, ale fakt pro prďolky se jeden rád obětuje. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru